Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A férjem a 3 gyerekét hozzánk akarja költöztetni?! fórum

A férjem a 3 gyerekét hozzánk akarja költöztetni?! (beszélgetős fórum)


76. vivo44 (válaszként erre: 74. - Levarosbukta)
2020. aug. 3. 14:18

Elnézést, de ha a szeretett pasi, aki nem mellesleg a férjem gyermekei nem nevezhető éppen csak másénak. Szerintem.

De ha te másként gondolod, ám legyen....

2020. aug. 3. 13:42
Gyermektelen nőként tutujgatnâ a franc másét! Nemhogy 3-at. Egyet sem.
74. levarosbukta (válaszként erre: 49. - Vivo44)
2020. aug. 3. 13:41
Sok különbség van, nagyon sok abban hogy a sajátodat vagy a másét neveled. Hatalmas különbség!
73. vivo44 (válaszként erre: 66. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 3. 13:24

Azzal kezdtem, hogy "sajnállak!"

Azonban nekem életszerűtlen a helyzet.

Mert egyre több információt adsz meg, kiderül, hogy minimum 15 napot ott töltenek így is a gyermekek, tehát nem a felelősség, nem a takarítás ésatöbbi a probléma.

Picikét más a helyzet így!

Viszont kiírtad magadból, mert másra nem igen jó.

Te ismered a férjedet, a párodat 5 éve. Azért ha ekkora "zsarnok", akkor az nem egy egyszeri ilyen helyzetben csúcsosodik ki 5 év után (szerintem).

Hogy mit csinálj? ***javítva: Ülj le vele és oldjátok meg a helyzetet, elmondod te hogyan, elmondja ő hogyan képzeli. Hátha találkozik a két elképzelés.

Ha nem, akkor tovább lépsz, fiatal vagy még bőven.

72. papája (válaszként erre: 57. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 3. 13:23

Pont erre gondolta. Te jóval fiatalabb vagy.

Jól érzed magad egy gyerekmentes kapcsolatban.

Férjednek van már 3, így talán szülnöd sem kell.

Anyuka meg nevelgesse a 3-at, amég ti jól elvagytok kettecskén.

Most, hogy jönnek a gyerkőcök, borul a békés, nyugodt életetek, és ez fáj.

Gondolom, ha annyira gyerekpári, anyatípus lennél, már 5 év házasság alatt szültél volna.

Feltételezem, hogy valami miatt Anyukánál betelt a pohár és azt mondta, még ti ketten turbékoltok, addig ő neveli a gyerekeket. Most vegye ki a részét Apuci is ő meg - az édesanya - jogosan pihen egy kicsit.


Az beszéljétek meg, hogy ez az odaköltözés meddig tart, mert én teret engednék az Anyuka vágyának is, had pihenjen pár hetet, hónapot.

71. Sziszi69 (válaszként erre: 62. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 3. 13:21
És azt még elfelejtted,hogy foglalkozhatsz velük,egy kis tanulás,játék stb.
2020. aug. 3. 13:18
Nekem még az is kérdéses, hogy el vannak hanyagolva a gyerekek az anyukánál? Miért megy bele egy anya, hogy más nevelje a gyerekeit? Normális esetben egy anya ragaszkodik a gyerekeihez.
2020. aug. 3. 13:16

Azért kiváncsi lennék arra,hogy egy ilyen adott és a hátunk mögött lerendezett helyzettől mennyi nő lenne boldog. Én biztos nem.

Nem könnyű három gyereket nevelni még normál esetben sem,nemhogy így. Ki fog a gyerekek felé felelősséggel tartozni? Anyuka,aki belemegy abba,hogy más nevelje a gyerekeit?! Apuka,aki most úgy gondoja,hogy ez milyen jó megoldás?! A fórumindító,aki igaz,hogy tudott a gyerekekről,de most hirtelen nagycsaládos nevelőanyává kell válnia?!

Az adott információk alapján ez egy elég hülye helyzet.

68. buspics (válaszként erre: 65. - Lávli*)
2020. aug. 3. 13:15

Ki tudja, hogy zajlottak ezek a beszélgetések és a FI mennyire tiltakozott, meg mennyit engedett az elején. De szép lassan eljutottak idáig.


Viszont az nem fair, hogy a férje beleviszi abba, hogy feláldozza az életét egy másik nő gyerekiért. Három gyerek hatalmas teher, pláne úgy, ha nem akarja. És ha neki kell gondoskodniuk róluk 0-24-ig. Akkor menjen a férj háztartásbelinek és csinálja ő, ha ennyire fontosak számára a gyerekei. Akkor ő is hozzon áldozatot. Sőt, neki kéne nagyobb áldozatot hozni, mivel az ő gyerekei.


Vajon akkor is magához venné őket, ha a FI otthagyná?

67. Lávli* (válaszként erre: 62. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 3. 13:11
De figyelj ... Mikor minden másnap ott vannak, csak esznek akkor is, csak kell takarítani utánuk ... Az alvást nem tudom, azt nem írtad, hol alszanak minden másnap. De 3 gyerek sok gond, az egészen biztos. Ott egy ferjjel nagyon együtt kell működni, főzést, mosást, takarítást, bevásárlást, mindent megosztani egymás között, nem csak magadra gondolni, hogy mikor és hogy oldd meg. Sőt, a gyerekeket is be lehet és be is kellene vonni mindenbe. Ez neked/nektek túl nagy falat lenne. És továbbra sem hiszem, hogy az anyuka ebbe belemenne.
66. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 49. - Vivo44)
2020. aug. 3. 13:04
De nem csak a privat eletem, es igen is igy kozolte gyakorlatilag
65. Lávli* (válaszként erre: 61. - Buspics)
2020. aug. 3. 13:04

Perszehogy igazad van. Erre írta vivo, hogy nagyon nem életszerű, hogy egy férj csak úgy hazaállít egy ilyen ötlettel.

Viszont FI most írta, hogy kétnaponta úgyis ott vannak a gyerekek, mindennap nem bírja el a terhet, sztem kamu.

64. andita1 (válaszként erre: 62. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 3. 13:03
Bár az elején úgy gondoltam hogy egy kissé kőszívű vagy, kezdesz meggyőzni az érveiddel.
63. MenoPause (válaszként erre: 57. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 3. 13:00
Számolgassunk csak.. Ez alapján Te igen gyorsan képbe kerültél a harmadik gyerek után, azaz apuka igen kis gyerekeket hagyott hátra. 7 éves a legkisebb, Ti pedig már öt éve házasok vagytok. Három gyereket vállaltak, igazából a fene sem tudja, mire, mert nem két perc alatt romlik el úgy a kapcsolat, hogy totálisan új életet kelljen kezdeni. Nyilván ezt kemény megélni a nő oldaláról. Más kérdés, hogy ennyi idő alatt helyre kellett volna tenni kettőjüknek, ha másért nem legalább a gyerekeik érdekében!
62. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 32. - Lávli*)
2020. aug. 3. 13:00

De hidd el en is igy gondolom, de azert 3 gyerek rengetek, meg errol nem volt szo soha igy kezdtul a kapcsoltot h azert ott eles ne legyen es ennyi kb.

De igy felfordulna az eletem

A ferjem egy tojast nem tud megsutni!!

En meg dolgozok reggeltol estig, miklr fozzek Nekik mikor takaritsak utanuk stb igy is alig volt idom, ja plusz nem oltozkodhetek ahogy akarok igy nem mehetek ki rovidnadragba mert a ferjem azt mondja a gyerekek elott ne... 3 szobas a hazunk. Egy nappali+konyha, a mi haloszobank,es van meg egy most oda gyomoszoljunk be 3 gyereket?! Nem ertem az egeszt ez csak egy rossz alom

61. buspics (válaszként erre: 54. - Lávli*)
2020. aug. 3. 12:56
Ezek szerint nem lett normálisan megbeszélve, mert a FI itt panaszkodik. A férj akarata érvényesült. De miért, amikor a FI ennyire nem akarja? Ez úgy lett volna korrekt, ha közösen döntenek és a FI szempontja is figyelembe van véve. De nekem nem ez jött le.
60. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 25. - 654268ce3d)
2020. aug. 3. 12:55
Atyaeg, szegenykem!!
59. Scherlock (válaszként erre: 44. - Idhikai)
2020. aug. 3. 12:54

Na de bakker új neje van.

Ha így van, mekkora görény már.

58. MenoPause (válaszként erre: 55. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 3. 12:53

Nagyon sok esetben hallani, hogy anyuka Úgy áll bosszút az "elhagyásért", (most a körülményeket hagyjuk, itt valahol mindegy, ki kit csalt meg, hogy hűlt ki, stb) hogy a gyerekeket használja fel, esetleg lelki terrort alkalmaz, látványosan szomorúvá teszi, ha a gyerkőcök jól érzik magukat apuka új családjával. Neki meg lehet, hogy épp senkije sincs.


Az ilyen gyerekek milyen pszichével rendelkező felnőttekké válnak, milyen értékrendet fognak követni?

Sok esetben nem számít semmi, csak a bosszú.


Élje az életét anyuka, de nevelje a gyerekeit, felváltva apukával. Még ez is megterhelő a gyerekeknek, hirtelen egy szétszakadó családban, majd a szülők játékszerévé válva... kevés aljasabb dolog létezik ennél.

57. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 19. - Papája)
2020. aug. 3. 12:51

En 32 ferjem 41, 5 eve vagyunk hazasok es pontosan sot az elejen arrol volt szo h latogatja oket de azert en egy kulon dolog vagyok tehat ha nem muszaj nem is jonnek erre idaig fajult tegnap le ultem vele amugy, mondtam Neki ha ez tenyleg igy lesz en nem birok el ekkora "terhet" es keresunk egy olyat ami mindkettonknek jo. Azt mondja homdolkozik rajta

Atyaeg!!!

56. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - Pteri)
2020. aug. 3. 12:47
De nem ertitek! Ez a no utal engem szid meg minden a gyerekei nem szeretnek csak mondom ok a videojatekokat szeretik azt szeretik hogy mi szep rendes hazba elunk amit en takatitok de naluk szabalyok vannak es ok ezeknek orulnek.. a ferjemtol nem azt kertem ne lassa stb eddig is mindenmasnap itt voltak tehaz de azert engem igenis zavarna ha 0-24 ben
55. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Vivo44)
2020. aug. 3. 12:44
Nem dehogy ha barmi olyan lenne akkor nem igy viselkednek tudod, de nincs semmi az eg vilagom sot 4 utcanyira lakunk egymastol konyorgom! Es anyuka meg elni akarja az eletet es azert ez szerintem nonszensz de ez az en velemnyem
54. Lávli* (válaszként erre: 51. - Buspics)
2020. aug. 3. 12:41

Én arra reagáltam, amit te írtál: "nem a gyerekekkel van a baj, hanem a korrektséggel".

Már hogy ne a gyerekekkel lenne a baj, ők veszik el FI magánszféráját.

FI csakis erre panaszkodott, nem arra, hogy a férje inkorrekt volt vele, nem beszélte meg a dolgokat vele, stb., hanem csak az, hogy nem szeretné, hogy oda költözzenek.

Meg lehet érteni, én is van, hogy nem szeretnék vmit. De a pasit a gyerekekkel együtt szakította.

53. vivo44 (válaszként erre: 52. - Buspics)
2020. aug. 3. 12:34
Köszönöm a választ.
52. buspics (válaszként erre: 50. - Vivo44)
2020. aug. 3. 12:32
De te csöppet túlzásba estél. Vészhelyzetről írsz, önzőségről, meg hogy költözzön lakatlan szigetre. És mégis miért? Mert nem tűri el, hogy kihagyták egy fontos döntésből?
51. buspics (válaszként erre: 48. - Lávli*)
2020. aug. 3. 12:29
Mindenkinek joga van a magánszférához és ezt a férjének tiszteletben kéne tartania. Nem mindenki viseli jól, ha nincs magánszférája, pláne ha nem ehhez szokott hozzá. Ez igenis a korrektségről és a tiszteletről szól. Már nemcsak a gyerekek a férj élete részei hanem a társa is, akinek nem kötelessége mindent lenyelni azért, mert gyerekekről van szó. Akik egyébként nem szorulnak rá, hogy az apjuknál lakjanak, mert nincsenek elhanyagolva, bántalmazva. Csak van egy kis szigor.
50. vivo44 (válaszként erre: 43. - Buspics)
2020. aug. 3. 12:17

Miért kellene egy név nélküli idegennel empatikusnak lennem?

Attól mert eltér a véleményem?

Te sem vagy velem empatikus:D:D

(gondolom érted)

49. vivo44 (válaszként erre: 34. - Levarosbukta)
2020. aug. 3. 12:13

Honnan tudod, hogy a több ezer fórumozóból ki milyen helyzetben neveli a gyermeket?

Életszerűtlen, hogy egyik nap minden előzetes egyeztetés nélkül egy pasi azt mondja a feleségének, hogy: "babám, ha tetszik, ha nem mától velünk élnek az előző kapcsolatpmból született gyermekeim!"

Mögé kellene látni! Bepánikolt az új feleség (fórumnyitó) és a szomorú, hogy nem is a teendőktől fél, az ismeretlentől, hanem csupán a magán életét megzavaró körülményekről:-)))

Azt mondod, hogy ilyen meg olyan osztja az észt....én véleményemet írtam, ami mindenkinek lehet más. De szerintem lényegtelen, hogy a vérszerinti hovatartozás. Nagyon sokan itt, nap mint nap 2-3-4 vagy akár több gyermeket nevelünk. Mi is a különbség?

Szóval ez a kibicelés nem igen állja meg a helyét és véleménye bárkinek lehet még, ha az eltérő is. Nekem ez a véleményem.

Szép hetet neked!

48. Lávli* (válaszként erre: 45. - Buspics)
2020. aug. 3. 11:49

"En nem szeretnem hogy ide koltozzenek nem lesz semmi privat eletem"


Hát ez nem az inkorrektségről szól.

47. Lávli* (válaszként erre: 42. - Levarosbukta)
2020. aug. 3. 11:47
Mert? 😂😂😂

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook