Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2021-ben szeretnék szülni! fórum

2021-ben szeretnék szülni! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
52. Nikee91 (válaszként erre: 51. - Vetta28)
2020. szept. 11. 10:38
Semmi...sajnos.most eljutottam odáig, hogy 1 hét késésnél nem fogok tesztelni.próbálok másra figyelni és nem ezen görcsölni..
51. Vetta28 (válaszként erre: 48. - Nikee91)
2020. aug. 24. 15:30

Nikee91!

Mi lett veled végül ? :)

50. Vetta28 (válaszként erre: 8. - Juditta2019)
2020. aug. 24. 15:29

Szia Juditta!

Én is Pcos vagyok. Ha olvasod még megírnád miket szedtél most hogy összejött ? Nekem ez a 2. clostys hónapom!

49. Nikee91 (válaszként erre: 47. - Babesz88)
2020. aug. 16. 08:17
Istenem...nagyon sajnálom:( :( kitartást neked.
2020. aug. 16. 08:17
sziasztok csajok. Én most ott tartok hogy hétfőn kellett volna megjonnie az egyik alkalmazasom szerint.a másik szerint csütörtökön. Szerdán csütörtökön úgy éreztem hogy meg is fog..úgy szurkalt a hasam...hol az egyik oldalt hol a másik.. hol a mehemnel. Es van olyan amikor..nem is tudom hogy fogalmazzak mintha a hüvelyemben lenne ilyen kia szurkalas .szerintetek? Bízom benne hogy nem ciszta miatt...de ilyeneket nem éreztem eddig. Holnap veszek tesztet és kedden megcsinálom. Ti éreztétek hasonlót?
2020. aug. 13. 13:22
Elment 😭
2020. aug. 10. 08:27
Gratulálok:) :)mi a helyzet?
45. Nono28 (válaszként erre: 44. - Babesz88)
2020. aug. 7. 07:07
De jó gratulálok 😍
2020. aug. 6. 12:36
Erősödött a teszt mára. :)
43. Nikee91 (válaszként erre: 41. - Babesz88)
2020. aug. 6. 08:09
Juhuuuuu😊😊😊😊
42. Nono28 (válaszként erre: 41. - Babesz88)
2020. aug. 6. 07:42
Jujj de szuper 😍😍
2020. aug. 5. 17:07
Van valami a teszten, csak fotózni nem nagyon bírom. Reménykedek. 😍
40. Babesz88 (válaszként erre: 38. - Nikee91)
2020. aug. 5. 14:59
Majd holnap, ha nem változik a helyzet, akkor sajnos bukó. :(
39. Nono28 (válaszként erre: 37. - Babesz88)
2020. aug. 5. 10:42
Szorítok, hogy pozitív legyen a legközelebbi teszt 😉
38. Nikee91 (válaszként erre: 37. - Babesz88)
2020. aug. 5. 09:51
Én se birtam volna magammal🤣 mikor tesztelsz legkozelebb?
2020. aug. 4. 15:59
Én ma már teszteltem, nem bírtam magammal, mert jó előjeleket érzek. Persze semmit nem mutat mŕg 10 dpo-n. 😂
36. Nono28 (válaszként erre: 35. - Nikee91)
2020. aug. 4. 12:12
Próbálunk mi is így gondolkodni, bár néha kicsit nehéz.. Főleg a férjem nehezen tudja elfogadni, hogy vele van a probléma
35. Nikee91 (válaszként erre: 34. - Nono28)
2020. aug. 4. 09:31
Fel a fejjel :) minden rendben lesz. Tudom hogy kozhelyes.... De muszaj igy gondolkodnunk :)
34. Nono28
2020. aug. 3. 12:04

Sziasztok!

Mi január óta próbálkozunk.

Júniusban kiderült, hogy páromnak herevisszere van, emiatt nagyon alacsony a spermaszáma. Augusztus közepén fogják műteni.

Nagyon reménykedem benne, hogy a műtét sikeres lesz és természetes úton meg foganhat a baba. Az én környezetemben is mindenki vagy terhes vagy már babázik, így a mi helyzetünk elég lelombozó

2020. aug. 3. 09:22
Sziasztok. Mi lassan 9 hónapja próbálkozunk. Pár évvel ezelőtt az exemmel 2 évig.. Már akkor elkezdtem dokihoz járni.. :Pcos plusz fogyak egy kicsit es szedjek ezt meg azt...utána neki lett egy gyereke szoval nalam a gond.. Most hogy januarban eldontottuk, hogy szeretnénk elmentem a haziorvoshoz(nemetorszagban elek) es 3 ertekre szerettem volna vervetelt. Kaptam 3 oldalt.mindenem értéken aluli. A vas a b vitaminok a d vitamin.. Es eddig ez soha nem derult ki. 10 hetig kellett járnom heti egyszer infúzióra és injekcióra. Igy gyorsabban feltuningoltak :) plusz szedtem a folio terhes vitamint. Tegnap jottunk haza a szabirol es megvettem a trimesztert. Meg nem kezdtem el. Olvastam jot es rosszat is de ugy vagyok vele egy probat meg ér :) szeptemberben ujra haziorvos uj verkep. Es ha ebben az evben nemsikrul akkor nogyogyasz endokrinologus.es igen megertem mert a kornyezetemben is mindenki terhes vagy van mar 1-2 gyereke... De csak pozitivan :)
32. Babesz88 (válaszként erre: 31. - Orsóka6)
2020. júl. 31. 14:39

Mi Natira 18 hónapot vártunk és mikor megfogant, hihetetlen nyugalom tört rám. Nagyon szorítok, hogy nálad is jó előjel legyen ez a pozitív gondolatváltozás.

Amúgy Natit már 11 dpo-n mutatta a fertinetes 25-ös teszt, így én nem várom meg a mensit, szerdán már tesztelek. 😊

2020. júl. 30. 14:42
Sziasztok! 4 éve várunk babára, aki hasonló helyzetben van/volt, tudja milyen érzés ha körülötted babásodnak. A közeli barátnőmnek is lett babája, keresztszülők lettünk, eleinte rengeteget sírtam, alig akartam velük találkozni, megfogni a picit, sajnáltam magunkat, hogy nekünk nem jön össze. Sokat gondolkodtam az utóbbi időben és tudatosan elengedem a negatív gondolatokat. Elkezdtem kinyílni, és nem utálni mindent, magamat, a helyzetünket, és a legutóbb mikor megöleltem a babát, eufórikus érzés lett úrrá rajtam, úgy éreztem sose akarom elengedni. Ilyen azelőtt senkinél sem volt. Hallottam arról, hogy segít a baba eljövetelében, ha babázunk, megváltoznak a hormonok, jön az anyai ösztön. Mi erről a véleményetek? Nagyon reménykedek most is, 1-2 napra vagyok a nemvárttól, tipikus tünetek megvannak, plusz rózsaszínes barnás valami, bár az se rendkívüli. Alig merek már reménykedni, de mégis...
30. fildus (válaszként erre: 28. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 21. 08:34
Nekem a pajzsmirigy értékem nem jó, december óta állok kezelés alatt. Gyógyszert kaptam. Mostanság kell újra laborba menni, mert amíg az nincs rendben esélytelen a baba.
29. PinkSoda (válaszként erre: 28. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 9. 11:31
Én barátcserjét szedtem a rendszertelen memzeszem miatt (38-42napos ciklusok) egy honapig,meg folátot előtte két hónapig,azt folytattam az első három hónapban teherbeesés után is. Elsőre összejött, remélem most is így lesz:)
2020. júl. 9. 10:05
Sziasztok! Amellett hogy próbálkoztok voltatok valamilyen vizsgálaton, szedtek vitamint? Hogyan készültök? Adjunk tippeket egymásnak!
2020. júl. 9. 07:49
Sziasztok:) en is csatlakoznek hozzatok. Mi iden januar ota probalkozunk... Es remelem, hogy jovore mar 3an leszunk :)
2020. júl. 8. 11:25
Sziasztok. Csatlakoznék. Remélem aktív a topik. Jövőre szeretnék szülni, év végén tervezünk neki esni. Februárban született a kisfiunk, császáros voltam, a következőt természetesen próbálom ismét.
2020. júl. 4. 14:29
Sziasztok! Szeretnék csatlakozni hozzátok én is 🙂 Augusztus-szeptember környékén költözünk házba, akkor lesz költöztető-remélhetőleg😵 Utána szeretnénk belevágni a 3. gyerkőc gyártásába😅 addig magamat is igyekszem rendbe rakni, van miből fogyni😊
2020. jún. 23. 22:16
Sziasztok! 13 hónapos kislányomnak lassan legyártanánk a tesót. Sajnos van még mit rendbe raknom magamon előtte, szeptemberi fogantatásra gyúrunk. Femibiont elkezdek szedni már jövő hónaptól,plusz magnézium, C,D vitamin. Ja, meg fogynom sem ártama legaalább 10 kilót. :)
23. Sooffy (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 16. 14:41

Sziasztok!


Mi is lassan tervezzük, egyelőre egy hònapon belül költözünk nagyobb lskásba,ahol már elférne plusz egy fő. :) Ha ez megvan, nyár végén szeretném szépen kivizsgáltatni magam, egy basic vérvétel, nőgyògyász meg a fogaim rendberakatom és utána szednék vitamint, meg onnantòl pròbálkoznánk. Azt látom hogy kb decemberben már lehetnék terhes, ha összejön. Egyelőre csak olvasgatok ròla és pròbálok sokat edzeni és egészségesen kajálni, már leszoktam a cigiről, ilyesmi....Valahogy egy ideje nálam teljesen bekattant a gyerek téma és a páromon se látom hogy nagyon ellene lenne. Régebben még egyáltalán nem akartam, de volt egy nagyon korai vetélésem, ami magátòl kiürült, és még nem is volt semminek se nevezhető, de mégis azért az “valami” volt...Talán akkor kezdtem el akarni és emiatt picit félek, van bennem egy ilyen “mi lesz ha nem jön össze” érzés, de pròbálom ezt elhessegetni. :)

Sok sikert nektek!

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook