Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 5 napos mintaétrend a 90 napos diéta új változatához fórum

5 napos mintaétrend a 90 napos diéta új változatához (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

1 2 3
53. Févi (válaszként erre: 48. - Gréti24)
2009. márc. 15. 19:43

Szia Gréti!

Kellene nekem egy kis biztatás,mert ma föladtam mindent,ettem rendesen ebédet vagyis pörit galuskával,ubisalátával és utánna rányomtam egy sütit is!

Sajnos!

Nagyon bánom,de holnap reggel vége a jó világnak,mert megint megyek futni és kicsit többet ,mint amennyit szoktam és a torna is több lesz,remélem még nem késő!

Engem nem a gyümölcsnap akaszt ki,hanem a hétvége,amikor mindenki itthon van és főznöm kell nekik!

Hétköznapokon még valahogy megoldom ezt a témát,de hétvégén nem megy,mert hát a családomat nem foszthatom meg a sütitől és akkor én is elcsábulok!

Mondtam nekik,hogy ezentúl nem sütök és nem lesz ez a végeredmény!

Te hogy bírod?

52. varga.nora (válaszként erre: 48. - Gréti24)
2009. márc. 12. 19:56
Szia! Én is megnéztem a blogodat, meg szerintem közben nézegetni is fogom! ha bíztatás kell, a fórumokon nagyszerű embereket találsz! Kitartás!
51. Févi
2009. márc. 12. 19:52
9-ik nap
50. Févi (válaszként erre: 48. - Gréti24)
2009. márc. 12. 19:52

szia Gréti!

megnézem a blogodat,mert jobb ha van aki támogat,egyedül nem jó csinálni

49. Févi
2009. márc. 12. 19:51

-ik nap és semmi fogyás,most megálltam,igaz egy kicsit bűnöztem is ,úgyhogy holnap kicsit többet futok

szerintetek fog még lemenni?

remélem ,mert ennyi nem elég

2009. márc. 10. 21:26
2009. márc. 10. 21:25

Sziasztok!

Én még új vagyok itt. Ma vagyok túl az első gyümölcs napomon , tehát ez volt a 4. napom. Nem is volt olyan vészes, mint gondoltam...

Csináltam egy blogot a 90napos diéta jegyében. Minden nap beszámolok mit ettem, leírom a recepteket is. Ha érdekel, nézzétek meg, szívesen veszem az építő kritikákat, tanácsokat,még kezdő vagyok e téren... :-)

2009. márc. 9. 18:36
Hogy csinaljatok? En is csinaltam majdnem 2 hetig es en hiztam töle!
45. Févi
2009. márc. 9. 09:27

Sziasztok!

Én is elkezdtem a 90 naposat és a 6-ik napon járok mínusz 4 kg-mal! Nagyon örülök,remélem ilyen gyorsan megy le a többi is!

44. Nívea
2008. okt. 7. 19:03
A 4. napom után én is 3 kilóval kevesebb lettem. Ma a 9. napomon tartok, és azóta nincs változás. Ha gyümölcsnapon eszel egy kis diót(vagy más olajas magvat) szőlővel, az tutira kipucol :D És egyből lemegy 1-2 kiló :D A párommal csinálom, és így sokkal könnyebb(bár ő még nem fogyott). Kitartást Mindenkinek!
2008. okt. 3. 10:05

sziasztok.én 4. napon tartok és már most éri a szervezetem a változást,minusz 2 kg.hihetetlen hogy valakinek abszolút semmi,ha tényleg betartja...akkor a szervezete ilyen vagy nemtudom.Mondjuk olvasgattam ki mennyit hízik vissza.Azt azért gondolom senki nem csodálja ha a 90 nap végeztével elkezd újra sokat és össze vissza enni akkor nem jön vissza.Szerintem ennek a diétának pont az a lényege,hogy megtanulsz odafigyelni,kitartani.Én a diéta után is próbálom majd tartani,most ezt mondom,mert már most jobb hogy nem össze vissza zabálok mindent.

Kitartást a kezdőknek:P

2008. okt. 2. 18:44
en 2 hetig csinaltam, es több lett a sulyom , mint volt! :( Visszaterek a sulyfigyelökhöz!
2008. okt. 2. 17:34

Szuper!

Én a második napom nyomom. Éjszakás voltam és látom hogy a párom benyomott az éjjel kb. 10 db palacsintát..éljen a szolidaritás!!

Mindenesetre bírom.Tegnap csemege karajt ettem uborkával, ma pedig babot keményítő gyanánt, hozzá salátát. Hát Ti??

2008. okt. 2. 16:36
Sziasztok! Tegnap kezdtem a 90 naposat... Timcsike, csatlakzom... -tam :-)
2008. okt. 2. 15:15
Sziasztok! Én ma kezdtem a 90 naposat! Étel ötleteket várok..
2008. szept. 29. 22:11
Na, jó nektek, én rávettem a párom is, tehát holnap még palacsintázunk és szerdán elkezdjük. Már mi is túl vagyunk egy kúrán, csak ő 40 nap után -8kilóval megelégedett, én meg küzdöttem tovább.. Szóval rettegjetek, szerdán csatlakozunk!! :)
37. Kuccanat (válaszként erre: 34. - 6beaba017c)
2008. szept. 29. 19:16
Én tegnap eldöntöttem h ma kezdem, és elkezdtem :)célom mínusz minnél több :D
36. 24a9f383ff (válaszként erre: 34. - 6beaba017c)
2008. szept. 29. 17:43
Timcsike, én ma kezdtem ;)
35. eperke85 (válaszként erre: 34. - 6beaba017c)
2008. szept. 27. 20:31

Timcsike!

Én szívesen becsatlakozom.Bár nálam a diéták mindig holnap, vagy hétfőn kezdődnek.. :)

2008. szept. 19. 10:56

Sziasztok,


Október 01-én kezdem a 90 napos diétát. Célom -10 kg. Velem tart valaki?

33. Ambrozia (válaszként erre: 32. - 9c8432d068)
2008. aug. 30. 23:23

Szia Bévi48!

Gondolom MACOKA 3-tól kérdezted, hogy visszajöttek e a leadott kilók, de bátorkodom én is válaszolni a kédésedre, remélem nem probléma.

Én valamikor január közepe táján kezdtem el, 68 kilóval és a 90 nap után 58 kg lettem. Én csak egy kg szedtem vissza, de erre elég érhető számomra a válasz. Amikor vége lett, azt sem tudtam, hogy melyik finomságból egyek, ezért mindegyikből ettem egy kicsit, de ez csak a diéta utáni 2-3 napon volt, aztán fokozatosan hozzászoktam, hogy most már mindenfélét ehetek és nem híztam többet vissza, úgy, hogy számomra teljes mértékben bevállt.

Ami viszont nem tetszik a diétában, hogy a szerevezet csak négy naponta tud fehrjéhez jutni, és fehérje kell a csontok és az izmok fejlődésében és hát...a szív is egy izom...:-(

Hát...ennyit tudok hozzáfűzni most a dologhoz.

32. 9c8432d068 (válaszként erre: 30. - Macoka3)
2008. jan. 29. 13:48

Szia MACOKA 3!


A nyáron egy kúrát mi is végigcsináltunk a férjemmel,ő 25 kg-ot fogyott,én 8-at.

Nagy volt az örömünk,és most nagy a bánatunk.

Szépen sorba jönnek vissza a kilók.Rám 5,a férjemre 10 kg jött vissza augusztus óta.

Az viszont teljes mértékben igaz,hogy a vérnyomást tökéletesen helyre teszi ez a diéta.


Amit szeretnék megkérdezni: a Ti esetetekben is visszajöttek a kilók az első diéta után? És ha igen,milyen mértékben?

2008. jan. 24. 17:46

szerintem ez a recept teljesen hülyeség.

szerintem mindenki tudja, m az a 2 db gyümölcs, meg hogy mi az hogy tészta szósszal...nem?meg eredetileg 3 étkezés van, ebben pedig 5 szóval a súlycsökkenés lényegesen kevesebb....aki diétázik, annak elég naponta 3 szor enni...(én örülök, hogy erre is jut időm )

30. macoka3 (válaszként erre: 27. - Melinda25)
2007. dec. 30. 18:29
Sziasztok!Én és a férjem már egy kúrát végigcsináltunk.Tök jó volt.A páromnak a magasvérnyomás problémája is megoldódott.Receptek tömegét találhatjátok meg a www.mindmegette.hu portálon.Ja és egy csomó jó cikket is olvashattok.Januárban ismét elkezdjük,mert közérzetileg is jobb mindkettőnknek.
2007. aug. 30. 21:52

Sziasztok!

En vegig csinaltam egyszer a regi valtozatot. De ugy, h ott is minden 5. nap viz nap volt. Miert olyan nehez azt betartani? Nekem nem volt nehez.

Szoval akkor lement 15 kilo. Aztan vege lett es ugyanugy kajaltam, mint elotte es vissza is jott az egesz kamatostol.

28. a820912c87 (válaszként erre: 22. - Dentro)
2007. aug. 30. 21:42

De jó neked... én egy hetet sem bírok ki...kellene vki akivel elkezdem, a férjem is csinálja majd, de vele ugye nem nagyon tudom megbeszélni mit, mikor, hogyan kell kajolni...

Szóval hétfőn kezdem - remélem nem egy hétig tart...


GRATULA NEKED!!!!

2007. aug. 30. 20:27
Sziasztok! Hétfőn kezdem a diétát.Szeretném a segitségeteket kérni.Szerintetek hol lehet a 90 napra találni menüket?Mármint 90 napra valót.
2007. jún. 18. 17:14

Sziasztok! Én is elkezdeném, de nem tudom, hogyan lehet megoldani munka mellett, napi 10 óra ,20 perc kaja szünet(9-kor), van egy hűtőnk, meg egy mikrónk. Ha pl.16 órára hazaérek,már vagy ebéd vagy vacsi,de a kettő együtt nem megy, akkor addig minden nap csak gyümi?

Ha valaki már csinálta, adjon ötletet legyen szíves!

Köszi

2007. máj. 19. 22:08
Sziasztok!Nagyon irigyellek titeket.Én most járok ennek a diétának a közepén, másfél hónapnál, de feladom. Teljesen elvagyok keseredve tőle, biztosan velem van a baj, de rólam se egy cm, se egy deka, semmi nem tűnt el:((Pedig betartottam mindent, már kívülről fujtam egy hét után mit hogyan szabad, és mégsem semmi.Mit csináltam rosszul, mi a baj velem????? Bocs, hogy most negatív értékeléssel bebuktam ide a sok örömteljes hozzászóláshoz!
24. kovsz
2007. máj. 12. 14:55

sziasztok.

Ennek a 90napos diétának létezett egy rövidített változata is ami 2-3 hétig tartott azthiszem.Nincs meg valakinek véletlenűl?aki tud kérem segítsen köszi.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook