Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2021 áprilisi babák fórum

2021 áprilisi babák (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
68. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 66. - Agnes89)
2020. aug. 23. 21:24

Izgulsz hogy lesz e benne baba?

Biztos lesz, pár nap ilyenkor még nagyon sokat számít, korának megfelelő volt az uh-on, tehát minden rendben van!

5+4 nèl nem lát többet.

67. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 65. - Ellarie)
2020. aug. 23. 21:22
Én is aludnèk egész nap. Semmi erőm.
2020. aug. 23. 20:31
Szio csajok! Voltam dokinal. Kicsit csalodott vagyok. Utolso mensi szerint ma vagyok 6+0. Mivel altalaban rovidebbek a ciklusaim, igy inkabb 6+2 koruli terhesseget vartam az uh-on. De kesobb fogant babo lehet, mert olyan 5+4 korul vagyok meret alapjan. Még nincs embrio... Szeptember 3-an megyek vissza! Bizok benne, addigra osszeekapja magat a kisember.... :D De legalabb jo helyen van, szabalyos petezsak, benne szep szikholyag... Most turelmetlen varakozas... Jaj de nem birom a varakozast...
2020. aug. 23. 18:43

Sziasztok. Kegyetlen fáradtság van rajtam... Nálatok is?

Aludnék egésznap, sőt az éjjeli alvás sem elég úgy érzem.

64. helguci23 (válaszként erre: 63. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 23. 14:43
Detto...
2020. aug. 23. 11:45

Hogy vagytok?🙂

Én nagyon vacakul...

2020. aug. 21. 18:56

sziasztok! :))


Csatlakozhatok én is? :)

Mi kistesót terveztünk, aki úgynézki első próbálkozásra össze is jött.:)

Mára nem vártam, már 5 napja volt pozitív tesztem,majd szépen erősödtek és tegnap este azonnal + lett a ClearBlue teszt :))

Szeptember 8.án megyek először az orvosomhoz :)

Gratulálok mindenkinek 😊

2020. aug. 21. 10:20

Van amúgy köztünk pajzsmirigy alulmüküdö más is? Mert én az vagyok sajnos :S

Tegnap megint vért vettek tőlem, ma estére kiderül jó-e a tsh értékem, meg a többi dolog. Eléggé parázok, hogy jó legyen az eredményem, július elején derült ki a betegségem és még a beállitás alatt van a dózis. :S

2020. aug. 19. 21:45

Gratulálok az új kismamàknak!

Olyan izgatott lesz az ember a legelején, nem is tud másra gondolni szinte. Kell egy jó pár nap mire lehiggad.

Én már lenyugodtam, már àtvettem a babavàró attitűdöt. :D


Nekem is egész nap hànyingerem van, a legrosszabb délelőtt, főleg reggelről, de nem múlik el teljesen.

Hamarosan kezdődik a tanév, félek hogy fogom bírni a reggeleket, elkészíteni a gyerekeket időre, vezetni ilyen hànyinger mellett.... Hjajjjj

59. Ellarie (válaszként erre: 57. - Fauna10)
2020. aug. 19. 21:01
Azt mondták a hcg eredményből, kb 4 hetesnek felel meg, maximum 5-nek de én se gondolom akkorának, mert se embriót se a szívpulzálást nem talált még. Én 3-4 hetesnek gondolom ahogy próbálok vissza számolni, de majd szeptember elején uh és kiderül, hátha addigra pontosabban mérhető lesz. :))
2020. aug. 19. 13:10

Ezen a héten nekem is csak vérvétel volt, az alapján minden rendben, ultrahangra csak jövő pénteken megyek.

Én már kb egész nap hányingerrel küzdök, alig tudok enni valamit.

57. Fauna10 (válaszként erre: 56. - Ellarie)
2020. aug. 19. 13:06
Délután ha megvan a jelentés írj majd, hogy mizu 😊 Szorítok!
2020. aug. 19. 12:52
Sziasztok. :) Csatlakozok én is hozzátok. Mai nap ért a jó ír, teljesen véletlenül fedeztük fel, hogy terhes vagyok, mivel a pm alulműködés miatt hónapok óta nincs vérzésem. (több vetélésem volt már évekkel ezelőtt) 1 hónapja vettünk észre egy nagy cisztát, azt a mainap megnéztük újra, felszívódott-e. Szerencsére igen, eközben láttuk, valami van. Gyorsan hcg vérvétel, délután kapom a pontos értéket, hogy kb behatároljuk melyik hét lehet. Vettem ma digitális cb tesztet, ami 2-3 hetet ír, vagyis 4-5 hétes lehetek. Nem merem még nagyon beleélni magam, de nagyon bízok benne, hogy rendben lesz minden. Hihetetlen meglepetés volt, mert 1 hete ovu teszteket csinálok, hogy lássam ugyan mikor van peteérésem, hogy tudjuk mikor próbálkozzunk. 1 hete mosolyog rám a clearblue digitálus LH tesztje (nem értettem miért folyamat pozi, mikor 1-2 nap szokott csak jelezni) és nem esett le, hogy jós tesztként is funkcionálhat... na de mivel nincs vérzésem hónapok óta kiindulási pontom sem volt. Hihetetlen még, egyszerűen alig hiszem még el. :D
2020. aug. 18. 19:31
Nálam még mindig semmilyen tünet nem jelentkezett. Mondjuk ma megy a hasam, nem tudom ez tünet, vagy van e bármi jelentősége... Úgy tudom ilyenkor inkább szorulás szokott jelentkezni, remélem semmi rosszra nem kell gondolnom. Szombaton leszek 6+0, holnap kérek időpontot jövő hétre.
54. Kisálomszuszék92 (válaszként erre: 53. - Agnes89)
2020. aug. 18. 11:06

Nekem is rövidek a ciklusaim. Szerintem már lesz szívhang, nekem is előző babánál is hamar volt.


Nagyon szurkolok!!!

2020. aug. 17. 21:44
Jaj de jo!!! Szuper! En is kezdek izgulni a vasarnap miatt... En akkor megyek. 6+0leszek...remelem lesz szivhang. Elozo babakkal is volt koran szivhang. Rovid ciklusaim vannak. Hatha... Bizakodok!
2020. aug. 17. 17:00
Voltam dokinal. 6+2 hetes es van szìvhang :)
2020. aug. 17. 07:52

Én tegnap is nagyon vacakul voltam egész nap, ma már hánytam reggelről. Nekem annyira nehéz ez a hanyingeres időszak.

Én is voltam már így, hogy éjjel farkas éhes lettem, muszáj volt harapni valamit.

És még most jön a neheze, a 7-9 . hèt a legnehezebb. :(

2020. aug. 16. 21:22
Nekem hullamzoan vannak tunetek. Ma pl semmi tunet. De tegnap emelyges es hullafaradsag is volt. Tegnapelott ejjel begorcsolt a gyomrom az ehsegtol... Felkeltem, ettem egy kiflit, es tudtam aludni. Eddigi pocakossagoknal sosem volt ilyen...
49. helguci23 (válaszként erre: 48. - Fauna10)
2020. aug. 16. 08:25
Köszönöm, kedves vagy :)
2020. aug. 15. 21:34
Szuper, örülök hogy megoldódott 😊
47. helguci23 (válaszként erre: 44. - Fauna10)
2020. aug. 15. 20:49
Hát ehhez az orvoshoz csak azért mentem hogy tudjam hogy tényleg állapotos vagyok-e, a nevemet sem kérdezte meg, a terhesség peeig még nagyon korai, szóval gondolom ezért nem adott olyan igazolást hogy elő embrió :D 2-3 hét múlva mondta hogy ha visszamegyek akkor már lehet szivhang is. A bejelentés pedig megtörtént, nem is értem mit aggódtam annyit, azt mondják örülnek meg hogy segítenek.. Hétfőtől kaptam másik munkakört is... Az igazolást pedig egyébként nem kérte senki :D
2020. aug. 15. 17:52

Mostmàr folyamatos hànyingerrel küzdök. Èn szòltam a munkahelyemen, mert olyan szinten rosszul vagyok, hogy nem tudok 100%-ban teljesìteni ìgy inkàbb szòltam, hogy tudjàk mièrt nem vagyok a toppon.


Èn mèg sokàig tervezek dolgozni, ha birom. Igaz èn irodai munkàt vègzek.


Hètfőn 1-re megyek dokihoz, remèlem lesz màr szìvhang.

45. Fauna10 (válaszként erre: 44. - Fauna10)
2020. aug. 15. 15:18
Jah, és én egyből ahogy orvos leigazolta, be is jelentettem a főnöknek, mert veszélyes anyagokkal dolgoztam, és nem akartam kockáztatni, más területen pedig nem tudott munkát adni. Úgyhogy 6-7hetesen már nem dolgoztam. Nagyon rendes volt a főni, pedig pasi, igazat adott, nem volt szabad tovább dolgoznom. Gratulált és velem örült.
44. Fauna10 (válaszként erre: 35. - Helguci23)
2020. aug. 15. 15:12

És most mi lesz a munkahelyi bejelentéssel? Szóltál nekik végül? Igazolást hogy-hogy nem adtak? Mármint nekem első vizsgálatnál adtak papírt, élő embrió stb...


FNY, pedig még messze van a vége 😁 nekem inkább az volt nehéz. Úgy a mozgás általában, meg az alvás. Hasonalvós vagyok, és már előre parázok hogy nem lehet majd egyszercsak.

2020. aug. 15. 14:17

Én küzdök a hànyingerrel. És egyfolytában aludnèk és ennèk. Mint egy pici baba... Pffff

Már elfelejtettem hogy ilyen fàrasztó kisterhesnek lenni :D

2020. aug. 15. 07:49
Hogy vagytok? Nekem ma a Gabriel kazettás is (15ös érzékenységű) is erős pozi lett, de semmi tünet. Mondjuk a fiamnál sem volt semmi 🤔 se hányinger, se kívánósság, abszolút semmi, a cicim is csak szülés után durrant be. A pocak nőtt csak, de az gyorsan és hatalmasra, azóta sem tudtam lapos hasát varázsolni magamnak, úgyhogy most 10kg-van nehezebben kezdem a várandóságot, mint 2évvel ezelőtt.
41. agnes89 (válaszként erre: 39. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 13. 21:14
Jajjj de jo!!! Szuper!!
2020. aug. 13. 13:13

Sziasztok!

Még halkan, de csatlakoztak hozzátok. Legalábbis úgy néz ki 😄

Holnapra nem várom, tegnap a 25ös teszt elsőből csont negatív volt. Ma megérkezett az aliexpessről rendelt 10es teszt, és ugyan nem elsőből csináltam, hanem 10óra után, de ott van a csík. Elég egyértelműen! 🥰 holnap persze reggeli elsőből megint tesztelek majd, és remélem minden rendben lesz a későbbiekben. Van egy 15hós kisfiam, május elején született, a kalkulátor szerint a kis jövevény április végi lesz. Dokihoz majd csak 6-7 héten tervezek menni. Drukkolok mindenkinek 🤞💖

2020. aug. 13. 11:26
Nekem már van szivhang! 6+1 ma, nonstop hànyingerem van.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook