Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Öt éves kisfiúnak mit veszel/vennél karácsonyi ajándékként? fórum

Öt éves kisfiúnak mit veszel/vennél karácsonyi ajándékként? (beszélgetős fórum)


11. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 13. 21:01

Nalunk ezek vannak az erdeklodesi korben :

Zingo tarsasjatek / tobb fele van, de most tanuljuk meg az orat

Igaz vagy hamis tarsasjatek

Jancsi es Juliska tarsasjetek

My first activity tarsasjatek

Dobble tarsasjatek


Es a lego, abbol a mine craft, de sztem a police vagy a tuzoltos azert jobb az ilyen kicsiknek


Nemregiben kapott szulinapra atfordulos , taviranyitos autot, az nagyon bevalt.

Nyilvan szamit a penztarca is, mert osszeget nem irtal.

2020. dec. 13. 15:28

Harry potteres társast

igaz vagy hamis


[link]

2020. dec. 13. 15:07
Fém építőjátékot.
2020. dec. 13. 10:20
Ovodás korban a legfogékonyabbak a gyerekek és így kreativ játékot vennék neki.Ha mozgékony akkor kerékpárt,de sajnos nagyon drága lett.A lego kiváló ajándék.
2020. dec. 13. 09:55

Kereszt gyerekek már nagyobbak, de nekik annyi idősen nagyon jó ajándék volt a Lego és a Geomag.

Az olyan mint a mi időnkben volt a Babilon, csak màgneses.

6. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 5. - Tuskoledi)
2020. dec. 13. 09:47
Szánkó az necces. Ha nem esik hó, a szülei esetleg nem utaznak hófedte helyekre, nagy csalódás csak nézegetni. Akkor inkább korcsolya, ha olyan helyen élnek, ahol van műjégpálya, bár az idén az sem nyerő nem lehet gyülekezni. Görkorcsolya esetleg.
5. tuskoledi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 13. 09:30

-Lego Creatort. Azért jó, mert egy készletből 2-3dolgot lehet füzetből építeni (magyarul egy készlethez van 2-3 füzet)

-favasutat, bővíthető.

-társasjátékot, amita szülőkkel együtt tud játszani

-szánkót.

4. l.luiselotte (válaszként erre: 2. - L.luiselotte)
2020. dec. 13. 09:25
Ezeket nem most veszem, fiam kiskorában vettem a 90-es években, de nagyon örült neki. Gondolom nincsenek már power rangerek, batmenek robotzsaruk, akkor ez volt a sláger.
3. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 13. 09:25

Nem saját gyerek? Kérdezz rá a szüleire, ők naponta látják mivel szeret játszani, mi az érdeklődési köre. Én vettem 5 évesnek LEGO-t, de vettem mikroszkópot is, mert nagyon érdekelte már akkor a biológia.

Az sem mindegy, mennyi pénzed van rá. Tehát ne mások gyerekének kívánságát nézd, azt tudakold meg mire vágyik, akinek vásárolod.

2020. dec. 13. 09:23

játékfigurát harcost robotot

esetleg legot

2020. dec. 13. 09:00

Ki mit vesz idén az 5 éves kisfiának karácsonyra?


Azt (is) kapja, amit kért?


Légyszi konkrét dolgokat írjatok, pl. ha Lego-akkor milyen, társas játék-milyen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook