Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A férjem a 3 gyerekét hozzánk akarja költöztetni?! fórum

A férjem a 3 gyerekét hozzánk akarja költöztetni?! (beszélgetős fórum)


106. Bözsi néni (válaszként erre: 104. - Buspics)
2020. aug. 3. 22:23
Ezt oldják meg egymás között. Fórumindító tudta, hogy 3 gyerekes apához megy feleségül.
105. papája (válaszként erre: 102. - Buspics)
2020. aug. 3. 22:13

Ezt komolyan kérdezed?

Nyilván szerették egymást, anya és apa.

Egyszer csak jött a fiatal pipi a, FI. Kb összeszűrte a levet az apukával, összeházasodtak. Anyuka neveli a 3 gyereket, az ifjú házasok meg élik világukat.

Igazság ez ? és még a FI mer panaszkodni.

Az apa talán próbál valamit helyrehozni, remélem sikerül.

104. buspics (válaszként erre: 103. - Bözsi néni)
2020. aug. 3. 21:59
Ezzel csak az a probléma, hogy valószínűleg nem a férj gondoskodna a gyerekekről, nem ő főzne, mosna rájuk, meg tanulna velük. Ráadásul három gyerek már nagycsalád. Melyikőjük menjen háztartásbelinek?
103. Bözsi néni (válaszként erre: 102. - Buspics)
2020. aug. 3. 21:46

Nem ez a kérdés. Hanem az, hogy a fórumindító szerint az egyik szülőnek jár az, hogy éljen (apa), a másiknak nem (anya).


A gyerekeket mindketten vállalták.

102. buspics (válaszként erre: 99. - Bözsi néni)
2020. aug. 3. 21:34
Hát nem... Minek vállalt három gyereket, ha ő inkább élni akar?
101. 5236d12e25 (válaszként erre: 100. - Birebora)
2020. aug. 3. 18:22
Ugye? Nekem is tetszett. Megnéztem volna a férj arcát szívesen. 🤣
100. birebora (válaszként erre: 98. - 5236d12e25)
2020. aug. 3. 18:17
Ezt a cikket én is olvastam és tetszett. Okos volt a feleség.
99. Bözsi néni (válaszként erre: 55. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 3. 18:13

"Es anyuka meg elni akarja az eletet es azert ez szerintem nonszensz de ez az en velemnyem"


Értem, tehát szerinted ha apuka élni akarja veled az életét a gyerekei nélkül, az rendben van.


Ha anyuka akarja élni az életét, az nonszensz.


Nem érzed, hogy ez így nem oké? Anyukának is épp annyi joga van élni az életét, mint nektek.

98. 5236d12e25 (válaszként erre: 55. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 3. 17:59

Nonszesz?


Ja igen, igazad van. Minden elvált szülőnél mindig a férfi az aki éli az életét legtöbbször és csak heti havi szinten van x időt, HA egyáltalán jelen van a gyerekek életében. Míg az anya a nap 24 órájában szolgálatban van.


Épp a minap olvast egy cikket ahol a férj borította a házasságot a szerető miatt. A feleség közölte rendben. Ő megy, de a gyerekek maradnak. Majd ő fizeti a gyerektartást látogatja a gyerekeket. Így is volt.

Na a férfi mindjárt nem kellett a szeretőnek a gyerekekkel. A nő talpra állt 1 év alatt a gyerekek újra vele vannak, de a férjnek ez bizony nagy tanuló lecke volt. Azóta másképp látja a világot..



Ne haragudj, de ha nem akarsz gyermeket, akkor nem kezdessz elvált gyermekes pasival. Ha meg kezdessz akkor bizony számolni kell a csomaggal és azzal, hogy bármikor bármilyen élethelyzetben a gyerekek az apánál landolhatnak. Nem csak heti havi x órát napot..


Érdekes számomra az is ha egy elvált szülő nem helyezi előtérbe a gyereket 💩 alak, ha előtérbe helyezi akkor meg azért..


Teljesen mindegy a helyzet, mindig a gyerek szívja meg a levét.


Számomra az a nonszesz hogy nem hordhatsz rövignadrágot előttük.. He?!

97. birebora (válaszként erre: 93. - Guruljka)
2020. aug. 3. 16:21

Vagy simán belefáradt, hogy a 3 gyereket egyedül neveli. Most ő akar kicsit élni. Majd ő fogadja és el lesz velük hétvégenként. Az anyukák is lehetnek hétvégi anyukák. Nem ez a jellemző, de előfordulhat.


A fórumindítót én is sajnálom, ilyen helyzetbe nem hozhat senki senkit. Ezt meg kell beszélni. Ez nem olyan mint a babaruha, hogy ha nem tetszik visszaadom.

A többi "apróságot" fel sem sorolom. Szerintem ezt mindegyikünk érzi, tudja.

96. Kacsahercegno (válaszként erre: 91. - Scherlock)
2020. aug. 3. 16:12
Ja bocsi, nem úgy értettem, semmi baj a meztelenkedéssel! :) Hanem hogy mondjuk rövidnadrágban simán ki lehet menni az utcára, szóval nem értem hogy a gyerekek előtt miért ne lehetne valaki abban.
95. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 62. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 3. 16:06

Ez nagyon jó... nem vehetsz fel rövidnadrágot a gyerekek előtt???? :)))

Aztán miért nem? Ez csak egy vicc!:)

94. birebora (válaszként erre: 84. - Idhikai)
2020. aug. 3. 16:00
Még jó, hogy ez nem minden esetben van így.
2020. aug. 3. 15:58
Mintha itt arról lenne szó,hogy az anya a férj viselkedése miatt besokallt: "vidd el őket, aztán majd meglátjuk, meddig veszel meg nekik mindent".
2020. aug. 3. 15:58
Nekem a meztelenkedés nem, de a rövid nadrág igen:)
91. Scherlock (válaszként erre: 90. - Kacsahercegno)
2020. aug. 3. 15:45

Kinek mi a normális, nem?

Nekem az is normális, hogy nem veszek mindig melltartót, másnak meg az nem. Hm?

90. Kacsahercegno (válaszként erre: 88. - Scherlock)
2020. aug. 3. 15:41
Na jó, de a meztelenkedés az meztelenkedés, a rövidnadrág meg egy normális ruhadarab.
2020. aug. 3. 15:40
Kié a lakás?
88. Scherlock (válaszként erre: 78. - Kacsahercegno)
2020. aug. 3. 15:38

Gondolom az otthoni meztelenkedésre gondolt.

Részemről imádok nyáron csak semmiben leledzeni. :)

87. 71ddaa07fa (válaszként erre: 81. - Andi6020)
2020. aug. 3. 15:21
de nem igaz...
86. semleges (válaszként erre: 62. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 3. 15:19

Majd a férjed főz, meg süt és takarít. Tanul és játszik is velük.

A rövidgatya miért gond?:)

85. semleges (válaszként erre: 82. - Michelle.r)
2020. aug. 3. 15:07

Abban a helyzetben tudom elképzelni csak ha az anyuka besokallt és azt mondja elég volt, most nevelje őket az apjuk. Vagy ha beteg, de akkor is le kell ülni megbeszélni, végül is a kutyámat, macskámat sem bízom akárkire.


Három az nem egy. Tanulhat, játszhat, foglalkozhat velük akarata ellenére és arról nem beszélek, hogy anyagilag nagyon más lesz a helyzetük. Gondolom anyuka fogja fizetni a gyerektartást és boldoguljanak, ahogy tudnak. Lehet, apukának nagy szája volt, most megkapja a 3 gyereket. Majd megtudja. Lehet beállni nagyon keményen a gyerekek minden napjaiba és nem a FI-ra hagyni az egész háztartást, munkát.


Attól, hogy a férjem és szeretem a gyerekét nem kötelező.


Én is kíváncsi vagyok a történet végére.

2020. aug. 3. 15:02

Régebben, amikor még belepofáztam a szeretős fórumokban, szoktam írni, hogy a szeretőségnél egy vacakabb dolog lehet, ha a szerető(nő) örökbe megkapja a szeretőjét(férfi).

Persze lehet, hogy itt szó sincs ilyenről, mert már elvált volt a férfi, de amúgy... tipikus példája lenne.

83. michelle.r (válaszként erre: 80. - Idhikai)
2020. aug. 3. 15:00
Arról nem beszélve, hogy legyen már beleszólása abba, hogy gyereket nevel, vagy sem. Ráadásul rögtön hármat
82. michelle.r (válaszként erre: 78. - Kacsahercegno)
2020. aug. 3. 14:58

Ó, dehogynem. Nagyon is beszédes ez a mondat.


Nem vehet fel rövidnadrágot, köze nincs ahhoz, hogy a fickó beköltözteti az életébe a gyerekeit, és meg sem kérdezi. A következő az lesz, hogy meg se szólalhat, ha nem kap engedélyt? 🙄


El nem tudom képzelni, hogy egy nőt meg lehessen győzni arról, hogy adja oda a gyerekeit egy olyannak, akit ki nem állhat. Ez a pali vagy egy zsarnok, vagy varázsló.


De rohadtul nem korrekt, és abszolút igaza van a fórumindítónak.

81. andi6020 (válaszként erre: 66. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 3. 14:57

Ha mindez úgy igaz ahogy írod, a férjed egy görény.

Három kutyát nem fogadnék be, nemhogy három kamasz gyereket. Lyallly.

2020. aug. 3. 14:55

Olvasom újra és újra. Van tapasztalatom gyermeknevelésben, még a más gyermekének a nevelésében is, de ebből a helyzetből nem lehet jól kijönni.

Ha nem fogadja el a FI a gyerekeket, akkor ő a gonosz, érzéketlen... blabla, aki nem is szereti a férjét, mert... Ha viszont odaköltözik a három gyermek, max. 3 hét és besokall, visítva elmenekül. Az nem úgy van, hogy egyszercsak elkezdünk három kiskamaszt nevelni.

Érdekel mi lesz a vége a történetnek, és nagyon együtt érzek a fórumindítóval.

79. semleges (válaszként erre: 72. - Papája)
2020. aug. 3. 14:47
Ebben is van igazság, de akkor is meg kell beszélni. A FI élete a feje tetejére fog állni.
2020. aug. 3. 14:45
Nem vehetsz fel rövidnadrágot a gyerekek előtt...?? Tudom nem ez volt a lényeg de... mi van??? :D
77. semleges (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 3. 14:33

Meg sem beszélte veled? Kijelentette és kész?

Azért ez meredek. Egyen is elgondolkodnék, nemhogy három gyereken. Hogy velük akar aludni csak duma. Valami más lehet a háttérben.

Nem irigyellek. Teljesen megértelek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook