Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Bajcsy-Zsilinszky kórházba valóban nem szükséges előzetesen időpontot kérni a genetikai vizsgálatra, mivel érkezési sorrend van? fórum

A Bajcsy-Zsilinszky kórházba valóban nem szükséges előzetesen időpontot kérni a genetikai vizsgálatra, mivel érkezési sorrend van? (tudásbázis kérdés)


5. Lia_
2015. szept. 8. 08:20

Tud esetleg valaki friss infót, hogy most hogy van a 12. heti ultrahang és a genetikai tanácsadás a Bajcsyban?

Kell beutaló, időpontkérés? Vagy megoldható úgy is, hogy valaki odamegy és kivárja a sorát?

(Főleg a 12. heti ultrahang érdekelne, mert telefonon elérhetetlenek.)

4. 587bdae269 (válaszként erre: 3. - Mandula71)
2010. szept. 26. 14:25

Köszi szépen.


Ha telefonálok, kapok egy időpontot érkezési sorrendtől függetlenül? Nem teljesen értem...

3. Mandula71 (válaszként erre: 1. - 587bdae269)
2010. szept. 26. 14:23

Valóban érkezési sorrend van (legalábbis tavaly nyáron így volt), de azért érdemes odatelefonálni, hogy melyik nap hány óra körül menjél. Nekem anno mázlim volt, a telefonban megkérdezték hogy mennyi idős terhes vagyok, én hány éves vagyok, miért van szükség a genetikai tanácsadásra. Még aznapra behívtak. Bár felkészítettek rá, hogy "3 napi hidegélelem" legyen nálam, meg olvasni való, illetve férjet, gyereket hagyjak itthon (mindezt a hosszú várakozási idő miatt), ehhez képest mindössze 2 leendő anyuka volt előttem.

Szerintem egy telefont azért érdemes megereszteni feléjük...

2010. szept. 26. 14:05
A terhesgondozáson ezt a tájékoztatást kaptam. Azt ajánlották, hogy egyszerűen menjek oda 1/2 2-re október 5-én, ne is telefonálja előtte. Számomra ez elég hihetetlen.
2010. szept. 26. 14:04
A Bajcsy-Zsilinszky kórházba valóban nem szükséges előzetesen időpontot kérni a genetikai vizsgálatra, mivel érkezési sorrend van?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook