Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Jó dolgok, amik 2020-ban történtek fórum

Jó dolgok, amik 2020-ban történtek (beszélgetős fórum)


1 2
43. Auróra2010 (válaszként erre: 42. - Birebora)
2020. dec. 5. 19:34
Sajnos már az is sikersztori ha valaki nem kapja el a virust, nem beteg. EDDig mi is egészségesek vagyunk, de ez mint " jó dolog " fel sem merült bennem.
2020. dec. 5. 19:18
Eddig mindenki egészséges, senki nem kapta el a vírust, vettünk egy tanyát.
2020. dec. 5. 18:37

egyetlen jó dolog történt velem, júniusban belecsapott a villám a TV-nkbe, teljesen elromlott és vettünk egy nagyképernyős okos TV-T, amin sokkal több csatorna van.

De azt sem nézzük többet mint a régit ....

40. Napsugár8 (válaszként erre: 38. - Scherlock)
2020. dec. 5. 14:08

De mennyire igaz!

Nem véletlenül mondják, hogy Európában talán a magyar a legszkeptikusabb, a legboldogtalanabb nemzet. A dánok??? a legboldogabbak? Úgy gondolom, ebben a fajta életszemléletben rejlik a titka.

39. vigyefene (válaszként erre: 38. - Scherlock)
2020. dec. 5. 14:01
Így igaz.
2020. dec. 5. 13:59

Mindennel együtt fantasztikus év ez. :)


Volt benne sok embert próbáló nap, sok ember hazudott, de ennek ellenére szeretem, Akit és amiket adott ez az év.


Sokfelé jártunk Otthon, rengeteg gombás élményünk lett( géva gomba, nagy őzláb gomba, bimbós pöfeteg), Zemplénben kalandoztunk, átcsúsztunk a kötélpályán, vár túráztunk, sokat nevettünk, hogy a könnyünk is kicsordult. :)


Sajnálom, hogy vannak, akik a rosszat tartják számon.


Ha valahol mélyen belegondolna sok ember, elmondhatná: Csodálatos életem van. ♥


Sok embernek természetes az otthon, a társ, a család, a munkahely.


Sokan nem tanultak meg hálásnak lenni azért ami van.


Mi lenne, ha holnap az utcán ébrednél, vagy a viskóban, ahol csak egy kis kályha van?

Vagy nyomorék lennél?

Vagy valamelyik családtagod?

Vagy éhesen kelnél és feküdnél?


Mi lenne, ha csak szimplán megtanulnánk örülni annak, hogy élünk, és hogy örömet adhatunk másoknak?


Hm?

37. Scherlock (válaszként erre: 36. - Miss Angel)
2020. dec. 5. 13:52

Ilyen nincs!


Biztos csak ezekre koncentrálsz. Mindenben van valami jó is.:)

2020. dec. 5. 13:37
csak a rossz és a rossz és a rossz és még több rossz és még csak egyre több rossz...kb ennyi
2020. dec. 5. 12:15
Ösztöndíjat nyertem az egyetemen, egyeztettünk időpontot az örökbefogadás elindításához, véglegesítették a szerződésemet a munkahelyemen :)
2020. dec. 5. 11:10
Megcsináltam a nyelvvizsgám, soha nem futottam ilyen sokat mint idén, a covid ellenére nagyon jó nyarunk volt, most hirtelen ezek jutnak eszembe :)
33. katus3 (válaszként erre: 31. - .Charlotte)
2020. dec. 4. 21:35
Akkor közös álmunk vált valóra. 😘
2020. dec. 4. 21:33
Igen, történt. 13 hetes terhes vagyok, 1 évet próbálkoztunk. :) Szóval összességében nekem jó volt az év.
2020. dec. 4. 21:23
Igen, idén sikerült végre megvennem az álomautómat.
2020. dec. 4. 15:42

A mostani vírusnak is vége lesz, úgymint az előzőknek, aztán jön pár év Kánaán megint.


(Utána pedig ismétlődnek a dolgok, kicsit más formában.....)


Ez a vírus az éttermekben, kávézókban, és templomokban terjed legjobban. Tehát kerüljétek el a tömegeket.

2020. dec. 4. 15:42
Nem volt jó, de hálistennek kiemelkedően rossz sem, ill. csak a h.o.
2020. dec. 4. 15:13
Van már egy tüneményes cecánk is
2020. dec. 4. 15:11

Nálunk nem volt rossz az év.

Megmaradt a fiam munkahelye. Én ismét tanulni kezdtem.

Kötöttem új, tartalmas ismeretségeket.

Hogy egy kölyökkutya megvidámítja a mindannapokat, az nagyon jó, de megelőzte az idősebb kutyám halála.

Csak a munkám alakultaz idén gyengébben, de hálás vagyok azért, hogy még így is kapok megbízásokat.

26. Napsugár8 (válaszként erre: 23. - Fincsi5)
2020. dec. 4. 13:51
Egyetértek! Sajnos hajlamosak vagyunk arra, hogy nem igazán jegyezzük a jó dolgokat, és inkább csak a rosszakat emlegetjük, napokig ismételgetjük. Pedig mennyivel jobb olvasni, hallani az örömhírt.
2020. dec. 4. 13:42
Csodás volt,mert a Kedvesemmel nyaraltam,több helyen voltunk,kirándultunk,csodás vele.
24. asgardi (válaszként erre: 23. - Fincsi5)
2020. dec. 4. 13:38
Ezt nekem is gyakorolnom kell, de rajta vagyok!
23. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Fülemüledal)
2020. dec. 4. 13:32
Persze, hogy történtek jó dolgok is. Csak lehet, jobban kellene figyelnünk rájuk.
22. asgardi (válaszként erre: 20. - Katus3)
2020. dec. 4. 13:22
Látod, kedves Fórumindító, vannak itt csodás hírek, eredmények... :)
21. asgardi (válaszként erre: 19. - NomNom)
2020. dec. 4. 13:21
Nem orvosra, PhD fokozatra. :) Doktori iskolája válogatja, mi a szokás. Velem nem voltak túl rugalmasak.
20. katus3
2020. dec. 4. 13:19

Talán nem annyira lényeges dolgok az életben, de nekem fontosak. Megvettem álmaim autóját, amit úgy volt hogy a vírus miatt nem tudok forgalomba helyeztetni jó darabig. Aztán a szülinapomon hívtak hogy mehetek érte.

Véglegesítettek álmaim munkahelyén.

Lett egy irtó cuki harmadik gyerekem. (Kicsi, szőrös, akaratos).

Túl vagyok a víruson, teljesen jól érzem magam.

19. NomNom (válaszként erre: 16. - Asgardi)
2020. dec. 4. 13:18
Jaj várj, orvosra gondolsz. Neki doktori fokozat, akkor az más.:) Neki csak a disszertáció megvédése volt, szóval így szerencsére nem volt szükséges személyesen ott lennie.
18. timycat (válaszként erre: 1. - Fülemüledal)
2020. dec. 4. 13:13

Persze. Több ismerősünknél is gyerek született, van akinél mindjárt 2 is. Szerencsére mindannyian jól vannak, bár az egyiknél a vírushelyzet kicsit bekavart a tervezett szülésmódba, de ez a legkevesebb.


Aztán egyik barátnőm szakvizsgázott, a másik diplomázott, egy harmadik saját praxist indított.


Én elkaptam a vírust, de nem betegített meg (eddig), a család többi tagjának még nincs eredménye, de remélem hogy vagy megússzák vagy ők is könnyen viselik majd mint én.


Anyagilag nekünk ez az év az elmúlt évekhez képest jobban sikerült, igaz ebbe egy picit a vírus is besegített.

2020. dec. 4. 13:12

Végre egy pozitív fórum :)


Igen, vannak jó dolgok, de ezek mindig vannak. A kicsinek is tudni kell örülni.

Van még munka, ha jóval kevesebb is, és mi egyelőre megúsztuk ezt a vírust, vagyis nem vettük észre, hogy elkaptuk volna.

Bízom benne, hogy továbbra is így marad!

16. asgardi (válaszként erre: 12. - NomNom)
2020. dec. 4. 13:06

De jó neki... én bumlizhattam le Pécsre és csinálhattam maszkban a huzat kellős közepén, hogy védjem a bizottság tagjait (ősszel). :D Köszi! Neki is megy a grat!


Nekem még a védés várat magára, az az utolsó lépcsőfok, talán február-márciusban...

15. katt2
2020. dec. 4. 13:05

A fiamék hála Istennek végre elválnak, a srácnak van egy barátnője, egy kis észkombájn személyében, beköltöztek egy álomházba Harsánylejtőn, az unokám szépen növöget, egy British Scool-ba jár, már többször volt Top Dog, én kihevertem nagyjából a pajzsmirigy alulműködés gyötrelmeit, a cégünk is megy, a nyaralómban már minden készen van, a befektetések egész jól tejelnek ( Ázsia, USA, ÖKo, meg valami válogatott izé) Betartom a pandémiára előírt korlátozásokat, nem is zavarnak. Szóval, szép az élet.

De azért szívesen lennék 20 évvel fiatalabb... de nem vagyok. :(

14. asgardi (válaszként erre: 13. - Globus)
2020. dec. 4. 13:05
Az szuper, fontos, hogy tudtok támaszkodni valakire. Ha meg főzni is tudsz, örvendek. :) Mihamarabbi teljes gyógyulást!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook