Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2013 októberi babák fórum

2013 októberi babák (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
862. iglo
2013. márc. 6. 15:16
Sziasztok! Sajnos elért engem is az émelygés időszaka. Ha nem eszem, borzasztó hányingerem van és persze reggeltől estig tart. Miért is ne? Azt hittem ezúttal megúszom. De nem. A hasam meg akkora, hogy már rákérdeztek, hogy terhes vagyok-e? :) A gatyóim feszülnek, a terhesgatyóimat meg kölcsönadtam és még nem kaptam vissza. :(
861. Zuzóka
2013. márc. 6. 15:15
Nívea ne rágódj ezen, szerintem nem ártottál vele:) Kávét amúgy is lehet inni terhesség alatt is, tehát a koffein nincs teljesen tiltva. Napi 1 üveg nem a világ vége. Ráadásul hamar abba is hagytad. Nem lesz gond nyugi!:)
860. Nívea (válaszként erre: 858. - Nívea)
2013. márc. 6. 15:02
Ja igen. És a hónapban minden nap, még múlt hét pénteken is. Tehát minden nap ittam reggel egy energiaitalt. Annyira félek, hogy ártottam neki. De hát a fene sem gondolta, hogy most leszek terhes, mikor nem lehetek. Nyugtasson meg valaki, hogy nem ártottam neki :(((
859. Zuzóka (válaszként erre: 847. - Kvantusz)
2013. márc. 6. 15:01
Tényleg jó kérdés:) Nálam nem változott a helyzet, ugyanúgy van rá igényem mint előtte. Ha érzem, hogy fájdogál a hasam, akkor biztonságból hanyagoljuk, de egyébként eddig nem volt probléma belőle. Érdekes, nekem is volt álmomban orgazmusom amióta babát várok pedig előtte sose, és ha kihagyunk 1-2 hetet, akkor már jönnek az erotikus álmok is:)
858. Nívea (válaszként erre: 857. - Lia29)
2013. márc. 6. 14:59
Ahh! Ezt benézték rendesen :) De azt is hallottam már, hogy nincs minden hónapban peteérése minden nőnek. Én mindkét petefészkemben tele vagyok cisztákkal. Nem is értem, hogyan lett baba, hiszen még nem kezeltek semmivel. Pont januárban vették le a hormonokra és az inzulinra a véremet, mert PCOS-re akartak tesztelni a ciszták miatt. És közben lettem terhes. Hihetetlen még mindig :)
857. Lia29 (válaszként erre: 853. - Nívea)
2013. márc. 6. 14:42
:) Én is szedtem antibiotikumot és Isoprinosint.Ez egy immunerősítő,mert mostanában elég sokszor meg voltam fázva.Képzeld dec.29-én még néztek peteérést és megállapították,hogy sajnos nem nőnek a petesejtek.Hát szerencsére tévedtek! :)
856. Nívea (válaszként erre: 848. - Miss.poppy)
2013. márc. 6. 14:31
Irigylésre méltó! :)) A párod büszke lehet magára :DD Hozzá sem ér az asszonyhoz és még így is. Ráadásul álmában :DDD
855. Nívea (válaszként erre: 847. - Kvantusz)
2013. márc. 6. 14:29
Engem nem érdekel már vagy 4 hete :D Rám se nézzen a Párom :DDD De most az elején nem is mernék szerintem.
854. Nívea (válaszként erre: 846. - Kvantusz)
2013. márc. 6. 14:28

Pontosan így érzek. Fura, mert szombaton teszteltem. Csütörtökön lefeküdtem, semmit sem éreztem. Éjjel arra keltem, hogy nagyon fájnak. Egyből a terhesség jutott eszembe. Pénteken éjjel szintén ez történt. Mintha megéreztem volna. Szombat reggel már keltem 6-kor, hogy csináljam a tesztet :)))

Szerintem eheted ezeket az ételeket, ha bírod. Szoptatáskor nem javasolják, mert felfújja a kicsit :) Mármint a babra és társaira gondolok.

853. Nívea (válaszként erre: 845. - Lia29)
2013. márc. 6. 14:21
Igen :) Én pont akkor voltam lázas beteg, antibiotikum. Csak nem tudom, hogy előtte, vagy utána fogant. Majd remélem kiderül pénteken az első uh-n. Én azt hittem, hogy a cisztáim és a PCOS miatt késik. Még szívtam is a fogam, hogy még egy gond (mert eddig megjött legalább, ezután már az sem lesz). Aztán a fura dolgok miatt teszteltem, de akkor is csak a magam megnyugtatása végett, hogy nem vagyok terhes. Aztán tessék :DD
852. miss.poppy (válaszként erre: 849. - Kvantusz)
2013. márc. 6. 13:47
A férjem is mondta, hogy mekkora mázlim van...
2013. márc. 6. 13:47
egyuttlet *
850. Lia29 (válaszként erre: 847. - Kvantusz)
2013. márc. 6. 13:46
Nagyon jó,hogy felhoztad ezt a témát,ezt én is szerettem volna már kérdezni.Én se kívánom úgy a szexet mint előtte,de lehet hogy tudat alatt tartok is tőle nehogy valami gondot okozzon.
849. kvantusz (válaszként erre: 848. - Miss.poppy)
2013. márc. 6. 13:45
Bravoo!! :-) En meg azt varom, hogy megjojjon az etvagyom, mindenfele tekintetben. :-) Valahogy a rosszulletek kozepette nem tudtam eggyuttletre gondolni, na meg a hormonjaim sem akarjak.
848. miss.poppy (válaszként erre: 847. - Kvantusz)
2013. márc. 6. 13:43

Ez jó téma...


Nálam ez nagyon durva volt. Ahogy pozitívat teszteltem, onnantól minden éjjel volt orgazmusom álmomban. Szerintem a vérbőség miatt. Úgy együtt, sajnos, nem lehetünk, mert a petesejtleszíváskor megsebezték a méhszájamat, ami pár napig vérzett. És még most is nagyon "kívánós" vagyok. Remélem valamicskét majd enyhül...:)

2013. márc. 6. 13:40
Most itt egy intim kerdes, ha lehet! Ti hogy vagytok a szexualis vaggyal ezekben a hetekben?? En egyaltalan nem kivanom a szexet. Alitolag a 11. hettol valtozik a helyzet. :-)
846. kvantusz (válaszként erre: 842. - Nívea)
2013. márc. 6. 13:38
Igen, ejjel erzed a mellfajdalmat a legjobban. En foleg, amikor poziciot valtok, es fordulok. Huuu, mintha teglak lennenek a melleim. A 2. honapban sokszor meg fel is jajdultam fordulaskor ejszaka.
845. Lia29 (válaszként erre: 842. - Nívea)
2013. márc. 6. 13:36
Köszi,hogy leírtad.Nekem is 2 héttel azelőtt kezdett el fájni mielőtt meg kellett volna jönnie,de én se gondoltam,hogy terhes lehetek,mert nekem is nagyon rendszertelenül jött meg mindig.
2013. márc. 6. 13:35

Gyerekek! Rakattantam a lila parolt kaposztra!!! :-) Kaposztabolond lettem. :-) Tenyleg, a szeles dolgok, mint a bab, kaposzta, kukorica, nem rossz a babanak? Ezeket lehet enni?

Ugye Love3 milyen jol esett neked is a kaposztas kocka??!! :-)

843. Zuzóka (válaszként erre: 838. - Angel100)
2013. márc. 6. 13:27
Angel nagyon sajnálom! Sok erőt kívánok és mielőbbi babázást!
842. Nívea (válaszként erre: 822. - Lia29)
2013. márc. 6. 13:21

Én a kivételesen várt menstruáció előtt két héttel éreztem mellfájdalmat. Aztán enyhült. Aztán megint érzékeny lett, mikor nem jött meg. Mivel rendszertelen ciklusom miatt nem tudom mikor kellett volna megjönnie, így nekem csak a 6. hét végén volt bátorságom tesztelni. Meglepődtem, na :D

Azóta is feszül. De érdekes, hogy délután, este felé inkább. Éjjel ma nagyon fájt, nem bírtam hason aludni. Reggelre elmúlik. Alig érzem egész nap. Tegnap mondjuk egyáltalán nem volt napközben érzékeny.

A hasam nekem is szurkál, meg görcsölget.

Remélem, hogy ezek jót jelentenek.

841. Nívea (válaszként erre: 820. - Szika)
2013. márc. 6. 13:17
Biztosan adnak. Igen, osztunk, még a napközisek is ihatnak ebéd után maradékot. Mi csak 6-an dolgozunk a suliban, hárman szeretjük, a többiek nem. Tehát nem sokat osztunk szét :)
840. Nívea (válaszként erre: 825. - Angel100)
2013. márc. 6. 13:13
Nagyon sajnálom! Sok erőt és kitartást kívánok a túléléshez! Borzalmas lehet :( Remélem, hogy mihamarabb sikerül újra teherbe esned és boldog vége lesz a dolgoknak :(
839. angel100 (válaszként erre: 835. - Kvantusz)
2013. márc. 6. 12:45
A mellfájdalom az megvolt még csak most kezd enyhülni bár nekem az se volt vészes csak ha megnyomtam akkor éreztem. Amúgy pedig nem volt se hányingerem és semmilyen erős tünetem.
838. angel100 (válaszként erre: 834. - Kvantusz)
2013. márc. 6. 12:42
Sajnos ő már a második volt mert az első terhességem spontán vetéléssel ért véget. A 10. hétben voltam most mikor kiderült hogy leállt a szíve.
837. OpiZsu (válaszként erre: 836. - Kvantusz)
2013. márc. 6. 12:17

Én már voltam EKG-n illetve vérvételen.

A második vérvétel elvileg a terhesség 16. hetében lesz.

A mai napon voltunk először védőnéninél, és kaptunk gondozási kiskönyvet is. :)

Én úgy tudom, hogy a 16. héten tudják csak megmondani a baba nemét, bár én örülnék, ha előbb. :)

2013. márc. 6. 12:04

Lanyok! Ti voltatok un. belgyogyaszati kivizsgalason es EKG-n? A nagy labor vizsgalatot csak a 12. heten csinaljak meg otthon? Eddig nem volt vervetel?

Most olvastam, hogy a 14. heten mar lathatjak a baba nemet. De jo lenne mar olyan koran megtudni. :-) Hatha megmutatja magat! De ez meg odebb van.

835. kvantusz (válaszként erre: 833. - Angel100)
2013. márc. 6. 11:16
Nem erezted azt 1 hettel ezelott, hogy elmult a mellfajdalom vagy nincsenek tuneteid?
834. kvantusz (válaszként erre: 833. - Angel100)
2013. márc. 6. 11:15
Szia! Nagyon sajnalom! :-( Sok lelkierot kivanok neked, es azt, hogy mielobb megfoganjon egy egeszseges, eros kisbaba. Elso baba volt? Hany hetesen tortent a baj? Vigyazz magadra!
833. angel100 (válaszként erre: 828. - Lia29)
2013. márc. 6. 11:00

Igen úgy volt de sajnos szombaton elkezdtem barnázni

és mivel nem múlt el elmentem hogy nézzenek rá hogy minden rendben van e, hát sajna már egy hete megállt a fejlődésben :(

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook