Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Másfél évesen már tudott/tud enni a gyermeketek? fórum

Másfél évesen már tudott/tud enni a gyermeketek? (tudásbázis kérdés)


16. inta (válaszként erre: 13. - Youlcsi)
2014. okt. 2. 20:20
Borzasztóan :-)
2014. okt. 2. 19:16
És nekem mindig mondják, hogy ügyesen eszik már csak keveset kell neki segíteni, és itthon is kéri a kanalat, és csak azzal hajlandó enni, és nem engedi hogy etessem. Azért én néha próbálok neki segíteni.
2014. okt. 2. 19:15
Az én kislányom 20 hónapos, eszik egyedül kanállal, viszont tényleg minden tiszta kaja utána. Ő is bölcsibe jár, de ott segítenek neki, mert néha rosszul fogja meg a kanalat, és mielőtt a szájába tenné fejjel lefelé fordítja, így a folyékony kaja általában a ruháján köt ki. Azért is kell még neki segíteni enni, mert az esetek 70 százalékában csak az üres kanalat rakja a szájába. A bölcsibe megőszülnének a gondozónők, mire jól lakik a gyerek.
13. youlcsi (válaszként erre: 4. - Inta)
2014. okt. 2. 10:02
de gondolom a gyerek itró elégedett volt magával, hogy ő kanalazhatott :D
2014. okt. 1. 18:29
nekem két gyerekem van és hát ugy emlékszem hogy igen hamar megtanultak egyedül enni, igaz szeretek is enni. a kislányom hamarabb megtanult mint a fiu , de ö neki könyebb volt mert sokat tanult a fiutól. kitartás, minnél többet segited annál jobban fog neki menni.
11. adry06 (válaszként erre: 10. - Zebracsikó)
2014. okt. 1. 18:16
hát igen ezt én is igy gondolom
10. zebracsikó (válaszként erre: 6. - Adry06)
2014. okt. 1. 17:17
hát segítsenek neki, az (is) a dolguk, nem csak a megőrzés!
9. adry06 (válaszként erre: 2. - Inta)
2014. okt. 1. 15:57
hát...nálunk a bölcsibe az.
2014. okt. 1. 15:56
Kézzel igen.Kanállal annyira nem,minden tiszta kaja,így inkább én etetem.Villával is próbálkozik,azzal jobban megy neki mint kanállal.
7. adry06 (válaszként erre: 2. - Inta)
2014. okt. 1. 15:53
a bölcsibe már szúrós szemmel néznek ránk, hogy lányom még nem eszik szépen fegyelmezetten az asztalnál
6. adry06 (válaszként erre: 2. - Inta)
2014. okt. 1. 15:51
nálunk még csak próbálkozás megy, de a bölcsibe annyira nm örülnek hogy nem eszik még szépen egyedül, sőt inkább összevissza..:(
2014. okt. 1. 15:39
Nem.
4. inta (válaszként erre: 3. - Youlcsi)
2014. okt. 1. 14:41

Hát ja.

Az enyém ma húslevest evett egyedül. Nem hiszem, hogy másfél kanál levesnél több van benne, viszont a nadrágja nagyon sokat felszív, az kiderült. A padlón egy kisebb tavacska állt délben.

2014. okt. 1. 14:27
naná, hogy tudott. az más kérdés, hogy hogyan nézett ki utána. meg a ruhája... meg az etetőszék... meg a föld :D
2. inta
2014. okt. 1. 13:19

??


Úgy érted, egyedül?

Az enyém tudott hamarabb is, aztán később nem akart, most meg amihez épp van kedve megeszi egyedül, amihez nincs, azt ketten kanalazzuk bele (ő meg én).

Darabosat, kézzel megfoghatót persze már régóta egyedül eszik.


De másfél évesen ez még nem "alapkövetelmény".

2014. szept. 30. 15:38

Sziasztok!


Másfél évesen már tudott/tud enni a gyerkőcötök??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook