Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2020-ban babásodjunk! fórum

2020-ban babásodjunk! (beszélgetős fórum)


162. rekab (válaszként erre: 160. - Andrea1618)
2020. febr. 17. 19:04

Drukkolok!

Ilyenkor meg nem baj, ha nem mutatja a teszt. Lehet barmi!

161. rekab (válaszként erre: 158. - 621bb5db60)
2020. febr. 17. 19:03

Sajnalom!


Ujabb honap! Fel a fejjel!

2020. febr. 17. 18:22

Sziasztok!

Csatlakoznèk a csoporthoz. Január 22-én kezdődött az elôző mensim, 2 nap múlva kellene megjönnie, nagyon reménykedek, sajna a mai teszt negatívat mutatott :(, pedig 5 napja görcsöl, szurkálódik a hasam, hőemelkedésem van.. nagyon reménykedek 🙏🏻

159. g.agi89 (válaszként erre: 158. - 621bb5db60)
2020. febr. 17. 18:19
Sajnálom:( Nekem is. Sajnos alig volt 5 hetes és itt hagyott minket :(
2020. febr. 17. 14:21
Hát csajok, nekem tegnap megjött...
157. 621bb5db60 (válaszként erre: 156. - Nórikaaa20)
2020. febr. 16. 08:43
Én is úgy döntöttem, hogy következőre nem hőmérőzök. Egyszerűen kikészít. Elég lesz az lh teszt. A ciklus második felében meg, mire mutatná, h terhes vagy, addigra rájössz abból is, hogy nem jött meg, v tesztelsz. Max akkor megnyugtató, ha mondjuk az lh tesztnél nem csípted el a csúcsot és attól tartasz h nem volt ovulációd. De amúgy csak idegtépés.
2020. febr. 15. 19:32

Sziasztok!Na ki,hogy érzi magát?

Én tegnap úgy döntöttem felhagyok a hőmérőzéssel .Nagyon sok stresszel jár. Most miért esett ennyit annyit stb stb és így hétvégén sem kell amiatt felkelnem .

Elkezdtem szedni a barátcserje kapszulát. Van tapasztalata valakinek ? Szép estet nektek :)

155. g.agi89
2020. febr. 14. 10:39
Nem is figyeltem fel rá amikor páromnak azt mondták mintha a méh szélén látna valamit de nem biztos.
154. g.agi89
2020. febr. 13. 22:42
Hát a mai napom nem alakult valami fényesen.Reggel k8s piros vérzés.Irány vérvétel 964ről 1098ra nőtt,pedig azt olvastam 2 naponta duplázódnia kellene.Szerintetek?Délután irány a sürgősségi nőgyógyászat.Uh megint semmi,úgy éreztem csak találgatnak.Feltetelezésük szerint lehet hogy méhen kívüli de az enyhe vérzésen kivül semmi fájdalmam nincs.Holnap megint kellene vizsgálatra mennem,de.szerintem ilyen hamar feleslegesen bolygatják...Mondták ha szédülök,erősebben vérzek,görcsölök akkor azonnal menjek vissza.Nem tudom mit tegyek.Ez versenyfutás kb az idővel.Valaki volt hasonló cipőben?
153. 6ca83b3802 (válaszként erre: 149. - Sailormoon8)
2020. febr. 13. 11:13
Az első nap az amikor piros rendes vérzés kezdődik.
152. Fánkocska90 (válaszként erre: 145. - Panna07)
2020. febr. 13. 11:10
Én is ettől félek, igaz nekünk úgy volt, hogy augusztusban akartuk, és pont emiatt hoztuk előre februárra. Úgy voltunk vele, hogy a végén ez a tologatás csak visszaüt, és orvos után jobb, ha kezdjük azonnal. Aztán az orvos tol rajta.
151. Fánkocska90 (válaszként erre: 144. - 621bb5db60)
2020. febr. 13. 11:08
Ezt én sem értettem, 1.5 óra az út egyébként. Főleg, hogy az, ha februárban elkezdtünk volna próbálkozni, még nem jelenti azt, hogy azonnal sikerül is.
150. 6ca83b3802 (válaszként erre: 149. - Sailormoon8)
2020. febr. 13. 10:23
Szia,adj hozzá az ovulációd napjához14 napot annál hamarabb nem nagyon érdemes tesztelni.
2020. febr. 13. 10:05
Utolsó menstruaciom január 26-28 kezdődött, Furi volt most, furán jött meg, így ezért nem is tudtam pont melyik az első nap... 23.-24. napon kellene megjonni..
2020. febr. 13. 09:56
Ja... és mikor érdemes tesztet csinálni?
2020. febr. 13. 09:32

Sziasztok!

Május óta próbálkozunk. Van egy 5 éves kislanyunk. Egyből össze jött, akkor 22 éves voltam. Nem volt semmi betegségem. Tavalyelőtt lett hashimotom, és pár hónapra rá 2018.okt.) enyhe fajta epilepszia került megállapításra nálam.(nem volt ilyen nagy rohamom csak ilyen auráim és beszédüléseim meg iszonyú fejfajasaim voltak).

Akkor direkt olyan gyógyszert kaptam erre, amit terhesség alatt is lehet szedni. Nincs ezzel gondom.

Letroxot szedek a PM-re. Lamictalt a neurológiai problémára. Menstruaciom rendszeres volt mindig. Nincs pcos és ir sem.

Tehát május óta nem sikerült eddig... 01.13. voltam utoljára nőgyógyásznal, kaptam clostybtablettat és progeszteront tablettát. 01.17. voltam utoljára endo dokinal, ő értetlenül nézte hogy minek szedjem a progi minden nap... erre vonatkozóan van infotok?

01.31.-02.04.ig kellett szednem. Naptár szerint holnap vagyok a legtermékenyebb, sosem meéregettem vagy teszteltem ezt.. a pereerest meg érzem mindig , épp tegnap este éreztem, sikerült is együtt lennünk a férjemmel. Most is érzem reggel óta.. együtt voltunk február 2.,4.,7.,9. És 12. napokon. Probalom kétnaponta az orvos javaslatára kétnaponta intézni az együttlétet :D

Na most két három napja érzékeny a mellbimbom, ma szinte már faj... nem akarom beleélni magam, de ez lehet jele? Nem nagyon vagyok otthon ezekben a dolgokban így kérlek tekintsetek el ha hülyeséget írok...

146. Panna07 (válaszként erre: 141. - Fánkocska90)
2020. febr. 13. 07:51
Kívánom hogy nektek gyorsan sikerüljön de ha ne adj isten mégsem, ez a 3 hónap is számítani fog.
145. Panna07 (válaszként erre: 141. - Fánkocska90)
2020. febr. 13. 07:45
Másrészt meg szerintem felesleges várni, anno mi úgy voltunk vele hogy nem kezdünk bele az esküvő előtt pár hónappal, mert ha mindjárt sikerül és esetleg a rosszullétek miatt nem tudnám élvezni az esküvőmet.. Visszamennék az időben és jól kupán vágnám magam. Tökéletes esküvőt akartam, meg is kaptam, baba meg még sehol, ennek már 2 éve. :( Utólag jöttem rá hogy milyen hülyeség volt várni.
144. 621bb5db60 (válaszként erre: 141. - Fánkocska90)
2020. febr. 13. 07:11
Nem értem a nőgyógyászod, elvileg szövődménymentes terhesség esetén bármelyik trimeszterben szabad repülni, csak a terhesség legvégén nem. Ok napi szinten mem javasolt, de nálad egyetlen (gondolom pár órás, nem egy egész napos) útról lenne szó. Azért sem értem, mert mindent rendben talált nálad.
2020. febr. 13. 07:05
Jó reggelt, üdv az újonnan érkézőknek is és megy a drukk mindenkinek!
142. Enada (válaszként erre: 140. - Anett095)
2020. febr. 13. 06:51
A genetikai az negatív lett. Az a trombocitás vizsgálat ha jól emlékszem. Ez ami pozitív lett, ez változhat.
2020. febr. 13. 00:19

Sziasztok!


Szeretnék csatlakozni hozzátok! 😊


29 éves vagyok, férjem 32. 10 éve vagyunk együtt, 9 évig szedtem fogamzásgátlót. Augusztusban hagytam abba, de még mindig védekezünk sajnos. Januárban voltam nőgyógyásznál, februárban szerettünk volna már próbálkozni, de a nőgyógyász azt javasolta, hogy várjunk májusig. Semmi baj nincsen igazából, mindent rendben talált, voltam vérvételen is, ott is minden tökéletes lett. Azért mondta, hogy várjunk vele, mert májusban repülünk haza (külföldön élünk), és ő nem javasolja, hogy az első 3 hónapban repüljek. Már vettünk jegyeket is, ha nem lenne akkor még azon is elgondolkodnék, hogy hazavezetek. Na mindegy is igazából. Kaptam 2 fajta vitamin mintát, Elevitet és Femibion 0-t. Utóbbit szedem 2 hete.


Mindenkinek nagyon szurkolok! Remélem hamarosan mindannyian pozitívat tesztelünk! 🤗

140. anett095 (válaszként erre: 139. - Enada)
2020. febr. 12. 22:38
Milyen véralvadásos vizsgálat volt? Mert van aminek az eredménye változhat, gondolom ez volt. Van genetikai eredetű is, az mindig ugyanazt az eredményt adja. A kimenetel lehet negatív, egyik vagy mindkét szülőtől öröklött. Nekem ilyen van, ezért kell szúrni.Ezt bármikor meg lehet nèzetni
139. Enada
2020. febr. 12. 22:06
Sziasztok! Nagyon várjuk a babát a férjemmel. A decemberi korai vetélés után (5 hetes volt) elmentem nőgyógyászhoz, velgyógyászjoz, hogy kivizsgáltassammagam, hogy minden rendben legyen velem ha újra megfogan a baba. Csinált a belgyógyász egy csomó vizsgálatot, a lényeg röviden: IR, glutén, élesztő, tejfehérje és tojás érzékenység. Most elkeseredtem nagyon. Csinált egy véralvadásos vizsgálatot is, ami első körben pozitív lett. Ezt a vetélés miatt javasolta, ma azt mondta, 12 hét múlva meg kell ismételni, ha az is pozitív lesz, akkor vérhigítót kell kapjak. A nőgyógyászom azt mondta január elején, hogy elég 1 menstruációt várni, és jöhet a baba, ma a belgyógyász pedig azt, hogy 3 hónapot várjunk, míg megismételjük a véralvadásos vizsgálatot. De már majd 1 éve várunk, most meg megint még 3 hónapot? És ugye akkor sem tuti, hogy rögtön teherbe esek ☹️ Szóval most nagyon bizonytalan vagyok, hogy kell várni vagy nem kell? Elkezdem a paleo diétát, tornát, remélem ezzel javul az IR, plusz tartom szigorúan a diétát 😐😐😐 Köszönöm a válaszaitokat!
2020. febr. 12. 21:30
Tegnapra volt időpontom a nőgyógyászhoz. Van egy pozi tesztem, amit még az előtt csináltam, hogy egyáltalán késett volna a menzesz. A doki nem látott semmit, bár ezen nem lepődök meg, mert az ovu idejét is tudom, nagyon korai lett volna. Viszont a vetélésem után csináltattam egy genetikai véralvadásos vérvételt, ahol kijött a hajlam. Doki ki is írta az injekciókat, minden nap szúrni kell magam. Borzasztó rossz (bár eddig csak 1 volt), de ha ez kell a babához, kibírom.
137. rekab (válaszként erre: 131. - G.agi89)
2020. febr. 12. 20:24
Drulkkolok nektek!!
136. rekab (válaszként erre: 120. - 6ca83b3802)
2020. febr. 12. 20:20

Tulajdonkeppen a legtobb vizsgalaton tul vagyunk. Makk egeszsegesek vagyunk , es mindenunk jol mukodik.

Mar elmentem olyan oranyba is, amit korabban nem hittem volna.

( csaladallitas, csakratisztitas es ilyenek ;) )

135. Miraa22
2020. febr. 12. 18:46

Sziasztok! :)

Szerintetek lehet hinni a Facebookon nagyon bereklámozott Trimeszter vitaminban? Megrendeltem, 2 napja szedem, olvastam róla hideget, meleget.

Esetleg valakinek tapasztalata van?

Sajna még nem vagyok babás, abban reménykedek hogy ez majd segít :)

2020. febr. 12. 17:49

Hát nekem nagyon feszít a hasam furán vagyok már 2 napja kíváncsi vagyok már nagyon. A derekam is fáj.

Most hozattam a férjemmel magnézizmot az nem árthat.

133. g.agi89 (válaszként erre: 132. - 6ca83b3802)
2020. febr. 12. 17:36
Mi is úgy vagyunk vele :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook