Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 40-70 év közötti nagyik gyertek, beszélgessünk. fórum

40-70 év közötti nagyik gyertek, beszélgessünk. (beszélgetős fórum)


86. H MAYA (válaszként erre: 85. - Lenardanna)
2007. aug. 28. 07:29

Szép jó reggelt nektek is!

A lagzi nagyon jó volt,a gyerekek élvezték,igaz meleg volt,de elviseltük.A gyerekek,hát fantasztikusak voltak,a Petruci volt a legszebb(persze hisz a miénk),Benike pedig matróz ruhában volt,Anyukája mesélte, nem akarta felvenni,mire megbeszélték,hogy ő lesz a kapitány.Egész időalatt azt hajtogatta,"én vagyok a kopitány,Dózsai Kopitány a nevem"nagyon édi volt.

Sajnos a róla késztett képeim nem sikerültek olyan jól hogy feltehessem,de az adatlapomon vannak képek nézd meg ha akarod.A jövő héten,majd lecserélem,a lányom gépén vannak másik felvételek,ott biztosan lesz Benikéről is.

2007. aug. 28. 06:55
Jó reggeltH Maya! Csak a kiváncsiság Milyen volt a lagzi? Biztos jó,Petruci élvezte a bulit?
2007. aug. 28. 06:50

Jó reggelt!Tegnap este jöttem haza sopronból.Minden rendben volt,csak nagyon meleg volt.Tika.

Mi van az unokáddal?Remélem jobban van már?Szegényke,biztos nehezen viseli,de tudod milyenek a gyerekek,hamar túlesnek az ilyen betegségen,szorítok neki,és ugy sajnálom.Vigyázz rá nagyon!!

Képzeljétek ,elindult az eggyik iker/Krisztián/ olyan édes és ugy élvezte,hogy ő már megy,állandóan menni akar.Pedig ő volt a (lustább),remélem Zsombi is hamar követi őt.Akkor lessz nekünk jaj.Igy is rámolnak rendesen!

2007. aug. 25. 22:23

Mandula gyuladása van a kicsi angyalkámnak, kapott gyogyszert és nagyon ügyesen lenyelte, estére megint belázasodott a kincsem, adtam panadol szirupot neki, már alszik, én viszont nem igen fogok aludni, úgy se tudnék. Remélem reggelre már jól lesz a kicsikém.

Jó éjszakát kívánok kedves nagyikák.

2007. aug. 25. 11:43

Mindenkinek szép napot kívánok.

Sajnos még mindig lázas a kicsi angyalom apukája vitte az ügyeletre, már nagyon ideges vagyok és várom, hogy jöjjenek.

Remélem nem lesz semmi komoly baj, csak a kisgyerekeknél szokásos nyári betegség.

Nagyon nem szeretem, ha beteg valamelyik unikám, vagy fiam.

81. jjhmarta (válaszként erre: 80. - Margareta51)
2007. aug. 24. 23:17

Üdvözöllek margareta51!

Örülök, hogy rátaláltál a fórumra.

Melinda biztos már izgalommal várja az iskolát?

Kívánok nektek kellemes vasárnapot.

2007. aug. 24. 23:01

Sziasztok nagyikak!

Veletlenul talaltam erre a forumra.Van harom unokam Melinda 7 eves osszel megy iskolaba,Karcsika 4eves es ot honapos,Szabolcs szept. elejen lesz het honapos.Veletek szembe elonyom hogy 3 percnyi jarasra laknak tolunk a ket leanyom csaladjukal.Anyukam/dedike/naponta tobbszor at jon hozzam veluk.Hamarosan felteszek kepet rolluk az adatlapomra.Egy szep es kellemes hetveget kivanok minnyajatoknak

2007. aug. 24. 11:20

Kiscsillagom belázasodott 38,2 a láza, most kapott kupot, kezd jobb kedve lenni, fájt a fejecskéje, gondolom a láztól metr mást nem féjlal, most engedtem langyos vizet a kádba és pancsol.

Nagyon meleg van és párás a levegő, most 34,2°van a lakásunkban 32°van és sajnos most még éjjel se hült.

78. jjhmarta (válaszként erre: 74. - Lenardanna)
2007. aug. 24. 09:43

Szia Ancsa!

Eltudom képzelni, hogy hiányoznak az ikrek, vigyázz az uton nagyon.

Most tudom anyukáméknak mennyire hiányoztak a fiaim,

mi 320 km laktunk töllük.

Legyen szép napotok. Puszi Tika

77. jjhmarta (válaszként erre: 75. - H MAYA)
2007. aug. 24. 09:38

Szia H MAYA!

Nagyon jó bulizádt a lakodalomba, érezétek jól magatokat, én is várom a képeket.

76. lenardanna (válaszként erre: 75. - H MAYA)
2007. aug. 23. 22:32
Jó bulizást! Petrucinak biztos nagy élmény lessz! várjuk a képeket!!!Mégegyszer Érezzétek jól magatokat de nagyon!!!
75. H MAYA
2007. aug. 23. 22:06

Helló minden nagyinak!

Nagyon várom a szombatot,lagziba megyünk,jönnek a lányomék is.Petrucinak hercegnős ruhája lesz, kis koszorúslány aki a menyasszony előtt megy és rózsaszirmot szór.Olyan izgatott mintha csak róla szólna a buli.

Majd rakok fel képeket.

74. lenardanna (válaszként erre: 73. - Jjhmarta)
2007. aug. 23. 21:25

Szia Tika!

tegnap este elmentek az ikrek.Nagyon szomorú voltam,ahogy betettük őket a kocsiba, a szivem majd meg szakadt.Nagy csend lett.Ma takarítottam,pakoltam,holnap utazok utánuk.Hétfőn jövök haza,kiváncsi leszek hogy fogadnak.Azért neked jobb mert csak,20-45km-re laknak nem ugy mint nekem 250km.Mindig tele vagyok izgalommal ha ök jönnek,vagy éppen mennek,vagy én megyek,tudod az utazás miatt.Sok az a három-négy óra.De azért vigyázok én is nagyon.Na megyek,mert fürdök és fekszem le holnap utazás! jó éjszakát puszi Ancsa

2007. aug. 22. 11:42

Sziasztok kedves nagyikák!

Mizujs, hogy vagytok?

Pár nap és kezdődik a suli, az ovi és elcsendesedik a lakás, sajnos akkor már csak hétvégi nagyi leszek, mivel az egyik fiamék 3 gyerköccel 20 Km-re laknak, a másik fiamék szintén 3 gyerköccel 45 Km-re laknak.

A harmadik lakik itt, csak a város túlsó felén és így Dávidkám is kevesebbet lesz itt, nagyon jó volt eddig mert szinte május 1 ótta mindig itt volt pár nap kivételével.

A nagylány unokám most megy 11.-ikbe ö már nemsokára 17 éves lesz, az öccse 2.-os lesz a gépipari szakközépbe, a hugicájuk 6.-os lesz.

A másik fiaméknál 8.-os és 5.-es a két fiú és a picilány kezdi az ovit ö 3 éves, Dávidkám nagycsoportos lesz ö 5 éves, úgy, hogy tele vagyunk izgalommal.

2007. aug. 20. 05:43

Jó reggelt!

Hogy aludtak az unokák? Mi a mai programotok?

Dávidkám még alszik, tegap voltunk a jaminálison.

Legyen szép a napotok. Tika

2007. aug. 19. 06:27

Szia Ancsa!

Nem voltunk, mert nagyon esőre állt az idő, meg főztünk úgy, hogy mára is legyen, ma megyünk mert ma van az utolsó nap.

Tegnap megkezdődött a jaminális az 3 napos, kiscsillagomnak most ott van az anyukája a büfé.

Még alszik a Kincsem és a papa is.

Legyen szép napook.

Puszi neked és az ikreknek. Tika

2007. aug. 19. 06:08

Jó reggelt Tika!

Voltatok tegnap a plázson? Itt nagyon jó idő volt,de most reggel be van borúlva,remélem még ma jó idő lessz.Ma jön haza a lányom,és sajnos szerdán megszünik az aranyélet,meg a zsivaj.Na nem baj.Pénteken megyek utánuk!

Szép napot.Puszi Ancsa.

69. lenardanna (válaszként erre: 66. - Bnedora)
2007. aug. 19. 06:01

Jó reggelt! Szia bnedóra.

Akkor tegnap jó napod volt,mert unokázhattál.Én tudom milyen édesek tudnak lenni.Nálunk is mindennaposak a kis bunyók,nem hagyják egymást békén.Sajnos nekem már szerdán elviszik őket,de pénteken én megyek utánuk.Ugy elrepült ez a két hét.Ma korán keltek,nem szoktak ilyenkor felkelni,a fene tudja mért!De nyugi van játszanak. A tv-ben a reklámokat imádják. most is az megy figyelnek is rendesen.nagyon szép napot kivánok ,puszi Ancsa

68. jjhmarta (válaszként erre: 66. - Bnedora)
2007. aug. 19. 05:50

Szia bnedora!

Örülők neked, biztos nagyon aranyosak az ikrek, most vannk abban a korba amikor kezdik felfedezni a körülötük lévő világot, és egymást is. A bunyozni még biztos sokat fognak, bizony egyre több figyelmet kívánnak mostmár.

Nektek is szép napot kívánok.

67. jjhmarta (válaszként erre: 65. - H MAYA)
2007. aug. 19. 05:43

Szia H MAYA!

Elhiszem mnyire hiányoznak az unokáid, én is így vagyok. Nekünk most egy itt van, a héten volt a nagyfiam 3 csemetéje is pár napot.

Nekük is nagy öröm amikor mind a hét itt van, de sajnos ez rittka, mivel egyik fiamék tölünk 20Km-re a másik 40 Km-re lakik, így inkább a családi események kapcsán tudunk csak mindnyájam összejönni.

Azért megyünk mi is és jönnek ök is.

További szép napot nektek.

2007. aug. 19. 01:06

Sziasztok!

Szeretném elmondani, hogy tegnap du. itt voltak az iker unokáim. Nemsokára 11 hónaposak lesznek, és egyre aranyosabbak, okosabbak. Már mindkettőnek 4-4 fogacskája van. A fiam mesélte, hogy meg volt az első igazi bunyó a fiúk között. Az egyik véletlenül ráesett a másikra, az meg mérgesen beleharapot. Úgyhogy jó lesz rájuk mostmár jobban odafigyelni, nehogy kárt tegyenek egymásban. Nagyon jó volt velük több órát is eltölteni.

65. H MAYA
2007. aug. 18. 23:29

Benéztem ismét ,bár most nemtudok újjat mesélni.

Csak elmondom mennyire hiányoznak az unokáim,már 2 hete nem láttam őket,sajnos holnap sem tudok találkozni velük.Majd csak a jövő hét végén jönnek ,lagziba megyünk.De már alig várom, Petruci azt mondta, ő a hercegnő ruháját foja felvenni.(hosszú rózsaszin kiskoszotúslány ruha)

Majd teszek fel újjabb képeket.

2007. aug. 18. 11:35
Szia HMaja! Üdv köztünk!
63. jjhmarta (válaszként erre: 61. - H MAYA)
2007. aug. 18. 09:01

Szia H MAYA!

Megnéztem az unokáidat nagyon aranyosak.

Kívánok jó egészséget és sok örömöt a családodnak.

Üdv Tika

62. jjhmarta (válaszként erre: 60. - Lenardanna)
2007. aug. 18. 09:00

Szia Ancsa!

Ma egy unokám van, de ö amugy is sokat velünk van, mivel a szülei úgy dolgoznak.

Ma ha már nem fog esni délután kimegyünk a plázsra.

Ancsa az a jó, hogy nem egyformák az ikrek, így egészítik ki egymást.

Szép és örömteli napot kívánok nektek. Puszi Tika

61. H MAYA
2007. aug. 18. 08:19

Szia Nagyik!

Most találtam meg ezt a topikot,a másik kettőbe már beirtam az unokáimat,hát beirom ide is.

Van 2 nekem is,az idősebb lányomnak:egy 5 éves kislánya Petra,és a kisfia 2és fél éves Benjamin.

Nagyon sok örömet hoznak az életünkben amikor nálunk vannak.Sajnos messze laknak tőlünk,kb 40km,de azért sűrűn meglátogatjuk őket.Szinte havonta 1x-2x,elhozzuk magunkhoz pár napra őket.

Szeretnek nálunk,melyik gyerek nemszeret a nagyinál?

Olyankor elmegyünk kocsikázni, kirándulni,most a nyáron többször elvittük őket fürödni a közeli tóra.Nekik nagy élmény volt,de nekünk talán még nagyobb. Szeretném ha szép emlékeik maradnának rólunk és a gyermekkorukról.

Benézek majd máskor is!

60. lenardanna (válaszként erre: 59. - Jjhmarta)
2007. aug. 18. 08:11
Jó reggelt Szia Tika.tegnap elég húzós napom volt.Meghozták a téli fát és azt kellett rendezni,meg a gyerekeket jöttek látogatni az itteni barátok.Tudod Ők sopronba laknak,mi meg vácon,igy az itteni ismerősök /akik kiváncsiak rájuk/ ide jönnek.Szóval gyorsan elment a tegnapi nap.Minden rendben,a Zsombikám ugyanugy hisztizik, élvezték tegnap a nyüzsgést.Most reggel sajnos még nem tudom kirakni őket,mert elég hűvös van.Te mit csinálsz ma? lesznek uncsiaid? Képzeld tegnap egy másodpecre nem figyeltünk és a Zsombi 12-lépcsőt felmászott !A frász jött rám./Voltunk öten./ Hát ilyen az én eggyik unokám!A Krisztián meg annyira más.Nyugodt csendes,bár már utánozza a roszcsontot.Ma karalábé főzeléket csinálok nekik krumplival nagyon szeretik.Jó hétvégét szép napot nektek.Puszi Ancsa
2007. aug. 18. 07:40

Szia Ancsa!

Remélem jól aludtatok, az ikrek végig aluszák már az éjszakát????

Legyen nagyon szép a napotok.))))

2007. aug. 17. 06:38

Szia Ancsa!

Tegnap jött a fiam és hazavitte Bencuskát és Vikikét, mostmár egy unokám van itt Dávidka, de ö sokat van velünk születésétől fogva ök itt laknak a másik két fiamék vidéken 20Km az egyik 40-re a másik

mindegyiknél 3-3 csemete van.A nagy fiamnak 2 iskolás fia és egy 3 éves kislánya van, a második fiamnak már iskolás mind a 3-om lány, fiú, lány.

A 3.-ik fiamnak egy kisfia an és ö van velünk sokat 5 éves.

Igen 31 évig voltam dadus oviba.

Ancsa ha hisztizik az a legjobb, ha ráhagyod ezt tapasztalatból tudo, abba fogja hagyni, ha látja nem éri el hisztivel amit akar. Nálam ez bevált a saját gyerekeimnél, az uncsikáimnál és az oviba is nagyon sok kicsinél.

Ez a plázs nem a pesti, nálunk most van előszőr és Center plázs.

Kívánok nektek szép és örömteli napot.

Ancsa attol ne félj hogy elkényezteted ez természetes én is kényeztetem, mert mi nagyik már csak ilyenek vagyunk, és ez a dolgunk, hogy kényeztesük a mi drága kincseinket. Az én drága édesanyám is kényeztette az unokáit, sajnos már 25 éve nincsenek köztünk azén jó szüleim, akik még ma is nagyon hiányoznak.

Nyugodtan kényeztesd csak a bbákat. Puszi Tika

57. lenardanna (válaszként erre: 56. - Jjhmarta)
2007. aug. 16. 21:38
Szia Tika! Végre leülhettem géphez.Köszi jól aludtunk éjszaka nincs gond inkább nappal.Ők még délelött is alszanak és délután is .Sajnos nem sokat,az már nagy dolog,hogyha egy egész órát végig alszanak.Este olyan fáradtak,hogy beájulnak.Épp most írtam az anjuknak,hogy milyen elevenek voltak ma,alig bírtunk velük.Olvastam,hogy dadus voltál.Adhatnál egy pár tanácsot,mert az én Zsombikám olyan hisztis,hogy ma már azt hittem a sírba tesz.Persze ha felveszem semmi baja.Pedig nagyon sokat foglalkozunk velük,a párommal eggyüt.Jól éreztétek magatok a plázson? Hol van az? Én ugy tudom pesten.Vagy rosszul tudom?Szóval igen gyakorlott nagyi.Várom a hasznos tanácsodat!!!!Nem szeretném,ha a lányomék jönnek értük és kikapnák,hogy mennyire elkényeztettem őket.Érted ugye? Nos puszi Ancsa.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook