Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 5 napos mintaétrend a 90 napos diéta új változatához fórum

5 napos mintaétrend a 90 napos diéta új változatához (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

1 2 3
2014. nov. 12. 12:14
Magdi szeretem a savanyu kaposztat igen.De sajnos en tegnap elcsabultam amikor a gyerekeknek este adtam enni.En sajnos mar mindent meg probaltam egezsegest es egezsegtelent de meg sem tudok fogyni!Mert sajnos nincsen akarat erom.A ferjem 3honap alatt fogyott 20kilot kenyeret nem evett semmi szenhidratot.Szeggyelem is hogy neki sikerult en meg mindennel probalkozom meg se megy.Bocsi a negativ hozza allasomert!sok kitartast nektek!
2014. nov. 12. 11:32
koszi magdi22!
2014. nov. 12. 07:06
Jó lenne recepteket megosztani itt.Valaki?
2014. nov. 11. 19:35
Helló!Csak fehérje napon mehet a kefìr.Egyél akkor inkàbb savanyúsàgot.savanyúkàposztàt nem szereted?
2014. nov. 11. 11:58
Sziasztok van itt meg valaki?En ket gyermekes anyuka vagyok ez a masodik napom eddig jol birom.Arra lennek kivancsi,hogy kemenyito napon irja ehetunk salatat is de en teszek a salatara egy pohar kefirt,nem tudom annelkul megenni sajnos.Gatolja ez a fogyast,hogy en a salatahoz mindig onteteket hasznalok.
2014. júl. 9. 21:31
Ki hogy áll én is most kezdem
2014. ápr. 3. 12:20

Sziasztok ,én kedden kezdtem ,és nagyon inspirálo

amit ti irtok örűlök,hogy beléphettem ebbe a közösségbe,97 kg vagyok ,3 gyermekem van 40 éves vagyok ,és fogyni szeretnék 30 kg .Sokszor elkezdtem ,de 2- 3 hét után mindig abba hagytam ,most kitarto leszek eldöntöttem ,ezért köszönöm ,hogy vagytok ,és segitűnk egymásnak.Elfogadok tanácsokat .

76. vital (válaszként erre: 75. - Leila36)
2012. márc. 18. 20:02
Szia! Reggel kell mérlegelni, én ezt teszem. Mikor elkezdtem reggel volt a kiinduló pont, és mindig reggel állok a mérlegre.
2012. márc. 17. 09:18
sziasztok ! arra lennék kiváncsi szerintetek mikor kell a mérlegre állni mert mást muttat reggel és mást este mindenkinek nagyon sok minusz kg kivánok:)
2012. márc. 16. 08:54
Sziasztok! Én hétfőn kezdtem 89-kg val... Az nap roston csirkét ettem sajttal, chili szószban, és salátát, vacsira szintén. Második nap rizi-bizit, még szerencse, hogy azt amúgy is nagyon szeretem magában :) vacsora ugyan az. Harmadik nap paradicsomos tésztát, hát attól nem voltam oda, viszont vacsira éppen hogy enni tudtam a kedvenc csokiskeksz tortámból. A gyümölcsnaptól nagyon tartottam, de túl vagyok rajta! Reggelire is utálom, az egész nap meg nagyon hosszúnak tűnt. Délben, mikor nagyon kivoltam, mert mindenki evett, akkor ettem kb. 5dkg sósmogyorót. Ugyan csak hétfőn kellett volna mérlegre állnom, de a kíváncsiság győzött, és ma meg néztem mi történt eddig. 86,5-kg vagyok! A mai ebédet már nagyon várom, talán ez a legnagyobb baj, hogy sokat gondolok a kajára... De éhesnek érzem magam! Ma is az lesz, mint első nap, mert azzal eltudok telitődni ízekkel, és tartja bennem a lelket :) Mindenkinek sok sikert kívánok!
73. mia78
2012. márc. 15. 10:39

Sziasztok újra írok,remélem jól vagytok ,nekem ma van a harmadik napom ch-nap kb fél órája ettem meg az almám és hát elötte kicsit sem voltam éhes .. most azért egyre többet gondolok a fiam tejbe rizsére ... persze nem eszem belőle!

De azért nem értem ha ma ehetünk pl tortát abban van tojás és tej is tehát nem tiszta ch.

én amúgy ma sem eszek tortát vagy fehér kenyeret pl lekvárral,hanem zabpehelylisztből csinálok palacsintát és mákot teszek bele fele édesítő fele cukorral esetleg kis lekvárral... talán így nem ugrik az égbe a vércukor szintem és utána nem kínoz az éjség....

Tegnap almát ettem reggel délben egy tasak gyorsrizst délután vacsira pedig 3 krumpliból paprikás krumplit kevés olajjal készítve és sok savanyú káposztát ettem hozzá úgy 17 óra körűl.. méretkezni még nem akarok de érzem hogy megindult a fogyás :) sziasztok szép napot jó fogyást

72. Sister89 (válaszként erre: 69. - Susan90)
2012. jan. 19. 15:37
pudingot feherje napon, v Ch. most mar egyene dontse. de ha a fagyit CH napra ajaljak, akkor a pudingot is gondolom. en madartejet ettem eddig, azt feherje napon a tojas es tej tartalma miatt, edesitovel...
71. baba86
2012. jan. 17. 10:55
Sziasztok! Hú már jó rég írtatok ide... Réka93 látom nemrég szóltál hozzá, ezért is írok, hátha mi tudunk erről beszélni, ha már a többiek erre sem néznek :D De azért remélem írnak többen is majd... Szóval én is 72 kg vagyok, és a célom 60-64 kg mint amennyi neked. Én a páromnak minden nap főzök és ugye nem diétás kajákat és azt meg kell kóstolni stb dehát annyi remélem még beleférne ha elkezdeném a 90 naposat... Én tudnék mozogni, csak sajnos időm és akaratom nem ngedi :D Gondolom annyit szoktál mozogni hogy a boltba elsétálsz vagy a suliba/munkahelyre... Persze mindenki írja a mozgást hogy a diéta mellett kell de ilyen esetben is tuti sikeres lenne ez a diéta úgyhogy sok sikert Neked hozzá :)
2012. jan. 8. 16:35
sziasztok! én arra lennék kiváncsi, hogy mozgás nélkül ki mennyi kilót tudott leadni, mert én a bokaműtétem miatt nem tudok mozogni, és érdekel így mennyit tudok fogyni 72,5 kilóval kezdtem és 60-ra szeretnék lefogyni
2010. szept. 1. 19:51
Ja és lenne egy kérdésem. Szénhidrát napon lehet pudingos dolgokat enni? Mert végülis a tésztában is van tojás meg tej, csak mégis úgy érzem, hogy a puding talán már sok. Vagy nem?
68. susan90 (válaszként erre: 53. - Févi)
2010. szept. 1. 19:48

Szia Févi!

Ma végignéztem, ahogy a családom a frissen sült fánkot majszolja és desszertnek kinder bueno sütit esznek. A kedvencem... Nekem a párolt tök jutott egy kis krumplival dúsítva, de se íze, se bűze. Általában jó kajákat szoktam összedobni ebéde, de ezt nagyon elszúrtam. Mellettem meg a sok finomság. Egyszer már megpróbálkoztam a fogyókúrával, de akkor mindig elcsábultam. Nekem most az segített, hogy erősebben határoztam el: LE AKAROK FOGYNI! Előszedtem egy régebbi nadrágomat, az a kitűzött cél. És így nem is érdekel annyira, mi van az asztalon. Mert mindig arra gondolok, bármit is esznek, másnap én is ehetem majd. Pl holnap a fánkot. És így kibírtam. Vagy egészen egyszerűen el szoktam menni az asztaltól. Igaz, kimaradok egy kis csevegésből, de megéri. Aztán ha megették, gyorsan lepakolom azt asztalt, hogy ne is lássam azt a sok finomságot, magamtól biztonságos távolságra rakom a sütit és becsatlakozom a csevegésbe.

A főzés közbeni kóstolgatás... Nem valami jó, de perzse, tudni kell,mit raksz az asztalra. Ilyenkor egész egyszerűen nem nyelem le a falatot. Hajrá! Nem hittem, hogy bírni fogom, de így, hogy letisztáztam magamban a célokat, szárnyakat kaptam. Neked is menni fog.:)


Zsu

67. tinti8
2010. márc. 23. 16:13
sziasztok ,én tegnap kezdtem a diétát kiváncsi vagyok mien sikerem lesz.Nem sokat kell leadnom de nem tudom hogy birkozok meg a kisértésel mikor 3 gyerekre és apjukra fözöm nap mint nap.
2009. máj. 16. 13:39
Persze akkor nem sportoltam, most futok meg bicajozi szoktam! minden nap!
2009. máj. 16. 13:38
sziasztok, én 6 napja csinálom a diétát és elég jól birom! sajnos a kezdő sulyomat nem mértem meg igy maradok annál amit közben mértem meg! De ugy veszem észre nemnagyon ment le még semmi:( Pedig egyszer már csináltam 2 hétig akkor feladtam, de akkor is 5 kiló ment le rólam. Talán most nem fog sikerülni? :( irjatok:S
64. 4ece112af0 (válaszként erre: 63. - Krikusz73)
2009. márc. 31. 14:07

Hello,krikusz73!

Hogy telik a nap? Keményítős napod van, neked is?

Én azt hiszem elég jól bírom. Remélem ki is bírom a 90 napot!:) Jó lenne, ha lemenne pár (jó pár kiló)..

63. krikusz73 (válaszként erre: 61. - 4ece112af0)
2009. márc. 30. 23:13
Szia Renus84!Még nem nagyon tudom így egy nap után,hogy ki kinek ír,de gondolom a kérdés nekem szól.Egész jó volt a mai napom eltekintve attól,hogy nagyon fájt a fejem.Este 5 körül ettem 2 sült kacsacombot sajna savanyú nélkül mert nem tudtam,hogy lehet-e/Már tudom,hogy lehet/,és teljessen jól laktam tőle.Nem is gondoltam volna.Pedig evés közben az járt a fejembe,hogy talán lehet később enni 1 almát ha nagyon nem bírom,de tök jó,hogy nem volt rá szükség.
62. krikusz73 (válaszként erre: 60. - Varga.nora)
2009. márc. 30. 23:09
Szia Nóra!Köszi,hogy válaszoltál erre a nagyon fontos kérdésemre.Legközelebb akkor eszek savanyút is.
61. 4ece112af0 (válaszként erre: 59. - Krikusz73)
2009. márc. 30. 22:39
Hello!Hogy alakult a mai napod? Kibírható volt?
60. varga.nora (válaszként erre: 59. - Krikusz73)
2009. márc. 30. 22:32

Szia!

BOcs, hogy én válaszolok!

Lehet enni salátát, sőt savanyúságot is.

Én pl. ha frissen csinálok csalátát, akkor a cukrot általában édesítővel helyettesítem!

59. krikusz73 (válaszként erre: 58. - Morgal)
2009. márc. 30. 22:24

Szia!

Még azt szeretném kérdezni,hogy sok mindenkinél olvasom,hogy fehérje napon a hús mellé salátát,ill.zöldséget is esznek.Tehát lehet társítani?Én ma nem mertem savanyút enni a kacsacombihoz!

58. Morgal (válaszként erre: 56. - Krikusz73)
2009. márc. 30. 18:53
Szia!Hát úgy oszd el körülbelül, hogy napi 5 étkezés legyen.Szóval reggel 2x egyél ugye gyümölcsöt.Délutántól amikor a másféle étkezés van.Igazándiból nem kell kicentizni a dolgot meg stopper-ral mérni az időkülönbséget:) Viszont! Minden annyit egyél, hogy jóllakj és mindig igyál hozzá folyadékot. Szóval ha evés akkor ne nagyon egyél ivás nélkül.Én pl ebédet úgy kezdem hogy kitöltök egy nagy pohár folyadékot:) Napi 2-3 litert érdemes bevinni de ha már 1-2 liter iszol az is elég jó.Azért hasznos mert telíti a gyomrot.Ha valaki ülve,nyugodtan megrágva minden falatot és hozzá folyadékot fogyasztva megeszik egy tányér kaját nem hiszem el, hogy fél óra múlva éhes:)Én most 1 hónaőja csinálom kb és -6kg-nál tartok!Kitartás mindenkinek:)
57. Morgal (válaszként erre: 55. - Hidewatch)
2009. márc. 30. 18:49
szia! körülbelül 12kg-ot!
56. krikusz73 (válaszként erre: 54. - Morgal)
2009. márc. 30. 16:57
Szia Morgal.Én ma kezdtem ezt a diétát és örömmel olvastam,hogy te tapasztalt vagy ebben a dologban.Tudnál nekem abban segíteni ,hogy két étkezés közt mennyi időnek kell eltelnie??Ma délben ettem egy almát,2 ó körül 6 vékony szelet sonkát,most kacsa sül abból egy combot fogok enni csak nem tudom mikor kéne?
55. hidewatch (válaszként erre: 54. - Morgal)
2009. márc. 28. 11:54
Morgal, mennyit sikerült fogynod akkor, amikor lefogytál?
54. Morgal
2009. márc. 25. 16:08

sziasztok!

Ma 3. hete, hogy újrakezdtem a 90 napos diétát.2007 őszén sok gondom volt a súlyom miatt be-be szóltak az ismerősök, hogy jól behíztál meg ilyenek, hiába sportoltam mellette, SEMMIT nem ért a sport.Folyamatosan híztam és híztam...aztán amikor elértem a 116kg-ot akkor, így észbe kaptam hogy hagyjuk már!!!Ekkor hallottam először a diétáról, kipróbáltam és annyira megtetszett, hogy 180 napig csináltam 90 helyett.Persze nem ilyen szentírás szerűen, mint ahogy sok helyen van írva - mert az egy egérnek is kevés kaja lenne.Elég csak az alapokat betartani,a szétválasztást!Mivel erre alapszik a diéta ha ez megborul akkor lőttek az egésznek.Büszkén kijelenthetem, hogy egyszer SEM csaltam és becsületesen betartottam a diétát.Egyedüli csalásnak mondható dolog, hogy minden héten buliztam így alkoholt fogyasztottam.Sokszor nehéz volt, pl amikor hajnalban bulizás után egyik barátom 7(!) sajtburgert evett meg előttem én meg mandarint majszolgattam -.- A diéta utána 1 kritériumot szabtam magamnak: nem eszek kenyeret.A kenyér az egy olyan szemét táplálék aminek semmi értelme...Eszed és még éhesebb leszel tőle és még hízol is.Az eredmény tartós is maradt nem jöttek vissza a kilók, viszont most rá egy évvel 2008 őszén megnyílt Debrecenben a fórum nevű bevásárló központ amiben új éttermek nyíltak pl Burger King, KFC..stb.Hát ki kellett próbálni nem bírtam ki.Meg is lett az eredménye +3 kg visszajött pár hónap alatt.Tanulság: ne egyél szemetet.Most újrakezdtem a diétát és mellette futok is heti 3x.Elég rossz futó vagyok, sosem futottam, de túl hiú vagyok ahhoz hogy ne fogyjak le ezért mindent megteszek.Ezt tanácsolom mindenkinek.Dönts el hogy mit akarsz, egy elhízott paca lenni, vagy egészséges normális ember.Mert az elhízás nem egészséges.23 éves vagyok és nem akarok megdögleni valami szív betegségben, csak mert nem olyanokat eszek amit érdemes.Ne adjátok fel, csináljátok végig mert megéri nagyon, tök jól érzem magam hogy 5-6 évvel ezelőtti farmerek hordhatok:)

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook