Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 2012. június 18-tól fogyjunk együtt! Ki tart velem? fórum

2012. június 18-tól fogyjunk együtt! Ki tart velem? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
1902. Kata7555 (válaszként erre: 1897. - N Helga)
2013. aug. 18. 20:54

Szia :-)


Az első lépések megvannak, az a comb pedig lassan-lassan formálódni fog ;-) és szerintem túloztok egy kicsit (bár én sem szeretem az enyémet ;-) )

1901. Kata7555 (válaszként erre: 1900. - Mahal)
2013. aug. 18. 20:51

Sziasztok :-)


Én is vagyok :-)

Imádom Olaszországot (még mindig.. :-) )

Kajában én is elúsztam, pedig jó akartam lenni, viszont, ahogy Mahal úgy én is elég aktív nyaraláson vagyok túl :-) egyszer még volt egy 10 km-es futás is a tengerparton ;-)

Azonkívül órákon át sétáltunk, labdáztunk stb :-)

Én holnaptól zökkenek vissza :-)

Ami furcsa volt, hogy a mérleg ma délután 54,3-at mutatott ;-)

1900. mahal
2013. aug. 18. 16:59

Megérkeztem.:)Nagyon jól éreztük magunkat,az idő is szuper volt.

Össze-vissza ettem:lángost,pizzát, picit a nutellás gofriból,sült krumplit.Ja és egy joghurtos Magnumot.Viszont rengeteget ugráltam.:)Röpiztünk,fociztunk,frizbiztünk és pancsoltunk.:)Mától próbálok visszazökkenni a rendes kerékvágásba.

1899. N Helga (válaszként erre: 1898. - Mahal)
2013. aug. 14. 15:59

De jó!!!

Mármint, hogy nyaraltok. Érezzétek nagyon jól magatokat. Remélem az idő is rátok mosolyog. A combunk meg lefogy lassacskán (remélem)

1898. mahal
2013. aug. 13. 20:20

Helga ez igen!:))Az is,hogy a férjed tornázott és az is,hogy te is.

A combommal vagyok valójában én is bajban.Jó nemcsak a combommal,de a többivel már-már kiegyeznék.De a combom....:(Úgy érzem az sose lesz olyan,amilyet szeretnék.De még közel olyan se..:(


Holnap még leszek,aztán csütörtöktől én se,majd csak vasárnap.Drága férjem kiügyeskedte,hogy 'nyaraljunk'.:)A gyerekek már alig várják..Jó én is.:)

1897. N Helga
2013. aug. 13. 07:36

Kata siess vissza!

Képzeljétek erőt vettem magamon és tornáztam.

Hogy mi vett rá??? Tegnap a férjem munka után végigcsinálta az egyik tornát. Magamban arra gondoltam, ha neki meló után még van ereje, akkor én mit hisztizek. Igazán kitartó, nem úgy mint én.

Most igazán jól érzem magam.

Bár nem tetszett a combom- torna közben hátulról megvilágított a fény és olyan volt mintha egy háj rövidnadrág lenne rajtam. Csak úgy lobogott a combom mint egy zászló :(

1896. Kata7555
2013. aug. 12. 23:41

Sziasztok Csajok :-)


Ügyik legyetek én pár napig most nem leszek, de majd gondolok rátok ;-)

1895. N Helga
2013. aug. 12. 12:18

Köszi lányok, jobban vagyok. Bár a hétvégén egy párszor futottam. Sajnos nem diétáztam mert délután olyan remegés jött rám (leesett a cukrom), hogy ennem kellett valami cukrosat.

Élvezem, hogy egy kicsit lehült a levegő bár felénk(szeged) nem volt eső.

10kilóméter nagyon jó. Ügyes vagy.

Holnaptól erőt veszek magamon és valamit ugrabugrálok.

1894. mahal
2013. aug. 10. 17:41

Kata de jóóó!:)A szél nehezít nagyon,de még mindig jobb,mint a 40fok.Legalábbis nekem.:)

Kata nekem meg megélni jó végre,hogy nőnek érezhetem magam.:)

1893. Kata7555
2013. aug. 10. 10:48

Sziasztok! :-)


Majd 10 km lefutasaval kezdeni a szombatot csodás :-) csak a szél fogott vissza kicsit :-)


Helga lehet, hogy beszedtél valami vírust? Én is hallottam mostanában ezt a csúnya állapotot :-S jobbulást!


Mahal olyan jó olvasni a soraidat :-)

1892. mahal
2013. aug. 10. 10:03

Sajna nincs sok régi kihízott ruhám,mert a nagyját elosztogattam,1-2 véletlen itt felejtett ruhadarabom van csak,de már azoknak is nagyon örülök,mert a ruhaméretem tavaly óta igencsak változott és nem igazán tudok ruhára költeni..


Remélem ma már jobban vagy Helga.A hasmars kiveszi az emberből az erőt rendesen,most ne ugrálj szerintem.Jövő héten is lehet tornázni.:)

1891. N Helga
2013. aug. 9. 17:38

Micsoda öröm ha rájön az ember lányára egy két régi ruhadaram. Sokszor meglepődök rajta mi van a szekrényembe.

Sajnos reggel óta futkosok arra a bizonyos helyre. Valószínűleg elkaptam valamit. Gyöngének és lázasnak érzem magam. Délután egy két szem kekszet ettem mert nagyon éhes voltam.

Remélem ez nem fog visszavetni.

1890. mahal
2013. aug. 9. 16:10

Húú 27-es??Irigy vagyok nagyon.Nekem 30-as is jó lenne már VÉGRE!!


Nekem a ruhák tudják a legnagyobb örömet adni abban,hogy fogyok.Annyira jó a csini ruhákat felvenni.

Ma felvettem egy 8ezer éves nadrágomat(fogalmam sincs hányas méretű lehet)és a barátnőm mikor meglátta rajtam teljesen el volt ájulva,hogy milyen jól áll a fenekemen a gatyó.:)Tényleg ki van kerekedve-formásodva ebben a nadrágban.:))

1889. Kata7555 (válaszként erre: 1886. - Mahal)
2013. aug. 9. 14:10

Micsoda sikerélmények, látod, látod, megéri csinálni :)


Én tegnap voltam vásárolni, olyan rucikat vettem :) öröm volt a próbafülkében állni :) és most megint kifognom egy jól méretezett 27-es nacit :D boldogság :)

1888. Kata7555 (válaszként erre: 1887. - N Helga)
2013. aug. 9. 14:08

Nekem már az Insi első fele nem okoz ilyen problémát, viszont a 2. harminc nap már keményebb dió, azt nehezebben kezdem el néha, mert 55-60 percesek :)

Szerintem nem véletlenül mondják, hogy a T25-tel érdemesebb inkább kezdeni, én azt gondolom, hogy ha azt a 25 percet tisztességgel lenyomod, akkor utána az Insi nem lesz gáz.. Insivel kezdeni kemény :)

Drukkolok, hogy te is úgy megszeresd, ahogy én :)

1887. N Helga
2013. aug. 9. 10:24

Lehet, hogy igazad van Kata mert nagyon kínkeserves számomra az insy. Alig aludtam valamit az este így kedvem sem volt végigugrálni.

Persze ez csak kifogás de sajnos levegőt is nehéz venni.

Persze a diétát nem adom fel és belenézek a T25-be.

1886. mahal
2013. aug. 9. 09:01
Reggel a boltban találkoztam egy tőlem fiatalabb csajszival és az anyukájával.Pár éve együtt hotironoztunk.Nagyon lendületesen és nagy kedvvel csinálták ők is.Most visszahíztak nagyon,nem is mozognak semmit,engem meg agyon dicsértek.:)Mondták is,hogy irigyelnek mikor látnak futni,de az anyukának fáj a térde,a lánynak meg nem épp a kedvence a futás.Majd valamikor össze akarnak velem futni pár szó erejéig,mert most siettem haza és kérdezni-beszélni akarnak velem a fogyival kapcsolatban.:)
1885. mahal
2013. aug. 9. 08:55

Nem gonoszkodom én,de ezt nem tudtam kihagyni.:))

Egyébként meg először,ahogy olvastam a hőrozást,nem kapcsoltam,hogy mi lehet az.:)

1884. Kata7555 (válaszként erre: 1883. - Mahal)
2013. aug. 7. 17:56

Nah, mit gonoszkodsz itt ;-)

Ha úgy mondod akkor is megértik legfeljebb kicsit furán néznek rád majd :-)

1883. mahal
2013. aug. 7. 14:13

Kata a hőrozás ugye a húrozás?Mert,ha úgy alakul,hogy valamikor telik rá akkor nehogy hüleséget mondjak.:)

Igen valami mocorog már,bár a futótársammal most úgy vagyunk,hogy a nyarat éljük valahogy túl,mert tegnap elég nehezen ment neki a futás.Én már most úgy érzem nekem picivel talán könnyebb a levegőtlenség,mintha megszoknám.

1882. Kata7555 (válaszként erre: 1877. - N Helga)
2013. aug. 7. 09:06
Nem akarok okoskodni, de szerintem a T25 talán jobb lenne most neked. Csak azért, mert tudom, hogy azért kell idő, amíg az ember hozzászokik az Insihez, a T25 meg teljesen úgy van felépítve, hogy utána bírd a 30-40 perceseket.
1881. Kata7555 (válaszként erre: 1879. - Mahal)
2013. aug. 7. 09:05

De jó, de jó, de jó :)


Mondtam én, hogy benned is elkezdt mocorogni a félmaraton akarása :D

1880. Kata7555 (válaszként erre: 1876. - Mahal)
2013. aug. 7. 09:02
Hu, még nagyon rég vettük (7-8 éve) valamelyik sportáruházban.. Érdemes megnézni a hőrozást, mert mi is azért vettünk "drágábbat", mert meguntuk, hogy beleragadt állandóan a labda..
1879. mahal
2013. aug. 7. 08:30

Helga zumba esetleg??:)

Az nagy dolog ám,megküzdeni a lustasággal és azzal mikor még csak "kínlódás" és még nem esik jól az embernek.Ahhoz kell kitartás szerintem,hogy addig kibírja az ember,még elkezdi élvezni.:)


Kata már nagyon nyomja.:))Bár a nyáron feldobták nekem is,hogy próbáljam meg valamikor a félmaratont,de akkor még legyintettem és nevettem,hogy áááááá én nem a verseny miatt futok.Egy kis ideje most meg néha megfordul a fejemben,hogy mi lenne ha...?De az majd csak később,mikorra eljutok ahhoz a távhoz..

1878. N Helga
2013. aug. 7. 08:16

Kata!

Gratulálok a félmaratonhoz. Büszke lehetsz magadra.

Bár én Mahalra is felnézek a kitartása miatt.

1877. N Helga
2013. aug. 7. 08:14

Sajnos a tollasütők sem a régiek :(

Azt a fa fajtát amivel gyerekkorunkban játszottunk már nem is gyártják?

Mahal-biztosan igazad van de engem eddig csak a tánc vonzott mint mozgásfajta, ezért nehéz.

Kata-az Insanytivel kezdtem de nagyon fárasztó.Mire lemegyek a fekvőtámaszhoz a földre már más gyakorlatot csinál az edző. Persze többször megállok, mert kicsit néha szédülök, megpihenek aztán folytatom. Szinte harcot vívok magammal, hogy megcsináljam. Lusta Helga csatározik "jól akarok kinézni"Helgával.

1876. mahal (válaszként erre: 1875. - Kata7555)
2013. aug. 6. 22:27
És honnan van az ütőd?Milyen?
1875. Kata7555 (válaszként erre: 1874. - Mahal)
2013. aug. 6. 17:04
Hu... Mi is mennyit kínlódtunk mire találtunk egy rendes tollasütőt :-)
1874. mahal
2013. aug. 6. 14:22

Helga pár ütőnk már nekünk is elfáradt,férjem azért is mondta,hogy jó lesz ez a kézitollas az idén a fiúknak(meg nekünk:) ).A legutóbbi tollasszettet kb 2hónapja vettem,de nem tudtuk kihasználni,mert játszottunk kétszer kb 10-15percet a fiaimmal,aztán harmadszorra a férjemmel játszottunk és szét is ütöttük az ütőt sajna.Pedig még bele se lendültünk úgy igazán.:)

Egyébként idegenkedtem ettől a kézitollastól,de jóóóóó.:)Akár négyen is játszhatjuk.Sokat nevetünk közbe.:)


Helga én úgy gondolom,hogyha megtalálja az ember azt a sportot,ami igazán bejön neki,akkor egy idő után szívvel-lélekkel csinálja.:)Néha nehezen indulok el én is a futni,de mikor már futok/futunk akkor jóóóó.:)

1873. Kata7555 (válaszként erre: 1871. - N Helga)
2013. aug. 5. 20:33
Én júni elején lefutottam a félmaratont :D
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook