Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2013. áprilisi babák fórum

2013. áprilisi babák (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
448. burmi (válaszként erre: 447. - Fürge_newl)
2012. aug. 15. 14:39

:-)


hány hetes is vagy?


én ma 6+2:-)

447. fürge_newl (válaszként erre: 445. - Burmi)
2012. aug. 15. 14:35
Na, de igazad van. Ez a helyes hozzáállás! :) Irigyellek is a pénteki UH miatt, nekem még hű de odébb van... Bár már ma elgyengültem, hogy lehet, fel kéne hívni a dokit, nem nézne-e rám esetleg... (irulok-pirulok) :D
446. fürge_newl (válaszként erre: 443. - Burmi)
2012. aug. 15. 14:34
Csak azért szólok, mert nálunk is volt már ilyenből meglepődés, mi is foglalkoztatunk kölcsönzött munkaerőt... szegény csajszi azt hitte, de rendes mindenki, aztán a végén úgy ki lett cseszve vele, hogy arra nincsenek szavak. Soha ne bízz egy cégben sem! Bármikor hátba szúrnak, ha az érdekeik úgy kívánják, még akkor is, ha amúgy személyesen remek a kapcsolat... Sajnos ez van...
445. burmi
2012. aug. 15. 14:32

mindegy,,,, nem is érdekel a munkaadóm, hanem a pénteki UH-ra tudok csak gondolni:-)

remélem csupa szép dolgot fogok hallan/látni!

444. fürge_newl (válaszként erre: 441. - Keresztesildi)
2012. aug. 15. 14:32
Najó, egyefene... így tán el lehet viselni. :)
443. burmi
2012. aug. 15. 14:31
remélem nem lesznek ennyire köcsögök, bár láttam érdekes dolgokat én is.
442. burmi (válaszként erre: 440. - Fürge_newl)
2012. aug. 15. 14:31
okés, köszi az infót!
2012. aug. 15. 14:30

Jaja jól beszél fürge_newl :)


Üzlet... szombaton is nyitva. Ellenben kapok érte szabadnapot, összegyűjtök mindig kettőt-hármat és máris megvan egy hosszú hétvége belőle :) Így a szabikhoz alig nyúlok :)

440. fürge_newl (válaszként erre: 439. - Burmi)
2012. aug. 15. 14:27
Hohóóó, akkor viszont a kölcsönbeadónak kell szólnod hivatalosan, és elsőként! A kölcsönvevőnek csak mint információ közlöd, az nem "kötelességed", mert nem vele vagy jogviszonyban. Nem ismerem a céget, ahol dolgozol, de sosem lehet tudni, vannak "köcsögök", és ha a kölcsönvevő előbb tudja meg, mint a kölcsönbeadó, simán elbánhatnak veled. Csak azért mondom, mert láttam erre példát sajnos, nem ijesztgetni akarlak, de azért jobb az óvatosság!
439. burmi (válaszként erre: 437. - Fürge_newl)
2012. aug. 15. 14:24
csak azért gondoltam e-mailben, mert mi kölcsönzöttek vagyunk, tehát a kölcsöbeadónak is kell szólnom.
438. fürge_newl (válaszként erre: 434. - Keresztesildi)
2012. aug. 15. 14:23
Szombaton dolgozni? Őszinte részvétem... Én nem lennék rá képes. Nekem a hétvége szent és sérthetetlen, még amikor ledolgozós szombat van, azt is mindig kiveszem szabinak. :)))
437. fürge_newl (válaszként erre: 435. - Burmi)
2012. aug. 15. 14:17
Figyi, ez is munkáltató és vállalati kultúra függő. Azonban, ha egy kicsit is van okod félteni az állásod és a védettséged, akkor inkább kinyomtatod, és aláíratod a munkáltatói jogkört gyakorló vezetővel, az a tuti! ;)
436. keresztesildi (válaszként erre: 435. - Burmi)
2012. aug. 15. 14:12
E-mailben??? Hááát, az elég furcsa módja... Hagyományos módon nem tudod megoldani? Ha nem akkor mindenképp kérjél olvasási visszaigazolást.
435. burmi
2012. aug. 15. 13:59

sziasztok,


szerintetek az írásban szólás e-mailben is jó a munkáltatónak?

2012. aug. 15. 13:52

No, jól beebédeltem végre :)

Sajna én most szombaton is dolgozni fogok, bár nem sok értelmét látom annak, hogy nyitva legyünk. Szerintem a kutya se fog bejönni...

433. fürge_newl (válaszként erre: 431. - Keresztesildi)
2012. aug. 15. 13:04
Miért rúgnánk ki? Alapból szerintem már most 2 csapatra szakadt a brigád... :) A hétvégén írogatókra, meg a hétközben írogatókra... Én spec. a hétvégémet sosem áldoznám arra, hogy a neten lógjak, de hétköznap simán belefér, a hétköznap úgyis csak egy út, ami a hétvégéhez vezet. :D
432. keresztesildi (válaszként erre: 426. - Fürge_newl)
2012. aug. 15. 13:01
Jól teszed! Ha ilyen undorral jársz be melózni akkor annál minden jobb! :)
2012. aug. 15. 13:00
No igen, az áprilisi szülésről már valószínű lecsúsztunk, de csak nem rúgnak minket ki innen :)
2012. aug. 15. 12:58

Alapjáraton nekem is nyugis a munkahely és normális a főnökség (egyetlen alkalmazott vagyok), tehát nem valószínű, hogy kirúgnának, de az ördög nem alszik...

No meg mikor 3 hétig egyedül vagyok, ha ők nyaralnak és akkor jön majd áru akkor szívás egyedül lerámolni x paletta cuccot.

429. Pepperoni_9 (válaszként erre: 248. - Dba?)
2012. aug. 15. 12:57

Nekem is megjott szombaton, kiszamoltam, pontosan 8 nappal hamarabb, mint szokott. (Nekem ez olyan furcsa... Elso nap csak barna volt, aztan most 4 nap utan hire-hamva sincs az egesznek, pedig altalaban a 8. napon is neha megvan... Nem tudom mire velni...)

Mindegy is. :) En is ereztem mindenfele tunetet. Szerintem ÉN csak bemagyaraztam magamnak... :( Persze ez nem mindenkinel torvenyszeru! Nekunk is van mar ey kisfiunk, holnap lesz 17 honapos nagfiu :) Mi kis korkulonbseget szertnenk, 7 honapja probalkozunk. De biztos, h a szoptatas miatt nem jon ossze. De most eltokelt vagyok es le fogom redukalni a nappali cicit 3-ra, reggel, a delutani alvasnal es az esti elalvasnal. Ejszaka is felkel meg, azt is meg fogom szuntetni. Remelem, be fog valni :)

Nektek nagyon drukkolok!!! Remelem kovetkezo honapban mar lesz egy eros zebras teszted!

En amugy azon gondolkodtam, hogy igaz, hogy mi mar tuti nem fogunk aprilisban szulni (illetve ha minden jol megy...), akkor mi mar nem is irhatunk ide? :(

428. fürge_newl (válaszként erre: 427. - Vizipókocska)
2012. aug. 15. 12:57
A lényeg annyi, hogy amint az orvos megállapítja, hogy szívhang és minden egyéb rendben, akkor lehet szólni, az előtt én még nem szólnék azért, mert ugye addig bármi lehet. De amikor már kalapál a kicsi szüve neki, akkor az esetek igen nagy százalékában abból biz' igazi gyerök lesz. :)))
2012. aug. 15. 12:44
Nekem nagyon rendes főnökeim vannak és a munka sem nehéz fizikailag, szóval ameddig tudok szeretnék dolgozni. Most szabin leszek hétfőtől, de ha visszajövök szerintem szólni fogok nekik a dologról.
426. fürge_newl (válaszként erre: 424. - Vizipókocska)
2012. aug. 15. 12:35
Ez munkahelytől függ... hivatalosan az új Mt. szerint azonban tényleg érdemes minél előbb, írásban bejelenteni, hogy a védettség meglegyen. Én speckó lesz@rom, mondtam, hogy állok a munkahelyemmel, kirúgni meg nem akarnak a szemetek. :))) Én még 2 hétig vagyok, aztán, ha a doktorbácsi mindent rendben talál, azonnal kiíratom magam, és egyúttal akkor is fogom bejelenteni a kedves cégemnek, hogy nyasgem, oldjátok meg nélkülem. :D Tudom, ez így úgy hangzik, hogy mekkora genyó vagyok, de higyjétek el, megvan rá az okom, mert aki velem b@sz@kodik, azt én nem hagyom annyiban. Bosszúálló típus vagyok, evvan. :)
2012. aug. 15. 12:25

Én ha oda kerülök minél előbb be fogom jelenteni és írásban,merthogy onnantól nem rúghatnak ki! A szó meg elszáll...

Illetve nálunk azért van, hogy sokat kell pakolni, nehezet emelni így tudniuk kell rögtön,hogy miért nem akarom majd az ilyen feladatot csinálni.

2012. aug. 15. 12:23
Ti mikor jelentitek be a munkahelyeteken? Ezt hogy szokták?
2012. aug. 15. 12:21
Jajj, annyira jó már nektek!!! :)
2012. aug. 15. 12:16

Sziasztok csajok! Délelőtt volt munkám rendesen, de most van egy kis nyugi. :-)

Én már voltam dokinál múlt hét pénteken és csak egy kis pötty volt a babuci. Jövő hét csütörtökön vagy pénteken megyek újra. Mondta, hogy vigyek fényképezős telót, de én fényképezőgépet viszek... :-DDD

421. hajini
2012. aug. 15. 11:59
nekem 3 napig adagoltak az oxit, mire beindult: )Szenvedtem vagy 7orat, aztan elakadt és. császár...
420. fürge_newl (válaszként erre: 419. - Keresztesildi)
2012. aug. 15. 11:37
Jaja, sokkal jobb így. :) Amikor az első gyerekért küzdöttünk, akkor is fórumoztam, mert ilyenkor jólesik a közösség, de ott mindenki az elsőért ment. Senkinek fingja nem volt semmiről, de nagyon okosakat mondott mindenki... :)))
2012. aug. 15. 11:35
Kész szerencse, hogy felnéztem egy fórumra ahol már nemcsak kismamák hanem anyukák is vannak, lehet tapasztalatot gyűjteni rendesen :)))
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook