Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A férjem a 3 gyerekét hozzánk akarja költöztetni?! fórum

A férjem a 3 gyerekét hozzánk akarja költöztetni?! (beszélgetős fórum)


46. buspics (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 3. 11:45
Nem lehet, hogy ez az egész harc az anyuka és a férjed között az egoizmusról szól? Furcsa ez az egész sztori. Meg az is, hogy téged kihagyott a döntésből.
45. buspics (válaszként erre: 32. - Lávli*)
2020. aug. 3. 11:44
Nem a gyerekekkel van a baj, hanem a korrektséggel.
44. Idhikai (válaszként erre: 40. - Scherlock)
2020. aug. 3. 11:44
... azt sejteti, mintha a volt családot szeretné újra vissza, csak még a volt feleséget nem mmondta hozzá. Legközelebb az is benn lesz... és hogy inkább megy.
43. buspics (válaszként erre: 11. - Vivo44)
2020. aug. 3. 11:43

Ez aztán az empátia.


Amiről te írsz, az vészhelyzet, amikor nincs más megoldás. De most az apuka harcolta ki a gyerekeket.

42. levarosbukta (válaszként erre: 36. - Lávli*)
2020. aug. 3. 11:42
Gondolj amit akarsz, csak ne terjeszd.
41. Scherlock (válaszként erre: 36. - Lávli*)
2020. aug. 3. 11:41
:DDD
40. Scherlock (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 3. 11:40

"Azt mondja azert mert azt szereti ha mindennap latja oket es veluk alszik..."


1. Eddig miért nem vele voltak a gyerekek?

2. Beteges ez a velük alszik rész eléggé.

3. Elég önhatalmú, bár gondolom ezt észrevetted.

39. syria (válaszként erre: 17. - L.luiselotte)
2020. aug. 3. 11:36
A számból vetted ki a szót, különösen ami a kibiceket illeti.
2020. aug. 3. 11:34
Jujujuujjj, lesz élet. Buli, zsivaj, palacsintahegyek. :D
37. syria (válaszként erre: 16. - Andi6020)
2020. aug. 3. 11:30
Egyetértek.
36. Lávli* (válaszként erre: 35. - Levarosbukta)
2020. aug. 3. 11:16
Hadd döntsem el én magam, miről mit gondolok. Köszi.
35. levarosbukta (válaszként erre: 32. - Lávli*)
2020. aug. 3. 11:13
Eszed tokja megoldandó szép feladat! Vedd már le a rózsaszín szemüveget.
34. levarosbukta (válaszként erre: 11. - Vivo44)
2020. aug. 3. 11:12

Könnyen beszél az aki nincs ebben a helyzetben.

Először is amikor összebútorozott a pasival a gyerekek az anyjukkal éltek, gondolom tervben sem volt hogy majd apuka magához veszi őket. Másodszor ha ne'adj isten bekövetkezne a legrosszabb, hogy anyuka elhalálozik vagy bármilyen ok miatt nem tudná a gyerekeket nevelni akkor sem lehet senkit - még ha az a feleség is - arra kényszeríteni hogy három gyerek gondját, baját, nyügét a nyakába vegye. Neki is csak egy élete van, nehogy már úgy kelljen leélnie ahogy nem akarja.


A másik ilyen kérdésben csak és kizárólag olyan ossza az észt aki neveli más gyerekét, mert aki nem annak fingja nincs azokról a problémákról, nehézségekről amik ezzel járnak.


Még egyszer kezdeném, soha de soha még csak szóba se állnék olyan pasival akinek van már gyereke akárhol is.

33. Lávli* (válaszként erre: 31. - Levarosbukta)
2020. aug. 3. 11:11
Mert a gyerekek sose tehetnek a felnőttek gagyiságairól, ők csak gyerekek, és szeretik, tanulják az életet.
32. Lávli* (válaszként erre: 31. - Levarosbukta)
2020. aug. 3. 11:04

Kizárt dolog lett volna valaha is, hogy gyerekes pasival kezdjek, kuporgassak a tartásdíjra, hétvégi apukásat játsszunk, aztán meg "az ölembe csöppenjenek".

De aki vállalja az ilyen partnert, az vállalja a gyerekeit is, ahogy másik is írták.

Pasi kell, gyereke nem kell? Milyen már az?!


Egyébként meg, ha mégis valaha is megtörtént volna, akkor egy megoldandó szép feladatnak vettem volna, és a gyerekeket a szeretett férfiból valónak tekintettem volna.

31. levarosbukta (válaszként erre: 2. - Lávli*)
2020. aug. 3. 10:55
Gondolom te is marhára örülnék neki ha hirtelen három gyerek az öledbe csöppene.
30. Lávli* (válaszként erre: 29. - Idhikai)
2020. aug. 3. 10:05

Értem értem :)

Gondolom a gyerekekkel is megbeszéli, és akkor nem esnek olyan félreértésbe, mint én.

Mert az ilyen háborúban az apa könnyen odamondhatja, hogy "anyátok egyből beleegyezett, lemondott rólatok" ... Szegény gyerekek :/

29. Idhikai (válaszként erre: 28. - Lávli*)
2020. aug. 3. 09:59
Anyuka megvárja, amíg apuka és a felesége lemeccsezik. Nem áll bele a balhéba! :)
28. Lávli* (válaszként erre: 27. - Idhikai)
2020. aug. 3. 09:57

Ja, hogy így értetted!!! 😀

Világos.

27. Idhikai (válaszként erre: 26. - Lávli*)
2020. aug. 3. 09:53

Az anyukák pontosan ismerik a stabil helyzetüket a gyereknevelésben, és hogy apuka befogja "a rábeszélős" száját, és nyugtuk legyen, kimondja, hogy jóó, akkor vidd. Tudván, hogy nem telik el két hét (vagy 3 nap) és a gyerekek otthon vannak.

Amikor váltam a férjem közölte, hogy viszi mindkét gyereket, mondtam, hogy rendben, ha a bíróság neki ítéli, viheti őket. Szerinted oda adtam volna? Pontosan tudtam, hogy esélye nincs, viszont nem vitatkozom, ha stabilnak érzem a helyzetem.

Lehet, hogy anyuka is így van a három gyermekkel. ... persze, lehet, hogy nem. :)

26. Lávli* (válaszként erre: 23. - Idhikai)
2020. aug. 3. 09:31

"Anyuka persze, hogy belement ... "

Ez ennyire nyilvánvaló lenne? Hogy egy anya a 7 és 9 éves kisgyerekeit, meg a 15 éves legrosszabb korban lévő kamaszt csak úgy átadja egy másik nőnek nevelni, vagy ahogy te gondolod, még örömmel is?

Én bízom benne, hogy ez nem így működik.

25. 654268ce3d (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 3. 08:54

Szia,

Írtam egy hosszút de elszállt.

Velem is megtörtént. Mi szétmentünk a gyereke és a volt felesége miatt. Ez volt a cél.

Odáig jutottam a végén, hogy még csak nem is sajnálom már, akkor persze egy világ omlott össze, de jobb volt nélkülük. Cselédnek kellettem a gyerek mellé. Utána visszakuldte az anyjához és talált egy másik balekot (elment az első nővel aki igent mondott a randira).

A gyereket sajnáltam csak, mert eszköz volt a közte és a volt felesége közötti háborúhoz!

24. Idhikai (válaszként erre: 21. - MenoPause)
2020. aug. 3. 08:52
... így gondolom én is.
23. Idhikai (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 3. 08:51

Megbeszélte veled előtte? Rábólintottál?

Közöld, hogy NEM! A Te otthonod is, és nem, nem vállalod be sajátként a három gyermeket, ha van édesanyjuk is.

Anyuka persze, hogy belement... egyébként azt gondolom, ha volt férjem egyszer beállított volna ilyen ötlettel, én is belementem volna, két héten belül úgy is visszahozta volna őket, ugynis teljesen más ünnepi apukaként létezni, és a napi rutinban/rohamban együttműködni.


Aki pedig azt írta, hogy mert ha anyuka nagy beteg lenne, urambocsá meghalna, akkor se vállalná.... de igen, akkor biztos vagyok benn, hogy nem lenne kérdés, hogy egy család lennének. De most egészen más a helyzet.


Nekem egyébként olyan vicc kategória az ilyen gondolat. Önző dolog. Gondolom apukáról is te gondoskodsz, főzöl, mosol, takarítasz utána (nah, persze, néha "besegít"), most akkor hajrá,lehet még három gyermek után is.

22. pteri
2020. aug. 3. 08:50
Jóég! Kölykei az állatoknak vannak.
21. MenoPause (válaszként erre: 11. - Vivo44)
2020. aug. 3. 08:49
Szerintem, amiről írsz, az egy másik helyzet, nyilván, ha megbetegedne, akkor a helyzetet újra kell tárgyalni. Akkor sem várhatja el a pasas, hogy könnyedén elfogadja ezt a helyzetet, de itt már a szereteten múlik, az, hogy képes lenne-e feladni a saját viszonylagos függetlenségét, és ha az a pasas megérné, akkor valószínűleg képes lenne, ha eléggé szereti. Persze, biztosan tudta, hogy van három gyereke, de hozzáment, és saját életet is tervezett vele... Az indító hozzászólás szerint ez az ember (állítólag) egyik pillanatról a másikra állt elő ezzel az ötlettel, hogy odaköltöztetné a gyerekeit. Ez szerinted egy szinten van azzal amit Te írtál? Ha ilyen körülmények között kapnék három kiskamaszt, hát, lehetnek bármilyen tüneményesek inkább menekülnék! Nem előlük, hanem a férfi elől, aki semmibe vesz, és akinek nem számít, hogy én mit gondolok.
20. MenoPause (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 3. 08:42
Őszintén? Nem csoda, hogy ennek a pasasnak egy házassága már véget ért! Aki így kommunikál, kész tények elé állít, "meggyőz??", vagy ki tudja, annak semmilyen párkapcsolat nem való! Fel vagy háborodva? Tökéletesen érthető. Gyerekekre fel kell készülni, jó esetben van rá kilenc hónap. Még akkor is lehet nehéz a saját gyerkőceit is elviselni az embernek. Mi az, hogy örüljél, hogy kaptál egy családot? Ez nem így működik. Érdekes lenne, hogy mondjuk hogy kerültetek össze, és milyen volt a kommunikáció eddig, mert ez nem sok jót sejtet. Arról, hogy Te mennyit számítasz ebben a kapcsolatban. Pontosan érzed, hogy semennyit sem, sajnos.
19. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 3. 08:14

Mióta vagytok házasok? Hány éves vagy? Akartok-e saját gyereket? Hogy éltek? Nem lehet, hogy csak szívat valamiért a férjed, vagy próbára tesz.

Milyen anya az, aki csak így odaadja, vidd a gyerkőcöket, ahová akarod.

Nem lehet, hogy félreértetted, talán csak a nyári szünet ideje alatt hozná el őket.

Milyen gyerekek azok, akiknek mindegy...

Borítékolom, ennek nem lesz jó vége.

Kiskamaszokat nevelni még 2 szülőnek is nehéz.

Egy felkészületlen "mostohának" akarata ellenére meg olyan kihívás amit nem lehet erőltetni.

A gyerekek lelke biztosan sérül, hiszen érzik ők, hogy nem kívánt vendégek.

A ti házasságotok meg akár rá is mehet.

Üljetek le megbeszélni, a két szülő és te, hogy mi legyen, mert a gyerek nem játékszer.

18. bozsu55 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 3. 08:03
Tudod mit kell csinálnod, tedd meg! A te életed! Én nem itéllek el.
2020. aug. 3. 07:51

Gondolom, hogy amikor a férjed udvarolt, tisztáztátok, hogy a kölykök az anyjukkal maradnak, ezen csak közösen illene módositani. Ha nagyon bezavarnak a gyerekek, akkor keress egy " tiszta" pasit, soha nem késő.

A sok támadással meg ne törődj, tudod a kibicnek semmi sem drága, akik osztják az észt, lehet hogy a saját gyerekükről sem képesek megfelelően gondoskodni.

Ha már most idegenkedsz a kényszerű " családbővitéstől", mielőbb lépj, mert a jövőben rengeteg veszekedés forrása lehet majd.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook