Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mennyi ideig nem lehet egy 2 hónapos babának széklete ha 80%-ban anyatejet 20%-ban tápszert kap? fórum

Mennyi ideig nem lehet egy 2 hónapos babának széklete ha 80%-ban anyatejet 20%-ban tápszert kap? (tudásbázis kérdés)


2008. nov. 18. 20:03
Hát azért minimum másnaponta illik egy ekkora babának kakilni. Ha mégsem, meg kell egy kicsit "noszogatni": nekünk a cukros kamillatea soha nem segített, csak a Laevolac szirup (nem kell tőle félni, nem szívódik fel, csak a bélben hat). Nekünk szélcsövezni is kellett pár hétig, mert nehezen ment még így is. Ettől sem kell félni: egyeltalán nem okoz gondot a babának. Viszont belegondolva, hogy 5 nap után milyen székletet kéne szegénykének kinyomni...
2008. nov. 18. 17:54
Nekem max. 1 napot hagy ki, de akkor aztán akkorát kakil, hogy le is kell fürdetnem. Mondjuk ő csak anyatejet eszik. Mennyi ideje nem kakilt a baba?
4. vov
2008. okt. 29. 21:40
5 nap és a napi többszöri is normális. Próbálj kamilla teát, vagy barack, meggy levet.
2008. okt. 24. 05:38
Én úgy tudom, dokim azt mondta hogy van olyan hogy 5-6 napig sincs kaki, amíg persze ilyen tápláláson van csak, mint ahogy Kime írja, és akkor sincs baj. Kammillás tea belekeverve a tápiba segít.
2008. okt. 24. 03:33

Szerintem minden nap kéne, hogy kakiljon!

Az én manóm is lassan 2 hónapos lesz, 100% anyatejes és legalább napi 4-6×kakil!!

1. Kime
2008. okt. 24. 03:28
Mennyi ideig nem lehet egy 2 hónapos babának széklete ha 80%-ban anyatejet 20%-ban tápszert kap?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook