Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2021-ben szeretnék szülni! fórum

2021-ben szeretnék szülni! (beszélgetős fórum)

1 2 3
nov. 8. 08:43

Sziasztok csajok!bocsi h el el tunok...de próbálom az agyamat masfele terelgetni.kisebb nagyobb sikerrel.nekem pénteken kellene megjonnie. Mar 3 hónapja szedem a trimeszter jod nélküli vitaminjat.es nekem pozitív tapasztalataim vannak nagyon.eddig nagyon rendszertelenül jott meg .évek óta pcos.....stb.pajzsmirigy alulmukodes. Volt h 13 hónapig nem jott meg.most pedig 2 hónapja patent pontos..

Bizakodok.voltam nőgyógyásznal itt Németországban.. elmeseltem neki a történetemet. Mondta h látja a cisztakat de egy kezdődő peteerest is:) szoval most reménykedek picikét.azt mondta várjunk 4 hónapot kaptam peteeres elősegítő gyogyszert amikor akkor vegyek be ha megjott 5 napig..es ha addig sem jön össze akkor összeütközésbe h hogyan tovább...péntekre nem varom:) nagyon drukkolok mindenkinek.bocsi ha kicsit hosszú lett

62. KSari (válaszként erre: 61. - Pszfk93)
nov. 1. 21:07

Igen, 22-én végre megjött. Ahogy abbahagytam a Duphastont 3 nappal később. Hétfőn voltam a vérvételen (a ciklus 5. napján tudtam menni, de azt mondta az orvos, hogy az még belefér), még nincs eredmény. A Clostyt elszedtem 5 szemet, egyelőre nem érzek semmit. Szerencsére nem volt eddig semmilyen kellemetlen mellékhatása. Az ovulációs teszt egyelőre negatív, bár a mai még csak a 11. nap.

Te mit tapasztaltál eddig?

61. Pszfk93 (válaszként erre: 60. - KSari)
okt. 31. 16:06
Azóta mi a helyzet? Meghozta a havid? Milyen lett a 3.napos vérvétel eredmény?
60. KSari
okt. 20. 00:10

Nekem sajnos azóta sem jött meg (augusztus 23. óta), gyakorlatilag egy teljes hónap kimaradt. Voltam megint endokrinológusnál október 7-én. Duphastont kaptam a vérzés meghozására, 10 napig kellett szednem, tegnap fejeztem be. Elvileg néhány napon belül meg fog jönni és a ciklus 3. napján megyek hormonvérvételre. A vérzés 3.-7. napja között pedig Clostyt fogok szedni. Nagyon bízom benne, hogy így lesz rendes ciklusom és végre ovulációm.

Nagyon drukkolok mindenkinek, aki hasonló helyzetben! :)

okt. 18. 17:14

Sziasztok!

Csatlakozom!

Évek óta próbálkozunk a babóval, de sajnos eddig nem jött össze. Most vagyok az első Clostis hónapban, és annyira bízom a sikerben, annyi jó tapasztalatot olvastam, hallottam róla.

Korábban nagyon rendszertelen volt a vérzésem, így elkezdtem kicsit foglalkozni magammal, heti kétszer neki álltam sportolni, és már hónapok óta baratcserjézem, méhpempőzöm és pajzsmirigy+slim tabit szedek. Ezektől rendszeresen beállt a mensim. A múlt hónapban pedig a dokim minden vizsgálatot megcsinált, így kiderült, hogy minden rendben nálam, (egyedül átjárhatósági vizsgálat nem volt) hormon panel, és szervi elváltozás sincs. :)

A férjemnek “úgy tudjuk” van egy fia :D így reményeink szerint vele is minden rendben van.

58. KSari
szept. 30. 13:49

Nekem utoljára augusztus 23-án jött meg, a gyógyszer abbahagyása után 32-34 napos ciklusaim voltak. Most lenne az 5. gyógyszermentes vérzésem, de még mindig nem jelentkezett, pedig ez már a 39. nap. Tesztet hétfőn csináltam, az negatív lett.

Nem tudom, hogy mi lehet a probléma, eddig bíztatóan alakultak a ciklusaim. Tartom a diétát és szinte minden nap sportolok + vitaminokat is szedek meg a Normoxil tablettát a pajzsmirigy miatt.

Egy hónapja azt mondta az orvos, hogy minden rendben van.

57. Panna07 (válaszként erre: 56. - Babesz88)
szept. 26. 21:37
Drukkolok, hogy minden rendben legyen! 🙏🍀🍀
szept. 26. 20:37
Sziasztok! Pozitívat teszteltem ismét. Szurkoljatok, hogy minden rendben legyen!😊
55. Babesz88 (válaszként erre: 53. - Szolnokirita)
szept. 21. 21:31
Gratulálok!!!!!
54. KSari
szept. 20. 19:10

Sziasztok! Csatlakoznék én is :) Én áprilisban hagytam abba a fogamzásgátlót 12 év után, azóta 32-34 napos a ciklusom, jövő hétre várható az 5. gyógyszermentes vérzésem.

A gyógyszer abbahagyása utáni 2. hónapban voltam kivizsgáláson, mert nagyon hullott a hajam, illetve gyenge és rövid ideig tartó vérzésem volt. Az pajzsmirigy és a cukor/inzulin értékeim mind határértéken voltak, az endokrinológus nem írt gyógyszert. Azt mondta legyek türelmes ilyen hosszú gyógyszerszedés után 1 év is kellhet a szervezetnek, mire minden helyreáll. Úgyhogy most várok.

Figyelek az étkezésre és sportolok meg elkezdtem vitamonokat szedni.

szept. 20. 19:02
Sziasztok én új vagyok itt. 6 hetes kismama vagyok. Négy kemény év próbálkozás után pco és ír mellett sikerült.
52. Nikee91 (válaszként erre: 51. - Vetta28)
szept. 11. 10:38
Semmi...sajnos.most eljutottam odáig, hogy 1 hét késésnél nem fogok tesztelni.próbálok másra figyelni és nem ezen görcsölni..
51. Vetta28 (válaszként erre: 48. - Nikee91)
aug. 24. 15:30

Nikee91!

Mi lett veled végül ? :)

50. Vetta28 (válaszként erre: 8. - Juditta2019)
aug. 24. 15:29

Szia Juditta!

Én is Pcos vagyok. Ha olvasod még megírnád miket szedtél most hogy összejött ? Nekem ez a 2. clostys hónapom!

49. Nikee91 (válaszként erre: 47. - Babesz88)
aug. 16. 08:17
Istenem...nagyon sajnálom:( :( kitartást neked.
aug. 16. 08:17
sziasztok csajok. Én most ott tartok hogy hétfőn kellett volna megjonnie az egyik alkalmazasom szerint.a másik szerint csütörtökön. Szerdán csütörtökön úgy éreztem hogy meg is fog..úgy szurkalt a hasam...hol az egyik oldalt hol a másik.. hol a mehemnel. Es van olyan amikor..nem is tudom hogy fogalmazzak mintha a hüvelyemben lenne ilyen kia szurkalas .szerintetek? Bízom benne hogy nem ciszta miatt...de ilyeneket nem éreztem eddig. Holnap veszek tesztet és kedden megcsinálom. Ti éreztétek hasonlót?
aug. 13. 13:22
Elment 😭
aug. 10. 08:27
Gratulálok:) :)mi a helyzet?
45. Nono28 (válaszként erre: 44. - Babesz88)
aug. 7. 07:07
De jó gratulálok 😍
aug. 6. 12:36
Erősödött a teszt mára. :)
43. Nikee91 (válaszként erre: 41. - Babesz88)
aug. 6. 08:09
Juhuuuuu😊😊😊😊
42. Nono28 (válaszként erre: 41. - Babesz88)
aug. 6. 07:42
Jujj de szuper 😍😍
aug. 5. 17:07
Van valami a teszten, csak fotózni nem nagyon bírom. Reménykedek. 😍
40. Babesz88 (válaszként erre: 38. - Nikee91)
aug. 5. 14:59
Majd holnap, ha nem változik a helyzet, akkor sajnos bukó. :(
39. Nono28 (válaszként erre: 37. - Babesz88)
aug. 5. 10:42
Szorítok, hogy pozitív legyen a legközelebbi teszt 😉
38. Nikee91 (válaszként erre: 37. - Babesz88)
aug. 5. 09:51
Én se birtam volna magammal🤣 mikor tesztelsz legkozelebb?
aug. 4. 15:59
Én ma már teszteltem, nem bírtam magammal, mert jó előjeleket érzek. Persze semmit nem mutat mŕg 10 dpo-n. 😂
36. Nono28 (válaszként erre: 35. - Nikee91)
aug. 4. 12:12
Próbálunk mi is így gondolkodni, bár néha kicsit nehéz.. Főleg a férjem nehezen tudja elfogadni, hogy vele van a probléma
35. Nikee91 (válaszként erre: 34. - Nono28)
aug. 4. 09:31
Fel a fejjel :) minden rendben lesz. Tudom hogy kozhelyes.... De muszaj igy gondolkodnunk :)
34. Nono28
aug. 3. 12:04

Sziasztok!

Mi január óta próbálkozunk.

Júniusban kiderült, hogy páromnak herevisszere van, emiatt nagyon alacsony a spermaszáma. Augusztus közepén fogják műteni.

Nagyon reménykedem benne, hogy a műtét sikeres lesz és természetes úton meg foganhat a baba. Az én környezetemben is mindenki vagy terhes vagy már babázik, így a mi helyzetünk elég lelombozó

1 2 3

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2020, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook