Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2021 áprilisi babák fórum

2021 áprilisi babák (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2020. aug. 3. 16:14

Sziasztok Lányok!


3 napja teszteltem pozitívat, azóta több teszt is bizonyította a babát.

40 múltam áprilisban, első baba lesz, nem merem még sem elhinni, sem beleélni magam, orvoshoz majd két hét múlva megyek, ha addig nem lesz semmi gond (betöltött hat hét után).

Rosszullét még nem volt, kis fáradtság, szédülés, enyhe émelygés van csak, de gondolom, az igazi tünetek később jönnek csak.

Mindenkinek boldog babavárást kívánok! :-)

2020. aug. 3. 06:15

Mèg èn is jòl vagyok, nekem is a 6. hèttől jöttek anno a rosszullètek. Akkor könnyebb volt, mert nem dolgoztam. Ha olyan rosszul leszek, mint a fiamnàl nem tudom hogy fogok bemenni.


Mi is pont költözünk, mondjuk mi csak egy utcàval arrèbb.


Èn a 24-i hèten tervezek dokihoz menni, de mèg nem tudom kihez, mert ott nem akarok szülni ahol a Benit szültem.

2020. aug. 2. 21:20
Ja, a doki. Ma gondolkodtam hogy hová, kihez kérjek időpontot, a 20-ai hétre vagy utána lenne jó. költöztünk az előző szülèsem óta és àt kell gondolnom, utána nézni hogy lenne a jó.
2020. aug. 2. 21:17

Nem első már, többedik. Napról napra egyre jobban érzem hogy változik a testem. Még enyhe tüneteim vannak, szèdültem hét elején, de az elmúlt, hirtelen éhség tör rám naponta többször, és a szagokra vagyok érzékeny, még èmelygek időnként. A 6. hèttől szoktam erős rosszulléttel küzdeni. Az olyan nehéz.

Ma muszáj volt estére rántott csirkemellet ennem. Úgy megkívântam, és hiába próbáltam elterelni a gondolataimat, csak hànyingerem lett. Így hát muszáj volt sütni :D

Te hogy vagy?

2020. aug. 2. 10:04

Bizony! Neked első baba? Hogy èrzed magad?


Dokihoz mikor tervezel menni?

2020. aug. 1. 22:20
De jó! Időbe telik mire felfogja az ember hogy pozitív az a teszt. Nekem hétfőn lett az.
2020. aug. 1. 17:19

Sziasztok!


Èn ma reggel teszteltem pozitìvat. Elvileg 2021 àprilis 11. a kiìrt dàtum, de mèg csak kalkulàtorral nèztem :)


Van màr egy 3 èves kisfiam is :)

2020. júl. 31. 23:51
Szeretettel várunk mindenkit, aki 2021 àprilisra vàrja babàjàt.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook