Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 23 évesen gyermeket.. fórum

23 évesen gyermeket.. (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
21. Pné Veronika (válaszként erre: 1. - Ccc07c0f31)
2011. jún. 30. 21:51

:-))Először is gratulálok és ne izgulj, minden szülő örül ha unokája elsz.

Az csak duma, hogy nem akarják...

Tapasztalat.

Amikor a fiam született, 22 voltam, és az enyémek sem akartak még uncsit.

Egyszerűen mondd meg nekik, hogy mi a helyzet, örömmel, boldogan.

A te boldogságod a legfontosabb nekik, ha szeretnek, (és miért ne így lenne)akkor veled örülnek majd. :-)

2011. jún. 30. 21:51

Orvosi szempontból a legideálisabb kor.

Fiatal anyuka leszel, ennek megvan az előnye.Csak az anyagiak is legyenek rendben, akkor nem lesz gond.

2011. jún. 30. 21:50

Szia!Érett nö vagy nem lehet olyan nagy probléma ez nekik! De ez a Ti döntésetek nem másé!Föleg ha van egy kis háttér is akkor meg .....

Sok sikert hozzá!

2011. jún. 30. 21:48

Igen én is úgy gondolom, hogy már felnőtt vagyok és el tudom dönteni,hogy mit akarok,de a szüleim főleg az anyukám mai napig gyerekként kezel.


A másik meg,hogy ők azt szerették volna ha karriert csinálok és 23-24 évesen nem zárom be magam a gyerekszobába.

Néha meg elszólja magát, hogy szerinte butaság húszas évek elején férjhez menni meg gyereket vállalni... Ő is pont ennyi idős volt amikor a testvéremet szülte annak idején

2011. jún. 30. 21:47
Amúgy meg szerintem pont jó a kor. Miért kéne 30 fölött megszülni az első gyermekedet? Csak mert a trend ezt mondja? Mindenki akkor szüljön amikor elérkezettnek látja az időt.
16. 5b59a23de1 (válaszként erre: 1. - Ccc07c0f31)
2011. jún. 30. 21:46

Szia:-) nagyon ismerős a történeted. Én ugyanebben a cipőben jártam. Nem tervezett terhesség, rengeteg gyötrődés aztán a földöntúli boldogság. Az Édesanyám amikor megtudta neheztelt de amint kerekedni kezdett a pocakom már boldogságban úszott. Mára egy gyönyörű 11 hónapos kislány Mamija és elmondása szerint csodálatos érzés nagymamának lenni :-)

Én most 23 éves vagyok, mára úgy alakult hogy egyedül nevelem, de nem bántam meg hogy Ő jött! Hidd el a szüleid azonnal beleszeretnek a csöppségbe, csak légy magabiztos és azért ne felejtsd el, hogy nekik is kell idő amíg feldolgozzák! Sok sikert és sok-sok örömöt a picihez :-)

2011. jún. 30. 21:46

Én most voltam 23 pár hete, a kisfiam pedig fél éves. Nem volt egyszerű elmondani, de hidd el, hogy ha most még nem is nagyon fogják kimutatni, a végén már nagyon fogják ők is várni.

Én sose gondoltam volna, hogy ennyire fogják szeretni.. Lássák rajtad, hogy mennyire szeretnéd, és hogy mennyire meg vagy rá érve.. :)

Boldog babavárást:)

2011. jún. 30. 21:44
Elfogadják vagy sem, már változtatni nem lehet! Egyébként is nektek kell felnevelni és nem nekik! Egyébként szerintem is idővel megszokják a gondolatot és nagyon fognak örülni! Gratulálok!! :)
2011. jún. 30. 21:43

Én is 23 évesen lettem terhes nálunk mondjuk tervezett baba volt! Párom 22 éves volt akkor. 23 évesen szültem most 10 és fél hónapos a kisfiunk!

Az elején én is tartottam Tőle hogyan fogadják de naaagyon pozitívan. Azóta is imádják az unokájukat!

Én egyszerűen leültettem őket és durr bele.

Gratulálok a Babádhoz!:)

2011. jún. 30. 21:43

Na ez nálam sem volt egyszerű. Én 24 évesen jelentettem be, a helyzet pikantériája azon felül, hogy még egyetemista voltam és anyuék nem akartak unokát nálam még az is volt, hogy páromat nem szerették - nagyon nem.

De csak elkezdeni nehéz a mondókát, ezért én bedobtam, hogy "terhes vagyok" telefonon aztán mondtam, hogy tudom hogy ez totál váratlanul jött, nekem is, de aludjon rá egyet és utána beszéljük meg...

11. Beautykiss (válaszként erre: 1. - Ccc07c0f31)
2011. jún. 30. 21:42

Szia!

Nagyon fiatalok vagytok még.

Ha eldöntöttétek és tényleg akarjátok akkor vegyél egy nagy levegőt és mondd el vagy esetleg közösen. Ti életetek tenni ellene nem tudnak a kezdet biztos nehéz lesz de ha rendesek akkor támogatnak majd. Bár én nem örülnék ha a lányom ilyen fiatalon szülne majd:) de ez mindenkinek a saját döntése!

2011. jún. 30. 21:42

Nyugodtan meséld el:) Biztos vagyok benne,hogy nagyon boldogok lesznek,hisz melyik nagyszülő ne lenne az???!!!!

A legjobb korban szülsz,én is tavaly szültem ,23évesen:)

Sok sikert és gratulálok:)

2011. jún. 30. 21:42
Durr a közepébe,mindenféle kertelés nélkül.A ti döntésetek,elvégre felnőtt emberek vagytok.
2011. jún. 30. 21:41

Szia!


Én most leszek 25 éves és van egy 3 éves kislányom!A dolgot nem könnyű elmondani és lehet hogy nehezen fogják megemészteni,de amikor megszületik,majd hidd el nekem többet nem fog számítani,hogy miért most jött a baba.Megszületett és ez nekik is nagyon felemelő lesz:)

Sok sikert:)

7. mmacus (válaszként erre: 1. - Ccc07c0f31)
2011. jún. 30. 21:41

Gratulálok!

Hozzád hasonló korú gyerekeim vannak, én is úgy gondolom, picit sem örülnék egy ilyen hírnek. De azért "élesben" biztosan más lenne a helyzet:)

2011. jún. 30. 21:41

:D hát ez egy csodálatos dolog, én is 23 éves lettem kismama, most pedig egy 1 éves tündéri kisfiú boldog anyukája vagyok. A szüleid is biztos meg fogják érteni, sok sikert !!!!

Boldog babavárást!

2011. jún. 30. 21:40
Gratulálok a babához! Felnőtt emberek vagytok, a ti döntésetek a gyermekvállalás. Lehet, hogy ha megtudják, örülni fognak a szülők. Én alig vártam, hogy nagymama lehessek. Most voltam náluk, annyira drágák, olyan nagy öröm az unoka.
2011. jún. 30. 21:40
Én ennyi idősen lettem terhes a lányommal, és teljesen tervezett volt. Én is féltem elmondani anyukámnak, ő nem tudta hogy tervezzük, és mégis nagyon örült.
3. 9d1fd4d628 (válaszként erre: 1. - Ccc07c0f31)
2011. jún. 30. 21:40

értelmes verzió:

-Apa, van egy nagyon jó hírem. Terhes vagyok.

-Kislányom, ez remek hír, gratulálok nektek.

2011. jún. 30. 21:39

Boldogan mondd el!


Ugyan, mi ellen harcolnának? Nem vagy tinédzser. Pont jókor szülsz! Cseppet se légy bizonytalan!

És gratulálok!

2011. jún. 30. 21:38
Nem tervezett baba, de ha már így alakult akarom és mindenképpen meg akartam tartani, az apuka is így van vele. Ő is 24 éves. A gondom ott van,hogy nem tudom, hogyan mondjam el a szüleimnek a nagy hírt, ők még nagyon nem akarnak unokát, tudom,hogy nagy harc lesz ha kiderül... Egyszerűen nem tudom elmondani, pedig lassan muszáj lesz mert már a 14. hétnél tartok.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook