Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nem keresek valami jól, hó végére mindig mínuszban vagyok.... fórum

Nem keresek valami jól, hó végére mindig mínuszban vagyok.... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

20. Violet18 (válaszként erre: 8. - Dr…)
dec. 6. 23:20
Azért lássuk be nem csak rajtuk múlik....amin segithethenenek az adók csokkentese h a munkaadók is emelhessenek....de h keresztbe fordul egy hajó az azert nem az állam hibaja....és hidd el, nekünk kis embereknek teljesen mindegy melyik kormány van, nem lesz jobb 🤷‍♀️
19. tumbo2 (válaszként erre: 18. - Tumbo2)
dec. 5. 18:05
és borzasztóan sajnáltam azokat,akiket meg egy fillér nélkül útnak vertek,persze a gyárakból is úgy küldték el az embereket,
18. tumbo2 (válaszként erre: 10. - Plavalaguna)
dec. 5. 18:00
egy gyerekem van,hát rengeteg pénzt költöttem rá-külön angol kiskorától ,nagyon szegények voltunk,de hát jött a rendszerváltás,szétverték a téeszeket,én is kaptam földet,sikerült eladni az rt-t,akkor meg részvényeket is kaptam,hát mindent eladtam,a lányom Pestre ment főiskolába,kollégiumba,utána még egy kis lakás is kitellett belőle,hát az én szoba.konyhám nem nagy durranás,de nem is vágyom többre,
17. janszi (válaszként erre: 9. - 5d8fd6c5cb)
dec. 5. 17:12

...amely a pokolba vezet...

De én inkább repülővel mennék célirányosan az felhők felé döczögés mentessen...

16. libikóka (válaszként erre: 15. - Libikóka)
dec. 5. 16:16

Kicsit mégis sok lett a" gondolok":))

Egyébként tudom,, nem könnyű.

15. libikóka (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 5. 16:14
Nem gondoltam semmire,,egyszerűen csak leírtam amit gondolok ,,a címből kiindulva.
14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Libikóka)
dec. 5. 16:08
Nem titok, ha erre gondolsz, folyószámlahitel
dec. 5. 15:51

Kukoricát kaptál,,de csak "figyelemfelhívónak".

Arra mindig ügyeltem, legyen akármi,,mínusz nem lehet.

Főleg ha nincs miből,,de ha van pótlás az is elfogyhat.

12. plavalaguna (válaszként erre: 11. - Plavalaguna)
dec. 5. 13:45
ezt nem is ide írtam :O
11. plavalaguna (válaszként erre: 10. - Plavalaguna)
dec. 5. 13:43
basszus, bocsánat, arany a balladák, azt imádom, jókai na... kicsit egybefolynak a nevek :)
10. plavalaguna (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 5. 13:33
nyugi, én jólkeresek, és ugyanígy vagyok :D :D a világ pénze nem elég, ha az ember ygereket is vállal, és nem csak nőni hagyja mint a dudva. De én nem bánom. megszoktam. felfogom életművészetnek
9. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 8. - Dr…)
dec. 5. 13:17

A paradicsomba jutáshoz minden út döcögős...

De türelem, amit ma drágának találsz, az jövőre maga lesz az olcsóság...-))

dec. 5. 07:26
Hallgass a szívedre szavaz a f…..-re! Meg kell köszönni a bariknak akik ezt okoztak!!!
7. tien (válaszként erre: 5. - Channa*)
dec. 4. 20:19

Listás vásárlás,online rendelés (liszt ,olaj stb.)

Így is szentségel a férjem.

6. Bree25 (válaszként erre: 3. - Violet18)
dec. 4. 20:15
Hová? Milyen munkára?
dec. 4. 20:02

Mindenki érzi ezt a vackot.

Ritkán megyünk vásárolni, hetente egyszer. Szombaton elmentünk és vettünk néhány kajához alapanyagot. Tényleg figyeltünk, hogy mást ne nagyon vegyünk.

Rakott krumpli, vadas, ananászos csirkemell, húsleves és meggyes piskóta hozzávalók, + vettem egy 2,4 kg-os mosóport. 40 ezer.

1 évvel ezelőtt kb. 20 ezerből megvolt ugyan ez.

4. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 4. 19:57
Dettó. Egyedül gyerekkel, kocsi, lakás, a végén mínusz. Lemondtam tavasszal az endokrunológust. 30 ezer/alkalom. Egyik hónapban sikerült a babakocsit eladni. A másikban a kinőtt gyerekruhákat. Szüleim kifizették a gumicserét a kocsin. Most decemberben kapunk majd jutalmat. Magamnak semmit sem veszek ennivalón kívül. Ezekkel mentem a helyzetet. Hitelt nem veszek fel, inkább éhen döglök. Vagyis egy rövid van, 0% THM, mert tönkre ment a telefonom.
dec. 4. 19:37
Gyertek hozzánk dolgozni 🫣
2. Myra
dec. 4. 19:31
Na pont így vagyok vele én is, megértelek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook