Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » 92 éves idős beteget szerintetek kezelnek kórházban? fórum

92 éves idős beteget szerintetek kezelnek kórházban? (beszélgetős fórum)


1 2
2020. jún. 6. 16:39
Ezt honnan tudjuk mi? Orvosa válogatja egyébként. A 92 éves nagyanyámat miután bélfertőzést kapott itthon, 3 hétig benntartották, aztán miután leállt a veséje, az egyik, fél vesével hazaadták. Felírtak neki vízhajtót, hétvégére adták haza, patika semmi, kiváltani se tudtuk, éjszaka duplájára dagadt a lába, azt hittük szétrobban, újra hívtuk a kórházat, akkor visszavitték, utána már nem jött haza.
2020. jún. 6. 16:32
Van neki betegsége, nem is egy. Inkább úgy értem, javítanának-e rajta, vagy ha bekerül akkor többé nem megy haza...
3. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 6. 16:28
Ha kórházi ellátást igénylő állapotban van, akkor igen. Amúgy nem.
2020. jún. 6. 16:26
Ha semmi szervi baja nincs, csak alapápolásra szorul, akkor max. elfekvő. De én azért úgy tudom fizetni kell.
2020. jún. 6. 16:24
Otthon még elvan, de nincs jól. Gondozásra szorul, krónikus beteg. Azt javasolja 2 rokon, hogy menjen kórházba, majd ott segítenek rajta. Mit gondoltok segítenének ilyen korú betegen?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook