Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 8-ra nem várom és 2 napja fáj, érzékeny a mellem, kivánok bizonyos ételt és állandóan aludnék.Nem akarom magamat elbizni amig nem biztos sem fórum

8-ra nem várom és 2 napja fáj, érzékeny a mellem, kivánok bizonyos ételt és állandóan aludnék.Nem akarom magamat elbizni amig nem biztos sem (tudásbázis kérdés)


2012. szept. 4. 13:29
Köszönöm. nem is bizom el magam, majd ha tényleg biztos lesz az eredmény. Nekem nem szokott érzékeny lenni a mellem menszi előtt most viszont az, de görcsök nincsenek amik ilyenkor szoktak lenni, csak ezért gyanús kicsit.
10. e1e781f342 (válaszként erre: 6. - Lucka)
2012. szept. 4. 13:14
Ott a pont!
9. lucka (válaszként erre: 4. - Goddess80)
2012. szept. 4. 13:12
én amikor abbahagytuk a védekezést, a két következő ciklusban szinte teljesen biztos voltam benne hogy terhes vagyok. Közben meg nem voltam. Azért ezek a megérzések csalókák :-)
2012. szept. 4. 13:12
Ne görcsölj rá, ha itt lesz az ideje, sikerülni fog, ha eddig nem sikerült. Amiket leírtál mindkét lehetőségnek megfelel.
7. mothertiger (válaszként erre: 3. - >Indira<)
2012. szept. 4. 13:12
:D
2012. szept. 4. 13:11

ha 8-ra nem várod, akkor a teszt lehet hogy még semmit nem mutat ki. Szerintem nyugodj meg, foglald el magad, és ha 8-án estig sem jön meg, akkor tesztelj. Amúgy meg ha tudod hogy 8-án kellene megjönni akkor minek izgulni rajta? Vagy megjön, vagy nem, ki fog derülni.


a kérdésed második felére reagálva: szerintem se bízd el magad, a PMS simán tud olyan tüneteket produkálni mint a koraterhesség, főleg ha az ember be is beszéli magának és direkt figyel ezekre a tünetekre. Nekem 2 hónapban is voltak terhességi tüneteim anélkül, hogy az lettem volna, a harmadikban már nem érdekelt, na akkor az voltam :-) Ne aggódj, neked is össze fog jönni, csak nem kell rágörcsölni így... Mint feljebb is írtam, úgyis ki fog derülni hogy megjön vagy sem.

2012. szept. 4. 13:11
Nekem olykor előfordult ilyen akkor is, mielőtt megjött.
2012. szept. 4. 13:09
Én már szültem két gyermeket és mindkettőnél megéreztem hogy terhes vagyok.Valahogy az ember magába néz és tudja.Nem tudom mitől van ez de nálam így volt.Egyébként mindkettőnél tény hogy az eljén mindíg iszonyatosan fáradt voltam.Este 9 kor végem volt.A mellet annyira nem mondanám hogy fájt nekem az a menstruáció előttt szokott.Remélem bejön amit szeretnél.
2012. szept. 4. 13:07
Akkor ne bízd el magad!
2. 52e9416b15 (válaszként erre: 1. - Mia1981)
2012. szept. 4. 13:07
Vegyél tesztet.
2012. szept. 4. 13:05
8-ra nem várom és 2 napja fáj, érzékeny a mellem, kivánok bizonyos ételt és állandóan aludnék.Nem akarom magamat elbizni amig nem biztos semmi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook