Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 2012. június 18-tól fogyjunk együtt! Ki tart velem? fórum

2012. június 18-tól fogyjunk együtt! Ki tart velem? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2022. N Helga (válaszként erre: 2021. - Kata7555)
2013. okt. 31. 14:34
Köszi Kata, igyekezni fogok. :)
2021. Kata7555 (válaszként erre: 2020. - N Helga)
2013. okt. 30. 19:06
KEDVES N HELGA, MEGKÉRNÉLEK ARRA, HOGY SZEDD ÖSSZE MAGAD ÉS JÖVŐ7TŐL NE LEGYEN KIFOGÁS :-D
2020. N Helga
2013. okt. 30. 18:19

Sziasztok!

Kicsit elvesztem(A szó minden értelmében). kilót híztam egy hét leforgása alatt. Nem találok vissza. Megbeszéltem magammal, hogy ez a hét még belefér de a jövő héten szigorú leszek magammal és nem engedek kifogásokat gyártani. Nagyon kellene mozogni is, de a legfontosabb az étkezés. A férjem lassan 80 kiló, baromi ügyes és kitartó. Tornázik és a diétát is betartja. Hát belém nem szorult ennyi energia. Kérek egy kis noszogatást lányok, ha nem csinálnám, akkor rúgjatok verbálisan sejhajon.

Mahal- szorítok neked, de biztos is vagyok, hogy aki ilyen jól fut az eléri a célját gyorsan.

Kata- jó pihenést.

Vigyázzatok magatokra.

2019. Kata7555 (válaszként erre: 2018. - Mahal)
2013. okt. 28. 21:42

:) de jó.. tök ügyi vagy :D


Én itthon tornázok (Insi, Asylum, T25) valahogy nem igazán tudok elmenni futni..

2018. mahal
2013. okt. 28. 16:04

Bíztam benne,hogy hátha,de mindegy..


A múlt héten négyszer tudtunk futni.Először 4,7-et másnap 7,4-et és pénteken,szombaton 7,7 sikerült.Olyan jó érzés végre megint ez a táv.:)Jó lenne a 10est is végre döngetni,de annyira érzem a derekam mostanában,hogy nem szeretném megerőltetni,így inkább még "csak" a 7,7-ke marad.Na meg szeretném újra elkezdeni a guggolásokat is,még ha csak napi 50eket is,de jó lenne kis súllyal újra neki állni,meg hasazni is...

Na meglátom mi sikerül.:)De már az is jó,hogy újra érzem a mozgás örömét-szeretetét.:)

2017. Kata7555 (válaszként erre: 2016. - Mahal)
2013. okt. 27. 19:03

ÓÓÓÓ... :(

Ez elég rosszul hangzik..

2016. mahal
2013. okt. 27. 10:54
Nem lehet titkosítani utólag,csak új,indított naplót.Ez van.
2015. mahal
2013. okt. 23. 20:47
Köszi,írtam nekik,hátha..
2014. Kata7555 (válaszként erre: 2013. - Mahal)
2013. okt. 23. 17:03
Szerintem nem lehet, de lehet, hogy meg kellene kérdezni a hoxa "karbantartóknál"... :-)
2013. mahal
2013. okt. 23. 16:30
Nem tudjátok,így utólag lehet még titkosítani a naplót?
2012. mahal
2013. okt. 23. 14:20

Köszi,most rám is fér a drukk.:)

A pihi jár mindenkinek,kell a feltöltődés az ember testének,lelkének.Biztos jó lesz.:)

2011. Kata7555 (válaszként erre: 2010. - Mahal)
2013. okt. 22. 16:08

Akkor hajrá :-D drukkolok :-D

Én is nagyon próbálok figyelni, de annyira nehéz.. Nekem is csak kicsit kellene visszafognom magam..

Hétvégén szerintem elmegyünk kis wellnessezésre egy napra , ami már nagyon kell nekünk.. Szóval a héten extrán oda kell figyelnem :-D

2010. mahal
2013. okt. 22. 15:22

Igen,pár hónapja én is azt gondoltam,hogy nem olyan vészes odafigyelni a kajára,most meg azt tapasztalom,hogy jöhet/ne minden tiltott kaja és én alig,vagy nem is tudom leállítani magam..

De a 70-esek táborához már nagyon szeretnék csatlakozni és,ha betartanám a diétát én úgy gondolom 1hónap múlva (nov. végére) már benne lehetnék én is.Annyira szeretnééééééém!!!!!!

2009. Kata7555 (válaszként erre: 2008. - Mahal)
2013. okt. 22. 08:05

Úgy látszik néha vissza kell találnia az embernek a jó útra.. Én is erősen próbálkotok (pedig egy éve már azt hittem, hogy nem lesznek ilyen gondjaim..)

Bár a mozgással nincs túl sok gondom, ha éppen nem akarok szétszakadni :-D a kajálás a fő gond :-S

2008. mahal
2013. okt. 22. 07:47

Futottunk tegnap este és olyan érzés volt,mint 2hónapja.

Mostanság valahogy nem ment annyira a futás,de ez csak miattam volt.Nem ettem jókat futás előtt,vagy nem sokkal ettem futi előtt és ugye akkor még döcögni is alig tud az ember lánya,nemhogy futni.Kevésszer is futottunk,mert nem tudtuk összehozni soha,hogy elinduljunk.Hol esett,hol a gyerkőcökkel kellett valamerre menni,hol anyumhoz szaladtam,hol....Szóval mindig volt valami.De most már nem lehet!!!A derekam sajna érzi a futás hiányát,olyan mintha kezdene beállni,de figyelek rá nagyon,nem szeretnék újra ágynak esni.


Helga olvastalak,én is imádom a turikat.:)Jó cuccok,megfizethető áron.A barátnőmmel a múlt héten voltunk épp egybe,én akkor nem vettem semmit,de a barinőm pár fölsőre rányúlt,ráadásul délelőtt is turizott,akkor meg 4kabátot vitt haza.Nagyon szupereket.:)

2007. mahal
2013. okt. 20. 19:04

Én az elején pont nem tudom meghúzni az iramot.Sőt az eleje sokszor kínlódás,nem is értem miért.Be kell,hogy melegedjek,mire érzem hogy na most már aztán nyomáááás megindulniiiii!!:)

Ja valamelyik nap futottunk egyszer reggel és egyszer délután egykor és azt hittem belehalok.Nagyon nehezen ment,szinte fájt még a lábam is,alig vánszorogtam..Érdekes ez este még nem volt.


Helga:))Én is szeretem/szeretném,ha szólna futás közbe a zene,de a futótársam nem tudja elviselni a zenéimet,én meg az ő zenéire nem gerjedek.Úgyhogy marad a traccsparti futásnál.Be nem áll a szánk,hol nevetünk,hol "sírunk".Tök jó,mert szinte a barátnőm lett a futótársam.Nagyon aranyos csajszi,nagyon emberi.:)

2006. N Helga
2013. okt. 16. 17:07
Mindenkinek megvan a saját stílusa. Szerintem a legjobb úgy mozogni ha a kedvenc zenéd szól vagy ha jó társra lelsz a futáshoz. Az sem jó ha lassúbb mint te, de az sem ha gyorsabb. Nekem egy noszogató kellene, vagy egy személyi edző....és akkor felébredtem.
2005. Kata7555 (válaszként erre: 2004. - Mahal)
2013. okt. 15. 13:53

Én azt hiszem, hogy egyedül szeretek..

A férjemmel próbálkoztunk, de ő nagyon meg akarta mindig húzni az elejét, én pedig inkább a hosszútávra megyek. Az unokanővéremmel próbáltunk egy jó szigetkört futni, ő kicsit lassabban fut, mint én, úgy jó is volt :) Közben még beszéltem is hozzá.. De az igazi nekem akkor is az, hogy szombat reggel felkelek, összekészülődök, amíg a férjem alszik és a magam csendességében elindulok futni :)

Egyedül a gondolataimmal, nézelődök, hallgatom a város reggeli zajait :D

2004. mahal
2013. okt. 15. 07:58

Helga igen,láttam a naplódba.Tudom,hogy nem vigasztal téged,de én nagyon örülnék,ha ilyen TündiBündi mérlegem lenne,mint a tiéd. :)Van,hogy kevesebbet,van hogy többet mutat a mérleg,de a lényeg,hogy 80alatt vagy.:)

Egyébként van aki társsal tud futni,van aki meg egyedül szereti.Én az előbbi vagyok.Volt,hogy párszor futottam egyedül,de úgy előbb megálltam.Párban,visz a párom,meg akkor a lábam is jobban szalad.:))


Most is mennénk futni,de nem tudom az idő engedi-e??

2003. N Helga
2013. okt. 14. 19:28

Mahal-szebbet mutatott, de ma megint viccel velem.

Nem értem én ezt.

Lehet, hogy nekem is egy futótárs kellene, de sajna a lustaságom erősebb.

Kata- le a kalappal, nem semmi :)

2002. mahal (válaszként erre: 2001. - Kata7555)
2013. okt. 14. 07:52
Húúúúú Kata az szuper idő!!!!Nagyon ügyi vagy!!
2001. Kata7555
2013. okt. 13. 16:37

Csajok!


A vége 12,21 km 1 óra :D (4:55 perc az átlag :D)

2000. mahal
2013. okt. 12. 22:37

Helga szebbet mutatott a mérleged,vagy csak megkegyelmeztél neki??:))

Köszi!:)Barátnővel futunk.:)Ma nagyon rossz kedvem/napom volt semmi hangulatom nem volt a futáshoz se,de ahogy megláttam Beát,a futótársamat, elszállt minden rossz érzésem és csak futottunk.:)Nagyon jóóóól esett!!Isteni idő volt,ujjatlanba futottunk.Ma már 6,6 sikerült és érzem,hogy már ez is kevés volt,de annyira éreztem közbe most is a derekam,hogy nem mertem többet,pedig nagyon jóóóóól esett.:))Imádok futni!!:)

1999. N Helga
2013. okt. 12. 14:52

Megmenekült a mérleg. Bár nem sokon múlott az élete.

Mahal-ügyes vagy. Én biztos megpusztulnék ha ennyit kellene futnom. Biztos jó társaságban teszed. Barátnőkkel vagy családdal futsz??

Kata- még most csípd el a kilókat nehogy elszabaduljanak. :)

Felétek milyen az idő?

Erre Szegeden most sétálós, andalgós az idő.

Remélem holnap is ilyen marad.

1998. mahal
2013. okt. 11. 22:14

Az a rossz,hogy látom magamon ezt a pár visszajött kilót.Na meg a ruhákon is. :(

Na figyelek is ezerrel és most már mennie kell a mozgásnak is.Ma is volt futás,igaz ma picit nehezebben ment ,de a 4,7 meg volt,bár a derekam szinte végig éreztem. :( Lehet orvos lesz belőle.Pedig annyira orvosellenes vagyok.

1997. Kata7555 (válaszként erre: 1996. - Mahal)
2013. okt. 10. 14:37

Az én nyári szép eredményem sincsenek már sehol :(

2 kilót sikerült leadnom nyáron, bár az szerintem a bicajnak volt köszönhető :( most pedig megint kezdem úgy érezni, hogy vissza fognak jönni azok a kilók (mármint a többi) :(

1996. mahal
2013. okt. 10. 10:01

Jajjjjj elég brutálisnak hangzik ez az extrém sport!! :)


Futottunk!!NAGGGGGYON JÓÓÓÓL ESETT!!Annyira jó volt elindulni.De csak 4,7-et mentünk,most még nem mertem többet,majd holnap is megyünk és akkor hátha összejön egy picivel több km.


Lányok én is haragba vagyok a mérlegemmel.Jól eszek,igaz mozgás nem sok volt mostanság,de sokat mutat nagyon. :(

1995. Kata7555 (válaszként erre: 1994. - N Helga)
2013. okt. 10. 07:44

Ez már extrém sportnak számít, nem? :-)


Igyekszem :-)


Mahal volt futás? :-)


Helga kibékültetek a mérleggel?

Tudom, hogy nem a mérleget kell figyelni, de ma reggel én is legszívesebben kidobtam volna az ablakon :-)

1994. N Helga
2013. okt. 9. 19:30

Igen csajok, magassarkúban futott. Na jó nem tűsarkú, hanem a telitalpas magas. Szerintem még így is gáz volt.

Mahal-Örülök, hogy meggyógyultál.Indulás futni, amíg még lehet.

Picit eltüntem én is mert a mérlegre berágtam. Nem ettem semmi rossz ételt mégis több lettem egy kilóval. Olyan kiábrándító.

Kata- neked minden jót a hétvégi versenyhez. :)

1993. Kata7555 (válaszként erre: 1992. - Mahal)
2013. okt. 8. 16:49

Végre visszatértél hozzánk :-)

Sajna mindenkitől azt hallom, hogy beteg :-S remélem te már teljesen jól vagy :-)



Bizony :-) Nagyon az időre akartam menni :-) vasárnap verseny :-) Előtte azért még egyszer kellene futnom :-) Nyomom otthon a tornát, de a futás azért más...

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook