Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2013. áprilisi babák fórum

2013. áprilisi babák (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
538. Pepperoni_9 (válaszként erre: 531. - Sorlyke)
2012. aug. 17. 00:19

Nekem most auguztusban kerek egy eve, hogy megjott! Azt remeltem, hogy azert egy even keresztul csak nem "uresjaratba" es hiaba verzek... Mindegy, veszek olyan tesztet, aztan lgalabb kiderul, hogy van-e egyaltalan peteeresem, vagy meg arra a nyomorult ovu tesztre sem tudok pozitivat tesztelni... :(

Baratnom a kislanyat - nem viccelek!!! - harom honapos koraban szinte egyhuzamban szoptatta. Annyi volt a teje, mint Riskanak. Erre teherbe is esett a kisfiaval. Azota tandemben szivjak le egyhuzamban. Rohogve mondta a bsratnom, hogy nem is erti a dolgot. Egy honapban 1x szexelnek. Mire masodjara osszebujhatnanak, megjon neki. Oszt tessek... Igy a ket gyerkoc kozott nincs kerek 1 ev! Mondjuk azt nem birnam, de mar nagyon johetne!!!

Leegyszerusitve a dolgot, maradjak a s*ggemen es ne csinaljak semmit, mert ha becarok sem leszek terhes szoptatas alatt? Semmit sem teheek meg EN speciel a sikeres fogantatasert... Hogy en mennyire gyulolom az ilyen tehetetlenseget!!! :(

537. Pepperoni_9 (válaszként erre: 530. - Sorlyke)
2012. aug. 17. 00:12
Jajjj, ne maaaaarrr!!! :(
536. Dius
2012. aug. 16. 23:09
Én kb másfél hónapja kezdtem el szedni, gondoltam kárt nem tesz, a vitamin jól jön... és az átlag 10-fél11es kelésekből lett délután 1-fél2... alig tudtam kimászni az ágyból... és este 9-10kor már majd leesett a fejem munkában... amit végigszedtem a 30db-ot minden visszaállt a rendes kerékvágásba...
535. fruzsy79 (válaszként erre: 519. - Vizipókocska)
2012. aug. 16. 21:59
Később valószínűleg már nem lessz bajod tőle vagy mikor már kibúj a szoptatáshoz is kell a vitamin. Én is betudtam szedni kb az 5. hónaptól (nekem is 90-es volt)
2012. aug. 16. 20:58
Sziasztok! Én is gravidát szedek most, fiamnál femibiont szedtem. Nekem egyiktől sincs bajom. Mármint a hányinger és az álmosság nem a terhesvitamintól van (legalábbis a magam nevében nyilatkozva), hanem a terhességtől. :D :D :D Egyébként úgy döntöttem, hogy holnap felhívom a másik dokimat aki ugyan fizetős, de valahogy nem bírom kiverni a fejemből a múltkori "problémát", és egy kicsit rá vagyok parázva, inkább akarok vele beszélni, hogy mit javasol, akar-e előbb látni, vagy mi legyen...
533. sorlyke (válaszként erre: 532. - Dius)
2012. aug. 16. 20:25
Hajni még nem jött meg:-)pedig ilyenkor mindig ir már.
532. Dius (válaszként erre: 509. - Hajini)
2012. aug. 16. 19:52
Na mizu??? mi volt a dokinál? :)
531. sorlyke (válaszként erre: 520. - Pepperoni_9)
2012. aug. 16. 19:21
Ja még valami ne is várj rögtön csodát hiába van meg a menszid lehet nincs a szopi miatt peteérésed!Ezt dokim mondta!Én már 16 honapja benne vagyok a szoptatásban igaz nekem csak 1szer jöt meg de az orvos meg mondta ha meg is jönne akkor se biztos van peteérés mert a prolaktin gátolja ha magas a prolaktin szinted nem leszel babás!És méhpampöt se lehet szoptatás alatt:-)nagyobik fiamat 3éves korig szoptatam ugyhogy öreg roka vagyok:)
530. sorlyke (válaszként erre: 520. - Pepperoni_9)
2012. aug. 16. 19:19
én is szoptatok elöre szolok szoptatás alatt a teák is be vannak tiltva:-))
529. sorlyke (válaszként erre: 525. - Burmi)
2012. aug. 16. 19:18
én ugy tudom 2orát nem lehet inni:-)és a legjobb du 5után tesztelni:-)
2012. aug. 16. 17:51
Én Gravidát szedek, reggeli után veszem be, semmi bajom nincs tőle :)
527. Dius
2012. aug. 16. 17:47
Lányok, ki melyik melyik vitamint szedi? kinek mi vált be? én a múlt hónapban elkezdtem szedni a Gravidát, de attól iszonyú fáradékonyság jött rám... egész nap aludni tudtam volna... még jó hogy csak a 30dbosat vettem.
526. burmi
2012. aug. 16. 14:29
én egy kicsit be is néztem a tesztet, mert nekem nem tűnt egyformának a két csík, legalábbis az alsó nem volt erősebb, azt hittem negatív, de biztos volt ovum., mert most már a terhességi tesztem pozitív.
525. burmi (válaszként erre: 521. - Pepperoni_9)
2012. aug. 16. 14:28

28 napos ciklusnál a 12-ik napon kell elkezdeni minden nap tesztelni, és tényleg délutáni vizeletből kell, előtte ne igyál és ne menj wc-re egy órát. hát én ezt nem tudtam tartani, sokat járok wc-re.

a vaterás elég olcsó, ezért nyugodtan használhtasz belőle. nekem is úgy volt, hogy hormon problémám van, és azt mondták kezdjem el a 8. napon használni.

2012. aug. 16. 14:26
28 napos ciklusnál a 10. napon célszerű elkezdeni tesztelni. Ha hosszabb a ciklusod akkor vedd kb. a felét és előtte pár nappal kezd el használni. Oda kell figyelni pár dologra: kb. egy időben használd, ne igyál előtte kb. 2 órával...stb, de ezek le lesznek írva a használatijában is.
523. vizipókocska (válaszként erre: 522. - Pepperoni_9)
2012. aug. 16. 14:25
Akkor már fogalmam sincs... Vásárolhatom végig az összes bogyót? (nem kevés pénzekért?) Jaaaaajjjj máááár!!!!
522. Pepperoni_9 (válaszként erre: 519. - Vizipókocska)
2012. aug. 16. 14:16
Egy ismerosom az osszes tabitol boázott. O a Hipp Natalt itta. Folyekony, olyan, mint a gyumolcsle. Nekem is ajanlgatta, de en kitartottam a Gravida mellett... :)
2012. aug. 16. 14:14

Ajjmár, hulye telefon! :@

Szoval egy honapot szeretnek csak ovutesztelni, de azt sem tudom, mikor kell elkezdeni tesztelni... Pfff...

Bocsi, h megint sokat dumaltam es itt benazok...

2012. aug. 16. 14:13
Huppsz... Szoval inni fogom a teakat es vesek mehpempot is... Most csak ilyen viragpor gubicsok vannak itthon, de azert azt is beszedem. Utanaolvastam, a Mastodynon homeos cseppeket nem ihatom, mert szoptatok es csokkenti a tejelvalaszto hormont. Nem tudtok még valami termeszees hokuszpokuszt? Rendelni fogok a vaterarol ilyen teszet, de azt sem tudom, h elso korben mennyit? Ha 45 napos a ciklusom es csak ey honapot akarok
519. vizipókocska (válaszként erre: 516. - Fruzsy79)
2012. aug. 16. 14:10

Köszi, akkor veszek ilyet! Próba cseresznye! :-)))

Csak az a kár, hogy a gravidából egyből megvettem a 90db-os kiszerelést és hát bevettem vagy 6 db-ot...

2012. aug. 16. 14:10
Koszonom a valaszokat! Es eeket denyleg nem reggel, hanem delutan, vagy este kell hasznalni? Igazabol sajnos ugy tunik, h vannak hormongondjaim... :( Bar csak 2 het mulva tudok eljutni dokihoz... Az igazsaghoz hozzatartozik, h szerintem minden "bajom" a szoptatas miatt van... Igy hiaba allapit meg barmilyen horomanlis elterest, hormon gyogyszert ugysem szedhetnek még igy, nem is vennem be. Sajnos nagyon tartok attol, hogy azt fogja mondani, hogy amig szoptatok, felejtsem el a babat... Vagy h majd valasztanom kell.. Nagyonnagyon szeretnem, ha mar vegre jonne a kisteso. A gondolatok szinte mar meghatarozzak a mindennapi dolgaimat. De a kisfiamatsem akarom cseren hagyni, es megvonni tole a cicit, mert nagyon fontos neki. Ara gondoltam, h inni foom a cickafark es a palastfu teakat
517. fruzsy79 (válaszként erre: 512. - Pepperoni_9)
2012. aug. 16. 13:37
Nekem a vaterással sikerült összehozni az összes babót:))) pedig csak 25-öset vettem!
516. fruzsy79 (válaszként erre: 505. - Vizipókocska)
2012. aug. 16. 13:36

Nekem is sokszor kijött az elző terhességemnél és volt olyan, hogy egész nap semmi más csak a gravida!

Nemem a ledeevit vált be és most is ezt szedem:)

515. hajini
2012. aug. 16. 13:15

ha nincsen hormonproblémád, akkor jó! különben hazudik: )

megvolt az első okádickim

514. burmi (válaszként erre: 512. - Pepperoni_9)
2012. aug. 16. 13:02

szia!

én is használtam, vaterán vettem, szerintem jó. és jóstesztnek is használtam, csak kíváncsiságból, de úgy néz ki bejött!

513. keresztesildi (válaszként erre: 512. - Pepperoni_9)
2012. aug. 16. 12:46
Én vettem, elvileg működik, változik rajta a csík intenzitása. Persze mikor élesben kéne mindig elfelejtem használni...
2012. aug. 16. 12:32
Jajj, lanyok! Elfelejtettem kerdezni, h valaki hasznalt-e a vaterarol vasarolt (vagy masmilyen) ovulacios teztcsikot? Mik a tapasztalataitok?
2012. aug. 16. 12:30
En reggeli kozben vettem be, mar majdnem a regeli vegen. En is bitang rosszul voltam tole. Viszont a ferjem gyogyszeresz es a terhessegm elejen leultunk es vegigolvastuk az osszes babavedo vitamin osszetevoit es a Gravidanak van a legoptimalisabb osszetetele. :)
2012. aug. 16. 11:40
Este szedtem vacsi után lefekvés előtt, ahogy rá volt írva, de reggel meg nem merem bevenni, mert a munkába menet nem szeretnék hányni! :)
509. hajini (válaszként erre: 508. - Dius)
2012. aug. 16. 10:55

talán 4+5.

csak szabira megy a dokim szeptember 9ig … asszem

és látni. akar: ) meg kell felírni Utrogestant.

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook