Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A barátom más lányokkal flörtölget MSN-en fórum

A barátom más lányokkal flörtölget MSN-en (beszélgetős fórum)


1 2 3
2011. nov. 12. 10:52
van ilyen,en is ezert hagytam el latin baratomat.
2011. szept. 10. 20:30
Aki lányokkal flőrtölget a neten- chaton ,az elöbb -utóbb többet is tesz ..Persze ugy ,hogy te ne tudj róla ....Tudod mit mondott a bohóc .."van másik" tedd azt és lépj .Főleg ilyen fiatalon .:)
73. 00495ec28d (válaszként erre: 71. - Hellcat)
2010. júl. 30. 15:49
Abban mégjobban megalázottnak érzed majd magad,ha kiderül,hogy nem azután hogy elhagyod,hanem kiderül,most melletted tesz ilyet azon lányokkal akikkel ismizik a neten.Nem lehet tudni...
72. Veronika27 (válaszként erre: 71. - Hellcat)
2010. júl. 30. 15:48

Így csak kihasznál és ami nagyon fontos: rááldozol egy csomó idődet is... Jó, még csak 22 éves vagy, de később bánni fogod, hogy a legszebb éveid pazaroltad egy ilyenre.

Lépj, mielőtt késő lesz.

2010. júl. 30. 15:44
tudom jól..én is utálom magam...annyiszor elhatároztam,hogy véget vetek ennek,de egyszerűen belegondolok abba,hogy ha otthagyom utána máshoz fog hozzáérni úgy,ahogy eddig hozzám...mást fog megcsókolni és ...belehalnék ebbe az tuti:S:S
70. 00495ec28d (válaszként erre: 66. - Hellcat)
2010. júl. 30. 15:43

Kár töröltetni vele bármit is...inkább lépj...

Ha erre van igénye kár lenne meggátolni benne.

69. Veronika27 (válaszként erre: 68. - Hellcat)
2010. júl. 30. 15:38

A szerelem elmúlik (akkor is, ha vele maradsz)...

De most gondolj bele: ha már a kapcsolat elején így áll a dologhoz, te meg nem tudsz benne megbízni, akkor mi lesz később?

Egy ilyen férfira nem lehet kapcsolatot alapozni. Mert az még csak-csak elmegy, hogy lányokkal flörtölget msn-en, DE hogy még le is tagadja, hogy van barátnője, az neked nem gyanús?! Nem értem az ilyen lányokat, mint te, már ne haragudj, ezt nem bántásból írom! De becsüld már magad többre annál, mintsem egy ilyen mellett fecséreld el az idődet!

2010. júl. 30. 15:35
Mert szeretem:S és tudom hülyeség de egész eddig bíztam benne,hogy értem képes megváltozni...de igaz a mondás: kutyából nem lesz szalonna..
67. Veronika27 (válaszként erre: 66. - Hellcat)
2010. júl. 30. 15:34
Akkor miért nem hagyod ott?
2010. júl. 30. 15:32
Ugyan ebben a cípőben járok énis..lassan 1 éve...ha valakinek van ilyen tapasztalata és szívesen beszélgetne akkor vegyen fel msnre:) punkrockgirly20@hotmail.com nekem is azt mondja,hogy ő ilyen,de én ezt nem tudom és nem is akarom elfogadni..nem egyszet letagadta a csajoknak,hogy én vagyok neki, és állandóan ismerkedik...ha töröltetem vele,akkor másnap regisztrál máshova más néven...ördögi kör:S
2009. szept. 25. 15:27
Cseréld le:)
64. écsanya (válaszként erre: 59. - C19f5f79fa)
2009. szept. 25. 09:38
Egyetértek Veled, ha szerelmes lenne, semmi és senki mással nem foglalkozna. Mi lenne később...
2009. szept. 24. 18:24

no, akkor most leírom a hasonló sztorimat.

Egy hónapos chatelés után taliztam a sráccal, nagyon elbűvölt, túl tökéletes volt a külseje. A lényeg, hogy én idősebb voltam nála 4 évvel, ebből kifolyólag tapasztaltabb voltam kapcsolati téren. Óvatos voltam, hiszen ki tudja... Hozzá kell tennem, hogy 30km-re laktunk egymástól. Szóval 1 hónapja voltunk együtt, minden jó volt (szex nem volt, nem nyomult), amikor bekóstoltam, próba - szerencse alapon:) Mikor ő úgy tudta, hogy dolgozom, felmentem a chatre egy álnévvel. Előtte valami partyfotóról kiválasztottam egy viszonylag szép lányt. Beszédbe elegyedtem vele, adtam a jó fejet. Ráharapott. Pár nappal később képcsere, persze bejött a kamu csaj neki. Megint később telszámcsere. (Anyum számát adtam meg neki, mivel anyum nem használta a telefonját, csak ha hívták.) Tudtam, hogy csak sms-t szokott küldeni, mert a hívás az drága:)) Mikor rákérdeztem, a válasz az volt, hogy nincs barátnője...

Közben megbeszéltük, hogy elmegyünk moziba. A táskámban lapult anyum telcsije lenémítva. Elmentem mozi előtt wc-re, és kamu csaj nevében küldtem neki smst-, hogy talizzunk ma este. Azt írta vissza, hogy nem jó, mert a motorját viszi szerelőhöz. Na kopp, habár sejtettem. Bekóstoltam mégegy kamu csajjal a chaten, annak is bedőlt. Aztán kértem, hogy találkozzunk, és ott kitálaltam neki mindenről. Meglepődött nagyon, naná :D Meghallgattam az érveit, és belegondoltam, hogy igaza lehet. Azt mondta, hogy mivel 4 év van köztünk az én javamra, ezért azt hitte, hogy én úgyis csak szórakozom vele, mert neki semmije sincs, még tanul, én meg dolgozom stb. Közeledni meg nem mer az ágyban, mert tapasztalatlan és nem akar lebőgni. Szóval 2 órahosszát beszéltünk, és adtam neki mégegy esélyt. Megérte, másfél évig voltunk együtt. Persze a mai eszemmel nem mennék bele, végülis elpazaroltam másfél évet az életemből, de ez is jó volt, ha másra nem, hát tanultam belőle:)


Legyetek óvatosak, inkább gyanakodjatok, minthogy titeket ejtsenek át! Ezzel sok fájdalomtól kímélitek meg magatokat.

2009. aug. 21. 17:14
Sziasztok! Elolvastam visszamenőleg az összes hozzászólást! Jérce-forma, végülis mi lett a vége? Elmentél a találkozóra, és szembesítetted?
2009. júl. 1. 08:31
Végülis azt hiszem, hogy mára letiltotta "Őt". :)
60. jérce-forma (válaszként erre: 57. - Christine1979)
2009. júl. 1. 08:30
Volt már barátnője előttem egyébként, de egyiknél sem lépett félre tudomásom szerint.
59. c19f5f79fa (válaszként erre: 57. - Christine1979)
2009. jún. 30. 21:36
Nem szerelmes.Egy szerelmes kamasz fiú...fut a lány után nemhogy letagadja.
58. c19f5f79fa (válaszként erre: 56. - Rexona)
2009. jún. 30. 21:35
Igen főleg a fiataloknál...
57. Christine1979 (válaszként erre: 54. - C19f5f79fa)
2009. jún. 30. 21:32

Ezzel egyetértek én is, hogy próbálgatja magát, és nyilván, az ember a saját kárán tanul....


De ebben az esetben, amiről itt szó van, és amit írt a fórumindító, itt a hazugság is benne van már a témában... hogy letagadja szinte, hogy van bnője... Annyira pedig szerintem csak eszénél van már egy 17 éves srác is, hogy azt meg tudja állapítani, hogy a hazugság nem helyes...


Egyébként, azt nem tudom, ennek a srácnak volt - e már egyáltalán barátnője e lány előtt is... Ha nem, akkor "érthető", ahogy viselkedik.

Ha volt már neki, akkor viszont úgy vélem, illik rá, amit írtam... Mármint, hogy kellene legyen egy kis esze, ha párkapcsolatba kezd.

56. rexona
2009. jún. 30. 21:31

Csak úgy megjegyzem, hogy ez az áldott MSN, már az én életemet is megkeserítette, és szerintem nagyon káros is az emberekre.

Szerintem kár volt ezt feltalálni. Elég a mobil.


Sok fiatal ezért kisem mozdul a szobájából, csak azt lesi, hogy ki van fönnt? ki jelentkezik be? ki ír?

55. c19f5f79fa (válaszként erre: 53. - Christine1979)
2009. jún. 30. 21:26
Igen evvel teljesen egyetértek én is.
54. c19f5f79fa (válaszként erre: 52. - Christine1979)
2009. jún. 30. 21:25

Te nem tudhatod,hogy az ő fejében egyáltalán mennyire barátnő a barátnő..egyrészről...másrészről pedig még olyan kiforratlan a személyiség,hogy sokszor saját magát nem tudja elhelyezni nem hogy egy párkapcsolatot?!Arról nem is beszélve hogy semmilyen szinten ne vállaljon még ennyi idős korban senki senkiért felelőséget elég saját magáért,aztán majd ifjúkorban eljön annak is az ideje.Én így gondolom,persze ez nem biztos hogy jó is így.

Itt nem a csajozásra értettem,hogy természetes,hanem arra hogy próbálgatja magát az ember különböző szerepekben és ebbe akár az is beletartozhat hogy a csaját "megcsalja"... hisz akkor hogy ismeri meg a bűntudat érzését, azt hogy akit szeretek nem bántok meg...vagy hogy nekem ez nem pálya,hogy a társam mellett ismerkedem...Virágnyelvekből nem tanulnak nem tapasztalnak csakis saját úton.

2009. jún. 30. 21:17

És nem is az a baj, hogy ismerkednek, beszélgetnek, tapasztalatot gyűjtenek. Nyilvánvaló, hogy ez kell, mert így gyűjtenek tapasztalatot a későbbi, komolyabb kapcsolataihoz,....Én azzal nem értek egyet, hogy közben leköti magát vki mellett.


És igen (ahogy írta előttem már vki) ebben a korban a lányok komolyabbak, szerintem a nagyrészük komolyabban is gondolja azt, ha belemegy vkivel egy kapcsolatba.

Jó persze, erre meg lehet az a reakció, hogy akkor kezdjen idősebb pasival....

52. Christine1979 (válaszként erre: 51. - C19f5f79fa)
2009. jún. 30. 21:12

Én ismerek fiatalokat, és (szerencsére) nem mindegyik gondolja úgy, hogy természetes az, hogy a nője mellett csajozgasson.


Nem azt mondom, hogy flörtölgetés rossz dolog,- mert szerintem egészséges szinten mindenki teszi ezt (nemtől, kortól függetlenül).

És ezzel semmi baj sincsen.


De mikor valaki már úgy teszi ezt, hogy : egyrészt a bnője háta mögött, másrészt majdnemhogy letagadva őt, harmadrészt kész akármikor-akármelyik "belevaló" csajjal találkozni...... hát szerintem az már nem normális dolog.

51. c19f5f79fa (válaszként erre: 50. - Christine1979)
2009. jún. 30. 21:05
Nem életszerű amit elvársz tőle.. és nem így gondolkodnak,pont azért mert éretlenek még!!!
50. Christine1979 (válaszként erre: 49. - C19f5f79fa)
2009. jún. 30. 20:00

Igen, nyilvánvaló, hogy ez a férfivé-válás folyamatának egy része.

Én viszont úgy gondolom, hogy ha így akarja letesztelgetni saját magát, akkor azt tegye függetlenül, ne egy lány mellett (ill annak háta mögött).

2009. jún. 30. 19:20
Sziasztok.Lehet forma bontó leszek,DE én semmi kivetni valót nem találok abba,ha egy 17!! éves srác próbálgatja magát,mint férfi,mennyire kedvelt a lányoknál,hogy kell flörtölni...stb.Ugyan mikor tanuljuk meg ha nem ekkor!!!! Függetlenül attól,hogy van barátnője vagy sem(mert a kapcsolatból is tanul illetve biztonságot,hátteret ad).Sajnos ez a valóság,ez a fejlődés,a férfivá válás.Én akkor tartanám nem egészségesnek ha ebben korban az ember csak 1 lányra koncentrálna...muszáj a a tapasztalás egyaránt férfinek és nőnek!!
48. 1247d35ab8 (válaszként erre: 46. - Jérce-forma)
2009. jún. 30. 19:10

Nehéz helyzet, az biztos!

Próbálj meg folyamatosan résen lenni, észrevenni a kis jeleket.

Ha találtál ilyet, beszéljetek róla!

Lehet, hogy nem is tudja, mekkora fájdalmat okoz neked a viselkedésével.

47. 78826dc958 (válaszként erre: 39. - 4ca460d3e8)
2009. jún. 30. 17:30
Szerintem is ezt kéne tenni!!Egyet értek veled!!Én megjátszottam ezt bár nem talival és kidobtam a pasit!Engem senki ne nézzen hülyének!És ezt tanácsolom a fórum inditójának is!!
46. jérce-forma (válaszként erre: 36. - 1247d35ab8)
2009. jún. 30. 17:27
Az a gond, hogy annyit beszélgettem már vele, de sosem érzem úgy, hogy tovább jutok. Vagyis pontosítok: az ilyen jellegű beszélgetések után mindig azt érzem, hogy na igen, megint fejlődött a kapcsolatunk. Azonban pár nap múlva elszáll az egész és megint azt érzem, hogy semmit sem értek. Lehet, hogy velem van a gond, nem tudom. Ez az első komoly kapcsolatom. Az eddigi kapcsolataimban sosem érintettek rosszul azok a dolgok, amik nála igen.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook