Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 40 év feletti nőknek tényleg lehetetlen normális párt találni? fórum

40 év feletti nőknek tényleg lehetetlen normális párt találni? (beszélgetős fórum)


1 2 3
41. Érdekes73 (válaszként erre: 34. - Danila)
2014. aug. 31. 22:32
A lazából is kisülhet bármi ahogy az álompasiból a semmi...
40. Carmena (válaszként erre: 39. - Danila)
2014. aug. 31. 22:30

Akkor viszont nem korfüggő!

Drukkolok, hogy találj egy normális 30-ast! :)

39. Danila
2014. aug. 31. 22:26
Lehet hogy igazatok van. Én sosem mertem belemenni olyan kapcsolatba ahol sokkal fiatalabb a férfi. Mindig azt gondoltam hogy az úgy is le fog lépni. De a velem egykorú is lelépett... Na ezen most gondolkodni fogok! :)
38. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 37. - Carmena)
2014. aug. 31. 22:21
Igen sajnos. És ezért gondolja ő is és sokan úgy,hogy inkább egyedül. Ami nem jobb ezt le is irta,de ha nem akar lazát akkor nem nagyon marad más.
37. Carmena (válaszként erre: 36. - 0f332c4ec9)
2014. aug. 31. 22:16
Értem én, de egy lazából akár komoly is alakulhat. De ha eleve "kiszórja" a 30-asokat, a 40-esek pedig a huszonéveseket hajszolják, akkor tényleg nagyon kicsi az esély a boldogságra!
36. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 35. - Carmena)
2014. aug. 31. 22:12
Már akinek. De ő nem ilyet akar ha jól látom. Hanem egy komolyabb férfit egy komolyabb kapcsolatra. Persze,hogy nem rossz egy laza kapcsolat sem,de ha valakinek nem az kell?
35. Carmena (válaszként erre: 34. - Danila)
2014. aug. 31. 22:10
A laza szexkapcsolat jobb, mint semmi. És én személyesen ismerek több olyan 40-es nőt, akik 8-10 évvel fiatalabb pasival kötötték össze az életüket és mindegyik kapcsolat működőképes.
34. Danila (válaszként erre: 25. - Érdekes73)
2014. aug. 31. 21:55
Túl magasra a lécet? 46 éves vagyok. Egy velem kb egykorú férfire vágyom, akivel lehet két értelmes mondatot beszélgetni. Aki nincs annyira leamortizálva hogy összeesik pár méter sétától. Akinek nem a kocsma a kulturális program. Én ezt nem gondolnám túl magasnak. Ja hogy egy ilyen férfi 10 évvel fiatalabbat is talál magának? Ez a baj. De az sem normális, hogy felém meg 10 évvel fiatalabb pasik közelednek, persze a "laza szexkapcsi" reményében.
33. Érdekes73 (válaszként erre: 31. - Danila)
2014. aug. 31. 21:47
Ha 20 éves lányokat is felszedhetnek 40-es ffiak akkor persze hogy nem érdekli őket a korosztályuk :(
32. Carmena (válaszként erre: 1. - Danila)
2014. aug. 31. 21:42

A cikk szerintem nagyon jó... sajnos a probléma létezik.

Egy ideje azt figyelem magam körül, hogy míg a nők csinosak és odafigyelnek, igényesek és törődnek a külsejükkel, addig a pasik (persze tisztelet a kivételeknek) hatalmas pocakot eresztenek és úgy hordozzák, mintha valami kitüntetés lenne férfiú mivoltukban! :(

31. Danila (válaszként erre: 24. - Katinkaboszi)
2014. aug. 31. 21:42

Őszintén irigyellek. Igen ez így lenne szép. Leélni egy életet, egymást megbecsülve. De valamiért ez kevés kapcsolatban működik.

Én 16 év után váltam el. Van ami már annyira rossz, hogy tovább kell lépni. Én a válás után még tele voltam reményekkel.

A következő kapcsolatom több évig tartott. De jött egy lány, akinek 30 évesen az én 45 éves barátom lett a "nagy szerelem". Ráadásul ez a csaj okos, szép stb... Csak az a baj hogy én ezt nem hiszem el... Én 30 évesen szóba nem álltam volna egy 45 éves férfival. Tényleg ekkora a baj? Mindenki hozza a maga kis kompromisszumát. Ennek a lánynak nyilván jobb járt volna az én volt barátomnál. De gondolom ő sem talált magához valót.

Azt nem tudom hogy a fiadnak igaza van-e. Én néha úgy érzem ezt a mondatot hogy minden nő a pénzre utazik csak a pasik találták ki. Szerintem a nők nagy része a figyelemre, és megbecsülésre vágyik.


Köszönöm mindenkinek a hozzászólásokat. Sajnos nem lettem boldogabb. De azért hátha megtörténik egyszer majd a csoda! :)

30. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 24. - Katinkaboszi)
2014. aug. 31. 21:39
Na ez szép. De épp ez az. Te 39 éve élsz a férjeddel. Tehát nem egy mai 30-as,40-es férfi a férjed. Ő még egészen másképp áll a házassághoz ,hozzád.
29. VLara
2014. aug. 31. 21:36

Remélem igen.

:(

2014. aug. 31. 21:31

Sok 40es ismerösöm van,akik nem csak vonzoak,de csinosak is és természetesen érett gondolkodásuak.

Szoval én személy szerint leteszem a voksomat egy kedves 40es mellett:)

27. 65f7d7b2dd (válaszként erre: 7. - Danila)
2014. aug. 31. 21:26

Tessék, ha nem olvastad volna: [link]


Egy csinos, ötvenes vonzó nő, aki megunta a társkeresést. Majd amikor majdnem föladta...67.hsz.trimama

26. Katinkaboszi (válaszként erre: 25. - Érdekes73)
2014. aug. 31. 21:21
Az sosem baj, de tudni kell ezt a lécet időben, és kellő türelemmel, kicsit lejjebb engedni.
25. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Danila)
2014. aug. 31. 21:16
Szerintem ebbe az is benne van hogy van aki túl magasra teszi a lécet...
24. Katinkaboszi (válaszként erre: 1. - Danila)
2014. aug. 31. 21:03

Érdekes cikk, sok mindenben igaza van, de azért hozzátenném, a fiam szerint, aki lassan a negyvenes évei felé masírozik és nincs komoly párja még,

a nők, lányok nagyrésze, sajnos a pénzre, az autóra, a menő állásra utazik.

Ami még nem tetszik neki a mostani lányokban, hogy nem tudnak kompromisszumot kötni, szabályosan visszatartja az, hogy a barátai házassága már mindegyiknek válással, különköltözéssel végződött.


Nem tudom, de sajnálom, ami a mai generációval történik, hiszen ha értékesebb valaki, azért este jó lenne odabújni a párjához, ami még inkább éreztetné vele, jó az élete.

Egyedül, bármelyik félnek, kényelmesebb ugyan, nem kell alkalmazkodni, kel-fekszik amikor jónak látja, neveli a gyerekét, éli az életét, de élet ez?


Lehet túl konzervatív vagyok, 39 éve élek házasságban és nem mondom, hogy sosem volt súrlódás közottünk, de kiabálás, veszekedés, sosem. Vita, csendes megbeszélés, az igen.

Két külön nemű ember, két más nevelésű családból, összeköltözve, hiába a szerelem, ha más nem lett volna.

Mert a lényeg, szerettük és szeretjük egymást ma is. Felvállajuk a másik változását, a korát, azt, hogy már nem az a vékony, fess fiatalember, mint volt, vagy én, nem az a csinos, vékony nő.


De az biztos, minden gondunkat megoldottuk együtt, nem szaladtunk máris az ügyvédhez, megbeszéltük, napokig, este, mikor már mindenen túl lettünk, leültünk és a saját érveinkkel próbáltuk meggyőzni a másikat.


Talán mindkét félnek többet kellene tenni azért, hogy egy kapcsolat ne szétválással, hanem hosszú ideig tartó együttléttel végződjön.


A férfiak pedig olyanok, mint a gyerekek, mindig új játék kell nekik, már amelyik ilyen. De a mi szerencsénkre, nem mind ilyen :D

23. marlenka70 (válaszként erre: 6. - Zsolnaidorin)
2014. aug. 31. 19:41
Küldöm a párom. Pont az ilyet szereti :-))
2014. aug. 31. 19:28
Nem vagyok még 40 ,35 vagyok,viszont 35 alatt nagyon nincsenek barátnőim inkább velem egykorúak és 40-ek. És tudok olyanról aki 39 évesen találta meg a párját és gyereket terveznek,de azért valóban nem könnyü. Én úgy gondolom már 30-32 -től vannak nehézségek. Mert tényleg túl sokat számitanak a külsőségek. Nem azt mondom(én aztán pont nem),hogy nem fontos a külső,de nagyon sok férfi elment egy olyan irányba,hogy más már nem is fontos neki. Illetve de. A kor. Legyen huszonéves. És igen igaza van a fóruminditónak,hogy mégis mire fel van a férfiaknak ilyesmi igényeik amikor tényleg többet fejlődtek a nők mára mint ők. És amit pár napja egy másik fórumban irtam,hogy az ugyanabban a korban levő férfiak és nők közül a nők sokkal jobban tartják magukat. Akkor mégis mire arcoskodnak a pasik?? Igy leegyszerüsitve a végét.
21. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 1. - Danila)
2014. aug. 31. 19:20
Baszki...és tényleg!
20. kriszta773 (válaszként erre: 1. - Danila)
2014. aug. 31. 16:16

ez egészen találó, és sajna nemcsak a 40 feletti nőket érinti, hanem úgy általában a nőket, akik már nem lányok, hanem felnőtt nők. de azért akadnak normálisabb férfipéldányok is :)


hogy legyen biztató példa is, egyik ismerősöm 30 éves korától 8 évig együtt élt egy nem túl jó kapcsolatban egy pasival, szakítás után 2 évvel, pont 40 évesen összejött a nagyŐjével. nagy szerelem, házasság, sajnos gyerek nem jött össze, de azóta is nagy lamúrban élnek, újabb 8 éve :) (nem készülnek válni :))


talán azért alakulnak így a dolgok, mert huszonévesen nem tapasztalattal válogat az ember, sodródik az eseményekkel, szerelembe esik, aztán hajrá, 30, 40 évesen már vannak olyan elvárásai, amikre húszévesen nem is gondolt. nem véletlen, hogy annyi házasság kihűlt és rossz, mégis együtt vannak

19. pinkvanilia (válaszként erre: 17. - Pinkvanilia)
2014. aug. 31. 15:26

Nálunk ilyesmi gondokról szó sincs!!! :)

De amugy...akkor találsz rá amikor nem is gondolnád

18. mazsola81 (válaszként erre: 14. - Cherry41)
2014. aug. 31. 15:25
Kétségtelen.
2014. aug. 31. 15:24

Vannak rendes pasik is 40 felett. Mi a babát tervezgetjük, pedig majdnem feladtam a keresést!!! Bár én még a 30-as korosztályt erősitem, de a párom 41. jobbat nem is tudnék elképzelni, és ott volt a szemem előtt, csak észre kellett venni ;)


Bár mondjuk most olvastam itt egy uj fórumot, kicsit elment a kedvem: "A szex miatt nem Őt választani" szóval csak óvatosan a negyvenes pasikkal :D

16. Boyocka (válaszként erre: 13. - Mazsola81)
2014. aug. 31. 15:23
10000000000000%ban egyet értek veled...
15. Danila
2014. aug. 31. 15:23
Köszönöm mindenkinek. Most mennem kell, de később el fogom olvasni a többi hozzászólást. (Ha lesz még.) Legyen szép napotok!
14. cherry41 (válaszként erre: 13. - Mazsola81)
2014. aug. 31. 15:21
Nehéz, de nem lehetetlen!
2014. aug. 31. 15:18
Kortól függetlenül nehéz a mai világban normális pasit találni.
12. Danila (válaszként erre: 11. - Féknyom)
2014. aug. 31. 15:18
Köszi! Az tényleg gyönyörű. Én is imádom. :)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook