Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 50 év felett mivel lehet diétázni, fogyni? fórum

50 év felett mivel lehet diétázni, fogyni? (tudásbázis kérdés)


328. Erzsók
2007. szept. 27. 20:47

Na, itt vagyok. Elolvastalak benneteket. Nagyon jó. Nézegettem én is azt a mágikus terpeszgépet. Kétfélét látok a magazinok hátlapján. Az ára is más. Az egyik erősebbnek tűnik. Mond NOA a tied milyen? És tényleg olyan jó?

Elvették a kedvemet a Pilátesztől. A fene tudja, hogy ki vállalja velem a rizikót tornailag. Nem hiszem el, hogy ilyen sokáig ne lenne egy oktató, aki velem tudna lenni egy fél órácskát. Majd jó kiszúrok velük, mert nem megyek. Az Ágipilátesz már másnap beindított volna, de Esztergomba. Oda meg nem akarok járni. Nekem messze van.

Kicsit elkanászodtam ma, nem tudom, hogy éjjel lesz-e zsírégetés. Ma a régi kolleganőimmel ebédeltünk és nem tudom, hogy mit tett az ételebe, amit én nem ehettem volna. Így is halálra cikiztek, mert én állandóan fogyózok és mindig gömbölyübb vagyok.

Kedves dobos mi az a francia diéta? Azt még nem próbáltam. Lehet, hogy van egy új lehetőségem?

327. dobos
2007. szept. 27. 18:22
Elolvastam a sok hozzászólásokat, nekem se megy igazán a fogyókúra "jojó mószer" hol le,hol fel.Kiakarom próbálni a francia diétát remélem bejön.
326. 4b6a2525df (válaszként erre: 325. - NOA)
2007. szept. 27. 16:44

Hogy Te mekkorákat tudsz tévedni velem szemben. Méghogy nem szoktam torillákat venni?? Még fogyóztam is vele, sőt itt a Hoxán meg is írtam:):):)

A ceragemnek az a hirdetése, hogy nem hírdetik:):) Csak emberektől hallhatsz róla. Járj emberek közé. De azért kutyát vigyél magaddal:)

A finom izeket reggel nem is szerettem sosem, mert nem is reggeliztem. De most finomat izlelek, mert vaniliásosat iszom, tejbe bele:):) Nő bennem a kacium. Ha sovány nem is leszek, de erős csontú igen:):)

Ha ráunnál, az jó, mert akkor nem eszel, igty meg méricskéled a kilotonnákat és érzel izeket és nem fogysz:(:(

Van egy jó hírem. Ma bementem Pestre a fodrászhoz, hól el is tévedtem (szokás szerint) persze a fodrász után, de a nagy keresgélésben megtaláltam a tvshop boltot, bementem reklamálni, a lábszétterpesztős miatt. Közölték, hogy csak 3 hónap:):) ÉRTED:):) 3 hónap múlva lesz ESETLEG.

De elvették a kedvem, mert mondták, hogy a tetőcserepes, meg a porolóárúsító áruházakban hamarabb hozzájuthatok.

Ugyhogy most hétvégén keresek ilyeneket, de csak azért, hogy felíratkozzak. Nem ám azért hogy meg is vegyem:):)

325. NOA
2007. szept. 27. 10:09

Biztos van, de akkor miért nem hirdetik, hogy kipróbálhassam?Ezekszerint jobb mint a villamosszék, főleg akinek beteg a gerince:)?

Ami késik az nem siet...majd referálok én is ha hozzájutok.

Igazából nem számolok utána mi mibe kerül, inkább azzal van a gondom, hogy sajnállak, mert nem érzel finom ízeket csak délben.Biztos néha jólesne a reggeli,vacsira jobb a por, főleg Neked igy biztonságban vagy:)Hamar ráunnék,ez a fogyási módszer nem az én világom,fő, hogy Neked jó és vesztesz a zsírodból.


Nagyon bízom a vércukor szabályzós módszerben, hosszú távon.Úgy látom mozgás nélkül nem megyek semmire, egyre többet és többet kell ugrálnom, meg esténként ha sötétedik gyalogolok nem a kertet nézegetem:)


Szerinted a tortilla egészséges kaja? Nem tk. lisztből készül én úgy láttam, nem szoktál venni?

A mai újságban gyönyörű göngyöld tortillákat mutatnak be, tele zöldséggel.

324. 4b6a2525df (válaszként erre: 323. - NOA)
2007. szept. 26. 21:41

Fogadok, hogy nálatok is van ceragem, csak nem akarod meglátni:) Ha megveszem, nem más ágya lesz, hanem az enyém. Keskeny persze, mert egyszemélyes és gyógyulásra használják, nem élvezkedésre. A párom is ágyrajáró, szóval ő is használja, de csak előttem, vagy utánnam. Együtt nem, abból nem gyógyúlás kerekszik:)

Tök mindegy, hogy a dokihoz járok porért, vagy a boltba veszek ilyet, meg különböző -holnapra reggelre 30 kg-mal kevesebb lesz - nevű bogyót. az is kerül ennyibe, vagy többe. Ezt legalább tényleg bevizsgálták. A járásért meg külön nem fizetek.De egyébként ha jól utánna számolsz, az ebédeden kívűl amit megeszel egy nap, egy hónap alatt neked is kijön a 28 ezer. Na ne mond hogy nem, mer most le tudlak csekkolni a naplód alapján, és belenézetlek szembe a tükörbe, hogy az még több is:):) Ráadásul, ha a legmedzsik árát is elosztod harminccal és hozzáadod a napi kajafogyasztásodhoz, már több is mint 28 ezer:):)


Te csak ne reménykedj, hogy az oldalamon kell feküdnöm az ágyba. Képzeld hanyadt teszem és nem is lógok le egyik oldalán sem. bebebe:):)

323. NOA
2007. szept. 26. 15:18

Azért kezdtem bele, mert nem gondoltam,hogy vissza jössz:)

Magamnak írom én értem,nem kell hozzá tolmács.:)Majd ha nem fogyok fellapozom,vagy kinyomtatom az orvosnak, hogy nézze meg és sajnáljon, hogy szinte vegetálok csak:)


Félek , hogy megint elutazol a doki úgy enged el, hogy érezd jól magad mert ő is így érzi jól magát minél tovább jársz hozzá:)

Nagyon kemény Leg Magic:(( Jobb ha nem csomagolod ki vagy szereltetsz bele egy motort ami mozgat:)

Ennyire jólesik a más ágya akkor vegyél egyet, csak használjon és ne legyen fájdalmad.Majd elalszol és leesel róla.Látod milyen jó, hogy cirkuszban nőttem fel, majd küldök egy hálót amit kifeszítesz alá:)Talán elég lesz egy hajháló is?:)63x200 cm az ágy..nem keskeny?:)Ugye az oldaladon fekszel?:)Párod is használja?

Látod milyen lökött város itt semmi nincs, csak kinai cucc:(((((((((((((

2007. szept. 26. 14:25

NOA.

Mi történt, hogy tényleg nekiálltál naplót írni.

Tessék, látod, hogy rossz hatással vagyok rád? El kellett hagynom az országot, hogy megérjen a gondolatot és belekezdj az írásba.

Azért meg kell jegezzem, hogy fordítógépet is mellékelhetnél hozzá:):) e.ek.olaj az mi??

Ja és ha már igen, akkor legyen preciz. Légyszi add össze, hogy naponta mennyi az annyi pont, és neked mennyit is szabadna???

321. 4b6a2525df (válaszként erre: 320. - NOA)
2007. szept. 26. 14:18

Én karácsonyra a 80 -1 kg.-t áhítottam:):)

Az asztal tetszik, légyszi vegyél nekem is, persze tálca kivitelben, mert én úgy eszem hétközben.

A port fogyasztom, és ajánlom neki, hogy fogyasszon ő is engem:)


Te NOA Én mégis úgy gondolom, hogy beteg lettél. NAPLÓT iiirsz?Ha ez igaz, mindennapi látogatója leszek.

Az ágyrajárás mint olyan nem nagon tetszik, ezért inkább megajándékozom magam vele karácsonyra.

Nem vettem észre az oda járó kövér nőkön, hogy fogytak volna.

De azért szeretek odajárni, mert igy karcsúbbnak tűnök, ezt például észrevettem, mint ágyhatást.

Én nem veszek észre különösebbet most. Addig volt jó hatása, amig mindennap jártunk. Akkor nem fájt a hátam, a derekam, frissebb voltam. Most heti 2 alkalommal járunk, de úgy veszem észre, hogy ez nem jó. Mindegy, januárban lesz rá pénzem, akkor megveszem, csak azt nem tom hova fogom rakni. Pedig 100 négyzetméteres a lakásunk, az ágy meg 63x200 cm.

320. NOA
2007. szept. 26. 14:10

Sétálok hát, majd egyik söröspavilontól a másikig mint egyesek:)Ez egy olyan asztal ha enni akarsz elugrik előled:) Na ugye igy már mindjárt tetszik a dolog:)

Majd a naplómbaaaaaaaaa hallod vak tyukocskám?

Holnap írok róla.

Hogy tetszik az ágyrajárás, állítólag fogyaszt ha utána már nem eszel semmit és diétázol:))))))))))

Mit veszel észre mesélj már róla légyszi.

Újra fogyasztod a port ugye?

Karácsonyra meglesz az áhitott 9o kg tessék ezt fejben tartani.

319. 4b6a2525df (válaszként erre: 318. - NOA)
2007. szept. 26. 09:27

Mi a nyavajád van neked (a súlyfölöslegeden kivül) ?

Te cirkuszos is voltál? Ugróasztal. Elbírja egyáltalán a súlyod?

Szerintem neked már annyi szerkentyűd van, hogyha öszecsomagolod és a hátadra kötve sétálsz napi 500 m-t akkor már 1000 kalóriát el is égetsz:)

És mond, ezen az asztalon ugrálva magasra röpülsz? És néha (mindig:) fentetőre érkezel?

Igy nem is csodálom, hogy sokáig nem voltál éhes. Mármint amikor fejtetőre jössz le (azaz mindig) akkor a kaja visszakerült felülre a gyomrodba.:)

Te ez egy tök jó költséghatékony dolog. Mármint a cirkuszi asztal. Kéne gyomogyűrű és a fejenállva visszaeséskor össze kéne húzni, és újból lehet hasznosítani a meg nem emésztett kaját. Így napi egyszersem kell enni:):)

318. NOA (válaszként erre: 317. - 4b6a2525df)
2007. szept. 26. 07:37

Látszik, hogy Te vagy a fej én meg a láb, hogy miket nem tudsz?:)Fogyni nem is fogyunk de tanulunk saját hibáinkból, habár én a Tiedből szeretnék:)

Képzeld éhes vagyok és nem ehetek ,most vettem be a pajzsmirigy bogyeszt várnom kell egy órácskát majdnem?(

Ez nem a Te órád-az enyém:)


Tegnap beszélgettem mi korunkbéliekkel,fél év alatt adtak le 5 kg.Beérném azzal is.

Ma előveszem az ugróasztalom,1o perc ugrálás félóra kocogásnak felel meg, jobban égeri 68%-a a zsirt mint a kocogás.

Most mindent tudsz már L megyek mozogni.

Pusza


Többiek?

317. 4b6a2525df (válaszként erre: 316. - C469e38f6f)
2007. szept. 26. 06:16

Ez igaz egy ideig. Aztán már nem. Mert beáll a szervezet arra, hogy 500 kcal-la működjön. ez olyan fáradt, minden mindegy állapot. Meg ez 3 hétnél tovább (max.) nem szabad csinálni, mert belső szervi károsodást okozhat, Utánna, ha bármennyivel emeled a kcalt, rögtön spájzol a szervezet:):)

Tehát hosszú távon 1200 kcal alá nem lehet menni, azt viszont lehet sokáig csinálni. Néha ki kell rugni a hámból (több kalória) hogy felpörögjön a lalassult fogyás:):)

2007. szept. 26. 01:05
A szervezetnek naponta min kb. 1200 kcal-ra van szüksége, hogy egyáltalán életben maradjon. Ha 500 kcalt kap kívülről, hasznosíthat mindent, akkor is marad -700 kcal, tehát csak fog fogyni valamennyit...
315. 4b6a2525df (válaszként erre: 314. - NOA)
2007. szept. 25. 19:29

Ha má itt tartunk a varrásnál n incs fogyasztás, csak a kötésnél, tudod pl a karlyuknál:)


Egyébként az én dokim határozottan felszólított, hogy a nyaraláson egyek, nehogy tönkretegyem holmi fogyozásokkal.

Ezért is örültem, hogy híztam, így felpörgettem az anyagcserém (még mindig pörög, mert ebédre töltött káposztát ettem és úúgy fáj a gyomrom, ahogy az a nagykönyvben meg van írva.)

Különben eldöntöttem,, hogy minden 14. nap után rendesen fogok enni, hogy felpörögjön a cserém.

Má alig várom, hogy jövő vasárnap legyen és egyek reggelit meg vacsorát is.


A vak tyukkal én is tanálkoztam, sikítottam, de nem tudta megmondani, hogy miket eszel mostanában:)

Te nekem nagyon gyanus vagy:)

314. NOA
2007. szept. 25. 15:04

Vak tyúk is talál szemet, csak keress ha mondom keress és síkits föl ha megvan:)


Néztem a Viasat.ot. doki 5oo kcal-ra fogta a pácienst aki 18o kg.-ot nyomott.Három hónap múlva jöjjön vissza!

Lelassul az anyagcsere, minden hasznosit a szervezet stb. stb.Úgy néz ki ezzel nem számol a doktorkám.A Tied is csak varrni tud, fogyasztani nem:)

313. 4b6a2525df (válaszként erre: 312. - NOA)
2007. szept. 25. 14:27

Szerintem a szemed romlik tőle.

Mostanság igen elhallgatod, hogy miket eszel, azért gondoltam, hogy a memóriád is romlik, ha felpattansz arra a lábszétrakós masinára.:):)


Az Erzsók is csak hallgat.


Miért baj az, hogy nem fogytok, vagy netylántán híztatok????

312. NOA (válaszként erre: 306. - 4b6a2525df)
2007. szept. 25. 09:47

Hívj segitséged Évikém ha nem tudod megfejteni:)

Majd lesz Neked is és megtudod mit vettünk:)Feszül a combom vagy romlik a szemem nem tudom eldönteni.


Nagyon jó lehetett ez az egy hét,azért látom én, hogy sörözni mentél az volt az elsődleges szempont:)

Tudod mindenhol jó de legjobb ha az ember nincs idehaza:)

311. 4b6a2525df (válaszként erre: 309. - Rozália)
2007. szept. 25. 07:59
Figyelj, mi is ezt tettük, annyi különbséggel, hogy szállás kaptunk.
2007. szept. 25. 07:58

Szóval Málta.

Vasárnap késő esete értünk oda. nagyan klassz appartmant kaptunk (ez valami csere, mert a barátainknak van üdölési joga) Hétfőn a környékünkön tekeregtünk, kb 6 km hosszú tengerpart, de nem az az üdülős fajta, hanem a hajókikötős. Piszokira meleg volt, meg rettenetesen párás a levegő, úgyhogy 5 perc múlva abbahagytam a törölközést séta közben.

Most belenéztem az utikönyvbe, hát ott valami szinezett házak vannak, szóval egész Máltán nincs szines ház. Mind homokszinű.(érthető is, hiszen a sós pára lemar mindent).

Másnap elmentünk az ugynevezett arany partjukra. Ez attól arany, hog Afrikából hozattak 10-20 hajónyi homokot, azzal beszortak egy 50 méter széles, 5 méter mély partszakaszt, és a tengerbe úgy 200 métert. Igy lett homokos partjuk és tengerük Egyébként az egész sziget, hatalmas kopárság, csak sziklák vannak. A városok lehangolóak, az utcák piszkosak, viszont a templomok (a 345 négyzetkilóméteren) 370 templom van. Nem tévedés 37O.)csodálatosan szépek, rettenetes gazdagon berendezettek, már-már giccsesek. De kivül egy szál bokor sincs. Egy templom környéke hasonlitott a spanyol templomok környékéhez. Máriának állítottak külön templomot arra, amikor az angyalok hozták a mennyből a koronát. Annak csodálatos parkja is volt.(na itt kiütköztek a bibliaismereti hiányosságaim)

Málta körül még van 3 sziget, ami hozzátartozik, ebből egy lakatlan. A nagyobbik lakott szigetre (gozó) nagy tengerjáróval mentünk át az egyik nap. Nem tom minek ekkora hajó, hisz félóra sincs az út. Gozó kicsit tisztább, ott a bolt előtt lévő járdát legalább lemossák.

Az az igazság, hogy rettenetesen spórolnak a vizzel.

Ott megnéztük a máltai lovagok templomát. Érdekes volt.

Na és itt meg is untam a templomba járást, ez már a harmadik nap volt, ugyhogy én butikokat jártam. Ez sem tartott sokáig mert meleg is volt, meg minden egyforma bóvlis volt.

Ja a második nap, amikor kimentünk az "aranypartra" onnan motorcsonakkal elmentünk a Kék lagunába. Itt forgatták ezt a cimű filmet. A tenger szine sötétkék, mint a tinta, de vannak mélyedések, ahol középkék, vagy türkiszkék. Gondolom ahogy a nap be tud szivárogni, az világosítja meg.Jó buli volt. Érdekes volt a látvány, ahogy a kék meg a zöld viz elválik egymástól. Nem bírtam kideríteni miért kék-zöld a víz.

Aztán egy másik nap elmentünk a régi fővárosba. Ez a sziget belsejébe van. Na még most is az a legszebb és legtisztább, de azért tették át a székhelyet Valettába, mert az a tenger mellett van. Hülyeség hiszen az egész sziget 24x37 km.

Ami fantasztikus volt, az a rengeteg medvetalp katusz, de olyan 2 méter magasak, rajtuk a gyümölcsük. Érdekes ize van, de a kaktuszgyümölcs pálinka sem megvetendő. Na még mielőtt elitéltek, közlöm,, hogy 17 fokos, inkább lukör, mint pájika.

Enni nem nagyon ettünk étteremben, mert nem hajlandók csak az saját arab mekerék nyelvükön beszélni, meg angolul. Na mi meg németül, de szerencsére a férjem gagyog angolul. Viszont ha megkérdeztünk, hogy miből áll a kaja, azt csak vartyokták mekerékül. Ahhoz viszont elég drága volt, hogy kidobásra rendeljünk. Valamivel drágább az élelmiszer, mint nálunk. A kenyér kilója 1.000,-Ft

Majd rakok fel 1-2 képet.

Ja még a csúcs a közlekedés volt. Jobboldali persze, a búszok a 60-as évek elejéről valók, a légkondi a nyitott ajtó. Minden busz sárga, kicsi ablakokkal. Az ajtót menetközben sem csukját be, csak a gázt, meg a dudát ismerik. istentelen zötyögős útjaik vannak, ugyahogy a nemlétező vesekőproblémáim megoldódtak. Elég hegyes-völgyes terület.

a napi 6 km-emet le is gyalogoltam, mert a busz ott áll meg ahol akar, kiába csengetsz. Ja a csengő a kapaszkodórud mellett lévő hosszú madzag. ami igazi régi kolompolós csengőben végződik:)

Na más mos nem jut eszembe.

309. Rozália (válaszként erre: 308. - 4b6a2525df)
2007. szept. 25. 07:37
Kösz Éva, így olyan egyszerűnek tűnik...:)
308. 4b6a2525df (válaszként erre: 307. - Rozália)
2007. szept. 25. 07:26

Rozál. Ezt az utat ne irigyeld. Ha nagyon irigykedni akarsz rám akkor irigyelj Rómáért. Oda érdemes volt elmenni. ez az ut ennyi pénzt nem ért meg, ugyhogy többet nem is megyek:)

Jövőre inkább Teneriffre megyünk.


Ja és Rómába Te is eljuthatsz, hiszen vannak O Ft-os fapados járatok (januárban kell bogarászni) itt csk a reptéri illetéket kell kifizetni. A neten pedig találhatsz szálláshelyet. Nem kell csillagos szálloda, hiszen egész nap a várost járod. viszel egy kis magyar téliszalámit, azzal megélsz egy hétig, meg zacsakós levessel. Nem is főznek jól Rómába.

307. Rozália (válaszként erre: 306. - 4b6a2525df)
2007. szept. 25. 05:47

Szia Éva!

Merő irígység vagyok. Én soha nem fogok eljutni Máltára....:(, de őszintén örülök, hogy jól érezted magadat.

306. 4b6a2525df (válaszként erre: 302. - NOA)
2007. szept. 24. 21:58

Milyen Lökött Masinád jött meg?


Te mindig rébuszokban ir. PM-ed van, meg LM-ed, meg még TM-ed is? (na ezt fejtsd meg:):)

305. 4b6a2525df (válaszként erre: 304. - NOA)
2007. szept. 24. 21:56

Hát 53 évemhez, ha az Úr még 40-et ad, az már sztörnyű lenne, mégis meggondoltam magam, tényleg nem kötöm meg a kezét:):)


Ki rontott meg, hogy le kell vetned magadról az illetőt?

És miért akarsz rám ütni? Bántottalak énm téged, hogy csak úgy verj?:)


Beszámoló majd készül.

Ja: csodák pedig nincsenek, és mellényem sincs. (tényleg vennem kéne egyet, de megvárom amíg elfogyok:)

304. NOA
2007. szept. 24. 18:13

Nekem is el kell utaznom Máltára, hogy ekkora mellénnyel rétjek vissza:)Valami csoda történ ott, de még mindig nem olvasom a RÉSZLETEKET.:)

Van még maradék negyven éved? Te csak ne kösd meg az Úr kezét:)

Megyek levetetem magamról a rontást, meg az átkot,mert aztán tényleg Rád fogok ütni és fujjhatom a bűrköt:)))

303. 4b6a2525df (válaszként erre: 302. - NOA)
2007. szept. 24. 12:30

Afene aki kesereg. örültem is, hogy híztam, hiszen azt hamar le fogom adni.Az a karsúalak mégsem te lehetél,mert növő hold van. Ha az árnyék elé állsz, még növőbbnek látszol.Én szerintem a gondolatod láttam. Amiért ilyen irigy vagy a vörösborral kapcsolatban, ezért most "elátkozlak" sörivásból kifolyólag. Mé megnyugtató ha az ííívááástól hÍzol? Abból csak kishalak lesznek:)

NOA: A A MARADÉK 40 ÉVEMBEN SEM FOGOK ELKESEREDNI A SÚLYOM MIATT. CSAK AZÉRT IROK ELKESEREDÉSEKET, MERT EZT VÁRJÁK TŐLEM.MINDEN KÖZEL 100 KILÓSNAK AZT KÍVÁNOM, HOGY ÚGY NÉZZEN KI MINT ÉÉÉNNNNN (alakilag.) :):):)

302. NOA (válaszként erre: 300. - 4b6a2525df)
2007. szept. 24. 10:51

A karcsú alak az az árnyékom volt, én elötte álltam.Nem tudom minek iszik az aki nem birja?:)

Akkor a Te géped ugrált olyan össze-vissza? Valaki igen csuklott rajt én úgy láttam.

Vörösboron összeveszünk Te maradj csak a sörnél jó?Tudod mennyi a sör G:I-e? 11o.

Megnyugtató érzés ha az ember nem az evéstől hízik meg hanem az ivástól:)

Lemegy hamar meglátod, nem kell elkeseredni.Egy harminc évig el jo-jo-zunk:)Veled tartok mert nálam sincs semmi különös.

Megjött a LM-gépem már egy heteeeeeee:)

301. 4b6a2525df (válaszként erre: 299. - Erzsók)
2007. szept. 24. 09:46

Hali Erzsók.

Ti is nagyon hiányoztatok, ha nem lett volna olyan drága a nett, akkor biztos leültem volna elé. De 1000 FT. volt fél óra, azért viszont kaptam 10 doboz sört. Úgyhogy a sör mellett voksoltam:):)

300. 4b6a2525df (válaszként erre: 298. - NOA)
2007. szept. 24. 09:45

Nem is az evéstől híztam, hanem a napi 2 liter sőrtől. 30 fokba, napi 6 km gyaloglás mellett nincs az embernek étvágya. De sör úgy csúszott, hogy le kellett a dobozt horgonyozni, nehogy az is lecsusszon. Az egészben az a pláne, hogy vagy 30 éve nem ittam sört. vörösborimádó vagyok:)

Részletes élménybeszámoló kicsit később, ugyanis éjfélre értünk haza, most meg mosnom kéne:)


Noa, Úgy éjjel 11 körül láttam egy fehérszandálos nőt a házad előtt. Te voltál? igaz több ezer méter magasból sötétben igen karcsú alak volt. Háát nem tom:)


Nagyon feldobott, hogy feldobhattalak, mostmár meg is jött a kedvem a mosáshoz, meg előkeresem a fagyasztóból a káposztástésztám, meg felhívom a dokit és lemondom a randit, minek fárasszuk egymást:):)

299. Erzsók (válaszként erre: 297. - 4b6a2525df)
2007. szept. 24. 09:35

Szia Éva!

Már nagyon hiányoltunk.

Várjuk a részletes beszámolót!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook