Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 2013 nyarára bombanők leszünk! fórum

2013 nyarára bombanők leszünk! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2013. márc. 6. 09:44
Halihó,hát tegnap sem tornáztam,a számok a mérlegen araszolnak lefelé,de kell a mozgás,feszesítés.Várom,hogy a gyerek elaludjon és pattanok:)A menszi nekem is most esedékes:)
2013. márc. 5. 22:35

Ma olyan össze-vissza napom volt. A torna elmaradt, este kilenc körül értünk haza farkaséhesen, és bevágtam egy fél pizzát o_O

A mensim is meg fog jönni holnap szerintem, akkor meg a tornának megint annyi. Sajna görcsölős vagyok olyankor:-(

2013. márc. 5. 12:54
Sziasztok:)Már nem voltam pár napja,de nem is tornáztam péntek óta,dádá,de nagyon,délutánra viszont tervezem mindenképp!Az evésre viszont sikerül odafigyelnem és még csak nem is koplalok:)
2013. márc. 5. 08:54
Én próbáltam egyszer-kétszer krémet, de nem nekem való. Este még be is kenem magam, na de reggel kinek van rá ideje?! Így aztán nem is volt hatása.
2013. márc. 4. 21:09

Sziasztok!

Nagyon tetszik a fórumcím!

Ha nem gond csatlakoznék;)

A narancsbőrtől én is szeretnék megszabadulni, bár nekem még elvileg nem olyan vészes a helyzetem, viszont járok cellulit masszázsra, ahol a csajszi azt mondta hogy ha nincs változtatás az étrendben, akkor semmitől nem fog elmúlni, + a sok sok folyadék ami még kipucolja! Elvileg 5. alkalom körül már látszódik az eredmény ezek betartásával + a masszírozással együtt, majd mindenképpen írok a tapasztalatokról!:)

181. nejlonzokni (válaszként erre: 180. - Szundika90)
2013. márc. 4. 15:30

én azt képzelem, mondjuk aki ért hozzá majd rám cáfol, h attól függ, hogyan fogytál le.


kalóriaszámlálás, de ugyanaz a kaja amivel kialakult (mittudomén, light kóla, ugyanúgy fehér list csak kevesebb, stb), akkor nem megy le.

én legalábbis ezt ötöltem ki, amikor csodákoztam h hogyhogy eltűnt. előtte hiába fogytam, a naribőr ott volt. sőt, amikor nem fogytam, de simán vékony voltam, akkor is, már 20 évesen is.

180. szundika90 (válaszként erre: 178. - Nejlonzokni)
2013. márc. 4. 15:27

én is tudom h nemfog használni de bizok benne :DDD


én is lefogytam 10kg 3évvel ezelőtt(mondjuk akkor semmit se tornáztam csak kevesebbet ettem) de akkor is karfiolos volt mindenem :S

179. nejlonzokni (válaszként erre: 178. - Nejlonzokni)
2013. márc. 4. 14:59

gyakorlatilag 5 kg karfiolt szedtem fel.

mondjuk pizzától nem lehetett izmokat, ezt elismerem, de akkor is disznóság :(

178. nejlonzokni (válaszként erre: 177. - Szundika90)
2013. márc. 4. 14:57

Nem.

de cserébe elmúlik magától, ha lemegy a zsír.


én anno mindent kipróbáltam (vákumos kezelés, vichy krémek, teák) semmi nem történt, úgy döntöttem, hogy mindegy, ez van, így maradok.

és amikor lefogytam, egy barátnőm jegyezte meg, hogy könnyű nekem, mert biztos soha nem voltam narancsbőrös, mert az SOHA nem múlik el.

elmúlt. akkor vettem észre. :)


és szépen visszajött, ahogy felszaladt egy minimális (5 kg) plusz :(

2013. márc. 4. 14:51

szerintetek érdemes venni a celulitiszre teákat és krémeket???

én úgy vagyok vele,hogy szerintem semmit se használ és felesleges pénzkidobás,de sajnos a minap VETTEM mind a kettőt .remélem most nem vettek meg :DD

a teát egész nap iszogattom cukor és minden nélkül,iszonyat szar ize van,de nem gondolkodok hanem lenyomom a torkomon...na a krém meg...egy drogériába vettem volt több féle,de erre az van ráíva hogy Fittnes cellulit.és hogy torna mellett jobban használ.


nem is értem miért vettem ilyeneket.De tudjátok: a Remény hal meg utoljára.


várom a véleményeteket.

176. kailynwyatt (válaszként erre: 175. - Nagymaya)
2013. márc. 4. 12:14
66 és fék kilósan én olyan boldog lennék már, hogy félreveretném a harangokat :-D De majd eljön ez is, csak ki kell várni :-)
2013. márc. 4. 11:56
Szisztok! A xilit megtette a hatását, kicsit átcsapott. Ennek köszönhetően ma reggel csak 66.5 kiló voltam :)
174. kailynwyatt (válaszként erre: 172. - Nagymaya)
2013. márc. 3. 23:44
Az csalóka, nem kilóban van, hanem poundban, mert azt nekem könnyebb követni (ráadásul mivel kábé annyi, mint félkiló ezért úgy tűnik, mintha sokkal gyorsabban fogynék). Nem vagyok beteg, csak a munkám nagyon sok, de szaladgálós része is van, úgyhogy felfogható mozgásnak is. Ideiglenesen, legalábbis.
2013. márc. 3. 23:01

Sziasztok!

Én is beállok a sorba, ez a második hónap hogy diétázom, és ebben a hónapban semmit nem fogytam, de ami lényeg, hogy vettem egy farmert a múlt héten, és 1 számmal kisebbet kellett vennem, mint a múlt hónapban:)

És a combomról, nagyon szépen tűnik el a naribőr!

Szóval kitartás, nem dolgozunk hiába!!!!!

172. nagymaya (válaszként erre: 171. - Kailynwyatt)
2013. márc. 3. 21:31
Szia! Mi az a sok fogyás ilyen rövid időn belül? Ügyes vagy! Csak így tovább! Ha meggyógyulsz, majd a sportot is elkezdheted. Hidd el, csak a kezdet nehéz, aztán már menni fog. Jobbulást!
2013. márc. 3. 19:27
Sziasztok! Nekem a kajálás remekül megy, február 23 óta egyetlen bűnös falat sem ment le a torkomon, a mozgás az egyelőre nem jött össze (vagyis nagyon mászkálós napjaim vannak, úgyhogy azért mégis), ma el akartam menni futni, de brrr.... valamiért nagyon-nagyon fáztam (valószínűleg kicsit elfáradtam a héten). Mindegy, azért nem rossz ez így, elég sokat fogytam már.
170. szundika90 (válaszként erre: 168. - D2372ca8f3)
2013. márc. 3. 16:07
hát remélem itt is lesz változás,de mondom még nem vettem észre semmit magamon...:S
169. Bcicus (válaszként erre: 163. - 033054ac6c)
2013. márc. 3. 14:43
Anyukámék 5 házzal melletünk laknak, amíg itthon volt a fiam addig minden nap ott voltunk, mert segíteni kellett neki, mert tavaly 3 szor műtötték a lábát, anyósom meg 10 percre lakik kocsival, oda hetente 2szer járunk. Hát én ma nagyon bezabáltam, alig aludtam valamit és éhes voltam, most meg rosszul vagyok, mert hetek óta szinte semmit nem eszem és most jó sok kaját betoltam.
168. d2372ca8f3 (válaszként erre: 165. - Szundika90)
2013. márc. 3. 14:11
ne csüggedj, az én mérlegem se mutat kevesebbet már rég.... Pedig csak Norbi módszerével eszem 1-es kajákat, viszont minden nap Rékázom 40-80 percet. A változást látom magamon, csak a mérleg nem követi :D szóval megállapítottam, izmosodom :D
167. szundika90 (válaszként erre: 166. - Tinus)
2013. márc. 3. 12:31

nem mértem magam 1 hónapja meg nem is merem megmérni ,mert félek abban is csak csalódok. szerintem várok még e hónapot hátha nagí meglepetés vár rám :D


amúgy köszi a biztatást :D

166. Tinus (válaszként erre: 165. - Szundika90)
2013. márc. 3. 12:13

Centiben sem változott semmi? A combod/hasad sem lett feszesebb? Ne felejtsd el: az izom nehezebb mint a zsír. Lehet, hogy izmosodtál egy kicsit, ezért a mérleg nem mutat változást.


Kitartás, menni fog, nyárra szuperek leszünk! :)

2013. márc. 3. 11:13

sziasztok.ma én is pihenek..vagyis eddig még nem tornáztam de lehet nem birom ki és egy 20percet fogok..


amúgy reggel rááltam a mérlegre és elszomorodtam..:S pár nap híján lassan 1 hónapja tornázom és nem eszek annyit,de nem fogytam semmit :S


igaz multkor beirtam ide h már csak 71 valamennyi kg vagyok,de másnapra ugyanúgy 73 voltam...nem értem...na én ilyenkor szoktam feladni :SS mert semmi eredménye amit csinálok...mondjuk ha kg-ba nem is de legalább ne lógnának a pacnyiaim oldald mikor felveszek egy feszesebb nadrágot :SS

2013. márc. 3. 06:30
Jó reggelt,én ma kicsit korán keltem,tele van a buksim,meg pihent is vagyok,de minden ok:)Tegnap nem volt torna de1 nap ihazán kimaradhat nem igaz?:)Hajrá Bombanők!
163. 033054ac6c (válaszként erre: 157. - Bcicus)
2013. márc. 3. 06:29
Ja értem,hát az klassz,mármint az nem,hogy semmit nem eszel,de jó eljárni a nagyiékhoz,mi is szoktunk,nincs is jobb mint a terített asztalhoz ülni:)
162. Tinus (válaszként erre: 160. - Nagymaya)
2013. márc. 2. 23:06

Köszönöm! :)

Torna és sok-sok víz. Meg ennivalóra odafigyelés, mondjuk azzal eddig sem lengtem ki nagyon, de inkább a mozgásban bízok. Napi 1 óra edzés ártani nem árt, remélem javít.

161. Lidércke35 (válaszként erre: 158. - Nagymaya)
2013. márc. 2. 22:53
Én, 1800-ért veszem az 1 kilóst bioboltban.
160. nagymaya (válaszként erre: 159. - Tinus)
2013. márc. 2. 20:38
Szia! Persze, hogy csatlakozhatsz! Sok sikert a fogyókúrához! Mi lesz a módszered?
159. Tinus
2013. márc. 2. 19:06

Sziasztok! Ha lehet én is becsatlakoznék ide (is) :)

Hétfőn kezdtem a napi tornát, és 64ről 55 a célom. (171 centihez)


Nagyon remélem, hogy az a fránya tizes még osztálytalálkozó előtt eltűnik! (nyár eleje)

2013. márc. 2. 16:36
A Sparban vettem. Fél kiló volt1700 körül:s De ezutás neten fogom rendelni. Ott egy kilót adnak ennyi pénzért.
157. Bcicus (válaszként erre: 153. - 033054ac6c)
2013. márc. 2. 12:53
Vezetek háztartást, van egy párom meg egy fiam. Nem rendelek kaját, valamelyik nagyinál ettünk amíg itthon volt a gyerek, most már bölcsis így ott eszik főtt kaját, én meg nem nagyon eszem meleg kaját, most meg nagyjából semmit.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook