Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2012 márciusi babák! fórum

2012 márciusi babák! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
7169. Medoxmama
2012. aug. 15. 23:48
Sziasztok en most regisztraltam.2012.03.26-an szuletett a kisfiam.3 hos kora ota tapszeresek vagyunk, most hipp HAt adom neki elotte a biot es zold a szeklete.az elmulik neki?nem baj ha zold?
7168. Nixy7
2012. aug. 6. 17:20
Ja most, hogy megint elolvastam, akkor láttam, hogy a bébikaját meg eszi :)
7167. Nixy7
2012. aug. 6. 17:19
Lehet a melegben sem akar annyira enni. Mi sem eszünk sokat, inkább a víz kell neki, a tejet eltolja.
2012. aug. 6. 09:46
Azért fejd, ne apadjon el teljesen, hátha kéri majd. Lehet a fogzás miatt sztrájkol.:( Ebben a melegben nem csoda, ha nyűgösek, holnap talán már jobb lesz!
2012. aug. 6. 08:34

Látom senki nem akar dumcsizni,de én azért írom a magamét.

Lexyke nyűgös most,tegnap és előtte sem akart szopizni rendesen,kiköveteli a bébikaját,na azt megeszi,de a tej nem megy úgy.Nekem meg egyre kevesebb lesz:(

7164. Mogyicsoki (válaszként erre: 7162. - Piac)
2012. aug. 4. 09:24
Milyen hamar megnőnek:( Nemrég még arra vártunk megszülessenek,lassan meg már futnak:)
2012. aug. 4. 09:22
Ma elmondhatom végre jókedvvel ébredtünk:) Lexyke gyakorolja a mászást egyre aktívabban:)Olyan édesen tuszkolja a popsiját:)
7162. piac (válaszként erre: 7161. - Mogyicsoki)
2012. aug. 3. 17:30

Én jó ötletnek tartom!

Mi szerdán kaptuk meg a 4hós oltást!Nem volt hőemelkedés se semmi,szerencsére!Csongor már szép szál legény,7800g és 66,5cm! :)

A babapuszi olyan jóóó.Néha én is kapok! :)

2012. aug. 3. 08:51

Én úgy gondolom,menjen tovább a fórum,tehát,ha valakinek van kedve,írhat nyugodtan.

Szóval,nálunk most az a helyzet,hogy Lexyke iszonyat nyűgi tud lenni,fog még sehol:( De viszont kapok puszikat,aminek úúúúgy örülök:)És mászni is próbál.Tegnap menet közben aludt el a szőnyeg közepén:)

Megkóstoltuk tegnap az epres babakaját,ízlett neki és nem ütötte ki szerencsére.

7160. piac (válaszként erre: 7159. - Vicuske)
2012. aug. 1. 22:22
Nem fontos,hogy ki,csak értelmetlen szerintem!De hát ha neki így jó!Én nem foglalkozom vele! :)
7159. Vicuske (válaszként erre: 7158. - Piac)
2012. aug. 1. 14:54
Kire gondolsz?
7158. piac
2012. júl. 31. 18:05
Töröltetni majd más névvel regisztrálni?Ennek mi értelme?
2012. júl. 23. 22:54
Nálunk sincs uszítás,nem haragszom senkire és senkinek nem is segítek haragudni.Nem kifogás,akkor abban a pillanatban így éreztem.Ma már azon is gondolkoztam egyszer,lehet az egész profilomat törlöm.Nálam is vannak mélypontok.Sőt emberből vagyok,ezért tévedhetek,hibázhatok is.Általában be is ismerem.Én is magamnak akarok megfelelni,na meg a családomnak.Most így éreztem,lehet rosszul tettem,de még mindig ezen agyalok,hogy miért van ez,miért történt,hiszen tényleg 9 sőt több hónap eltelt szóváltás nélkül.Mondjuk volt,hogy azt éreztem,nem vagyok odavaló a klubba,sok mindenhez nem tudtam szólni,nem tudtam sokszor menni,mert tényleg nem volt időm.Sokszor kakukktojásnak éreztem magam,sokszor meg olyan jó volt beszélgetni.
7156. Nina01
2012. júl. 23. 22:10
Reni,én viszont nem a többieknek akarok megfelelni,hanem önmagam akarok lenni,és ha én úgy gondolom az marad akit akarok,az úgy lesz,és a kluban nem ezért szeretnek csajok,vagy nem ezért utálnak,mert bezzeg te nem töröltél senkit...nálunk nincs uszítás,nem zavarja őket,hogy kivel vagyunk ismik,sőt erről nem is beszélünk.Úgyhogy ez a kifogás érthetetlen számomra...Mindegy,tényleg nem vagyunk egyformák,nekem is nehéz ezt feldolgozni,túl lelkis vagyok,nem szeretem a háborút sem....és Andóka nagyon jól beszélt,de ezen már nem lehet segíteni,csak azzal,ha igen Reni a szépre emlékezünk:)
2012. júl. 23. 20:30
Nekem hiányzik mindenki a rigojáival együtt:(:(
2012. júl. 23. 19:54
Nina,nem bántottál meg,de nem akarok sem vitákat sem semmit azzal,hogy ismik vagyunk.Nem akarom,hogy esetleg valaki azt gondolja keverek,vagy ilyesmi,Nekem nem volt gondom senkivel csak miután vita volt rosszul estek a dolgok én nem azért nem vitáztam,vagy szóltam semmit,mert kétszínű lennék,hanem engem nem érintett a dolog.De ezt már megkaptam,hogy mert csak olvasni járok oda,meg nehogy már ezért szenté legyek avatva.Sajnálom,hogy nem tudtam annyit jönni,de foglalkoznom kell a gyerekekkel,meg nekem nincs semmi segítségem,tehát nálunk old meg magad mozgalom van.Egyébként mindenkit töröltem a másik klubból,nem akarok több konfliktust senkivel,csak a szépre szeretnék emlékezni.Hiányozni fogtok:(
2012. júl. 23. 19:41
igazad van,nekem személy sterint hiányzik a társaság:(:(
2012. júl. 23. 18:59
andóka ez szép végszó :)
7151. andóka
2012. júl. 23. 14:56

Valamikor írtam ide néhányszor. Hogy miért hagytam abba? Mert úgy éreztem, ez egy nagyon szépen összekovácsolódott társaság, már nem nagyon tudok ide bekerülni. De néztem, követtem az eseményeket, együtt örültem veletek, mikor születtek a kismanók, és örültem, hogy egészségesek, és szépen sorra mindenki pontot tett a várandósságára. Gyönyörű pontot a szüléssel, születésel, azzal az élménnyel, ami egyszeri, megismételhetetlen csoda. Persze jönnek majd az új babák, új várandósság, új szülés, új barátok...De Ezt a szülést Ti együtt éltétek át! Ne rontsátok el ezt a gyönyörű szakaszt az életetekben veszekedéssel! Nem vagyunk egyformák. Nem írunk le mindent; minden érzésünket, minden bánatunkat, minden haragunkat, minden mosolyunkat. ..

Remélem, nem veszitek zokon, hogy leírtam, amit gondolok. Szeretnék még hallani rólatok, ha lecsillapodnak a kedélyek. Ez azért fontos nekem, mert teljesen nem tartoztam ide, csak néhány hozzászólás erejéig, ez a gyönyörű időszak, amikor vártuk életünk értelmeit, az enyém is. Kislányom március 2-án született. Ő a harmadik.

Nem érdemes arról veszekedni, hogy tökéletes anyák vagyunk-e. A kicsikéinknek igen! Mi vagyunk a tökéletes édesanyák! És ez a legfontosabb! :-)

7150. Nina01
2012. júl. 23. 14:46
Reni és én mivel bántottalak,hogy töröltél?Na,meg Klaut se bántottam soha,és mégis törölt,na ez is megmagyarázhatatlan...de nem érdekel,mert mindenkinek szíve joga azt csinálni amit akar...Én Gabival vitáztam,de nem csak én gondoltam így,hogy baj van náluk,hanem az üzifalán is van aki nyugtatja,sőt a barinői is elfordultak,ezek sem véletlenek,de jobb lett volna csak bólogatni...aztán úgyis mindneki azt gondolt a háttérben amit akart mindenkiről,mert sokan csak olvastak,otthon magukban gondoltak valamit az illetőről,a témákhoz nem bírtak hozzászólni...aki meg felvállalja a nem sunyiságot,annak meg annyi.És minden csopiban van falka vezér,olyan nincs,hogy mindenki egyforma benne,van aki erősebb ,van aki gyengébb,van aki tud játszani és veszíteni van aki nem...Nekem is van sokkal nagyobb problémám,mint ezek,és ezért én csak a szép emléket hagyom meg innen,a rosszat elfelejtem!!!!
7149. Vicuske (válaszként erre: 7146. - Mogyicsoki)
2012. júl. 23. 09:59
Nem védek senkit (meg tudja védeni magát ha akarja), csak már mindenki az egyik szavával üti a másikat. Én itt csak arra akartam felhívni a figyelmet hogy ez a táblázat nem a vitatkozásról szól. De amint látom már igen és ez elszomorít. :(
7148. piac
2012. júl. 23. 09:49
Engem már nem érdekel!Mindenki ott töröl ahol és akit akar!Én a véleményemet elmondtam!BEFEJEZTEM!Akire kíváncsi vagyok az az ismerősöm maradt és pont!
2012. júl. 23. 09:48
Most már én vagyok a világ legbunkóbb embere,hát marha jó!!
2012. júl. 23. 09:44
Védd csak egész nyugodta,niszen csak neki szabad mindent!E kommentjében is valótlant állít rólam!!Én soha nem mondtam róla ilyent!Ő törölhet,sőt még sérthet is,én nem?Igen valóban terhesség alatt jó volt az egész,de nézz körül mi lett belőlünk!Itt veszekszünk MINDANNYIAN mint az ovisok!Nem szebb,hidd el nekem is szar volt,furdalt a lelkiismeret,csak érezze Ő is azt amit én akkor amikor törölt és olyan dolgokat vágott a fejemhez,amit meg sem érdemeltem!NEM TÖRÖLLEK!!
7145. Vicuske
2012. júl. 23. 09:38

ÓÓÓÓÓ, hát igen, tessék felnőni, de a táblázatból törölve lett? Hmmm....Ez a táblázat ne ma mostani vitáról és széthúzásról szólt szerintem, hanem hogy itt egymásra találtunk, együtt izgultuk végig egymás ultrahangjait, szülését, és mindenkinek megszületett a gyönyörű egészséges pici babája.

És Mogyicsoki, Piac szerintetek így szebb a táblázat akkor most én kérem hogy töröljetek ki belőle.

7144. piac
2012. júl. 23. 09:37

HOVA LETT A NYUGODT GYEREKEM!!!KITÉPEM A HAJAM !!!!!EZT NEM LEHET BÍRNI EGÉSZ NAP SIKÍT!!!

Vajon miért?Mert tele tömöd mindennel,1 kiló gyümivel és feszít a kis pocakja!De neked jók az ösztöneid!

2012. júl. 23. 09:36

"Ő már unta hogy én úgy állítom be magamat mint ha én lennék a tökéletes anya"

Dóri,én ilyet soha sem mondtam rólad,sőt soha nem bántottalak,erre a levelekben osztottál engem is.Én bztos,hogy nem írtam ezt rólad.Nem szóltam sokszor az igaz,mert nem tudtam,vitához meg nem akartam,mert nem érintett engem.

7142. piac
2012. júl. 23. 09:24
Ha meguntad minek jártál oda?Ja tudom!Veszekedni!Ott engedtétek ki a gőzt!Vajon most kin fogjátok?
2012. júl. 23. 07:55

Már egy jó ideje meguntam a klubbot!az első komoly vita után már nem volt ugyan az!És akár ki akár mit mond voltak olyanok hogy egy egy témát igenis tök erőszakosan nyomtak és nem csak én hanem más is sokszor érezte magát kevesebbnek vagy szar anyának mert pl. nem szoptatott és még sorolhatnám!!!!

a kétszínűségről annyit hogy volt olyan aki néha néha feldugta az orrát egy büdös szót nem szólt csak csendben figyelt miután robbant a balé pedig a hátam mögött közli hogy Ő már unta hogy én úgy állítom be magamat mint ha én lennék a tökéletes anya holott ilyet én soha ki nem ejtettem a számon!!!!Bocs ha úgy tűnt de nem tehetek róla hogy azok a bizonyos ösztönök jól működnek!!!Volta és vannak gondjaim nekem is azokat is leírtam ás érdekes módon az ilyen hsz.-eimet sokan figyelmen kívül hagyták de amikor valami jól ment és leírtam az most a vita után már felvágásnak lett minősítve!!!

Elegem lett!És igen mindenkiből főleg azokból akik hallgattak vita után meg miután nem voltam ott felháborodtak és vagdalkoztak!!!A szemembe nem ment ment a hátam mögött!

Tudom nagyon jól hogy még akkor ott is sokan nem szerettetek a stílusom,a temperamentumom miatt de nem érdekelt akkor sem most sem!!!

Jaaa és a törölgetést nem én kezdtem de had döntsem már el mikor kivel és hol szeretném tartani a kapcsolatot!


A témát lezártam magamat meg töröltem innen is!!!

Ja és a táblázat HÁT ÍGY VALÓBAN SOKKAL SZEBB!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


A babáitoknak nagyon jó egészséget,boldogságot kívánok de Rátok nem vagyok kíváncsi többet!

7140. piac
2012. júl. 21. 11:02
Mogyicski!Így azért sokkal szebb a táblázat!Köszi! :)
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook