Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2021-ben szeretnék szülni! fórum

2021-ben szeretnék szülni! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2021. jan. 31. 20:37
Én is :)
2021. jan. 31. 20:17

Sziasztok!

Nekem január 11.-èn lett pozitív az első tesztem. Kedden megyek dokihoz, akkor leszek 6+3.:) Már nagyon várom! Ti hogy vagytok?

2021. jan. 31. 19:29
En is.
79. fildus (válaszként erre: 78. - Nikkkancs)
2021. jan. 31. 19:25
Én
2021. jan. 31. 10:18

Sziasztok! :)

Van itt mèg valaki?

2021. jan. 23. 00:00
Tavalyi missed ad után tegnap újra pozitívat teszteltem! :)
76. Nikee91 (válaszként erre: 75. - Fildus)
2021. jan. 22. 09:36
Gratulálok:):)
75. fildus
2021. jan. 14. 13:53
NEkem van egy 6 hét 3 napos dobogó szívű picur odabennt :)
74. Pszfk93 (válaszként erre: 73. - Nikee91)
2021. jan. 12. 15:32
Köszi! Fogok :)
73. Nikee91 (válaszként erre: 72. - Pszfk93)
2021. jan. 12. 14:38
Drukkolunk nagyon. Mindenkeppen irjal majd.
2021. jan. 10. 16:59

Sziasztok! A babásoknak gratula! :)


Nekem november 1.-je óta nem jelentkezett a mensim, úgyhogy az ünnepek előtt már beszéltem az orvosommal, és idén már nála kezdtem az évet.


6.-án voltam a dokinál, 12mm méhnyálkahártyát és 27mm szabályos sárgatestet látott az uh-n. Ovuláció után voltam jócskán és kérdezte is hogy nincs e mellfeszülésem rossz közérzetem?! Nem mert semmit felírni, mert nem tudta egyértelműen kizárni, hogy ne lehetne éppen most egy megtermékenyülésem. Két hét múlva tesztelek, és 4hét múlva vár vissza. (Ha addig nem történik semmi)


Aztán 8. óta elviselhetetlen mellérzékenységem van, ami bármilyen érintésre már persze inkább fájdalmas.


Annyira szeretném ha végre pozitív lehetne a teszt. De olyan nehéz most várakozni, főleg hogy még csak azt sem tudom hányadik dpo/n lehetek.

71. fildus (válaszként erre: 70. - Dolphin's)
2021. jan. 4. 17:51

Neked mi volt?


Nekem még nem egyértelmű, még nem látszik petezsák :(

70. dolphin's (válaszként erre: 69. - Fildus)
2021. jan. 3. 20:10
Nahááát :-) nekem is dettó,csak én az első tesztet 16.-án,a másodikat 22.-én csináltam.Én is holnap(január 4.-én)megyek vissza a dokihoz.Sajnos az első alkalommal nem mondott semmi kecsegtetőt,azon kívűl hogy vastag a méhnyálka hártya és hogy lát benne egy 3x3mm-es echo mentes vagy hogy írta területet.Akkor már 5napja késett.az első gyermekemmel is ugyan így rögtön oda dúródtam a nőgyógyászatra,de akkor 5x5mm-es petezsákot láttak és akkor le írták,igazolták a terhességet.ÚGYHOGY NAGYON SZURKOLOK NEKED IS HOLNAPRA!!! :-) majd írjunk egymásnak mi volt ha fel szoktál még ide jönni :-)
69. fildus
2020. dec. 30. 21:22
December 26-án készült egy két csíkos teszt, azóta minden nap készült. Egyre erősebb a 2. csík. Január 4-én megyek orvoshoz.
2020. dec. 20. 21:21
Koszi a valaszt:) nemtudom.. őszintén hogy mitől lehet mar vagy 4 eve nem szedek gyogyszert.es nem is fogok. Elhiszem hogy osszezavarta a szervezetedet. Endokrinologusnal voltal mar?
67. KSari
2020. dec. 20. 16:51

Sziasztok!

Nálam nem a legjobb a helyzet sajnos. Augusztus 23-án volt az utolsó rendes menstruációm, aztán 8 hét késés után október 22-én jött meg a vérzésem, mert kaptam Duphastont. Októberben abban a ciklusban a 3-7. nap között szedtem Clostyt, de nem lett tőle peteérésem ez kiderült a vérvétel eredményéből. Nagyon alacsony volt a progeszteron.

Azóta sem jött meg, szóval megint kb 8 hét késésnél tartok :( Az orvos meg akarja várni, hogy most magától működjön a szervezetem, mielőtt kapnék újra Clostyt. Nekem nagyon reménytelennek tűnik.

Voltam mindenféle vizsgálaton, nincs semmi komolyabb eltérés. Úgy tűnik 12 év fogamzásgátló ennyire tönkretette a szervezetem. Hátha jövőre elkezd alakulni a dolog.



A 2 napos menstruáció nálam is többször előfordult, miután abbahagytam a gyógyszert. Arra azt mondta az orvos, hogy nagyon vékony a méhnyálkahártya, azert is lehet olyan kevés. De ha a színe és az állaga normális volt, akkor biztos nincs gond, előfordul ilyen hónap.

2020. dec. 18. 16:52
Helloka..nálam meg semmi.kedden megjott es furán is éreztem magam .megjott es le is törtem kicsit hogy megint nem sikerült.. erre pedig ma már semmi se tegnap.szoval 2 napig menstruáltam. Ti jártatok mar igy? Mitől lehet?
65. Pszfk93 (válaszként erre: 62. - KSari)
2020. nov. 29. 15:16
Szerencsére én semmilyen mellékhatást nem érzékeltem, talán csak az első hónapban egy kis fejfájást, ami nálam elég ritka, de szinte biztos vagyok benne hogy félig csak a bedumálás idézte elő, mert a második hónapban semmi nem volt.
2020. nov. 29. 15:14
Sziasztok! Hogy vagytok azóta? Én most rúgom a 2.clostys hónap végét. Nov 1-jén jött meg utoljára, úgyhogy napokon belül kiderül az eredményessége. Nem merek bizakodni, annyi sikertelen hónap után, pedig a legnagyobb szülinapi ajándék lehetne 2.án a férjemnek. :)
2020. nov. 8. 08:43

Sziasztok csajok!bocsi h el el tunok...de próbálom az agyamat masfele terelgetni.kisebb nagyobb sikerrel.nekem pénteken kellene megjonnie. Mar 3 hónapja szedem a trimeszter jod nélküli vitaminjat.es nekem pozitív tapasztalataim vannak nagyon.eddig nagyon rendszertelenül jott meg .évek óta pcos.....stb.pajzsmirigy alulmukodes. Volt h 13 hónapig nem jott meg.most pedig 2 hónapja patent pontos..

Bizakodok.voltam nőgyógyásznal itt Németországban.. elmeseltem neki a történetemet. Mondta h látja a cisztakat de egy kezdődő peteerest is:) szoval most reménykedek picikét.azt mondta várjunk 4 hónapot kaptam peteeres elősegítő gyogyszert amikor akkor vegyek be ha megjott 5 napig..es ha addig sem jön össze akkor összeütközésbe h hogyan tovább...péntekre nem varom:) nagyon drukkolok mindenkinek.bocsi ha kicsit hosszú lett

62. KSari (válaszként erre: 61. - Pszfk93)
2020. nov. 1. 21:07

Igen, 22-én végre megjött. Ahogy abbahagytam a Duphastont 3 nappal később. Hétfőn voltam a vérvételen (a ciklus 5. napján tudtam menni, de azt mondta az orvos, hogy az még belefér), még nincs eredmény. A Clostyt elszedtem 5 szemet, egyelőre nem érzek semmit. Szerencsére nem volt eddig semmilyen kellemetlen mellékhatása. Az ovulációs teszt egyelőre negatív, bár a mai még csak a 11. nap.

Te mit tapasztaltál eddig?

61. Pszfk93 (válaszként erre: 60. - KSari)
2020. okt. 31. 16:06
Azóta mi a helyzet? Meghozta a havid? Milyen lett a 3.napos vérvétel eredmény?
60. KSari
2020. okt. 20. 00:10

Nekem sajnos azóta sem jött meg (augusztus 23. óta), gyakorlatilag egy teljes hónap kimaradt. Voltam megint endokrinológusnál október 7-én. Duphastont kaptam a vérzés meghozására, 10 napig kellett szednem, tegnap fejeztem be. Elvileg néhány napon belül meg fog jönni és a ciklus 3. napján megyek hormonvérvételre. A vérzés 3.-7. napja között pedig Clostyt fogok szedni. Nagyon bízom benne, hogy így lesz rendes ciklusom és végre ovulációm.

Nagyon drukkolok mindenkinek, aki hasonló helyzetben! :)

2020. okt. 18. 17:14

Sziasztok!

Csatlakozom!

Évek óta próbálkozunk a babóval, de sajnos eddig nem jött össze. Most vagyok az első Clostis hónapban, és annyira bízom a sikerben, annyi jó tapasztalatot olvastam, hallottam róla.


Korábban nagyon rendszertelen volt a vérzésem, így elkezdtem kicsit foglalkozni magammal, heti kétszer neki álltam sportolni, és már hónapok óta baratcserjézem, méhpempőzöm és pajzsmirigy+slim tabit szedek. Ezektől rendszeresen beállt a mensim. A múlt hónapban pedig a dokim minden vizsgálatot megcsinált, így kiderült, hogy minden rendben nálam, (egyedül átjárhatósági vizsgálat nem volt) hormon panel, és szervi elváltozás sincs. :)


A férjemnek “úgy tudjuk” van egy fia :D így reményeink szerint vele is minden rendben van.

58. KSari
2020. szept. 30. 13:49

Nekem utoljára augusztus 23-án jött meg, a gyógyszer abbahagyása után 32-34 napos ciklusaim voltak. Most lenne az 5. gyógyszermentes vérzésem, de még mindig nem jelentkezett, pedig ez már a 39. nap. Tesztet hétfőn csináltam, az negatív lett.

Nem tudom, hogy mi lehet a probléma, eddig bíztatóan alakultak a ciklusaim. Tartom a diétát és szinte minden nap sportolok + vitaminokat is szedek meg a Normoxil tablettát a pajzsmirigy miatt.

Egy hónapja azt mondta az orvos, hogy minden rendben van.

57. Panna07 (válaszként erre: 56. - Babesz88)
2020. szept. 26. 21:37
Drukkolok, hogy minden rendben legyen! 🙏🍀🍀
2020. szept. 26. 20:37
Sziasztok! Pozitívat teszteltem ismét. Szurkoljatok, hogy minden rendben legyen!😊
55. Babesz88 (válaszként erre: 53. - Szolnokirita)
2020. szept. 21. 21:31
Gratulálok!!!!!
54. KSari
2020. szept. 20. 19:10

Sziasztok! Csatlakoznék én is :) Én áprilisban hagytam abba a fogamzásgátlót 12 év után, azóta 32-34 napos a ciklusom, jövő hétre várható az 5. gyógyszermentes vérzésem.

A gyógyszer abbahagyása utáni 2. hónapban voltam kivizsgáláson, mert nagyon hullott a hajam, illetve gyenge és rövid ideig tartó vérzésem volt. Az pajzsmirigy és a cukor/inzulin értékeim mind határértéken voltak, az endokrinológus nem írt gyógyszert. Azt mondta legyek türelmes ilyen hosszú gyógyszerszedés után 1 év is kellhet a szervezetnek, mire minden helyreáll. Úgyhogy most várok.

Figyelek az étkezésre és sportolok meg elkezdtem vitamonokat szedni.

2020. szept. 20. 19:02
Sziasztok én új vagyok itt. 6 hetes kismama vagyok. Négy kemény év próbálkozás után pco és ír mellett sikerült.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook