Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2021 áprilisi babák fórum

2021 áprilisi babák (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
98. Ellarie (válaszként erre: 94. - Helguci23)
2020. szept. 25. 13:33
Már azóta 2x megjártam a kórházat 3-3 napot infúziós kezelésen voltam, súlyos hányás és kiszáradás miatt, enni se tudtam se inni se semmi. Most már itthonra kúp formába kaptam a gyógyszert ami 3x nagyobb dózis, mert amit alapnak adtak semmit nem ért.
97. agnes89 (válaszként erre: 95. - Helguci23)
2020. szept. 19. 19:24
Nagyon sajnalom! Vigasztalodast kivanok!
96. dpetrus90 (válaszként erre: 95. - Helguci23)
2020. szept. 18. 07:48
Nagyon sajnàlom! :((
2020. szept. 17. 11:47
Hát én el is köszönnèk, újabb missed ab, Nektek boldog babavarast kívánok!
94. helguci23 (válaszként erre: 93. - Ellarie)
2020. szept. 16. 08:46
Mi volt a baj, miért kellett befeküdnöd?
2020. szept. 14. 12:25

Végre vissza jöttem haza a kórházból, 4 napot bent feküdtem, infúzión tápláltak és folyadék pótlást kaptunk napi 3-4 zacskó infúzió csepegett le. Most kicsit jobban vagyok. 8. héten vagyok, végre kiderült pontosan a méreteiből. :)


Ti hogy vagytok? Írjatok pár sort.

2020. szept. 6. 22:53
Sziasztok. Szeretnék csatlakozni hozzátok. Aug 8án lett pozitív a teszt.Aug 28án voltam orvosnál akkor azt mondta az orvos hogy 14 mm és hallottam a szívhangot is. Orvos szerint a szülés Ápr 18 körül. Eddig azért nem mertem csatlakozni, mert év elején Márciusban is pozitív lett a teszt nagyon boldogok voltunk bele éltük magunkat és 3 ultrahang után mondta az orvos hogy üres petezsák és hogy megkell szakítani. Akkor nagyon kisnaiv voltam és nem vettem észre a dolgokat, 6-7 héten már látni kellet volna, mindig vissza hívott két hétre hátha ott lesz. Most nem merem még beleélni magam. Nagyon szeretnénk a babát.
91. helguci23 (válaszként erre: 89. - Dpetrus90)
2020. szept. 1. 08:39
Hát nagy csalódás, nem volt ultrahang.. Adott beutalòt vérvételre meg ultrahangra, sztk-n keresztül voltam. 7 éve mikor az elhalt terhessegemmel voltam akkor rögtön küldtek ultrahangra én ezért gondoltam hogy most is így lesz. Arról nem is beszélve hogy majdnem 3 hét múlva kaptam időpontot ultrahangra. Szombaton azt hiszem elmegyek egy maszekhoz hogy legalább tudjam hogy minden rendben. Megtámogatta a hasam azt mondta hogy még 4-5 hetes a baba.. Végülis ha azt számoljuk hogy július végén foganhatott még peteeres szerint akkor jó a számolás, de marhára aggódom.. Ráadásul annyira szarul vagyok, legszívesebben kiiratnam magam tappenzre, nagyon nehezen f9gom így kibírni a napokat...
2020. aug. 31. 20:14

Sziasztok! Én is csatlakozom hozzátok 😊 28.án 5+6-ra mondta doki, volt egy kis ijedtség, azóta rendeződött. Babával minden rendben. Majd 09.10én megyek ultrahangra dokihoz, aki szeretném hogy végig kísérjen ezen a 9 hónapon. Remélem Mazsola is velünk szeretne lenni. 😊 Mindenkinek drukkolok, hogy rendben legyen a babavárás 😊

Kicsit irigykedem mikor írjátok, hogy rosszullétek és minden. Nekem a fáradtságon és a mell érzékenységen kívül most nincsen semmi 🙏 aztán lehet még bekeményít 😊

89. dpetrus90 (válaszként erre: 88. - Helguci23)
2020. aug. 31. 19:48
Hogy vagy, mi volt az ultrahangon? 😊
2020. aug. 31. 07:50
Sziasztok Csajok! Ma megyek ultrahangra, tele vagyok aggodalommal, nagyon félek :( menstruáció szerint 7+4 ... Szorítsatok hogy minden rendben legyen...
2020. aug. 29. 10:36
Sziasztok, hogy vagytok? Èn tegnap voltam ultrahangon, volt szívhang, egy babszem már a baba. :) Àprilis 6-ra számolta az orvosom és írt fel B vitamin kúrát és C-vitamin rágótablettát a folyamatos hányingerre. Nagyon remélem, hogy segít valamit, már 4kg-ot leadtam, mert alig tudok enni...
86. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 83. - Ellarie)
2020. aug. 28. 17:50

Aham, értem.

Akkor valószínűleg engem is teggerel a vitam és a szagok. Hànyok tőlük.

85. dpetrus90 (válaszként erre: 79. - Fauna10)
2020. aug. 28. 17:03
Nagyon sajnàlom! :(
84. Ellarie (válaszként erre: 79. - Fauna10)
2020. aug. 28. 16:08
:(( Nagyon sajnálom.
83. Ellarie (válaszként erre: 78. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 28. 16:07
Azt jelenti hogy kivált valami pl szag, illat, étel, ital, erős rosszullétet, hányást stb. Ezeket kell elkerüljem tudatosan, már amit lehet... :D
82. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 79. - Fauna10)
2020. aug. 28. 14:23

Oh, együtt érzek!

Minden jót kívánok a továbbiakban!

2020. aug. 28. 10:19
Ohh, nagyon sajnalom :( nagyolelest kuldok! Es kivanom mielobbi ujabb pozi tesztet!!
2020. aug. 28. 07:40
Végeztem=véreztem
2020. aug. 28. 07:40
Nekünk sajnos ennyi volt. Szerdán hajnalban végeztem, görcsöltem... Bétahcg 78! Negatív... 4hét múlva kontroll. Tegnap magándokihoz elmentem (hozzá bejelentkeztem hétfőn, hogy megnézzük a picit, nem mondtam le az időpontot, mert maradtak kérdéseim. Azt mondta következő mensinél próbálkozhatunk újra, és örüljünk, mert az előzményeim után nagyon szép teljesítmény a pozitív teszt, minden segítség nélkül. Azt hiszem mostanra megnyugodtam már kicsit. Talán így jobb is... Hogy még nem láttuk, nem hallottuk Őt. 😞 Vigyázzatok Magatokra, boldog és problémamentes babavárást kívánok Nektek! ❤
78. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 77. - Ellarie)
2020. aug. 27. 20:47

Mit jelent hogy triggerel?

Minden rendben lesz 🙂

77. Ellarie (válaszként erre: 76. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 27. 13:26
Kitartást! Nekem már az előzmények miatt dimenhidrinát és omeprazolt már bekészítettünk, ha na adja az ég bedurvulna a dolog. Addig is b- vitaminokat és folsavnak az inofolicot kell szedjem. Terhes vitamint nem szedhetek mert az triggerel, de szerencsére tudok enni inni rendesen meg eddig folyamat vitaminokat szedtem, fel van töltve a szervezetem rendesen. :D Ma mondtuk el a családnak a jó hírt, nem várunk tovább, mert korábban meg titkoltuk és mégis baj történt, de most nagyon pozitívan érzem, hogy minden rendben lesz és kell a lelki támogatás meg az hogy a család is tudja és drukkoljanak, lehet ez szerencsét hozna vagy nem is tudom. :D Áhh ezek a hormonok, nem bírok magammal örömömben... :D
2020. aug. 27. 06:08

Én már biztos híztam, rá se merek állni a mèrlegre. Muszáj hogy legyen vmi a gyomromban mindig. De közben állandóan hànyingerem van szinte, üres gyomorral rosszabb, és 2 naponta hànyok is.

Pár napja arra jöttem rá, hogy mèrsèklődik a reggeli rosszullét, ha hajnalban eszek vmit. Legalább vmi segít....

8 hetes. Még 2 hét és elvileg könnyebb lesz kicsit.

75. Ellarie (válaszként erre: 74. - Agnes89)
2020. aug. 26. 11:16
Ne is mondd... épp a súlyomból faragtam le, nyáron derült ki a pm alulmüködés, ami miatt felugrott rám 20 kiló. Leadtam 1 hónap alatt 4 kilót, most pedig a terhesség miatt nem folytatom a böjtöt és a diétát, mert egyrész nem is bírnám, másrészt kell a tápanyag. Na meg isten tudja mikor köszönt be nálam a vészes hányós korszak, addig eszek-iszok amíg tudok. Habár ha azt nézem legalább van tartalék rajtam, ha ne adja az ég megint eldurvul a rosszullét. De bízok benne nem lesz semmi gáz és nem kerülök kórházba. Most a korona miatt pláne nem akarnék oda jutni. :S
2020. aug. 25. 22:08
Nalam szepen lassan kezdodik. 10:00-15:00-ig kiteljesedik (bar mivel meg csak 6+2nel jarok, ez sztem erosodik meg), aztan 17:00utan mar egesz jol vagyok... Faraszto nekem is. Plusz igy erdekes lesz a hizasra figyelni, mert reggel es delben kotelezobol eszek valamennyit, h utana meg nehogy azert legyek rosszabbul, de este amikor elmulik a rosszullet, az etvagyam is sokkal jobb...
2020. aug. 25. 20:36
Húú jó is lenne nekem is a nulla tünet, tegnap viszont már rám jött a rosszullét, amig el nem aludtam szenvedtem. Reggel meg kipattantam az ágyból és megint rám jött. Aztán ettem-ittam pihentem és elmentünk sétálni egyet délutánra jobban lettem, szerencsére most már jobb a gyomrom is. Ha ilyen lenne hogy időszakosan jön pár órára és utána jól érzem magam, akkor kibékélek, csak ne tartson folyamatosan.
72. Fauna10 (válaszként erre: 71. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 25. 18:26
Én meg szívesen émelyegnék, legalább egy kicsit. 😄
71. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 70. - Fauna10)
2020. aug. 25. 15:33
Én azt gondolom hogy tök irigy vagyok a semmi tünetre. :D
2020. aug. 24. 10:00
Hát én nem tudom mit gondoljak, még mindig semmi tünet. Hacsak az étvágytalanság nem az... Semmit nem kívánok. Pedig volt étvágyam rendesen 😅 csütörtök du-ra kaptam időpontot, addigra elvileg 6+5 leszek.
69. agnes89 (válaszként erre: 68. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 23. 21:46
Igazabol tuneteim erosodnek, es igy visszagondolva, hiheto egy kesobbi peteeres, meg csodalkoztam is hogy nem a vart idoben volt hasszurkalas. Mindig erzem a peteeresem. Tehat ha realisan nezem, ez a mai uh semmi negativumot nem mondott. De attol fuggetlenul izgulok, h minden rendben menjen... A szikholyag eleg biztato, tehat nem ures petezsak volt. A doki is mondta, h lehet ha ket nap mulva megyek, akkor mar pulzalast is lattunk volna... 27-en akartam amugy menni, csak aznapra mar nem volt idopontja... Na szoval lenyeg, izgulok, es turom a hanyingert es hohullamot :D
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook