Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 2012. június 18-tól fogyjunk együtt! Ki tart velem? fórum

2012. június 18-tól fogyjunk együtt! Ki tart velem? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
1932. Kata7555 (válaszként erre: 1931. - Mahal)
2013. szept. 5. 14:30
De hány kilóról írsz Mahal? Ami szerinted visszajött?
1931. mahal
2013. szept. 5. 09:24

Helga nagyon nem szeretném,hogy visszajöjjön az a sok kiló,pedig már kúszik felfelé a mérleg. :(Pedig annyira utálom magam érte.


Kata én is úgy vagyok vele,hogy mozogni mozgok,de a kajálás most nagyon gáz!!Futni múlt héten voltan pénteken,de azóta csak egy nap telt el úgy,hogy nem mozogtam itthon pluszba.A kajáim viszont szörnyűek!!Sok is és rossz is.:(

Tegnap rájöttem,hogy nem eszek elég zöldséget,sőt alig eszek zöldséget és helyette ugye megy más..


Ma felvettem egy szabadidőgatyát és egy ujjatlan felsőt itthon és már látszik a visszahízás!!:((((

Fúúúúúj nagyon utálom!!

1930. Kata7555 (válaszként erre: 1929. - N Helga)
2013. szept. 5. 00:37

Szia!


Nem tudom, hogy ez nekem szól e, mert én még mindig nem érzem magam olyannak, amilyen szeretnék lenni, sőt.

A férjemnek "normál" ételeket főzők, bár szerencsém van, mert szereti az egészséges ételeimet is ;-)

Ti hogy haladtok? :-)

1929. N Helga
2013. szept. 4. 19:07
Annyira ügyes vagy. A képeid szerint karcsú és csinos vagy, tartod a súlyod évek óta.Szerintem a sok mozgás is nagyban segít ebben.A párodnak külön főzöl?
1928. Kata7555
2013. szept. 3. 20:04

Kilengés? :)

Hát.. nyár, meleg, kis csalások :D


Az az igazság, hogy nekem a mozgással nincs bajom az evés viszont most azt hiszem, hogy kezd nehéz dió lenni. Megint vissza kell állnom a szigorúbbságra magammal szemben. Néha nagyon nehéz. Az a baj, ha engedékeny vagyok magammal, akkor sok mindent megengedek :( és így következik be a visszahízás..

1927. N Helga
2013. szept. 3. 18:04
Lányok, mi ez a kilengés?? ejnye-bejnye. Mahal nehogy abba a hibába ess mint én. Nem tudtam megállni és visszajött minden. Most megint megy lefele de nehéz, és sajnálnám ha neked is visszakúszna.Ne értsd félre nem kioktatni akarlak, csak én már a saját bőrömön tapasztaltam sokszor a jojózást.
1926. Kata7555 (válaszként erre: 1925. - Mahal)
2013. szept. 3. 15:19
Én ma éreztem ilyen iszonyat puffadásos érzést :S nem tudom, hogy mitől pedig tegnap azért nem volt melléevés :S
1925. mahal (válaszként erre: 1924. - Kata7555)
2013. szept. 3. 08:53

Szia!

Az a baj,hogy nálam mostanság a "rossz" kaja nyer.Ha már sikerül megemberelnem magam és normálisan eszek,az szinte csodaszámba megy.Pedig mikor összejön a jól kajálás és még aznap a mozgás is,annyira jóóóóó érzés,mert nem vagyok tele,a hasam beesve,amit imádok.:)


Óóóóó,de jóóó!!Nekem néha nehezen megy a futás.Múlt héten pénteken voltam utoljára és holnap előtt nem fog összejönni,de remélem hogy a hüsibb idő meghozza a lendületemet és ezáltal a kajára is jobban tudok/tudnék figyelni.

1924. Kata7555 (válaszként erre: 1923. - Mahal)
2013. szept. 2. 15:58

Szia!


Én is össze-vissza eszek :s lángost és társait.. ma már nem is mertem mérlegre állni.

Csak váltófutás lesz :) így 8,2 km :) vasárnap :) De úgy látom most a saját "rekordjaimat" döntögetem, magam sem értem hogyan :)

Vannak ilyen időszakok sajnos, hogy a "rossz" kaja nyer, de nem szabad csüggedni ..

1923. mahal
2013. szept. 2. 15:25

Sziasztok!

Olvaslak benneteket,de nem szívesen akarok írni,hogy miket eszek össze.

Kata mikor mész a félmaratonra?Melyik nap?De jóóóó!!:)

Helga végre elindult a súlyod lefelé.:)Nekem mindig picivel többet mutat most,mint kellene..Utálom!!!De tudom,hogy én vagyok a hibás,mert rosszakat eszek,de olyan,mintha állandóan éhes lennék.

1922. N Helga (válaszként erre: 1921. - Kata7555)
2013. szept. 1. 10:47

Szorítok neked, hogy jól menjen. Bár aki ennyit fut annak biztosan nem olyan nehéz.

Remélem jó idő lesz és nem fog esni. Írd majd meg , hogyan sikerült.

1921. Kata7555
2013. aug. 31. 09:56

Sziasztok :-)


Én ma futással kezdtem a napot :-) 11 km 55 perc alatt :-)

Jövő7en félmaraton váltófutás :-) Én 8,2-t vállaltam be, de valószínűleg még egy 5-öst ráhúzok majd az egyik csapattársammal ;-)

1920. N Helga
2013. aug. 28. 13:34

Szeretek biciklizni, arról nem is beszélve , hogy közlekedni sem nagyon lehet nálunk a városba, sokkal egyszerűbb kerékpárral eljutni bárhová.

Én télen is ezzel járok, hisz ez a munkám. Imátkozom is novembertől, hogy ne essen nagy hó.

Tegnap előtt tornáztam a kis gyilkos tornánkra, de tegnap nem volt időm. Hátha majd ma.

1919. Kata7555
2013. aug. 27. 13:57

Sziasztok!


Sajna tegnaptól már nem tudok bicajjal járni :S vettem bérletet is.. bár még mindig reménykedek, hogy lesz egy kis meleg :)

Én az otthoni tornát nyomom, de azért furi lesz, hogy nem bicajozok 2 órákat.. "csak" az otthoni egy-másfél órás edzés marad.. Így belegondolva sok idő :) a 2 óra bicaj és a min egy óra edzés :) bár a bicajozás marhára kikapcsol és jól is esik..

1918. N Helga
2013. aug. 26. 13:52

Mahal veled mi újság?

Jól telt a hétvége?

Ma se megyünk sétálni mert szakad az eső. bár a reggeli mérés feldobott, mert elindult lefele a nyavajás.

1917. Kata7555 (válaszként erre: 1916. - N Helga)
2013. aug. 26. 07:30
Szerintem keves olyan ember van, aki nálam gyorsabban akarja a dolgojat :-) szóval megértelek :-)
1916. N Helga
2013. aug. 25. 19:01

Tudjátok az a fajta vagyok aki mindent rögtön szeretne. Hétfőn megpróbálkozok valamit mozogni.

Eleredt az eső is így a levegő nem olyan nyomott.

1915. Kata7555 (válaszként erre: 1914. - N Helga)
2013. aug. 25. 13:11

Szia!


Én szeretem a naptárt követni, mert szerintem okkal van úgy alakítva, ahogy.. de azért én is eléggé gondolkozok, hogy a sok Insiből összeválogatom a kedvenceket :)


Azért nem látszik a mérlegen a 2 nap "jó" kajálás, mert a szervezetnek a 2 nap még "semmi" mármint a szervezetnek sokkal több idő kell, hogy átálljon és tényleg látványos legyen. Nem szabad egyből csodát várni :) tudom, hogy könnyű ezt mondani, de mindenhez idő kell :)

1914. N Helga
2013. aug. 25. 08:20

A férjem a hétvégén nem tornázik, de hétközben munka után nekivág és szinte mindig a maxos verziókat nyomja. Nem követi a naptárban leírtakat. Néha becsúszik egy kis T25 is.Kíváncsi a 60-napos eredményre.

Már két napja nem bűnözöm, ennek ellenére semmi nem megy le. Miért van az, hogy amikor eszel rögtön felugranak a kilók lefelé meg egyáltalán nem.Továbbra is utálom a mérleget. :( Felétek már rossz idő van? Itt szegeden még egész jó.

1913. Kata7555 (válaszként erre: 1911. - N Helga)
2013. aug. 23. 10:39

Szia!


Néhány bűnözős nap belefér :) ne keseredj el ettől :)

A férjednek nagy-nagy dícséret, hogy meg akarja csinálni :) (Remélem te is csatlakozol hozzá :))

Az az igazság, hogy én is az Insi közben jöttem rá, hogy nem éri meg keveset enni. Muszáj normális kalóriamennyiséget bevinni, ahhoz, hogy bírja az ember rendesen az edzéseket. Én azt gondoltam, hogy én olyan 1200 körül eszek, aztán egy ideig csináltam a kalóriabázist és kiderült, hogy simán eszek 1600-1700 kalóriát, viszont a bicajozás és edzés mellett nem is nagyon lehet kevesebbet.. A csokifiú azt mondja, hogy 1600-1800 nőknél tök normális. Férfiaknál gondolom olyan 2200-2400 körül lehet... de ezt nem merem biztosra mondani. A dvd-k végén van mindenféle ételajánló meg van étrend is külön letölthető szerintem abban mélyedjen el egy kicsit a férjed :) A szénhidrát tök fontos szóval azt szerintem ehet, pláne, ha nehéz fizikai munkát végez, viszont próbáljatok meg teljes kiörlésűt, illetve mindenből a fogyisabbat enni, venni. Tudom, hogy ez nem mindig megoldható meg drága meg minden, de úgy sokkal látványosabb eredményt lehet elérni. Az esti vacsit sem szabad szerintem kihagyni, viszont ott már azért figyelni kell, hogy mit eszik az ember.


Eddig milyen tapasztalata/tapasztalatotok van az Insivel kapcsolatban? Ő minden nap tudja csinálni? Mikor kezdte? Nálam és sok hozzám hasonló már fanatikussal volt úgy, hogy egy idő után már vártuk és lestük, hogy mi lesz a kövi napi edzés és alig vártuk, hogy megcsinálhassuk :)

1912. mahal
2013. aug. 23. 07:48
A kis nyaralásunk után én se lettem angyalka,mert közben volt egy nyársalásunk és 2napja este kakaózom..Súlyom ennek megfelelően több is,mint kéne..
1911. N Helga
2013. aug. 23. 07:22

Hát......, tartozom egy vallomással. :(

A 20.-án elszakadt a cérna és elkezdtem minden egészségtelent magamba tömni és nem mértékkel.

Az eredmény 2 kiló plussz.Jelentem észhez tértem és ma már önmegtartóztató leszek.

Még nem tudom , hogy mozgok-e ma valamit(persze reggel kihordtam az újságot)De igyekszem.

A férjem nagyon belendült és végig akarja vinni a 60 napot. Kíváncsi mi lesz az eredmény.

Kata szerinted egy nehéz fizikai munkát végző embernek mennyi szénhidrátot és mikor kell megenni, ha szeretné tartani az insanyti-programját? Én azt tanácsoltam neki, hogy egy zsemlét reggel és délben megehet inkább az estire figyeljen.

1910. mahal
2013. aug. 22. 08:48
Amikor elkezdtem a futást örültem én is,hogy sötét volt mindig mikor tudtunk menni futni,mert nem sokan láttak,de most már nem érdekel.Ha megy a futás futok(futunk),ha valamiért nehezebben megy bele gyalogolok(bele gyalogolunk).
1909. mahal
2013. aug. 22. 08:45

Na jó,én se tömtem magamba mindent ami elém került..Csak amit szeretek.:))Neeeem.:)Amit szeretek azt azért megettem "mértékkel".


Én amikor tavaly télen elkezdtem a futást,alig pár emberke futott még kis falumba.Most meg néha mikor futunk sok-sok futóval találkozunk.Tegnap pl. nem volt más futó mikor mi futottunk,de 2hete olyan 20 emberke futott még rajtunk kívül.:)Kíváncsi vagyok szeptembertől is futnak-e még,de jó látni,hogy ilyen sokan megmozdulnak.

Helga és van aki gyorsan fut,van aki lassabban.Mindenki a saját tempójába.

2-3éve anno mikor már futottam, kétszer egy csajt "elvonszoltunk" magunkkal futni,na ő azt mondta már akkor hazafelé,hogy ő busszal megy haza(persze nem engedtük,inkább sétáltunk vele),utána ő le is állt a futással,azt mondta nem bírja,utálja.Most pár hónapja ő is neki fogott újra,volt hogy 1-2szer a fiával,volt hogy a férjével futott,de mostanában egyedül is látom.ÉS FUT.:)Élvezi,sőt a múltkor,amikor összefutottunk örömmel mondta,hogy 4km-t 40perc alatt fut le.Mondta,hogy tudja hogy nem nagy idő,de fut és tetszik neki.:)

1908. Kata7555 (válaszként erre: 1906. - N Helga)
2013. aug. 20. 16:35

Én azért igyekeztem, de volt, aminek nem voltam hajlandó ellenállni ;-)


A homokban konkrétan nem próbóltam a futást, mert nem akartam a futócipőmből a homokot vakarászni :-)

Szerintem, ha látnád, hogy mennyien futnak ott melletted pláne kedvet kapnál Helga :-)

1907. N Helga (válaszként erre: 1906. - N Helga)
2013. aug. 20. 09:23
Úgy látom nem találtam meg a megfelelő betűket :)
1906. N Helga
2013. aug. 20. 09:22

Örülök , hogy épségben visszatértatak.

Biztos vagyok benne, hogy a nyaraláson én sem figyelném mi az egészséges vagy fogyókúrás. Olyan ritkán szabadul el az ember , akkor legalább érezze jól magát.

Mahal-majd lemegy .

Kata- biztos nagyon szép helyen jártál, kipróbálnám a tengerparti futást :) bár lehet, hogy séta lenne ??

1905. Kata7555 (válaszként erre: 1904. - Mahal)
2013. aug. 19. 22:11

Szerintem az előbb meglesz, mint jövő nyár :-)

Már most nagyon csini vagy ;-)

1904. mahal (válaszként erre: 1901. - Kata7555)
2013. aug. 19. 15:23

ÓÓÓÓ,Olaszországban futni..Hmmm...Ez igen..:)

Irigylem a mérlegedet.NAGYON!!!:)Nekem sajna többet mutatott a mérlegem,mint a Balaton előtt,de nem vészes és most ezerrel figyelem a kajámat,mert jövő nyárra szeretném már nem takargatni ennyire magam.

1903. mahal
2013. aug. 19. 15:18

Hidd el Kata nem túlzok.Sajnos.:(

De már annak is örülök,hogy érdekel a kinézetem,az alakom.Próbálom javítgatni,alakítgatni amit az évek alatt elcsesztem.

Egyenlőre az is nagy élmény,hogy már be mertem menni a Balatonba annyi ember előtt fürdőruciba.Először nagyon zavart,hogy mennyire le vagyok vetkőzve,de aztán a vízbe már nem látszottam annyira,amikor meg a parton voltam vagy fürdőlepedő vagy egy kendő volt a derekamon és kifejezetten élveztem,hogy süti a bőröm a nap.:)

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook