Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 40-70 év közötti nagyik gyertek, beszélgessünk. fórum

40-70 év közötti nagyik gyertek, beszélgessünk. (beszélgetős fórum)


2007. aug. 16. 06:29

Szia Ancsa!

Hogy aludtatok a fiuk már végig aluszák az éjszakát?

Legyen nagyon szép vidám napotok.

Puszi Tika

55. jjhmarta (válaszként erre: 54. - Lenardanna)
2007. aug. 14. 18:31

Szia!

Ma 4 unokám van, délelőt hozta a nagyfiam a 3 lurkot ,a 2 fiu már islokás a kicsilány ovis lesz.

Voltunk a plázson, el is fáradtunk, a fiuk jót fociztak a kicsilány homokozott.

Érdekes modon ilyenkor nem érzek fáradságot, de mikor elmennek és nincs itt egy angyalkám se akkor érzem a fáradságot.

31 évig dolgoztam oviba dajka voltam.

Puszilom az ikreket és téged is. Tika

54. lenardanna (válaszként erre: 53. - Jjhmarta)
2007. aug. 13. 21:18
Szia marta! Ugy látszik,nem nagyon jönnek a nagyik.Pedig tényleg jó lenne.De azért bízom benne én is ,hogy elöbb-utóbb bejelentkeznek.Ma elég fárasztó napom volt nagyon elemében voltak a fiuk.Fél nyolkor fürdettem őket és teljesen beájultak.A Zsombika még a vacsit sem ette meg.Végig szokták aludni az éjszakát,és remélem ma is igy lessz! Még tíz napig itt lesznek!!
53. jjhmarta (válaszként erre: 52. - Lenardanna)
2007. aug. 13. 09:40

Szia!

Igen egyformán szeretjük mind a hetete, de igen a hatodik az születésétől fogva többet van velünk mint a szüleivel, mivel ők itt laknak, a többi vidéken.

Manócskámnak a szülei úgy dolgoznak, hogy reggel korántól késő estig ezért van sokat nálunk, és tudod hogyvan aki nap mint nap veled van picivel jobban hozzádnő.

52. lenardanna (válaszként erre: 50. - Jjhmarta)
2007. aug. 13. 06:58
Nagyon aranyosak a gyerekek,igazán büszke lehetsz rájuk.Van kedvenced is köztük?Tudom,hogy mindet egyformán szereted,de talán valamiért az egyik kedvesebb.Nálam az egyik azért mert bujós,a másik meg azért mert olyan kis csibész!Sokat vannak veled?
51. lenardanna (válaszként erre: 50. - Jjhmarta)
2007. aug. 12. 15:05
Köszönöm szépen !Most alszanak,ki is használom azt a kis időt.Megyek megnézem az uncsiaidat.
50. jjhmarta (válaszként erre: 49. - Lenardanna)
2007. aug. 12. 14:37
Megnéztem az unokáidat nagyon aranyosak.
49. lenardanna (válaszként erre: 44. - Jjhmarta)
2007. aug. 12. 13:17
Szia! Látod gyakorolni kell,mert válaszoltam,és elfelejtettem rákattintani a "válasz erre"Szóval ezer bocsi.Majd jobban figyelek legközelebb.Üdv Lenardanna/Ancsa/
48. jjhmarta (válaszként erre: 45. - Kontitibi)
2007. aug. 12. 13:07

Lehet, hogy hasonló van, de ezzel a címmel biztos nincs, mert rákerestem.

Amugy meg rengeteg azonos forum van itt a Hoxán,kismamáknak, fiataloknak, sokkal több mint a mi korosztályunknak.

Mindenki megtalálhatja a neki legjobban megfelelőt.

Sok forumba írtam, ahol válaszra se méltattak, hát itt legalább elindult valami.

2007. aug. 12. 12:43
Ur isten! Csak gratulálni tudok! Meg is fogom nézni őket.Megélem én is hogy 16-évesek lesznek! Nagyon szeretném.!Itt cibálnak nem hagynak írni.Zsombor egy nagyon eleven manócska,Krisztián nyugodtab,de már ő is kezd rosszalkodni.Nade ez a dolguk.Mégegyszer gratulálok.Irtó jó lehet ennyi unoka.Bár most ez a kettő kicsit lefáraszt,de nem baj.
46. daroki (válaszként erre: 45. - Kontitibi)
2007. aug. 12. 12:21
Most lett egy harmadik is:)
2007. aug. 12. 11:50
van már ilyen fórum kettő is!
44. jjhmarta (válaszként erre: 43. - Lenardanna)
2007. aug. 12. 11:11

Szia lenardanna!

Igen nekünk is kell egy forum ahol beszélgethetünk, és bizom abba, hogy leszünk többen is.

Gratulálok az ikrekhez és jó unokázást kívánok neked.

Nekem hét uncsim van 16, 15, 13, 12, 11, 5, és 3 évesek. Imádom öket. Adatlapomon meg is nézheted az én Kincsecskéimet.

43. lenardanna (válaszként erre: 42. - Jjhmarta)
2007. aug. 12. 07:25
Szia jjhmarta.Örülök,hogy van aki velünk is szeretne beszélgetni.Nagyi vagyok,Két iker fiucska boldog nagymamája.Most éppen itt vannak nálam,de sajnos nagyon rossz az idő,még kicsik/1-évesek/ és Nehéz most a szobába lefoglalni őket.Egyébként,ha jó az idő egész nap a kertben vagyunk.Nagyon élvezik.
2007. aug. 12. 06:53
Szeretnék beszélgetni a korombeli nagyikkal, unokákról, megosztani örömünket, bánatunkat, jó tanácsokat adni egymásnak.
41. inci47 (válaszként erre: 40. - 104bdd8c43)
2007. aug. 5. 10:13
Nagyon sajnállak Beneteket! Én nem tudnék ilyen lenni, csak a törvény szerint élni, ez szörnyűség! Sajnos én is tapasztaltam ilyen dolgokat a pályám során, mindig a kisgyerek lelke károsodott a felnőttek butasága miatt,ami kihatott az egész további életére.
40. 104bdd8c43 (válaszként erre: 26. - Inci47)
2007. aug. 1. 23:15
Náluk ez nem így van sajnos!! Ráerőszakolják a gyerekre az akaratukat! A gyereknek kell igazodni a nagyszülők hóbortos igényeihez! Ha 1 hét a láthatás, akkor max 1 nappal előbb hozza haza, hogy meglegyen nekik az 1 hetük mert ők azt a gyerekkel akarják tölteni! Az nem érdekli őket, hogy a gyerek akarja-e ezt vagy nem! Képesek sírni hagyni a gyereket azért, hogy meglegyen amit ők elterveztek! Akárhogy haza akar jönni a gyerek akkor sem hozzák haza! Ja, és a jog őket védi, mert joguk van a láthatáshoz! Hol van a gyerek érdeke?? Neki semmi joga nincs?? Csak a nagyszülőknek vannak jogai?? Úgy kell táncolni a gyereknek ahogy ők fütyülnek! Ennek szerintem fordítva kéne lennie! Ha nem adom oda a gyereket akkor rohan a gyámhivatalba jelenteni, meg kéri a vágrehajtást! Ez ember?? Ezt nem tudom megszüntetni, pedig már nemtudom hány helyen és hány embertől érdeklődtem! Elegem van már belőlük de nagyon! Náluk olyan nincs, hogy a gyerek érdeke, esetleg szóban, de tettekben semmi! Amit a nagyszülők elterveznek annak kell történnie!!
2007. aug. 1. 16:09
nincs egy órája, hogy letörtem, mint a bili füle: a picit viszik már az oviba, anyja szerint ő akart menni, az iskolás meg gyerektáborban van... esetleg a hét végén láthatom őket... nagyon hiányoznak....
2007. júl. 26. 12:59
Holnap megyek hozzájuk sopronba,és utána ők jönnek hozzám két hétre.Nagyon jó lessz már alig várom!
2007. júl. 26. 11:05
... most tobzódhatok a szeretetben, tegnap óta nálam vannak, és még holnap is itt lesznek az unokák! Szeretem a nagyi-szerepet!
36. inci47 (válaszként erre: 35. - 3016cdaf47)
2007. júl. 16. 18:32
Nem igen mennek ki az utcára, lakásban pedig hűvös van, olyan régi, magas lakásban élnek. Én sem voltam ma még kint, bent pedig hűvös van.
35. 3016cdaf47 (válaszként erre: 34. - Inci47)
2007. júl. 16. 14:07
... és hogy viselik, szegények ezt az őrült hőséget? Én haldoklom, pedig mindent becsuktam, redőnyöket leengedtem. Reggel elmentem az sztk-ba, fél 10-re értem haza, de olyan szomjas voltam, azt hittem, beájulok a számitógépbe... Azóta már kétszer zuhanyoztam, de ismét rám férne... A lakásban is 29 fok van!
34. inci47 (válaszként erre: 33. - 3016cdaf47)
2007. júl. 16. 12:16

Akik ilyen szerető családban nőnek fel, azok között felnőttként is jó az összhang!!!

Tegnap jó volt a zene, bár Szücs Judittól többet vártam, nem hallgattam végig , inkább megnéztem a szüleimet, hogyan bírják ezt a szörnyű meleget.

33. 3016cdaf47 (válaszként erre: 32. - Inci47)
2007. júl. 16. 06:23

Az én lurkóim megint nincsenek a közelben, a fiaméknál lesznek egy hétig. Ők is nagyon várták meg a gyerkőcök is, hogy együtt lehessenek huzamosabb ideig.

Én meg örülök, hogy a csonka családomban is ilyen jó az összhang!

32. inci47 (válaszként erre: 31. - 3016cdaf47)
2007. júl. 15. 16:52
Köszi! most jön ismét a Bence unokám, itt is alszik, én pedig megyek a lányomékkal utcai koncertre/ Gáspár Laci, Szücs Judit, Marót Viki, szamba bemutató/ remélem jó lesz, no megyek tejbegrízt főzni, mert ezt kért vacsira.
31. 3016cdaf47 (válaszként erre: 30. - Inci47)
2007. júl. 14. 14:40

Elolvastam, válasz volt a bemutatkozó irásomra. És ment válasz is, nagyon megdicsértelek, /sőt, most is csak dicsérni tudlak/ a szép családod okán.

Most meg éppen /a télre gondolva ebben a melegben/ zöldbabot apritok, és rakom blansirozás után a fagyasztóba..

Jó hétvégét, teli pihenéssel!

30. inci47 (válaszként erre: 29. - 3016cdaf47)
2007. júl. 14. 13:59
Hát...én priviben is írtam Neked!!
29. 3016cdaf47 (válaszként erre: 28. - Inci47)
2007. júl. 14. 13:58

Szép napot Neked! Még hogy nem jutok szóhoz? Hiszen én minden nap jöttem, igaz, nagymamás témában csak magammal beszélgethettem volna... és már egy hete!

Örülök, hogy neked is kijutott az örömből, de nem is berzenkedem, hogy te sem irtál!

Elsők a gyerekek!

28. inci47 (válaszként erre: 27. - 3016cdaf47)
2007. júl. 14. 13:34

Szia!

Hát tényleg nem jutsz a géphez, hiszen már régen nem szóltál hozzá semmihez, de biztosan nagyon sok élményt nyújtanak az unokáid!!

Az enyémek is itt voltak nálam, sok örömöt adtak, bár néha nagyon felbosszantottak,hiszen csak egy gép van, és rendszerint ők is ezen vitatkoztak.Szerencsére a nagyapjuk "összekapta" őket és elmentek a Zagyva-partra, ahol a bogarakat, a vizet nézték , "kacsáztak", szóval a természetben is töltöttek egy kis időt.

2007. júl. 6. 08:00
Tele van a szívem várakozással: ma 9 körül jön a pici unokám! Biztosan kibéreli itt a helyet, majd nem fogok ideférni a géphez! A maga 4 évével már "hozzánőtt" az egérhez. Kirakóst, kifestőt játszik!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook