Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 5-10 kg mínusz április végére!!!! Ki tart velem?minden támogatás jó lenne! fórum

5-10 kg mínusz április végére!!!! Ki tart velem?minden támogatás jó lenne! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2011. márc. 29. 10:26

Sztem annak kell méregteleníteni, akinek nincs mája vagy veséje, ugyanis ezek a szervek valók arra.

Mi a méregtelenítés? Láttátok már pontosan leírva, hogy milyen mérgekről beszélnek?

Miért van az, hogyha konkrét mérgezésről van szó, akkor sosem ajánlanak méregtelenítést?

-Vegyszerek kerülnek a mai zöldségekre? Erre azt ajánlják, hogy pont azokkal a zöldségekkel méregteleníts?

-Nehézfémekre kelátképző anyagokat kell adni.

-Cián esetében amylnitritet.

-CO esetében tiszta O2 belélegeztetése.

Akkor mi is az a méregtelenítés?

Egy nagy biznisz, semmi más.

Citromkúrát tartasz. 6 nap után már 6 citrom?? Tényleg azt hiszed, hogy fel van rá készítve a szervezeted? A gyomrod átlagos élelmiszerekre készült. Nem eszel csontot, kavicsot, 6 citromot.

Nem értem az embereket...

101. Dolores007 (válaszként erre: 100. - Miel77)
2011. márc. 29. 10:10

Finomítok, úgy fogalmaznék inkább, hogy nekem nem vált be. Az meg elgondolkodtató, hogy mi lesz a gyomorsavval, ha állandóan lúgos kajákat eszik az ember. Gyengíti a savad, az emésztés felborul, rohad minden... Fúj.

El kell hinni, hogy az ember egy tökéletesre megálmodott gépezet. Mindennek megvan a szerve, szerepe.

Fogyás= Kevesebb energiabevitel, mint a felhasználás.

Több izom=gyorsabb anyagcsere, több energia elégetése.

100. miel77
2011. márc. 29. 09:37

Hmmm pedig pont ma akartam nézni búzafű tablettát... most tényleg nem jó? Azt olvastam széppé teszi a bőrt, és segíti a méregtelenítést is...

A kenyér elhagyás dolog rajtam nem sokat segítene, mert évek óta szinte alig eszem, max kb. kéthetente 1-2 zsömle, de ált. inkább teljes kiőrlésű dolgokat eszem! Sztem ennyi belefér :)

A párolt zöldséges dolog tényleg hatásos, csak sokáig nem lehet sztem tartani...megunja az ember :S :S

99. Dolores007 (válaszként erre: 98. - Dolores007)
2011. márc. 28. 23:39

Sajnos, ha egy kicsit komolyabban próbáltam visszavenni a kaját, egyből éreztem, hogy csökken a tej. :((

Kénytelen leszek tornázni... :D

2011. márc. 28. 23:36

Sziasztok,

A búzafű nem jó fogyáshoz. 1 éven keresztül saját magam termesztettem a búzát és én csavartam ki, de semmi értelme. Lúgosításhoz használják, aminek szintén semmi értelme. Szedtem én lucerna tablettát, meg algákat... Semmi értelme.

Szedtem krómot, semmi.

Aminek hatása van, ha elhagyod a kenyeret (zsemlét is!), párolt zöldséget eszel mindenhez és minden helyett.

Ja, fogytam most 0,9 kg-ot egy hét alatt. Ez jó így gyenge fogyózás mellett.

97. 495606dab3 (válaszként erre: 94. - Miel77)
2011. márc. 28. 17:10

tej,sajt,kefír,tejföl,tojás,joghurt,búzafű...de mindezt kiegészítésként.

kenyér tészta és krumpli nélkül.

semmi cukor.

hús jöhet,árpa,köles,zabpehely.

ennyi.

3 óránként kis mennyiség

96. lujzaa
2011. márc. 28. 16:50
áá, már rákerestem. Ez sem az én diétám:(
95. lujzaa
2011. márc. 28. 16:47
fehérjéből mit esztek? tojást tojással?
94. miel77 (válaszként erre: 93. - 495606dab3)
2011. márc. 28. 11:17
Húúú én nem bírom a sok fehérjét, kétszer csináltam a dukan diétát, az arra alapul :))) nagyon jóóó, de nem bírom a csak fehérjétől az edzést, szédelgek, ráadásul 2 hét után a megemelt fehérje beviteltől tele lettem kiütéssel... szóval hiába használ, nálam sajnos nem válik be :'(
93. 495606dab3 (válaszként erre: 92. - Miel77)
2011. márc. 28. 11:10

fehérjefehérjefehérje és megint csak fehérje!

én erre teszem a voksom.

azért 10 nap alatt 7cm lement a derekamból ugyhogy hurrá!!!

:-D

92. miel77 (válaszként erre: 89. - 495606dab3)
2011. márc. 28. 09:42

küldtem ám a fincsi kaják illatát :) volt itt minden sült husi, pörkölt, meg egy kis süti is... húúú, de ma mérlegeltem, és ugyanannyi vagyok, mint hét elején... 56,5 kg!!! Szóval most már vége a márciusi ünnepsorozatnak, nincs több kifogás a mellé kajálásokra, remélem be is tudok mindent tartani :)))

Sok sikert Nektek!! Hajráááá csajok :)

91. blue* (válaszként erre: 90. - 495606dab3)
2011. márc. 26. 15:37
tényleg jót derültem rajta :)
2011. márc. 26. 10:38

egy kedves fórumózó társunk Féknyom adatlapjáról bemásolok ide nektek egy tuti receptet:

a nevetéshez!

azért hogy a megfeszített tempójú fogyókúra és nélkülözés közben azért legyen ami jobb kedvre derit titeket.Ime:

Hja és egy kis segítség a fogyókúrásoknak, itt oly sokan vannak... Én még nem próbáltam, de biztos hatásos, sok sikert!:)


Hétfő:


Reggeli: Alma


Ebéd: Tejfölös paprikáscsirke illatának mély beszippantása, az asztalon hagyott morzsák, savanyúsággal.


Vacsora: 2dl aludttej savója, néhány cukrászsütemény receptjének lemásolása.


Kedd:


Reggeli: Sárgarépa saját zsírjában, rágógumi.


Ebéd: Hatalmas tál töltöttkáposzta és a hozzávaló friss kenyér megtekintése, edények elmosogatása.


Vacsora: A szabad szemmel is jól látható darabka sovány sajt reszelt káposztatorzsával megszórva.


Szerda:


Reggeli: 5-6 teljes jógalégzés, félbevágott főtt tojás sárgájának fele, de abból annyi amennyi belefér.


Ebéd: Bécsi szelet és sült krumpli készítésekor lejátszódó fizikai és kémiai folyamatok elemzése céklával. Nagy tál túróslepény lefényképezése.


Vacsora: A képek előhívása, savanyú uborka hashajtó.


Csütörtök:


Reggeli: 1db fürjtojásból készült rántotta, utána kifli, gyulai kolbász és vaj segítségével tízórai készítése a gyerekeknek.


Ebéd: Húsleves és rakottkrumpli alkatrészeinek beszerzése a közeli ABC-ből. Madártej elhelyezése a hűtőszekrényben. Vágott vegyes savanyúság.


Vacsora: Ecetes hagyma citrommal.


Péntek:


Reggeli: Főtt kolbász, mustár, tea, citrom, zsemle ízléses, már-már esztétikai élményt nyújtó elhelyezése az asztalon, mire a többiek felébrednek, frissen mosott káposztalevél, kekszreszelék.


Ebéd: Gőzölgő bableves, csülökpörkölt, uborkasaláta lerajzolása, kiszínezése. 1 szelet kétszersült harmadszor is átsütve, nagy pohár Igmándi.


Vacsora: Hasított karalábé, dúsan díszített sárgarépareszelékkel. Lefekvés előtt füldugó a korgó gyomor neszeiben kiküszöbölése.


Szombat:


Reggeli:Joghurtba mártott almaszeletek, limonádé szacharinnal, nyomelemekkel ízesítve.


Ebéd: "Halászlé, túróscsusza, sütemény" címmel frappáns epigramma megalkotása, egy teljes kockasajt parádi vízzel.


Vacsora: Paradicsombelsőség, kamillatea, egy teljes rúd ropi.


Vasárnap:


Reggeli: Fagylalttölcsér, nagy adag friss levegő, sűrű szitán áttört kefir.


Ebéd: Ricinusleves, csontlében abált torma citromhéjreszelékkel, süteménymaradványok levakarása a tepsiről.


Vacsora: Amit a kanári meghagyott.

89. 495606dab3 (válaszként erre: 88. - Miel77)
2011. márc. 26. 10:35

jó neked!

küldhetsz nekünk is egy kis sülthusi illatot!

88. miel77
2011. márc. 26. 09:39

Szia Mindenki + üdv az újonnan csatlakozóknak is!!!

húú jövő héten már április, szóval 5 hét és csodásak leszünk a tavaszi napsütésben :)))

Hajráá:)) én hétvégén iszonyat bűnözésen fogok átesni a szüli- meg névnapozás miatt, le sem merem írni mi lesz a menü....húúú :S szóval jövő hét vasnapig biztos nem állok mérlegre!!!

87. blue*
2011. márc. 25. 19:58
Mostani súlyt nem tudok. Még nem vettem mérleget. Szüleimnél szoktam magam lemérni. Na, majd vasárnap. Remélem így jó egy hét alatt lement még 1-2 kg.
86. blue*
2011. márc. 25. 19:54

sziasztok! Én is szeretnék csatlakozni hozzátok. 20 éves leszek, 155 cm magasságomhoz sajnos 78 kg vagyok.. Tudom, ez borzasztóan sok. 2 éve még 65 kg voltam. Az is sok volt,de mostmár örülnék neki ha legalább "csak" annyi lennék megint. 2 hete kezdtem bele, akkor voltam 80 kg. Az öszöri étkezést próbálom én is beiktatni. Első héten a kenyeret zsemlére cseréltem- reggel, este 1 db. Tízórai gyümi, uzsira joghurt. Hét végére 2 kg minusz volt. Most a héten a zsemle helyett Abonett-et eszek, 2 szeletet egy evésnél. Arra teszek párizsit, hozzá paprika, paradicsom vagy sali. Ülő munkám van, az se nagyon segít rajtam. De rávettem magam a napi (amiből mondjuk heti 3-4 valósul meg) szobabiciklizésre, egyelőre fél órában. Mai kajálás:


Reggeli: 1 májkrémes zsemle fél paradicsommal


Tízórai: kimaradt, mert későn volt a reggeli


Ebéd: 1 adag milánói makaróni


Uzsi: 15 dkg jégsaláta pár kanál naturjoghurttal meg némi fűszerrel leöntve


Vacsi: 2 szelet Abonett, 1 kocka Medve sajt, 4 deka párizsi, fél paradicsom


Gondoltam még rá, hogy veszek almaecetet is és reggel innék azt is. Meg gondolkodok az édesgyökér kivonat kapszulán is. Azt lehet almaecettel együtt is használni. Szerintetek?

85. lujzaa
2011. márc. 25. 17:45

Hu, hát elég vegyesek vagytok. Most mondhatnám, hogy egyeseket nem értek, de mindenki maga dönti el, hogy hogyan érzi jól magát.

Én 160 centi vagyok és most 77 kg. 66-68ra szeretnék lefogyni, de május közepére.

Amivel már többször fogytam, azaz akupunktúra, szóval valszeg ismét ehhez folyamodom. Remélem, április végére lemegyek 71-re és utána már nem sok választ majd el a kitűzött céltól.

Ja, én sose voltam vékony és nem is szeretnék nagyon az lenni, csak vékonyabb, mint most vagyok:)

84. 495606dab3 (válaszként erre: 83. - Lujzaa)
2011. márc. 25. 17:45

szia lujza!

gyere csak!

83. lujzaa
2011. márc. 25. 17:41

Sziasztok

lehet még csatlakozni?

82. 495606dab3 (válaszként erre: 79. - Miel77)
2011. márc. 25. 17:32

hahóóóó!

most jövök az edzőteremből....

nagyon boldog vagyok.

képzeljétek pontosan 4 hete kezdtem tornázni járni.

akkor lemértem a testem cm-rel.

összehasonlítottam a fénykorombeli cm-eimmel és eldöntöttem hogy melyikből mennyit kell lefaragni.

ma megmértem magam ismét.

képzeljétek!

a fele megvan!

de mérlegre nem állok.babonából!

:-D

81. miel77 (válaszként erre: 80. - 495606dab3)
2011. márc. 25. 08:27

Sziaaa!!


Ez nagyon jól hangzik, ráadásul a búzafű, nem egy orvosi kreáció által előállított csodaszer gondolom, hanem természetes dolog. Még nem hallottam róla. Tudom, hogy csak bogyóktól nem lehet lefogyni, de ha segíti a fogyit nem vagyok ellene :)))) Majd utána nézek :) Én eddig CLA-t szedtem 2 hónapig, de nem mondhatnám, hogy látványos változást hozott volna..

80. 495606dab3 (válaszként erre: 79. - Miel77)
2011. márc. 25. 06:30

szia miel!

én most ki fogom próbálni a búzafű-kapszulát.

egy ismerősöm kezdte használni és egy hét alatt olyan látványos eredményt ért el,hogy alig ismeretem rá.szép az arca,a bőre,szálásodik,lett dereka...és a tartása az arckifejezése is megváltozott.nem aza a meggyötört,diétától kinzott az arckifejezése,hanem csupa energia komolyan még a kisugárzása is nagyon pozitív.

hozzáteszem,kell mellette tornázni legalább heti 2 alkalommal.és meg kell válogatni az étrendet,de ez minden fogyókúránál és diétánál igy van. nekem ez megvan,és ha lesz eredményem mindenképp megírom.nagyon várom mert a búzafűről egyébként is sok jót olvastam.

79. miel77
2011. márc. 24. 09:31

Haliii Mindenki!!


Hogy álltok??? Van vkinek vmilyen bevált diétás trükkje, vagy vmi bogyó? Bár én nem hiszek ezekben, még nem találkoztam olyannal, ami használ. kivéve az L-karnitin mozgáshoz :)) majd almaecetes vizet akarok bevezetni étkezés előtt :)) már a héten akartam, csak közben szólt a betegség :((

78. c1e9612cd3 (válaszként erre: 77. - Babu16)
2011. márc. 23. 17:03
olykor azért lehet bűnözni... :) Csak akkor ma már tessék elkezdeni mozogni is, és mondjuk kb. 1/2 órával többet csinálj, mint amúgy tennéd :)
77. babu16
2011. márc. 23. 16:52

miután leírtam hogy milyen sikeres volt a napom anyukám és a barátnőim beállítottak egy nagy tábla epres milka csokival és mind megettük!!!


én nem tudom mit tegyek míg élek bűntudatom lesz!!!!:D de e mellett olyan rosszul vagyok hogy az nem igaz... ennyit a mai napomról....


Legközelebb majd csak a fogyis napom utáni napom írok, hogy eldicsekedjem, 1 nap siker, 2 nap siker.!! stb.


kicsit szomorú vagyok, de hát én tehetek mindenről.. imádom a csokit, hogy szoktassam le magam az édesről vagy hogyan egyek a CSOKIBÓL mértékkel?


köszönöm a válaszodat bubó bubó.:) legközelebb ha ez rám jön mindig rád fogok gondolni!!!!!

76. c1e9612cd3 (válaszként erre: 75. - Babu16)
2011. márc. 23. 16:03

ez már jó, csak a tízórai, és a 1/2 4-es ebéd közé még beiktathatnál vmi gyümölcsöt pld. A napi 5x-i kaja legyen meg! Sok sikert! :)

Ha mozogsz is mellé, 2-3 héte múlva meglesz a -4 kg is. Még fiatal vagy, gyors az anyagcseréd is! :)

75. babu16
2011. márc. 23. 14:32

sziasztok!


én ma kezdtem el úgy, hogy figyelek.(:


reggeli: 1 tönköly kifli kaliforniai paprikával sovány sonkával sajttal. a tízóraim ugyanez volt. és majd ebédelek kb fél 4kor.

a vacsim meg majd valami könnyű.


még nem érzek változást de csak ma kezdtem ugyhogy nem is szeretnék még.:D

2011. márc. 23. 14:01

Sziasztok!

Én is szeretnék csatlakozni hozzátok, mert együtt

hátha sokkal könnyebb. Most 100 kg a súlyom és leg

alább 20 kg-t le kellene adnom.

Kb. 20 évvel ezelőtt sikerült az akkori 85 kg

súlyomból 17 kg-t leadni kb. 2 hónap alatt, ami

utána 10 évig tartható is volt, de sajnos különböző betegségek miatt még jobban meghíztam.

Az akkori fogyókúrám roppant egyszerű volt, de

nekem nagyon bevált.

Reggeli: 1 zsemle, 2 szelet sovány felvágott,

1 szelet sajt, zöldségféle.

Ebéd: 1 tányér sima erőleves, 1 mokkáskanálnyi

búzadarával, 1 szelet natúr hús(csirke,

sertés, marha), kb. 2 evőkanálnyi rizs, vagy

főtt krumpli, saláta.

Vacsora: kb. 5-kor 2 db alma, néha egy yoghurt.


Sajnos most képtelen vagyok követni ezt a módszert,mert amikor 5-kor hazaérek akkor vagyok

a legéhesebb és amit találok mindent megeszek.

Ezen kellene változtatnom. írjatok. Bizsu123

73. miel77
2011. márc. 22. 09:19

Sziasztok!!!

csatlakoznék ide is, ha nem gond :)nekem is pont április vége lenne az ideális, kb 4-5kg-t leadni... aztán még tovább 1-3 kg ha menne! Ezen a fórumon láttam a legtöbb hozzám hasonló emberkéket :)) én 160 cm vok, és jelenleg 57-58kg.... nagyon durva, inkább az 50 felé kellene mennem,mint a 60 felé... sajnos jelenleg lebetegedtem, mandulagyull. :S :S így kicsit borult a diéta, de amint rendbe jövök még jobban ráállok!!! Az elmúlt félévben sikerült ennyire felmennem... nem tudom mit rontottam el, talán kevés volt az edzés és túl sok kaja télen, ahhhh

Ti hogy álltok csajok??

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook