Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A barátod (férjed) az exével barátok maradtak, (napi telefonkapcsolat). Mit teszel? Elfogadod? Tolerálod? Vagy helytelen? fórum

A barátod (férjed) az exével barátok maradtak, (napi telefonkapcsolat). Mit teszel? Elfogadod? Tolerálod? Vagy helytelen? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
2008. júl. 12. 14:42
Nehéz kérdés.Nem lehet sok sok közös évet csak úgy máról holnapra hirtelen megszűntetni,törölni, főleg ha nem tele gyűlölettel váltak el.A távolság az mindenképp "gyógyír".Azt, hogy a mai világban ki kivel telefonálgat, és főleg miről, azt nehéz ellenőrizgetni.Ha az új kapcsolatban megvan a kellő bizalom egymással, nem is kell ellenőrizni.De megnyugtatásképpen, ha valami 7év után nem működik, nem fog a 8.ban sem, akár van telefonálgatás napi szinten, akár nincs.
2008. júl. 12. 14:41
az ex azért ex mert már nincs közöttük semmi, felejtse el!
2008. júl. 12. 14:10
szerintem nagyon nem egezseges dolog..ha ex akkor meg minek hivni..oke esetleg az uszan osszefutnak..es valtanak par szot..esetleg...de eleg egy koszones is...de hogy napi telefonkapcsolat az tuuulzas....:( nem tudnam toleralni...:( bantana nagyon..persze nem mondanam meg ...de tiszteletlenseg az exel dumcsizgatni az uj parom melett...persze kivetel ha meg van elintezetlen ugy mint haz, targyalasok, per, valas...
15. 7004ca251b (válaszként erre: 14. - Gubaa)
2008. júl. 12. 13:55
ha a pasidnak megér annyit a másik nő,hogy még hazudjon,meg rafinálkodjon is érte,és törlgeti ezrét a híváslistáját,meg miegymás,akkor egyértelmű,hogy megéri neki még a balét is ez a nő,ergo baromi fontos neki.Miközben a te kérésedet baszik tisztelni és betartani,csak a szemedbe hazudva megigéri,aztán meg nem tartja meg.Innentől az én szememben elég világos a szitu,meg a teendő i,persze az ember mindig nagyon okos és objektív máok dolgában:)kár,hogy a sajátomban nem vagyok ilyen iszonyú okos:D
14. gubaa (válaszként erre: 12. - Édesmandula)
2008. júl. 12. 13:52

Köszi csajok a sok tanácsot. Aranyos volt mindegyik.

Szóval.

Már számtalanszor megmondtam, hogy ez engem zavar, és fáj. Nem azért mert féltékeny vagyok, hanem mert ez nem normális dolog, ez a múlt, és ezzel engem bánt.

Ennek az lett a következménye, hogy a ribi továbbra is hívta, továbbra is beszélgettek, csak a barátom a híváslistáját kitörölte hazafele jövet...

Ez is kiderült. Megint elborultam.

A barátnöm nevét a telómban átírtam egy pasinévre. Bombázott sms-ekkel. Nem jött be. Nem érdekelte. Àllítólag...

Két hónapja éltem vele, amikor egy régi szerelmem felhívott, egy év után (ö is jókor ébredt fel), hogy megkérdezze mi van velem, hogy élek.

A barátom kiakadt, mert tudta, hogy az nekem akkor nagy szerelem volt. Magába zuhant :) Èn meg na ugye, hogy milyen szar érzés ez - mondtam neki.

Azóta havonta egyszer ír egy hogy vagy smst, de én marha elmentettem lány név alatt. De ezt orvosolni fogom.

Csak az van, hogy ezt már unom. Színjáték. Minek?

Èn ha valakit nem szeretek, nem színészkedem, elfogadom, de maradok vele csak a sziában.

Most ott tartunk: hogy személyesen már nem járunk össze, leépítettem. Egyszer min. dumálnak telefonon, állítólag hogyvagy, miújság alapon. Meg néha a nő megkérdezi a barátom véleményét üzleti ügyben. Csak nem értem, miért tőle, és miért nem a jelenlegi élettársától...

Van valakinek egy olyan készüléke, amivel embert a Marsra lehet fellőni? :)

Bár az lehet nincs elég messze...

2008. júl. 12. 13:44

esetleg véletlenül segíts elhagyni a mobilját a srácnak, így ha az új számon is indul a csevej, és nincs gyerek, vagy összetartó vagyontárgy, akkor sajnos sejthető, hogy több van, mint a beszélgetés :P

ilyenkor érdemes szellőztetni kicsit a pasit, azaz kirakod a szűrét pár napra, beszervezel magadnak ezer apró eseményt, hoyg eszedbe se jusson felhívni, majd egy hét múlva a vinnyogó smsekre válaszolgatni...addig meg lehet jön más, lehet jobb is talán :) ha meg nem jön vissza, hát vigyék :) addig te jól érezheted magad :D sőt, lehet utána jobb lesz :)))

2008. júl. 12. 13:42

Állj a pasid elé, kérdezd meg, hogy ő hogy érezné magát, ha a te volt exed így hívogatna, esetleg kérd meg egyik barátod, hogy adja ki magát az exednek és kezdjen el hívogatni, játsza el, hogy fut utánad, hoyg nélküled egy balfék és lelkileg szüksége van rád...stb. Továbbá a helyedben elmondanám még, hoyg nekem is jól esik néha ha valaki régi kedves érdeklődik irántam, ő meg, mint férfi tipikusan behálózható egy kis istenítéssel gondolom...tájékoztasd, hogy ilyen telefonpartnert a régi kapcsolataid közül te is szívesen elfogadnál és ha nem probléma, amíg ő telefonál, addig te is hívnád az expasid, csak úgy...egyszer mond csak el, másnaptól meg indulhat a hívásparti, heti 1x, utána heti 3x egy kicsit csak, hisz csak beszélgetni akarsz az "exeddel"... :))


Amúgy meg ha úgy érzed állj elé őszintén, és mond meg neki, hogy neked nem esik jól ez a traccsparti kettejük között, bár nem tekinted konkurenciának a hölgyeményt, de szeretnéd, ha a hívások időtartamát is inkább rá költenéd, azaz veled lenne és nem a telójában nyilatkozna olyan dolgokról, amihez esetleg a exlibamánynak nincs köze...esetleg mond meg neki, hogy a dolog részedről az üvöltözős telefonszéttaposásba fog torkollani, de akkor elmondhatod majd, hogy te megmondtad :DD

11. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 4. - Gubaa)
2008. júl. 12. 13:41
én féltékeny lennék,jó neked hogy nem vagy:))
10. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 4. - Gubaa)
2008. júl. 12. 13:40
Akkor miert foglalkozol vele?
2008. júl. 12. 13:39
bármeddig éltek együtt sem normális dolog....vége lett és kész...nekem is volt 10éves kapcsim,a páromnak is 8éves,mégsem hívják egymást és effélék...nem egészséges,nagyon nem...
2008. júl. 12. 13:38

Én lehet megkérdezném a páromat, hogy neki nem terhes már ez az állandó érdeklődés? Egyáltalán milyen pl. amikor keresi a nő ( mármint az arca milyen, én tuti megfigyelném): dühös? megörül neki? csak egy kicsit bosszantja? Közömbös? unja?

Egyébként azt sem értem, ha egy helyen dolgoznak, a munkahelyén nem tudja megkérdezni tőle amit akar?

2008. júl. 12. 13:36
szerintem ennek a problémának van egy nagyon egyszerű,ém de célra törő megoldása.Mond meg a párodnak,hogy ez téged zavar,és zárja le a kapcsolatot ezzel a nővel,vagy legalábbis próbálja az intenzitását leépíteni,hogy ne minden nap hívogassa.2percen belül kiog derülni a válasza alapján,hogy a párodnak ki a fontosabb,te vagy az ex.Amúgy én sem gondolom,hogy ez egészséges dolog.Akik között már volt szexuális és egyéb kapsolat,főleg ilyen hosszú ideig,azok között mindig több lesz mint ppuszta barátság,és mindig hamarabb pattan ki újra a szikra,ugyanis a nosztalgia könnyen gyújtja a tüzet:)
2008. júl. 12. 13:33

Csak azt nem értem, miért nem bír élni a volt pasija nélkül?

De lehet, hogy belehalna, ha egy nap nem hívhatná fel telón :)

Azt hiszem ma este széttaposom a barátom mobilját :))))))

5. 7004ca251b (válaszként erre: 4. - Gubaa)
2008. júl. 12. 13:30
:)))
2008. júl. 12. 13:29

Ja, és vagyok a féltékeny a nőre :)))) Szerinte.

Magasról teszek erre a p...-ra, mert nekem nem konkurenciám.

2008. júl. 12. 13:28

Nincs közös gyerekük. Hasonló munkakörben dolgoznak, és 7 évig együtt éltek.

De tudni kell a nőről, hogy egy mindenre elszánt rosszindulatú perszóna. A hátam mögött áskálódik.

Nem tudom mit tegyek, vagy mit ne.

2. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 1. - Gubaa)
2008. júl. 12. 13:22
Nem tudom...én a gyerekünk miatt vagyok napi kapcsolatban a volt férjemmel,de ha ő nem lenne,max köszönnénk szerintem,vagy ha találkozunk váltanánk pár szót,de nem tudom elképzelni,ha nincs érzelem,mindennapos szó-váltás legyen...
2008. júl. 12. 13:20

A nő minden nap hívja, hol tanácsért, hol azért, hogy megkérdezze mi újság. (Anno ő csalta meg a férfit, és lépett le egy másikért)

Mindenre kíváncsi, és női praktikával ugye, minden pasiból ki lehet szedni azt, amit meg akarunk tudni. Irigy is valahol, holott neki is van már új élettársa.

Egészséges dolog-e ha a pasi az ex barátnőjével olyan jó kontaktusban marad, nem mérgezi-e meg az új kapcsolatot?

Szerintetek?

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook