Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A férjem a 3 gyerekét hozzánk akarja költöztetni?! fórum

A férjem a 3 gyerekét hozzánk akarja költöztetni?! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
16. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 3. 07:26
Eljesen igazad van, hogy kiakadtål. Nem a te kölykeid, nem a te gondod, em a te csomagod. Nem lehet ezt önhatalmúlag a nyakadba rakni. Költözz el. Vagy költözzön a férjed.
15. pteri (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 3. 07:17
Mit csinálj? Szégyelld magad! Vagy keress egy fiatalabb csávót, akinek nincs gyereke. A gyerek nem használati tárgy, hanem az ember saját vére, a férjed is így gondolkodik, rendes ember!
14. NomNom (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 3. 07:13
Azt nem hiszem el h mindegy nekik. Akkor az anyjukkal lehet vmi gond ha önként és dalolva beköltöznek egy kicsi lakásba az apjukkal meg a feleségével akivel még csak nincsenek is jóban.
13. Luijza
2020. aug. 3. 06:55

Csodálatos ajándékot kapsz ezzel, ne hagyd ki.

Hirtelen igazi szerető családod lehet.

Fogadd el!

12. tamtamano (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 3. 06:41
Kell a teve? Kelljen a púpja is! 😠😠😠
11. vivo44 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 3. 04:07

Sajnállak!!!!

Ha az anyuka (isten ment!) kilépne az életből és rátok maradna a 3 gyermek, akkor is így viselkednél?

Ha megbetegedne az anyuka és hónapokig nálatok laknának a gyerekek, akkor is a magánszféred sérülése lenne a legnagyobb problémád?

Mikor összebútoroztál a pasival, akkor is tudtad bizonyára, hogy van három gyermeke....

Inkább abból az aspektusból is meg kellene a helyzetet nézned, hogy ez a pasi szereti a gyermekeit, nem eldobja, mint az megszokott...vagy nem?

Nagyon rossz dolog a féltékenység, de vannak rajtad kívül is a világon, barátkozz meg vele.

Hogy mit csinálj?

Hagyd el a pasit és menj egy lakatlan szigetre, ahol a privát életedet nem zavarja senki és semmi!

10. df1e1c376c (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 3. 01:34
Tlollooo...
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Lávli*)
2020. aug. 2. 23:57
Tenyleg mindegy Nekik de orulnek inkabb mert tudod apuci megvesz mindent nekik, es barhiva elengedi oket ellenbem az anyjuk szigoru veluk...
8. Lávli* (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 2. 23:38
Hogy lehet a gyerekeknek mindegy? Pláne a 7 meg a 9 évesnek? Ezt nehezen tudom elképzelni.
2020. aug. 2. 23:26
Én megértelek. Ha a gyerekeivel akar lenni, akkor költözzön vissza a családjához.
6. Érdekes73 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 2. 23:26
Ezek szerint kedvelnek a gyerekek ha veled laknának. Szerintem ha nem muszáj ( olyan élethelyzet ahol nincs más választás )nem hozhat ilyen készhelyzetbe a férjed.Közösen kellett volna eldöntenetek.
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Érdekes73)
2020. aug. 2. 23:23

Marmint rn mrg a gyerekek?

Igen ismerjuk egymast

4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Lávli*)
2020. aug. 2. 23:22

Nem nem ment bele siman de a ferjem meggyozte...a gyerekeknek mindegy

Hogy erted hogy csak en nem tudok orulni semminek? Orulnom kene oszinten?

3. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 2. 23:22
Ismeritek egymást ?
2020. aug. 2. 23:19
És az anyuka simán belement ebbe? Meg a gyerekek is tök boldogok tőled, csak te nem tudsz örülni semminek?
2020. aug. 2. 23:15

Kepzeljetek el a ferjem ki talalta hogy augusztus 15.etol hozzank koltozik a 3 gyereke ami az elozo hazasagabol szuletet.

Azt mondja azert mert azt szereti ha mindennap latja oket es veluk alszik...

Egy lany 15 eves

Egy fiu 9 eves

Masik lany 7 eves

Szerintetek???

En nem szeretnem hogy ide koltozzenek nem lesz semmi privat eletem

67 negyzetmeterben lakunk

En felhaborodtam teljesen kivagyok!

Mitcsinaljak szerintetek?

Mert ugy erzem magam hogy azt el se tudom mondani

Egyebknet nekunk nincsenek gyerekeink meg de ha igy haladunk nem is lesznek...

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook