Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 90 napos jan. 2-án? fórum

90 napos jan. 2-án? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
694. Melinke (válaszként erre: 692. - Katlyna)
2011. jan. 25. 07:49
Tényleg, sokszor nem bírja ki az ember hogy ne bűnözzön. Vagy mert egyszerűen leesik a vércukor, vagy idegesebb vagy a kelleténél, vagy társaságban vagy és úgy elég nehéz megállni. A lényeg hogy mértékkel, és ha meg is tetted valahogy még aznap vagy másnap korrigáld. Én ha tehetem utána mindig tornázok és elmúlik a bűntudat. :)
2011. jan. 25. 07:12

Mindenkinek hajrá, csak túljutunk azon a mélyponton!!!! Bár meg kell, hogy mondjam, ez a hét önmagában gáz, remélem február jobb lesz; alig tudok az evésre koncentrálni, annyira ideges vagyok.

Aki még vizsgázik, annak egy kalappal!

Keményítő nap, de erőm nincs erre koncentrálni, valószímüleg sütök krumplit.

692. katlyna
2011. jan. 24. 21:56
Lányok kitartás!!!Higgyjetek magatokban és sikerülni fog.Én már/még csak 48.napomon vagyok túl ami víznap,de kitartok mert nagyon akarom!Mindig gondoljatok arra miért csináljátok!!Néha van olyan nap amikor kell a nasi és nem lehet neki ellenállni,de ezért nem kell feladni, tovább kell lépni és próbálni korrigálni mozgással vagy másnap az étkezéssel.Sok sikert és kitartást!!!!
691. Melinke
2011. jan. 24. 20:28
Köszönöm a biztatásokat, kicsit jobban vagyok. Ettem 2-3 szem szőlőcukrot vacsora után, meg tornáztam egyet és sokat segített. No meg holnap szénhidrát nap és akkor mindig jobb kedvem van. Én is azt várom már hogy valaki megjegyezze hogy fogytam. Bár mostanában előnyben részesítem a bővebb, hosszabb tunikákat, és a fekete cicagatyát, úgyhogy így nem sok látszik az alakomból. Mindenkinek hajrá!!! Lassan eltelik az első 30 nap!
2011. jan. 24. 19:46

Én már szombaton annyira voltam hogy állandóan az forgott a fejemben hogy abba hagyom, de ma koleganőm akivel közösen csináljuk megbiztatott, hogy áprilisra -12 kg kell hogy végezzünk.

Reggel nem is csodálkoztam a mérlegen hogy egy deka sem ment le egy hét alatt, mert szombaton össze-vissza ettem.

689. 96b0d6b01f (válaszként erre: 685. - Melinke)
2011. jan. 24. 18:49
Egyébként...nagyon fontos,hogy van célod :D Ki kell tartanod, nem szabad csalódást okozni magadnak :D
2011. jan. 24. 18:48

Sziasztok :D

Ma gyümi napom van, kezdek hisztis lenni, holnap vizezni szeretnék :D remélem sikerül...

Ma megdicsértek,hogy fogytam és láttam egy csajon,hogy végig mért,de nem szólt semmit :D :D :D Jobban vagytok?

687. 96b0d6b01f (válaszként erre: 685. - Melinke)
2011. jan. 24. 18:47

Hidd el sikerülni fog :D ügyes leszel és kitartó, magad miatt muszáj megcsinálnod :D

Szurkolok Neked :D

686. t.dorothea (válaszként erre: 685. - Melinke)
2011. jan. 24. 16:17
Jó az elhatározás.Én is így gondolom,nem fogok mindig ilyen maradni,mint most :)
685. Melinke
2011. jan. 24. 14:19
Én sem vagyok jó passzban. Lassan kezdődik a szorgalmi időszak és ismét emberek közé kell menni, amihez ennyi plusz kilóval semmi kedvem. Teljesen bezárkóztam és minden gondolatom csak akörül forog hogy LE KELL FOGYNOM! ÉN NEM ILYEN VAGYOK!!! Áprilisban megyek egy hetes útra az évfolyamommal, utána pedig Lengyelországba a családdal. Addigra jól akarok kinézni. Nem engedem hogy még egy ilyen nyaralásomat beárnyékolják a plusz kilók. Jól akarom magam érezni.
684. Melinke
2011. jan. 24. 14:16
Tegnap fehérjenapom volt. Ebédre pörköltet ettem párolt káposztával, este pedig felfordult a gyomrom ha ránéztem, szóval inkább csak egy bögre tejet ittam vacsorára. Lehet ez volt a gond, mert ma egész délelőtt éhes voltam és már 11-kor meg kellett ennem a sült krumplimat. Lehet nem érdemes kihagyni az étkezést, még ha nem is kívánom.
2011. jan. 24. 12:44

Látom,most mindenkinek van egy mélypont. Nekem is,szerdán még van 1 vizsgám és nemrég volt még egy,hát valamit mindig nekiállok nassolni,de azért megvan még a mínusz 3 kg-m :) Nagyrészt tartom,és nem fogok lemondani arról,hogy vékonyabb legyek.

Jövőre esküvőnk lesz,és a hétvégén az esküvő kiállításon annyi gyönyörű ruhát láttam,örülnék,ha nem csak a nagy méretű darabokra korlátozódna a választásom .

Lányok kitartást!

Minden diétában vannak nehézségek,de nem szabad feladni.Az eredmény kárpótolni fog :)

2011. jan. 24. 12:29
Hmmm...a hétvége, meg a mai nap is elég rosszul halad, végig bűnöztem a hétvégét, meg ma is fehérje napon - rakott karfiolt ettem. Az a baj, hogy tiszta ideg vagyok, és nagyon rosszul viselem. Próbálok visszaállni, hogy meg legyen a fogyás, de most elég rossz a kedvem...:(
2011. jan. 24. 12:23

sziasztok.

Kitartás mindenkinek.Muszáj fogyni,mondogassátok ezt mielőtt megennétek a bűnös falatot.Én most 72 kg vagyok alig várom már hogy 6-ost mutasson a mérleg.

Tegnap nekem is gyüminapom volt csináltam almakompótot édesítővel egy nagy fazékkal egész nap rájártam nem is ettem mást.

Szép napot mindenkinek.

Kitartás,nyárra szép karcsúak leszünk!

680. Melinke (válaszként erre: 679. - 55cf864a30)
2011. jan. 24. 06:39
A múlthéten én is bűnöztem mégis fogytam egy kilót, úgyhogy csináljátok csak tovább!
679. 55cf864a30 (válaszként erre: 678. - 96b0d6b01f)
2011. jan. 23. 20:12
a bűnözést inkább ne is emlegessük,mert a tegnapi gyümi napomat teljesen elrontottam, ettem minden félét csak gyümölcsöt nem, vagyis reggelire egy narancsot, aztán meg amit jött....
2011. jan. 23. 18:57

Sziasztok...

Szörnyű napom van, Ch és eszek, mint akinek muszály, nem sokat mégis bűntudatom van :( mostanság sokat bűnöztem :( nem kéne :( most szeretném végig csinálni :)

677. Melinke
2011. jan. 23. 08:47
Most mértem, az elmúlt egy hétben lement újabb 1kg, így 22 nap alatt 3,5 kg. Hozzáteszem, a héten egy napig függesztettem a diétát a vizsgám miatt, és a napokban kezdtem el a rendszeres tornát, ami remélem hamarosan meggyorsítja a dolgot. Bár 3 hét alatt majd 4 kg úgy hogy nem igen szenvedtem, szerintem nem rossz. És a víznapot is a héten szeretném megtartani.
676. t.dorothea (válaszként erre: 673. - 0b9b0e1cbf)
2011. jan. 22. 22:50
mikor utoljára mértem magam akkor volt - 2,5 kg ha jól emlékszem. jövő héten új mérés:)
2011. jan. 22. 22:50

Sziasztok!

Olyan hamar elment 2 napom,hogy ide elfelejtettem írni:)

Holnap fehérje nap,megint nagyon várom.A mai nap jól és gyorsan telt,de persze nem könnyen :)

ma végül nem mértem,ezentúl 2 hetente fogok csak.

674. 0b9b0e1cbf (válaszként erre: 668. - Melinke)
2011. jan. 22. 18:00

szia

Igen a víznapot is átéltem:D

Elég nehéz volt.Aznap nem voltam itthon és szerintem így tudtam kibírni.Csak a szénsavas vizet kívántam.

Te hol tartasz?

Szilvi

673. 0b9b0e1cbf (válaszként erre: 667. - T.dorothea)
2011. jan. 22. 17:54

szia.

köszönöm,és te hol tartasz?

szilvi

672. Melinke (válaszként erre: 671. - Granitka)
2011. jan. 22. 11:54
Múlthéten 1x én is ittam, társasággal voltam el, és a sok rossz közül legkisebb rosszat választva boroztam. Jól is esett de másnap nagyon éhes voltam miatta.
2011. jan. 21. 21:56

huh ma keményítő nap, de van némi kilengés - ma épp fehérbort és egy whisky-colát ittam, és vacsira nem ettem konkrétan semmit, de chipset "csipegettem", normál mennyiségben. A lényeg, hogy némi kilengés,de azért tartom a diétát!:)

Köszönöm a jókívánságokat, igyekszem, továbbra is!

Szép estét!

670. Melinke
2011. jan. 21. 21:09
Most vadul elkezdtem a minden napi edzést a diéta mellett, ami remélem gyümölcsöző lesz. Igaz a 13. napon mértem utoljára, akkor volt -2,8 kg, és vasárnap tervezem a következő mérést, de már eredményt szeretnék, látványosat. :) Talán a holnapi gyümölcsnap beváltja a reményeimet. Én ma ebédre 2 kisebb péksüteményt ettem: egy spenótosat és egy édeset. Vacsira 2 süti, előtte meg tornáztam egy órát úgyhogy most nincs lelkiismeret furdalásom. Ti tornáztok a diéta mellett?
669. avignon
2011. jan. 21. 20:59

hát,lányok,én szerintem kiszállok. nekem nem váltotta be ez az egész a hozzá fűzött reményeket,nekem most valami gyors támadás kell a hülye három karácsonyi kilóm ellen. az a baj,hogy alig tudom kontrollálni magam, és így az egész arról szól,hogy ellensúlyozom a szénhidrátnapokat...

most összeírtam egy étrendet magamnak a következő két hétre,úgy tervezem,itt maradok veletek,ha nem baj,egyedül nehéz a dolog...:)

sok sikert nektek,csak így tovább!

668. Melinke (válaszként erre: 665. - 0b9b0e1cbf)
2011. jan. 21. 19:04
Hú, 3 hét alatt 5 kiló. Nem semmi :) Víznapot megtartottad már?
667. t.dorothea (válaszként erre: 665. - 0b9b0e1cbf)
2011. jan. 21. 18:47
szuper eredmeny. Gratula!
2011. jan. 21. 18:46
Sziasztok csajok. Kinek hogy sikerult a mai nap? Nekem eleg jol :) fuszeres paradicsom szoszos spagettit ettem,most vacsira csokis muffin volt. +3 kocka etcsoki
2011. jan. 21. 12:24

sziasztok!

Most találtam erre az oldalra.Én is Jan.3-óta csinálom 78-ról indultam most 73kg. vagyok,de még sokat akarok fogyni.Ma keményítő napom van Répás rízst ettem savanyú kápival.Ki mennyit fogyott?

szép napot

szilvi

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook