Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2.5 hónapos babának milyen tápszert adjak? fórum

2.5 hónapos babának milyen tápszert adjak? (tudásbázis kérdés)


2012. júl. 12. 13:43
Köszi szépen mindenkinek. Müllerben találtunk Milumilt, igaz start nincs csak 1-es,de HA és 2 hónapos babák ehetik.
2012. júl. 8. 06:52
Köszi szépen!
2012. júl. 7. 14:01
szia. nekem a kisfiam a tejcsi mellett kap tápszert, nestlé beba sensitív h.a.-t. Mi meg vagyunk vele elégedve.
2012. júl. 7. 13:24

Ajánlom a Beba HA sensitiv 0+


Csökkentett laktoztartalmu.

Illetve szerintem mindenképp HA vegyél, talán pár napig nem okoz gondot.


És ami eszembe jutott, hogy délelőtt, és délben kapja az új fajtát du meg este a meg meglévőt, hogy vmilyen panasz eseten ne este vagy éjjel kelljen szenvednie.

3. youlcsi (válaszként erre: 1. - Moncsicsi83)
2012. júl. 7. 13:14

müllerben humana-t biztos találsz.


mi nem ittunk tápit, de nekünk anno azt írta fel az orvos.

persze kérdéses, hogy drogériában ekkora gyereknek HA-st kapsz-e... sztem az itthon is inkább csak gyógyszertárban van (vagy nem? nem tudom, nem használtuk)

2012. júl. 7. 13:11
szia.mi is 2.5 hónaposak vagyunk és ugyan ezt a tápszert kaptunk.most fogunk váltani milupára mert az hasfájós és székrekedéses babának van.remélem használ.első babámnál mi is hippet ettünk meg sok más ételét is ettük a hippnek és szerintem jó.
2012. júl. 7. 13:05

Arra lennék kíváncsi, hogy kinek mi vált be.

Külföldön vagyunk még 1 hétig, tejem egyre kevesebb, amit felírattam tápit, annak a fele már elfogyott. Félő, hogy nem lesz elég. Most Milumil HA 0+ start-ot kap a pici. Nézelődtem itt a környéken, de ilyet nem találtam. Hipp tápi van, meg egy másik nevű, amit nem ismerek. Ma megyünk Müllerbe meg egy másik nagy üzletláncba is, hogy mi a választék.


Hipp tápiról tapasztalatok vannak?


Remélem, hogy kitart a tápszer, de ha nem, valamilyet vennem kell majd. Segítsetek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook