Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2020-ban babásodjunk! fórum

2020-ban babásodjunk! (beszélgetős fórum)


72. Ágio8405 (válaszként erre: 68. - Sailormoon8)
2020. febr. 10. 14:11
Progeszteront a ciklus második felében kell szedni ovu után. Amíg ki nem derült hogy sikerült-e. Ha nem abba kell hagyni és megjön.
2020. febr. 10. 13:25

Egyre többen vagyunk de jóóó.

Sziasztok :)

2020. febr. 10. 13:19

Sziasztok, csatlakoznék :)

Mindenkinek csíkos teszteket!

2020. febr. 10. 13:14
Üdv a klubban! 😉
2020. febr. 10. 12:35

Sziasztok! Új vagyok itt a topicban.

Május óta próbálkozunk. Van egy 5 éves kislanyunk. Egyből össze jött, akkor 22 éves voltam. Nem volt semmi betegségem. Tavalyelőtt lett hashimotom, és pár hónapra rá 2018.okt.) enyhe fajta epilepszia került megállapításra nálam.(nem volt ilyen nagy rohamom csak ilyen auráim és beszédüléseim meg iszonyú fejfajasaim voltak).

Akkor direkt olyan gyógyszert kaptam erre, amit terhesség alatt is lehet szedni. Nincs ezzel gondom.

Letroxot szedek a PM-re. Lamictalt a neurológiai problémára. Menstruaciom rendszeres volt mindig. Nincs pcos és ir sem.

Tehát május óta nem sikerült eddig... 01.13. voltam utoljára nőgyógyásznal, kaptam clostybtablettat és progeszteront tablettát. 01.17. voltam utoljára endo dokinal, ő értetlenül nézte hogy minek szedjem a progi minden nap... erre vonatkozóan van infotok?

01.31.-02.04.ig kellett szednem. Naptár szerint holnap vagyok a legtermékenyebb, sosem meéregettem vagy teszteltem ezt.. a pereerest meg érzem mindig , épp tegnap este éreztem, sikerült is együtt lennünk a férjemmel. Most is érzem reggel óta.. együtt voltunk február 2.,4.,7.,9. napokon. Probalom kétnaponta az orvos javaslatára az együttlétet megoldani.

Nagyon jó lenne ha össze jönne mar, ha ikrek sem lenne baj. ❤️

67. Nórikaaa20 (válaszként erre: 58. - Rekab)
2020. febr. 10. 11:02
Sajnálom. Nekemis nagyon úgy tűnik. Fura,hogy mióta próbálkozunk minden hónap valahogy más csakhogy elhitessem most sikerült:D
66. 621bb5db60 (válaszként erre: 65. - Nórikaaa20)
2020. febr. 10. 09:17
A hőd tényleg nem arra utal, hogy megjönne. Ebből még lehet bármi.
65. Nórikaaa20 (válaszként erre: 64. - Nórikaaa20)
2020. febr. 10. 09:01

Na most látom 25 ös érzékenységű.

Tegnap volt pici rózsaszínes folyás ,meg ma reggel is ebből gondolom,hogy akkor megjön de a hőm az nagyon bezavar..

2020. febr. 10. 08:57

Clear blue tesztet csináltam.Elvileg kimutatja jóval korábban. Néztem hanyas érzékenységű de nem tálaltam sehol:/

Feltöltenem a görbét de nem tudom ,hogy kell.

63. 621bb5db60 (válaszként erre: 62. - Nórikaaa20)
2020. febr. 10. 08:21
Eddig két nap késésben vagy? 10-es érzékenységű teszttel csináltad?
2020. febr. 10. 07:13

Na sziasztok,reggel megvolt, a teszt ami persze negatív.

Mellem Még fáj ,a hőm 37,03.

Este megint hidegrázás alig -bírtam elaludni ,már ez a 4. alkalom.

Folyton azt hiszem,hogy megjön, vagyis inkább úgy fogalmazok ,hogy rettegek, hogy megjön.

Szerintetek mi az oka annak,hogy nem mutatja ki?korán teszteltem?vagy ez a hónap is off?!

Csak a hőmet nem értem akkor .

Kivárom még ezt a napot .

Pedig olyan bíztató ez a hónap :(

61. rekab (válaszként erre: 60. - 621bb5db60)
2020. febr. 9. 20:52
Igen :)
60. 621bb5db60 (válaszként erre: 58. - Rekab)
2020. febr. 9. 17:28
Sajnálom! 😞 De jön egy új hónap! 😉
59. rekab (válaszként erre: 55. - 621bb5db60)
2020. febr. 9. 15:44

Mi ket eve probalkozunk, es eddig minden doki azg mondta, hogy emiatt meg nem.kell aggodni. Persze, konnyu ezt mondani mindig egy kivulallonak... en 35, parom 45 eves.

En meg most nekifutok egy clostilbegit szedesnek+ iranyitott tuszorepesztesnek es utana szerintem irany egy reprodukcios kozpont.

58. rekab (válaszként erre: 42. - Nórikaaa20)
2020. febr. 9. 15:41

Nekem sajnos pentek este megjott :(

Elotte hetfon es penzeken is csinaltattam hcg es progeszteron labort, es azokbol is sajnos latszott, h nincs terhesseg, de csak azutan jitt meg. Most legalabb biztosan tudom, hogy a progeszteronom jo.

Drukkolok mindenkinek! Illetve gratulalok, akinek mar azt is lehet :)

57. Nórikaaa20 (válaszként erre: 54. - 621bb5db60)
2020. febr. 9. 11:00
Köszönöm :)
56. Nórikaaa20 (válaszként erre: 55. - 621bb5db60)
2020. febr. 9. 11:00

Szia én ugyanígy vagyok /voltam .

Nekünk most van az 5. Hónap.

Tegnapra nem vártam , ma még semmi jele ,csak kicsi görcsölések, a cicim egyre jobban feszül úgyhogy holnap reggel teszt. Szerintem már 2 nap késésnél ki kell,hogy mutassa :/ :)

Na szóval mi úgy kezdtük, hogy én figyeltem a menzesz applikaciomon mikor van peteeres és aznaptol kezdtük.

Aztán most voltam dokinál,aki megmondta,mikor kell próbálkozni. Na az applikáció 1 héttel későbbre írta szinte.

Mondjuk mi ebben a hónapban a menzesz utolsó előtti napjától kezdve voltunk együtt. Kipihentebbek is voltunk, le a nagy hajtás. Az első ilyen hónap,hogy szinte mindennap és már késik most 2. Napja.

Hát nagyon kíváncsi leszek.

Legyetek együtt minel többet:)és ne idegeskedj nincs veletek semmi baj:)

2020. febr. 8. 23:13
Jajj, én eddig még nem írtam magamról semmit. 31 éves vagyok, férjem hamarosan 28, ez a harmadik gyerekgyártó hónapunk. Meg mondom őszintén, nem gondoltam, hogy ez ilyen kimerítő lesz lelkileg. Valahányszor megjön, kétségbe esek, hogy valami bajunk van. Tudom, hogy pár hónap még bőven belefér, de akkor is félek. Alapvizsgálatok szerint minden ok nálam, de manapság annyi mindent hallani.
54. 621bb5db60 (válaszként erre: 44. - Nórikaaa20)
2020. febr. 8. 23:03
Drukkolok! 😉
2020. febr. 8. 20:53

Sziasztok!

Csatlakoznék én is hozzátok.

Nekünk ez csak a 4.hónap, tudom hogy ez még nem sok. Csak félek, hogy megint annyit kell várnom mint a kisfiamra. Jövő hónapban lesz 2éves, 2 évet vártunk rá. Akkoriban voktunk kivizsgáláson mind a ketten, aztán a dokim csinált árjárhatósági vizsgálatot, azt mondta ha ez után 6 hónapon belül nem sikerül, akkor csak lombikkal lehet. Végül a 6.hónapban sikerült. Most hogy elkezdtük a tesóprojektet, azt gondoltam, hogy az első után már biztos gyorsan fog jönni, de úgy látszik nem. Annyira nem görcsölök rajta, csak mikor tudom hogy már lassan meg(nem) kéne jönnie,állandóan csak teszteket csinálok. Ezzel meg az a baj, hogy egy nagyon extra halvány második vonal mindig van rajta. Nem is értem, pár éve nem ilyenek voltak. Bocsi a hosszú regényért. Szorítok Mindenkinek! ❤️

2020. febr. 8. 20:41

Sziasztok!


Szeretnék csatlakozni hozzátok. Igaz, mi csak augusztustól fogunk próbálkozni, de már most lassan elkezdtem az előkészületeket, ugyan is volt a közelmúltban egy természetes vetélésem és egy kémiai terhességem. Ir-ről tudok, többi majd kiderül.

51. Ágio8405 (válaszként erre: 49. - Anett095)
2020. febr. 8. 20:18
Igen arra adják csak kb 60%-nak ront. Érthető tünet sokunknak nem volt csak a kontroll terhelésen derült ki hogy duplàjára röppintette a terhelt inzulinokat. 6 héttel abba hagyas után újra annyi volt mint előtte. De remélhetőleg neked nincs ilyen gond és most minden ok lesz ha kapsz verhigitot.
50. 5236d12e25 (válaszként erre: 48. - Ágio8405)
2020. febr. 8. 20:15
Pcos+ir vagyok. 2 év sikertelenség után sikerült inofolic mellett a nagy, a kicsi pedig minden nélkül 5 hónap alatt.
49. anett095 (válaszként erre: 48. - Ágio8405)
2020. febr. 8. 19:59
Köszi szépen, jó tudni. Én pont úgy tudtam, IR-eseknek való. Nekem semmi tünetem erre egyébként, de sokan ajánlották az "alap" vitaminok mellé.
48. Ágio8405 (válaszként erre: 47. - Anett095)
2020. febr. 8. 19:32
az inozitol sajnos igenis árthat. inulin érzékenyitö pont mint a cukorgyogyszerek és kb 60%-nak ront az inuulinrezencián. Nem igazán ajánlott orvosi ajánlás és ellenörzés nélkül szedni. pár éve réjöttek hogy javithatja a petesejtek minöségét és sokaknak lesz többszörös peteérése töle, de közben az is kiderült hogy ir-en ront sokaknak. akinek viszont javit annak tényleg nagyon jó és sokan lettek töle babásak. de ezt terheléssel lehet ellenörizni kire hogy hat.
2020. febr. 8. 18:59

Szerencsére nekem nincs gond a teherbeeséssel, de nagyon féltem, hogy a műtét után nem lesz egyszerű. Van a facebookon egy csoport, ott sok jó ötletet lehet olvasni. Persze az orvosi kivizsgálás az első, de van ami segíthet. Lehet bolondnak néztek, de én olyan vitaminkúrát nyomtam magamnak... Nem félek a koronavírustól se, féljen az tőlem. Meg az influenza is. :D

Szóval C-D-E vitamin. Vetélés után csináltattam egy genetikai véralvadási zavar vizsgálatot, ahol az egyik eredményre az jött ki, hogy mind2 szülőtől örököltem. Kedden megyek csak orvoshoz, de kikupálódtam, mi kell ehhez. Lényegében vitaminhiány alakul ki, és a szintetikus folsav nem tud felszívódni. Megemelkedik a vér homocisztein szintje, és vérrög alakulhat ki. Lehet ez volt az ok, és valószínű, hogy véralvadásgátlót kell majd szúrnom magamnak. Addig is: B6, B12 vitamin és szerves folsav. Olyan kismamavitamint szedek, amibe ez van. Mio inozitol (már azt se tudom hirtelen mire jó, de ártani nem fog). Méhpempő: borzasztó íze van, nem is olcsó (másfél hónapra való adag 6000 Ft volt kb), de sok hasznos dolog van benne. Elvileg helyrerakja a hormonokat, de én azért is kezdtem el használni, mert sokat vagyok munkám miatt gyerekek közt, könnyű elkapni valami betegséget. És vannak a teák: ovuláció előtt cickafark+málnalevél, ovu után palástfű. A férjem boszorkánynak hív, nem is tudom miért....

46. Nórikaaa20 (válaszként erre: 45. - Anett095)
2020. febr. 8. 18:47
Itt vagyunk és drukkolunk neked :) halkan azért gratulálok:)
2020. febr. 8. 18:41

Sziasztok! Egy kis drukkolásért jöttem. Még nem olvastam el az eddigi hozzászólásaitok, de mindjárt belekezdek. Én tavaly ősszel terhes lettem, majd a 9. héten műtéti befejezéssel ért véget a történet. Megjött az első menzesz, majd belevágtunk a babaprojektbe. Ősszel elsőre összejött, késés után 5 nappal teszteltem, mert nem is gondoltam, hogy máris baba van a dologban.

Most már türelmetlenebb voltam. Következő menzi kedden lenne esedékes, de ma csináltam egy 10-es tesztet, ami jó láthatóan pozitív lett. Nem merem beleélni magam, nehogy megtörténjen a baj újra, de nagyon reménykedem.

44. Nórikaaa20 (válaszként erre: 43. - 621bb5db60)
2020. febr. 8. 18:34

Akkor szurkolok neked:)

Én mára nem vártam esetleg holnap.De kitudja nem elem bele magam :/

43. 621bb5db60 (válaszként erre: 42. - Nórikaaa20)
2020. febr. 8. 18:32
Február 16.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook