Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A barátom más lányokkal flörtölget MSN-en fórum

A barátom más lányokkal flörtölget MSN-en (beszélgetős fórum)


1 2 3
45. jérce-forma (válaszként erre: 43. - Crystall)
2009. jún. 30. 17:24

Na ő is tipikusan ez a típus, amit leírtál. Végtelen önbizalomhiány, ezért csak neten nagy a szája. Ezért is lennék kíváncsi, hogy vajon belemenne-e ebbe a találkozásba.

Meg fogom írni neki a csaj nevébe, hogy találkozzanak, megbeszélek egy konkrét időpontot, kíváncsi vagyok belemegy-e a találkozóba. Szeretném minél előbb lezárni ezt a dolgot, akárhogy is végződjön. Nem jó ez a bizonytalanság.

44. Csigusz 79 (válaszként erre: 42. - Tidike)
2009. jún. 30. 14:44
Hm,a pasik képesek mindent kimagyarázni,sőt még lehet hogy ő lenne megsértődve hogy mit kutakodik a lány utánna,ettől függetlenül jó ötletnek tartom :)
43. Crystall (válaszként erre: 28. - Jérce-forma)
2009. jún. 30. 14:39

Volt egyszer egy éretlen pasim aki mint késöbb kiderült nagyfokú önbizalomhiánnyal küszködött ezért szintén msn-en és iwiwen irogatott csajokkal a való életben viszont nagyon gyáva és tapasztalatlan volt. Az irogatás mellett egy örökös hazudozó is volt igy kirúgtam, egyszerüen nem volt hozzám való valami érdekes világban élt.

Ö az irogatás mellett viszont a valós talikba már nem mert belemenni. Én most a helyedben egy bnöm küldeném akit nem ismer majd váratlanul beállitanék a helyszinre. Megkérdezném, hogy ki ez a csaj aztán elmondanám, hogy mindent tudok és játszon otthon a kisautóival ne velem, majd a csajjal közösen távoznék és többé nem beszélnék vele.

42. Tidike
2009. jún. 30. 14:22
Hát én is nagyon kíváncsi lennék ebben az esetbenm, a barátod arcára mikor meglátja, hogy veled lesz/lenne a randija. Ezt hogyan tudná kimagyarázni...?
2009. jún. 30. 14:10
Hát igen... azért megnézném a srác arcát, ahogy meglátja, hogy Te mész a randira... Kíváncsi lennék, mit mondana. Már, ha egyáltalán meg tudna szólalni :))
40. Tidike
2009. jún. 30. 13:58
Én biztos, hogy nem viselném ezt el amit Te a barátodtól. Jobb lesz átgondolnod, hogy tényleng Ő az aki kell Neked?
2009. jún. 30. 13:57
Szerintem menj el a talira, és mikor találkoztok, akkor már felfeded Magad, elmondod hogy a lány akivel a talit beszélte meg, Te vagy, és akkor beszéljétek meg a dolgokat, hogy hogyan is gondolta Ő ezt az egészet? Aztán dönthetsz vagy kirúgod és találsz egy rendes pasit vagy maradsz mellette, és mindíg lesben kell állnod!
38. 1247d35ab8 (válaszként erre: 37. - Kylie022)
2009. jún. 30. 13:55

:)))


Tényleg jó meglátásaid vannak!

37. Kylie022 (válaszként erre: 32. - 1247d35ab8)
2009. jún. 30. 13:51
Köszi :)
36. 1247d35ab8 (válaszként erre: 35. - Jérce-forma)
2009. jún. 30. 13:50

Szeretem az iróniát! :)


Beszélgetés. Ez a lehető legjobb megoldás.

Semmi vádaskodás, semmi szemrehányás, csak beszélgetés.

Egy idő után vagy a szavaiból, vagy a viselkedéséből fogsz tudni következtetéseket levonni.

35. jérce-forma (válaszként erre: 33. - 1247d35ab8)
2009. jún. 30. 13:30
Mit javasolnál, akkor hogyan szedjem ki belőle az igazságot?
34. Kmeli (válaszként erre: 2. - Rohiani)
2009. jún. 30. 13:25
Ez jó ötlet:)))
33. 1247d35ab8 (válaszként erre: 31. - Jérce-forma)
2009. jún. 30. 13:21

De, ezzel a húzással pont a lovat adtad alá.

Ügyesen kell kiszedni belőle az igazságot, nem ilyen módszerekkel.

32. 1247d35ab8 (válaszként erre: 30. - Kylie022)
2009. jún. 30. 13:19
Teljes mértékben egyetértek veled!
31. jérce-forma (válaszként erre: 30. - Kylie022)
2009. jún. 30. 13:15
Nem szeretném csak bosszúból csinálni én is ezt. Én is szoktam fiúkkal beszélgetni, ismerkedni, de nem ilyen - szerintem - aljas módon. Nem beszélek meg talikat, ha kérdeznek rólam elmondom, hogy van barátom (főleg, ha egyértelműen látszik, hogy nyomulni akarna), és ha kifejezetten kikötik, hogy ne hozzam magammal a barátomat, amikor elmegyünk együtt szórakozni, akkor elküldöm melegebb éghajlatra vagy egyszerűen kiröhögöm és nem beszélek vele. Tehát a lényeg röviden: nem adom alá a lovat, ellentétben azzal, amit ő csinál.
30. Kylie022 (válaszként erre: 28. - Jérce-forma)
2009. jún. 30. 13:11
Lehet,hogy csak a szája jár, de 17 évesen.. még nagyon fiatal. Lehet,hogy most kezdi észre venni, hogy milyen fiatal és még mennyi minden várhat rá az életben. A pasik 30 évesen is komolytalanok, hát még 17 évesen. Bár lehet,hogy ő más és tényleg csak azért csinálja ezt,hogy növelje a saját egóját. Ez esetben szerintem nincs benne semmi rossz . Te is tedd azt, amit ő és lehet hogy igy könnyebben megérted majd a viselkedését ;)
29. jérce-forma (válaszként erre: 27. - 1247d35ab8)
2009. jún. 30. 12:58
Nem tudom miből jött le, hogy karakán jellem vagyok, de tulajdonképpen nem áll távol az igazságtól. Erős jellem vagyok, aki kicsit mindig "uralkodik", de ezt ne úgy értsétek, hogy megtiltok dolgokat a páromnak vagy zsarolnám. Sosem tennék ilyeneket.
2009. jún. 30. 12:57

Kapok mindenféle tanácsokat, amiket tényleg köszönök.

Nem hiszem, hogy a farka után rohanna, vagyis furcsa lenne, mert ő szexuális dolgokban sokkal éretlenebb, hogy úgy mondjam. Meg nem az a kifejezetten csajozós típus, inkább a haverjaival van elfoglalva. Ezért is furcsa ez. Én magamban úgy gondolom, hogy MSN-en nagy csak a szája, viszont biztos vagyok benne, hogy más csajokkal is ilyen "közvetlen" és célozgató beszélgetéseket folytat. Lehet, hogy csak az egoja növelésének érdekében? Akárhogy is, rosszul esik nekem. Nem szeretném megtiltani, hogy más lányokkal is beszélgessen, de éppen azért esik ez rosszul, mert én nem úgy ismertem meg, hogy ez a fajta fiú lenne. Tehát szexuálisan elég éretlen, még velem is nagyon ritkán beszél ebben a stílusban. Legtöbbször általában barátokként beszélgetünk, minimális szexuális "kisugárzással". Ő pedig "vele" úgy beszélt nagyjából, mint velem, amikor megismerkedtünk, legalábbis erősen hasonlóan.

27. 1247d35ab8 (válaszként erre: 24. - Petra 24)
2009. jún. 30. 12:50

Tényleg ezt jelenti a karakán szó?

Ilyen egy karakán jellem?

26. alyce (válaszként erre: 24. - Petra 24)
2009. jún. 30. 12:47
Az én exem azóta már nagyon bánja, hogy így viselkedett, most már belátta ő is, hogy nem becsült meg...hát későn sajna!
25. alyce
2009. jún. 30. 12:45

Sziasztok!


Már lassan egy éve lesz, hogy hasonló cipőben jártam, én a párom iwiw-jét kellett, hogy nézegessem (ő sem volt szent...). Aztán tavaly szeptemberben én is találtam egy olyan beszélgetést, amiben eléggé lekonkretizálták a talit, engem fel sem hozott, mint barátnőjét...stb., aztán betelt a pohár, és kidobtam. Nagyon fájdalmas volt, mert 6 évet hagytunk magunk mögött, de nem bántam meg!! Azóta találtam egy fiút, aki megbízható, boldog vagyok vele, a másik mellett viszont szenvedés lett volna az életem, mert sosem volt hűséges...úgyhogy én is azt javaslom, hogy lépd meg azt, amit én anno! Nem veszítesz vele, csak nyersz. Nem érdemes szenvedni, annyi fiú rohangál még az utcákon!

2009. jún. 30. 12:42

Ez a pasi még egyszer nagyon bánni fogja, hogy egy ilyen csajt - mint TE - elengedett az életéből. De az biztos hogy az lenne a legjobb ha hagynád ezt a srácot. Vannak olyan fiúk akik nem bírnak a fark...asukkal. Lehet hogy ő is közéjük tartozik. Bármikor báki jöhet, persze biztosan kell egy biztos pont is az életükben de a barátnőik inkább azt érezhetik, hogy az anyjuk és nem a párjuk. Az ilyeneknek a biztos kapcsolat csak azért kell, hogy valaki legyen aki főz, mos és takarít rájuk. Jobb ha még most dobod. Fogsz találni magadnak olyan srácot aki becsüli a rátermettségedet! Nagyon karakán kis csaj vagy! Ez rendgeteg rendes fiúnak bejön!


Vigyázz magadra, és minden jót!

23. bezike (válaszként erre: 16. - Jérce-forma)
2009. jún. 30. 12:41
Szia, én sem nevezném ártatlannak.... ezek szerint, ha egyidősek vagytok, a fiú is 17 éves. Valószínűleg nem úgy áll a kapcsolatotokhoz, ahogy te. A lányok mindig komolyabban veszik a dolgokat és érettebbek. Szerintem a pasid simán becsajozna azzal a másik lánnyal, akivel msn-ezget. A találkozóra viszont én is elmennék a helyedben. Tapasztalatból mondom, ha egy fiú találkozni akar a lánnyal, főleg a haverjaival együtt, akkor ott csoportos csajozásról van szó. Egy kis buli valahol, aztán közben mehet a simi-simi, meg a smaci.
22. 1247d35ab8 (válaszként erre: 17. - C95c921ae7)
2009. jún. 30. 12:38

Az, hogy neten keresztül mindenkinek más a viselkedése.

Lehet ez egy ártatlan flört is.

2009. jún. 30. 12:37
Nekem eszembe sem jutna ilyen módon leellenőrizni a páromat!
2009. jún. 30. 12:35
Szakíts. Még nincs házasság, még nincs gyerek,és kutyából NEM lesz szalonna!
2009. jún. 30. 12:32
ra kell vagni a kezere egy jo nagy lapattal :))
18. Christine1979 (válaszként erre: 16. - Jérce-forma)
2009. jún. 30. 12:31

Hát ha átteszi az időpontot, és veled találkozik inkább, akkor is azért bibis a dolog, hiszen akar találkozni a "másik" lánnyal...


Persze, hogy msn-en nagyobb a szája. :D A fiúk ilyenek szerintem :))


És mi lenne, ha picit "kifaggatnád" a "másik" lány nevében, hogy milyen a kapcsolata, és miért akar "veled" találkozni... Persze, mindezt nem feltünően.

17. c95c921ae7 (válaszként erre: 9. - 1247d35ab8)
2009. jún. 30. 12:30
Mi ebben az ártatlan? Semmi, nyilván. Ha nem akarna másokkal összejönni, nem beszélne meg ilyeneket. Menj el a talira és küldd el a túróba.
2009. jún. 30. 12:26
Nem olyan egyszerű, hogy dobjam ki. Ahogy írtátok többen is, lehet, hogy ez csak valami ártalmatlan dolog. (Egyébként nem nagyon tudom kinézni belőle, hogy találkozott volna már valamelyik ilyen lánnyal, bár már semmit sem tudok.) Ezek a beszélgetések is elég rosszul esnek már, tudom ez ártatlan dolog, de mégis mennek a célzások folyamatosan (legalábbis "vele" biztosan), ez pedig nem túl jó érzés.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook