Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha együtt vagyunk, miért chatel másokkal a barátom(más lányokkal)? fórum

Ha együtt vagyunk, miért chatel másokkal a barátom(más lányokkal)? (tudásbázis kérdés)


1 2
52. ittmost (válaszként erre: 51. - Dollie)
2013. febr. 27. 07:08

Szívesen:) (én ezzel tornáztatom az agyam,hogy megoldásokat találok ki bármiféle problémákra)

remélem,sikerrel jársz.

51. dollie (válaszként erre: 48. - Ittmost)
2013. febr. 26. 15:25
Hú,nagyon szépen köszönöm,de nem vártam volna el,hogy ezen ennyit agyalj.Nagyon jókat írtál.Mindent fontolóra fogok venni.
50. saci101 (válaszként erre: 48. - Ittmost)
2013. febr. 26. 14:03
Nagyon jó meglátások, látszik, hogy alaposan átgondoltad.
2013. febr. 26. 08:36
Szerintem csinálj egy álreget oda ahol más lányokkal beszélget...próbáld vele felvenni a kapcsolatot,nyomulj,és meglátod mit csinál..amolyan hűség teszt :)
48. ittmost (válaszként erre: 46. - Dollie)
2013. febr. 26. 06:32

Tegnap óta gondolkodom,hogy tudok-e neked vmi hasznosat mondani erre...

Maga az ötlet,hogy beszélsz vele,mindenképp jó.

Pontos szándéknyilatokozatot,és arra a kérdésre normális választ,hogy:te vagy-e neki az igazi..ne várj.Ezt sok ember az életében nem tudja/nem fogja kimondani.És vannak olyanok,akik meg dobálóznak vele,szóval a szavaknak így közvetlenül nemigen érdemes hinni,hanem a mögötte levő tetteknek.

Az is lehet,hogy azt mondja,hogy:igen,te vagy élete szerelme,de ettől még tovább chatel,mert azt hiszi(az ő értékrendje olyan),hogy ez nem megcsalás,tehát lehet csinálni.

Szerintem onnan érdemes megfogni a dolgot,hogy a(nőkkel) chatelésről(megpróbálni) leállítani a srácot.

Ezt pedig szerintem csak kerülővel érdemes,mert ha szemtől szembe megmondod neki,lehet,h bólogatni fog,de titokban tovább csinálja.

Én elmondanám neki,hogy a barátnőmmel beszélgettünk erről,aki úgy gondolja,hogy neki belefér,ha a pasija mellett más férfiakkal folytat !!személyes hangvételű,akár erotikus!!!csevegéseket.Te még nem tudod,mit gondolj,de mielőtt kialakítod az álláspontod,megkérdezed az ő véleményét is,meg mg másokét is.

Itt el fogja mondani a véleményét-remélhetőleg őszintén,mert nem lesz rajta az a nyomás,hogy megbánt téged.

Kérdezz bele minden mondatába,és kérdezd meg azt is,hogy szerinte van-e különbség,ha ezt a másokkal chatelést nők csinálják,vagy férfiak.Ebből már nagyon sokat megtudsz.

Amit megtudtál azt pedig emészd pár napig: ne mondj véleményt akkor hirtelen,még akkor sem,ha kinyílt a bicska a zsebedben.Pár nap alatt átgondolhatod az összes vetületét annak,amit mondott.


16 éves vagy..Ezt az"én vagyok neki az igazi"-dolgot hagyd későbbre,ne kérdezz ilyet senkitől,és a te fejedben se jelenjenek meg ilyen képek férfiakról.Sok csalódást megtakaríthatsz.

Arra ügyelj csak szerintem,hogy ne tégy olyat,amit nem akarsz,és hogy megbecsüljenek a kapcsolatodban.

2013. febr. 26. 00:09

Szimplán függő.Ez szomorú...:(

Igazából rajtad múlik,hogy tolerálni tudod-e,vagy sem.És persze eszerint lépni.

46. dollie
2013. febr. 25. 15:58

Mindenkinek nagyon hálás vagyok a válaszokért,tanácsokért.Kiírtam ugyanezt a gyakori kérdések.hu-ra is,ott egyből 5-en támadtak,hogy ha ilyen hülye vagyok,remélik,hogy minél hamarabb dob a srác...úgy tűnik ma már kérdezni sem lehet semmit anélkül,hogy ne oltanának le(tisztelet a kivételnek).

Szóval,minden tanácsot végigolvasva úgy döntöttem,hogy személyesen beszélni fogok a sráccal.Megkérdezem,mi a szándéka pontosan és hogy mi a véleménye rólam.Úgy tudom,eddig 2 tartós kapcsolata volt,egy 5,ill. egy 3 éves.Szerintem van annyira érett srác,hogy meg lehessen vele füllentés nélkül beszélni.Csak akkor lesz értelme ha őszinte velem.Esetleg ötletek,hogy ennek a beszélgetésnek hogy kezdjek neki?Úgy logikáztam ki egyedül,hogy nem kéne említenem,hogy tudok arról a chatelésről mert a végén még azt hinné,én uszítottam rá azt a lányt.Ezt nem kéne említenem,csak annyit kérdezni,hogy mennyire gondolja komolyan és hogy gondolkozik-e azon,hogy nem én vagyok neki az igazi?

45. saci101 (válaszként erre: 28. - Eva215)
2013. febr. 25. 15:20

De igen, rá kell kérdezni a korára.

Mert más a tanács, ha 16 éves és egészen más pl. ha már 2 válás után van az illetö.

Nem a lelki teher van itt megkérdöjelezve, hanem a tapasztalata.

Mert ha 35-40 éves lenne, azt mondanám, állj oda elé, tisztázd és mondd neki, jelentkezzen, ha eldöntötte, mit akar.

De mint kiforratlan személyiségek - náluk egész más, sokkal képlékyenyebb a helyzet

44. saci101 (válaszként erre: 38. - C6973617d3)
2013. febr. 25. 15:04

Bizonyos szempontból igazad van, de most ez van neki, hát hadd csinálja ezt elöbb végig.

Még semmit nem rontott el.

Az, hogy a fiu bizonytalan, az nem az ö hibája...

Ha most rögtön kipasszolja, sose tudja meg, mit is akart a fiu...

Kirugni valakit egy pillanat müve, de megtartani

hónapokig szex nélkül - ez már feladat.


Azonkivül lehet, hogy érettebb, mint a korabeli 16 éves fiúk.

43. saci101 (válaszként erre: 37. - Dollie)
2013. febr. 25. 14:55

Jaj, bocs, most olvasom tovább és látom, hogy mindenki szekál a tanulással.

Èn gondoltam, hogy okos lány vagy, mert egy buta rögtön ágyba bújik és még fel is háborodik, hogy otthagyják.

Te pedig megfontolod a dolgot , tanácsokat kérsz... innen látszik, hogy okos vagy.

Szerintem jó úton haladsz...

42. saci101 (válaszként erre: 26. - Dollie)
2013. febr. 25. 14:48

Ez nagyon jó.

Egyelöre ne is engedd.

Viszont találkozni, beszélgetni nyugodtan.

Miért ne?

Tapasztalatnak se rossz´.

Légy türelmes, várd ki a végét.

Naplót nem szoktál irni?

Az se rossz, késöbb fellapozod és ott tisztál leírva láthatod a dolgokat.


Az elöttem szólóhoz csatlakozva:

azért a suliról se feledkezz meg!


Sok sikert!

41. 731e5b9ffb (válaszként erre: 35. - Dollie)
2013. febr. 25. 12:28
Bizalmatlanság van mindkettőtök részéről, ezt kéne közösen leülni és megbeszélni. Lehet azért kezdett el chatelni, mert ő sem bízik benned az exeddel történt eset óta. Lehet, hogy mégse hitte el, és vissza akar vágni. Ez se lenne szép dolog, de azért magyarázná a történteket. Arra a tanácsra meg ne hallgass, hogy keress 16 éves fiút, azok még nagyon éretlenek, még a te 22 évesed se tűnik valami érettnek, szóval ekkora korkülönbség a nők korábbi érése miatt még előny is.
40. 731e5b9ffb (válaszként erre: 36. - Lehbetty)
2013. febr. 25. 12:23
Már miért lenne kevés a 4,5? Nyiván nem az érettségi tárgyak húzzák le neki az 5-ös átlagát. Az meg nem mindegy, hogy a nem pont vivő tárgyakból hanyas? Hogy jön ez egyáltalán ide? Miért kéne egy 16 éves lánynak otthon ülő strébernek lennie? Az iskola nem fogja őt az életre megtanítani, ahhoz pont az ilyen párkapcsolati nehézségek, esetleg pofonok kellenek.. Mondom mindezt úgy, hogy én is pasiztam, buliztam a gimi alatt, aztán szépen bejutottam egyetemre építészmérnöki szakra majd azt is könnyedén elvégeztem.. Akiket nem engedtek a szüleik középiskolában sehova, irtó nagy baromságokat csináltak utána egyetemen. Durván piáltak, egyik a rockkoncerten egy ismeretlennel vesztette el a szüzességét, nem tudták azt se, hogy kell nemet mondani, nem ismerték a férfiak álszent szövegét stb..Ugyanazokat a hibákat követték el huszonévesen, amiket én már tizenévesen, és tanultam belőle, nekik viszont nem volt tapasztalatuk az életről, rögtön a mélyvízbe ugrottak.
39. ittmost (válaszként erre: 37. - Dollie)
2013. febr. 25. 09:40

Én is azt gondolom,amit Hold Viola Írt.Valószínű bír téged a srác,de tényleg valószínű ő már mást akar,a koránál fogva.

Engem meglep,hogy nem jött a szexszel elő eddig.

Vagy:te egy annyira tünemény lány vagy,hogy nem akar elveszíteni,ezért nem szekál semmivel,amit te nem akarsz,amíg nem lesz neki egy stabil,"ágyban is használható" kapcsolata.

38. c6973617d3 (válaszként erre: 37. - Dollie)
2013. febr. 25. 09:15
Keress egy korod beli fiút, akivel eljárhatsz szórakozni a hasonló korúakkal, egy 22 évesnek már mások a céljai, igényei, nem biztos, hogy ezeket ki tudod elégíteni.
37. dollie
2013. febr. 24. 23:10
rendben van,tisztelem is mindenki véleményét,és meg is köszönöm.akkor sem hiszem,hogy állandóan csak a tanulással kéne foglalkoznom...szabadidőmben foglalkozom a párkapcsolattal.már így is alig érek rá valamire hétvégente,ezt az átlagot nem sokan tudják tartani.de nem szeretném,hogy ez a beszélgetés elmenjen egy vitát kezdő irányba szóval megköszönöm őszintén a hozzászólásokat...még gondolkozom,hogy mi legyen és dönteni fogok.
2013. febr. 24. 23:02

A kemény színvonú gimiben lehet, hogy kevés a 4,5! Tudsz te többet is!

Érzéseid naná, hogy lehetnek csak finomabban teregess!

Véleményt kértél, az enyém is az volt...csak 1 a sokból, nem kell vele foglalkoznod!

Pechedre pont a szakmámban trafáltál....

35. dollie
2013. febr. 24. 22:55

sajnálom,hogy félreérthető voltam,nem volt szándékos.annyit írtam,hogy az exem írta neki és elhiszi,hogy nem kavarok mellette...tehát megmondtam neki,hogy nem igaz.így értettem.

a mai világban egy átlag 16 éves nem csak a tanulással foglalkozik.mellesleg 4,5-ös átlagom van egy kemény színvonalú gimnáziumban de ez csak mellékes.a tanulás mellett érzelmeim is lehetnek

2013. febr. 24. 22:51

az a körülmény számít,hogy az exem kb 1 hete írta a srácnak,hogy kavartam meg taliztam vele? IDE ÍRJATTAD VOLNA...."EZ PERSZE NEM IGAZ"...megbeszéltem a sráccal,úgy tűnt,elhiszi......

Inkább tanulj!!!

33. dollie (válaszként erre: 32. - Lehbetty)
2013. febr. 24. 22:46
Bocsi,nem arról van szó,hogy ÉN kavarok.azzal egyszerűen az exem akart lejáratni,fél éve nem is láttam a pasit.senkivel sem kavartam a kapcsolat kezdete óta
2013. febr. 24. 22:44

Jaaaa!? Ezt eddig elfelejtetted de most hozzábiggyeszted!

A lényeg, hogy mindenki kavar...

Tudjátok sok mindenre mondhatjuk, hogy "azért mert csak 16 nem kéne elbagatelizni", de mostanra ez a téma önmagát bagatelizálta el!

A szerelem Nem ilyen édes, kicsi dollie! Ő kavar de nem kavar, és én se pedig mégis....ez már vicc! Ne haragudj...

Kitartok az általam lejjebb írtakhoz!

31. dollie
2013. febr. 24. 22:35
az a körülmény számít,hogy az exem kb 1 hete írta a srácnak,hogy kavartam meg taliztam vele?megbeszéltem a sráccal,úgy tűnt,hogy elhiszi,hogy én nem kavarok mellette de nem tudom...tudjátok,ezelőtt kb 2 héttel ugyanez a lány akivel chatelt a srác,írt srácnak egy üzenetet is levélben,hogy lenne-e kedve vele ismerkedni meg randizni.arra nem válaszolt a srác,bár a barátnőmnek képe nem volt,talán csak azért nem...vélemény?
30. 731e5b9ffb (válaszként erre: 28. - Eva215)
2013. febr. 24. 22:26
Teljesen egyetértek. Pont azért kért segítséget, mert még nincs tapasztalata, és van olyan okos, hogy más kárán akar tanulni, és nem a saját kárán..
2013. febr. 24. 22:22
Nem akarlak ijesztgetni, de nekem is volt egy ilyen barátom... 18 évesek voltunk akkor mindketten. Lapát. tényleg. Kutyából nem lesz szalonna, nálam 2 és fél évig tartott kinevelni úgymond ezt belőle, amikor meg belekezdett a személyes találkákba. hülye voltam, hogy eddig vele voltam, ha még egy ilyenbe botlok, azonnal dobni fogom, az szent...
28. eva215
2013. febr. 24. 22:21

Ne haragudjatok, nem szoktam ilyet csinálni, mert szeretem tiszteletben tartani mások véleményét, de most valahogy nem bírom ki, hogy ne írjam le, hogy szerintem nem szép dolog a kérdező korára hivatkozva legyinteni egyet, és azt mondani, hogy "ja, hogy csak ennyi idős vagy, akkor ez nem is probléma". Mindegy hány éves, számára most okoz ez problémát. Én harminchárom éven és pár komoly és komolytalanabb kapcsolaton túl ma is úgy érzem, hogy nem attól függött a szívfájdalmam vagy érzelmi bizonytalanságom intenzitása, hogy hány éves vagyok. Én sem hiszem, hogy a kérdező az illető fiúhoz fog hozzámenni (de még az islehet), de attól még nem kéne elbagatelizálni az érzéseit.


Na, mindegy, tényleg bocsi mindenkitől, nem szoktam ilyeneket írni, nem akarok senkit megbántani.Főleg tőled dollie bocs, hogy itt bekavarok, kívánom, hogy legyél boldog bárhogy is döntesz. Mert ugye tudod, hogy Te döntesz, nem a srác! :)

27. pirosbegre (válaszként erre: 1. - Dollie)
2013. febr. 24. 22:18
Tipli. Neked meg több önbizalom, mert ha ilyen maradsz minden pasi kihasznál.
26. dollie (válaszként erre: 25. - Saci101)
2013. febr. 24. 22:15
már alapból 4 hónapja vagyunk együtt és nem szexeltem még vele...de nem is erőlteti a témát...
25. saci101 (válaszként erre: 18. - Dollie)
2013. febr. 24. 22:11

Vili a verébhez csatlakoznék:

Ha még "nem beszélte le Rólad a bugyit" - már bocs a megfogalmazásért, akkor egy darabig - kb.

3 hónapig, ezt pszichológusok szokták javasolni-

ne is engedd lebeszélni.

Ha lelép egy "könnyebb" nöért, akkor szex kellett neki és hadd menjen! De ha még 3 hónap múlva is fogja a kezed, akkor légyszi jelentkezz újra.


Attól hogy más lányokkal is csetel, nyugodtan randevúzhatsz, sétálgathatsz vele, de a szexre csak hadd várjon.

2013. febr. 24. 22:10

Édes, kicsi dollie!

Amikor majd kétszer ennyi idős leszel, és a sors megismétli (remélem, hogy NEM) veled ezt, akkor pánikolj!

Nagyon fiatal vagy még, az élet pedig kemény!

Most foglalkozz inkább azzal, ami a Te korodban a legfontosabb....tanulj!

Igaza van az előttem szólóknak....bár szerintem nem nagy a korkülönbség csak rossz az időzítés!

Ha nyűge van veled, azt meg mondja el magától, nem érdemli meg, hogy Te kezdeményezd ezt a beszélgetést!

(titokban szerintem is kőkemény LAPÁT)!!! Bocs :(

23. eva215
2013. febr. 24. 22:07
Nem akarlak elkeseríteni, de ne várj sokat ettől a kapcsolattól. Lehet, hogy tényleg nincs másik lány, de szerintem elég gáz, ha egy fiú folyamatosan önigazolást keres így a neten. Mert valószínűleg most még csak erről van szó. Az én szememben az ilyen nem férfi, de ezt persze neked kell eldöntened, nem az én kapcsolatom. Gondolom tőled is megkap minden figyelmet és szeretet, szóval nem kéne máshol legyezgetnie a hiúságát (én úgy látom, te szereted őt, hiszem még az is érdekel, hogy mit szólna hozzá, ha rákérdeznél, ami butaság, ha kapcsolatban vagy, azért ilyet jogod van tudni). Azért kíváncsi lennék, hogy ha te csinálnád ezt, akkor mit szólna hozzá...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook