Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 5 éves lánynak mit vennél karácsonyra? fórum

5 éves lánynak mit vennél karácsonyra? (tudásbázis kérdés)


2012. szept. 27. 18:18
babaházat
2012. szept. 27. 18:07

Könyv minden mennyiségben, kifestő, ceruza, filctoll...

A Napsugár kiadóknál most jelent meg egy sorozat, hercegnős öltöztető babák, olyan mint amit gyerekkorunkban csináltunk :-)

2012. szept. 27. 18:04

Nálunk most a nagy vágyak:

Lego Friends

Geomag

Aquabeads

gyerek fényképező

...szintén 5 éves

2012. szept. 27. 15:30

Húúúú, lányom 5 éves lesz és nem győzi sorolni (már most!), hogy mit kér a Jézuskától.

Legnagyobb vágya egy babaház. Csak ne lenne olyan piszok drága!

Ezenkívül szeretne a Barbie-jainak autót. Lehet kapni kiegészítő szettet a Barbiehoz, ebben van ruha,cipő,táska, na ilyet is szeretne.

Múltkor látott valami körömdekoráló szettet, persze az is kellene neki.

Ő pl imád öltözködni, így a ruhával se nyúl senki mellé, nagyon örül annak is.

Szeret legózni is, most vannak ezek az új hercegnős legók, szerintem az is nagyon jó ajándék.

Kapott barbies sminkkészletet is, annak is nagyon örült. Én már kevésbé, amikor mindent összepingált vele...

Crayolának nagyon jó kreatív készletei vannak. Múltkor kapott egyet, volt benne többfajta olló, csillámos tollak, ragasztó, matrica stb.Olyan ügyesen kreatívkodott vele!

De egy sima kifestőnek is nagyon tud örülni, imád színezni.

Ezen kívül lehet venni egy szép mesekönyvet, dvd mesét. Kislányok örülnek mindenféle divat csecsebecséknek, csatt, táska, ilyesmi.

Ja, mi mindig szoktunk venni karácsonykor valami jópofa társast is.

6. Myra
2012. szept. 27. 10:51

Az én unokám is 5 éves kislány. Mi is már évek óta írunk a Jézuskának hogy mit szeretne Karácsonyra.

A mienk tavaly farm-házikót kért és kapott is , a mai napig az a kedvenc játéka. A család minden tagja szerepel benne és minden állat. Eljátssza amit lát itthon az állatok körüli munkát. Ezenkívül nagy sláger a Winkx babák és azt hiszem az Aldiban most lehet kapni egy festőkoffert. Na ezt is kérte vázlatfüzettel. Ügyesen rajzol. Ő többek között ezt is kapja majd Karácsonyra. Ezenkívül mese DVD-t és mesekönyvet is.

5. kicsilányka1984 (válaszként erre: 3. - Aquatica)
2012. szept. 27. 10:02
jó ötlet,köszönöm:)))
2012. szept. 27. 09:32
szoktunk írni levet az angyalkának és abból már kiderül mit szeretne aztán lehet szelektálni :p mert van hogy felsorolnak egy egész sereg dolgot. Én ha Tehetem szeretem megadni azt amire vágyik, ez a legszebb kor és jó vissza emlékezni azokra a pillanatokra...
2012. szept. 27. 09:29

valami szuper játékot, ilyenkor azt várják.

ruhát semmiképp sem, mert annak úgysem örülnek..

Mi ezt úgy oldjuk meg, hogy több mindent veszünk pl. könyvet, mert azt imádja, Barbie babát, vannak ezek a kis dinoszaurusz figurák is. ezeket külön becsomagoljuk, többnek tűnik és élvezet kicsomagolni. :D

2012. szept. 27. 09:09
tudom még korán van,d korán szoktam vásárolni:)))
2012. szept. 27. 09:09
5 éves lánynak mit vennél Karácsonyra?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook