Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A barátom más lányokkal flörtölget MSN-en fórum

A barátom más lányokkal flörtölget MSN-en (beszélgetős fórum)


1 2 3
15. df2a740c00 (válaszként erre: 9. - 1247d35ab8)
2009. jún. 30. 12:25

Akkor az úriember megtanulja, hogy nem elég ártatlannak lenni, annak is kell látszani:)

Amúgy elég valószínűtlen, hogy mondjuk szimplán csak kötésmintákat akar cserélgetni vele.

2009. jún. 30. 12:24

Köszönöm a válaszokat:) Pár napja vettem fel a lány nevében MSN-re, azóta "beszélgetnek". Egyébként az is megeshet, hogy csak MSN-en nagy a szája, és nem találkozna vele, de mondjuk már ez is rosszul esne. :D

Írtátok páran, hogy hagyjam a francba. Nem olyan könnyű az, hiába vagyunk fiatalok, nagyon egymásra találtunk, egészen különleges (volt?) a kapcsolatunk, stb.


Nagyon tetszett az a válasz, hogy beszéljek meg vele konkrét találkozót, aztán barátnőként ugyanakkora még egyet és meglátjuk mit tesz. De ha esetleg ebben az esetben a "másik csajt" mondja le, de átteszi másik időpontra, mit tegyek? Akkor már túl feltűnő lenne megint pont akkora megbeszélni egy újabb találkozót barátnőként.

2009. jún. 30. 12:23
Én is kirúgnám a francba, mert számomra innentől megbízhatatlan lenne...
2009. jún. 30. 12:22
Seggbe kell rúgni,aztán majd nem fog!
11. mrsa4
2009. jún. 30. 12:21
RÚGD KI A FENÉBE!!!
2009. jún. 30. 12:19
En is kirugnam ,17 evesen nem pazarolnam az eveimet olyan sracra,aki mas lanyokkal akar talalkozgatni es kozben vonakodik bevallani hogy van baratnoje.
9. 1247d35ab8 (válaszként erre: 1. - Jérce-forma)
2009. jún. 30. 12:19
És ha ez csak egy ártatlan dolog?
8. d3bb59819c (válaszként erre: 1. - Jérce-forma)
2009. jún. 30. 12:19

Említetted ezt a beszélgetést a barátodnak?


Na most őszintén szólva, ha nem veled ejtette volna meg azt a beszélgetést, és találkozott volna egy másik csajjal, szerinted mi lett volna? Beszélgettek volna pl. az időjárásról? :)

2009. jún. 30. 12:18

Hát nagyon kis rafinált csajszi vagy az biztos,nem ejtettek a fejedre mikor meg születtél!:-)

Ha már így áll a helyzet,szerintem nyugodtan vond kérdőre,a dolog teljesen egyértelmű,nincs mit tgadnia!

Ezt nem szabad annyiban hagynod,kész tények elé kell álítanod!

Elvégre ha már találkozni is hajlandó lett volna a lánnyal az már nem nevezhető pusztán flőrtnek,jelenthet mást is!

Arról nem is beszélve hányszor juthatott már el eddig egy ilyen beszélgetés alatt,vagy akár még tovább is!

Persze az is lehet hogy ő is olyan típus akinek a neten keresztül csak a szája nagy,de a megbeszélt randin már nem merne meg jelenni!

Kiváncsi lennék hogyan vágja ki magát!

2009. jún. 30. 12:18
Biztosan kell Neked ez a srac es a vele jaro hajciho?Fiatal vagy,hagyd a fenebe,ne szaladj olyan szeker utan ami nem vesz fel.
5. Kylie022 (válaszként erre: 1. - Jérce-forma)
2009. jún. 30. 12:18

Igaza van rohianinak. Amúgy én is kaptam már el a hapsim ilyen oldalakon. De egyből töröltettem. Aztán láttam h iwiwen is dumálgat más csajokkal. Nem túl sűrűn,de azért szokott. A héten ezek miatt az ellenőrizgetések miatt majdnem szakitottunk is, de mondta h ő ilyen. Nem tud megváltozni és attól hogy beszélget másokkal, szerinte nem csinál semmi rosszat. Váltig állitja h sosem csalna meg,de ki tudja...

Teljesen kikészültem ezektől, de fogtam magam és én is regeltem egy oldalra. Azóta ismerkedem, barátkozom hapsikkal, és tök jól elvagyok. Tényleg csak dumálgatunk és ebben nincs semmi rossz. De azért még résen vagyok. Egy pasi mindig más mint egy nő...

4. Christine1979 (válaszként erre: 1. - Jérce-forma)
2009. jún. 30. 12:17

Szija,



ilyet én is csináltam, és sajnos, nekem sem épp pozitívan sült el a dolog...

Nem vagyok annak híve, hogy amit az ember nem tud, az nem fáj. Szerintem jobb, ha kiderülnek ezek a dolgok, még ha ilyen "aljas" dolgokhoz kell folyamodnia valakinek.

Szerintem a tesztelgetés néha kell...Ha pedig valamiért nem bízol meg a párodban, akkor néha szükséges is....

Mert ugye, te hiába kérdeztél rá, ő teljesen mást mondott neked, - mint ami amúgy kiderült.


Egyébként ez a teszt mikor volt? Akkor, fél éve?... Változott esetleg azóta valami, vagy nem?


Beszéltél még ezzel kapcsolatban vele?


(Amúgy szerintem ez nem túl biztató dolog, az ő részéről. Te pedig nagyon fiatal vagy, hogy lekösd magad egy olyan kapcsolatban, ahol kétségeid vannak, és azok be is bizonyosodnak. Szerintem simán találhatsz más, olyan fiút, aki megbecsül, és nem flörtölget másokkal.)


Egyébként szerintem minden pasi flörtölget, ill. szeret kedves lenni más nőkkel.. ez kell nekik szerintem a magabiztosságukhoz. .:)


Az kiderült már esetleg, hogy történtek-e találkozások ilyen msn-es lányokkal a részéről?

3. 0b099f6590 (válaszként erre: 1. - Jérce-forma)
2009. jún. 30. 12:14
Menj el a talira és rugd ki.
2. rohiani (válaszként erre: 1. - Jérce-forma)
2009. jún. 30. 12:14

Szervezd meg a találkozót.

Ha rábólint, akkor később, mint barátnő találj ki arra az időpontra egy programot kettőtöknek, ha téged választ ok, ha elsumákolja és inkább az msn-es talit választja, akkor dobd ki.

2009. jún. 30. 12:09

Leírnám a problémámat, hátha valaki tud segíteni. Ugyanakkor ha nektek is van hasonló jellegű gondotok, írjátok le nyugodtan.


Tehát van egy velem egyidős barátom másfél éve. Általában bejön a lányoknak, többen veszik fel ilyen-olyan közösségi oldalakról MSN-re. Egyszer megláttam az egyik ilyen lánnyal való beszélgetését (kb. fél éve), ahol úgy tűnt nagyon jól elvannak, már a tali témáját is mintha feszegették volna. Nem tudtam annyiban hagyni a dolgot, nem rég csináltam egy MSN címet és felvettem azzal a szöveggel, hogy én is valami közösségi oldalon láttam és szimpatikus volt. Egyébként a barátom nekem már többször is mondta, hogy rögtön elküldi a lányokat, ha célozgatnak vagy hasonlók. Kíváncsi voltam, hogy alakul a dolog. Folyamatosan célozgattam, hogy bejön nekem és találkozzunk, ő pedig viszonozta ezt és örült. Engem fel sem hozott, amikor megkérdeztem, hogy mit szokott szabadidejében csinálni, stb. Ameddig konkrétan rá nem kérdeztem, hogy van-e a barátnője, addig nem derült ki. Elhívtam találkozni magammal és pár barátnőmmel (még mindig a lány nevében) kikötve, hogy szigorúan a csaja nélkül. Mondta, hogy szívesen belemegy és hozná pár barátját. (Velem és a barátaimmal sosem hajlandó eljönni sehová, esetleg nagyon vonakodva.) Annyiban maradtunk, hogy oké, akkor találkozzunk, még megbeszéljük mikor, de majd feltétlenül.

Sok célozgatás volt és én szinte teljesen kimaradtam a beszélgetésből, ha én (mint ez a lány) rá nem kérdezek, hogy van-e barátnője. Úgy írt és viselkedett, mintha nem lenne, stb.


Kutakodni csúnya dolog, tudom, de meg kellett tennem. Mit javasoltok, mit tegyek ebben a helyzetben? Kétségbe vagyok esve.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook