Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 2012. június 18-tól fogyjunk együtt! Ki tart velem? fórum

2012. június 18-tól fogyjunk együtt! Ki tart velem? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
1872. Kata7555 (válaszként erre: 1868. - N Helga)
2013. aug. 5. 20:32

Szia!


Te jó ég.. mindenkinek ilyen nagy gyerekei vannak?! :)


Hát.. nem is tudom.. én a bicajozás után csináltam, tehát volt egy alap állóképességem, de a Pure Cardio és a Circuit elég gyilkos :D

Most mégsem a 25 percesekkel kezdted?

1871. N Helga
2013. aug. 5. 18:12

A tollasozás egy nagyon jó játék. Mi is szeretünk tollasozni, de sajna elhervadt az ütőnk.

Megfertőztem a családot.

Az egész család megcsinálta a tesztet. Most mosom fel az izzadságcseppeket.Legalább megtudták, hogy ez nem piskóta.

Mahal- nagyon jó lehet amikor valaki ennyire megszereti a futást. Olyan jó lenne ezt érezni bármilyen sporttal kapcsolatosan.

1870. mahal
2013. aug. 5. 17:53
Ja tegnap csak nem mentem futni,pedig annyira jól esett volna,de a gyerkőceim este annyira velünk akarnak lenni,hogy otthon kézitollasoztunk,meg nem tudom mit csináltunk valami játékkal.:)Valami fogós műanyaggal el kell kapni egy műanyag labdát,meg azzal el is kell dobni.Jópofa játék.:)
1869. mahal
2013. aug. 5. 17:44

Az insi tesztjét én is megcsináltam egyszer,de nem fér most bele időben,hogy belefogjak,pedig most nem fáj annyit a derekam.


Helga 4,7-nel kezdtük,de az elején még sokat belegyalogoltunk,meg nagyon csiga volt a tempónk is.Egyébként már 2-3éve is próbálkoztam a futással az is 4,7 volt,de az csak a fogyás miatt volt,most ez valahogy más.Olyan szerelem-féle.:)

De azóta már bicizgetek is hébe-hóba az is nagyon tetszik!!!!


A fiaim tényleg nagyok,szinte fura,hogy 14éves már a nagyom.:)

Húúúúú Helga nem néztem ki a "képedből",hogy ekkora gyermekeid vannak.:)Ja ők öregszenek.:))

1868. N Helga
2013. aug. 5. 07:10

Túl vagyok a teszten. Izzadtam mint egy ló de a magam módján végigcsináltam. Bár ahogy belenéztem a Cardio cirkuit-ba nem tudom hány perc után dőlök ki.Különben ma munka közben azon morfondíroztam, teljesen mindegy mennyi gyakorlatot tudok végigcsinálni a lényeg, hogy mozogjak valamit.Megtaláltam a naptárat is ,bár jó lenne ha érteném de majd utánozom őt.

Mahal ,hány kilóméterrel kezdted a futást? Régebben is futottál? Tényleg nagyok a gyerkőceid, bár és sem panaszkodhatok mert a fiam 17 a lányom mindjárt 16 lesz.Öregszenek :)

Kata neked melyik rész volt a legnehezebb?

1867. Kata7555 (válaszként erre: 1861. - N Helga)
2013. aug. 4. 19:47
Néha nyafizunk, de csinálni kell :-)
1866. Kata7555 (válaszként erre: 1863. - Mahal)
2013. aug. 4. 19:46

Remëlem :-)


Hu, milyen nagyok már :-)

1865. mahal (válaszként erre: 1861. - N Helga)
2013. aug. 4. 17:27

Persze,hogy szeretettel fogadunk.:)Bár nem ismerlek,de nagyon szimpi csajszi vagy!:)


A Kari nekem is jól,tán túl jól is sikerült kajailag.

1864. mahal (válaszként erre: 1862. - N Helga)
2013. aug. 4. 17:23

November közepén kezdtem el futni és azóta szeretem!!!:)Van,hogy néha nehezen indulok el,de mikor már futok nagggyon jóóóó!!:)A nyár most volt,hogy megszenvedtetett,mert a melegben nem ment úgy a futás,de már most jobb.

Ma úgy beszéltük meg,hogy nem megyünk futni,de annyira azon kattog az agyam.Ha kis családom engedi lehet lelépek 8-9körül egy körre.:)

1863. mahal (válaszként erre: 1860. - Kata7555)
2013. aug. 4. 17:18

Az jó,mert akkor már jobban is vagy.?:)


A nagyfiam most lett pár napja 14,a kicsim meg szeptemberbe lesz 11.:)

1862. N Helga
2013. aug. 3. 18:16

Belenéztem a T25-be!!

Ez is egy gyilkos torna :)

Hétfőn erőt veszek magamon és belevágok valamelyikbe. Kata le a kalappal, hogy végigcsináltad ezeket az erőpróbákat.

Mahal ,mennyi időbe telt míg megszeretted a futást? Nekem nagyon nehezemre esik elindulni, bár a megérkezés felemelő. Eljön valamikor az a pillanat amikor várni fogom a mozgást???

1861. N Helga
2013. aug. 3. 17:56
Köszönöm, hogy ilyen szeretettel fogadtok. Sajnos nálam a Karácsony annyira jól sikerült, hogy utána nem tudtam visszaállni a jó étkezésre. Bizony ilyenkor teljesen megfeletkezem a túlsúlyról és szinte mindent megeszek amit elém tesznek.Arra a döntésre jutottam, hogy várok még egy kicsit mert, attól tartok a nagy melegben túlságosan megerőltető az insy..Utánanézek a másiknak mennyire nehéz. Bár lehet, hogy ez csak kifogás nyafogás????
1860. Kata7555 (válaszként erre: 1859. - Mahal)
2013. aug. 3. 16:27

Ma szépen megcsináltam rendesen :-)


Hány évesek a gyerkőcök? Bocsi, ha már mondtad..

1859. mahal (válaszként erre: 1858. - Kata7555)
2013. aug. 3. 10:46

:))Igen,tényleg nagyon jóóóó!!Bár a 14évesemmel néha nehéz picit.


A fél óra is tök jó.:)"Betegen",kínlódva meg nem érdemes,mert később még rosszabb lehet.

Jobbulást!

1858. Kata7555 (válaszként erre: 1857. - Mahal)
2013. aug. 3. 07:21

Te szegény :-) Rossz lehet, hogy a gyerekeid ennyire szeretnek és veled akarnak lenni ;-)

Tök jó kapcsolatotok van és ez annyira jó :-)


Nekem fél óra tornám volt, mert nem nagyon voltam jól és inkább megerőltetésnek éreztem, szóval úgy voltam vele, hogy inkább nem amortizálom le magam annyira :-)

1857. mahal (válaszként erre: 1856. - Kata7555)
2013. aug. 3. 01:16

Mi sikerült?Benőnie?:))Remélem.:))

Az este elmaradt a futás,futótársam lemondta,nagyfiam meg úgy megörült ennek,hogy szinte vonszolt a medencébe,hogy pancsoljunk egyet.Azt mondta,ha nem megyek magamtól,majd akkor ő segít.:)Nem volt mit tennem,engedtem az erőszaknak.:)

1856. Kata7555 (válaszként erre: 1855. - Mahal)
2013. aug. 2. 20:14
De sikerült és az a lényeg :-)
1855. mahal (válaszként erre: 1850. - Kata7555)
2013. aug. 2. 16:51

Sokan kérdezték már,hogy mitől fogytam ennyit,mert ők is szeretnének,de mikor mondom,hogy milyen kaják és a mozgás,akkor látom,hogy elszáll a hirtelen jött érdeklődés.Valahogy mindenki a csodabogyó nevét várja tőlem,amitől fogytam.

Szokták mondani,hogy ilyen kajákra(+zöldsikre) nem lenne pénzük,pedig nem költök többet most,mint akkor mikor nem fogyiztam,ilyenkor egyszer kérdeztem,mikor már elszállt az agyam,hogy bogyóra telne??:)A válasz:az más lenne.

MÁS??Miért más??

Idő kell az embereknek,hogy benőjön a fejük lágya.Nekem is kellett.:)

1854. mahal (válaszként erre: 1851. - N Helga)
2013. aug. 2. 16:43

Szia!!:)

Mikor nem eszek "jó"kajákat én is szégyenlem magam,de hát emberből vagyunk hibázunk,de próbálom megrázni magam és folytatni a fogyit,vagy legalábbis tartani az idáig elért súlyt.

Jó,hogy itt vagy,jó lenne,ha néha írnál,hogy mit hogy csinálsz.Naplódat nem akarod folytatni?:)

1853. Kata7555 (válaszként erre: 1851. - N Helga)
2013. aug. 2. 13:51
Én harmadjára kezdtem el az Insit (még mindig imádom és a legnagyobb fejlődést mindig itt látom :)) közben pedig megcsináltam az Insi nagytestvérét :D az Asylumot, az annyira nem jött így be, de majd keresek vagy összeállítok valami hybrid naptárt magamnak és akkor már nem lesz "uncsi" az Asy sem magában.. mellette olykor-olykor csinálok egy kis T25-öt kiegészítésként vagy futok meg most nyáron megint nyomom a bicajt :D Tiszta mozgásfüggő lettem :D Tegnap pl este 3/4 11-kor kezdtem bele az edzésbe :D
1852. Kata7555 (válaszként erre: 1851. - N Helga)
2013. aug. 2. 13:45

Sziaaaaaaaaaaaaa :)


De jó, egy "régi arc" :)


Én most a Focus T25-öt tudnám ajánlani, az Insi kistestvére :D 25 perc, elég pörgős, de talán annyira nem viseli meg az embert, mint az insi.. Igaz, ott is az első 30 nap "csak" 30-40 perces edzésekből áll (az Insi) :) Jajj.. órákig tudnék mesélni az előnyeiről :) Imádom ezt a tornát :)


Ne szégyeld magad, így alakult, szívesen látunk újra itt :D

1851. N Helga
2013. aug. 2. 13:29

Sziasztok!

Örömmel látom, hogy ti ketten még mindig kitartotok.Már egy ideje olvasgatom a fórumokat és a naplókat de írni még nem akartam.Kicsit szégyenlem , hogy visszaszedtem szinte mindent amit leadtam.Így két hete ismét észheztértem.

Remélem most nagyobb sikerrel mint tavaly.

Kata szeretném a segítséged kérni az Insanyti-vel kapcsolatosan.Bár igen nehéz de szeretnék belevágni.Szerinted egy kezdő is végig tudja csinálni? Persze könnyítve.

1850. Kata7555 (válaszként erre: 1849. - Mahal)
2013. aug. 2. 12:52

Hu.. Én annyira bele tudom lovalni magam, hogy segítsek másoknak lefogyni :-)


Tök jó, hogy te is így próbálsz segíteni.. Én neheuen viselem azt mikor valaki mindenre nemet mond.. Tudom, hogy nem vagyunk egyformák..

1849. mahal
2013. aug. 2. 08:05
Mondtam,hogy szívesen segítek neki,ha kell a segítségem,mondtam,hogy segítek neki mozgástárskeresésben is,ha szeretné,csak szóljon,ha elhatározta magát.Mondta,hogy ha úgy érzi,majd szól.
1848. mahal
2013. aug. 2. 08:01

Egy ismerősöm pár napja kérdezte,hogy mondjam el őszintén,hogy mivel fogytam le,mert nagyon szeretne ő is.Mondtam,hogy kajára figyelés és MOZGÁS!!Akárhogy mondtam nem akarta elhinni,hogy CSAK ENNYI??Mondta,hogy próbálkozik ő is,de neki ez genetika,meg hogy ő nem tud futni,ugribugrizni.Mondtam neki a fegyencedzést,hogy nézzen bele abba,mert jó gyakorlatok vannak benne és az nem ugrálós.Mondtam,hogy kb mik vannak benne,de csak húzta a száját,hogy áááááááá ő egyedül biztos nem fogna neki.Mondtam neki az ugrókötelezést is,bár az ugribugris,mondtam neki a guggolást,hasprést,de azt mondta,hogy áááá az nem az ő világa.Mondtam neki a tekerést,erre a válasza,hogy ő rengeteget teker.Kérdeztem mennyit,mondta,hogy mennyi a rengeteg,hát az kb annyi,mint amikor mi a lightosabbat futjuk a futótársammal,azaz 4,7km.Mondtam,hogy fogyáshoz ez kevés,picit tegyen rá,de mondta hogy ő egyedül nem teker ki a faluból,mert akkor jajjj mi lesz vele??Mondtam,hogy itt falun belül is tud 20km-t is tekerni,ha akar,de csak az volt a válasz,hogy ááá egyedül??Mondtam,hogyha ennyire kell neki társ a mozgáshoz,akkor keressen,érdeklődjön,mert biztos lesz valaki,aki szívesen menne vele,de nem lelkesült erre sem.

Most 104kg az illető,akiről írok.

Próbáltam volna azzal motiválni,hogy először nagyon nehéz elkezdeni,de aztán annyira jóóó,mikor látja az ember a változást magán,meg a mozgás szeretete úgyis megjön,ha jó mozgást választ,de mindig ott volt a válaszában a DE....

Mondtam neki,hogy ne várjon addig,amíg én vártam a 118kg-ig,mert akkor ugye még többet kell leadni,meg több idő is,na meg jobb is így ahogy már most is vagyok.A ruháim csinibbek,ez nekem nagy motiváció,sőt talán a legnagyobb motivációm,hogy nem csak szabadidő nagy pólóval az,ami rám jön,meg esetleg van egy alkalmibb gatyó egy alkalmibb sátor méretű fölsővel,de ez sem hatott...

1847. Kata7555 (válaszként erre: 1846. - Mahal)
2013. aug. 1. 21:58

Én is mindig parázok, ha kimarad néhány (max 1-2 hét..), de aztán rájövök, hogy az még nem olyan sok idő :D

Én imádom és osztom is az észt :D és próbálok másokat is rávenni a mozgásra :D

1846. mahal
2013. aug. 1. 07:55

Jajjj az nem jó.:(

Csak??Én eddig egyszer tekertem le a 44-et,de kidöglöttem a végére rendesen.Te meg napi szinten írod a negyvenkéket.:)


Köszi!:)

Olyan jó újra érezni,hogy megy ez nekem.:)Bevallom már kicsit "fostam",hogy valamiért nincs meg az erőnlétem a futáshoz és ez nem csak a nagy meleg miatt van,de most hogy jobb esténként a levegő és megy megint a futás megkönnyebbültem.

1845. Kata7555 (válaszként erre: 1844. - Mahal)
2013. júl. 31. 23:26

A szemem jól van, most kicsit a vesém fàj, így a mai torna el is maradt, így csak a 42 km tekerés volt..


Olyan ügyi vagy :-)

1844. mahal
2013. júl. 31. 22:55

Amit reggel írtam nem mentette el,nem is értem miért.Mindegy.


Igen nagyon bejött a tekerés is,de 2óra legalább kell ahhoz,hogy jól kitekerjem magam,az meg rengeteg idő,úgyhogy azt az igazi kidöglős tekerést,csak ritkán tudom beiktatni.


Ahogy hűl a levegő,úgy kezdem megint egyre jobban élvezni a futást.Ma alig tudtam leállni.:)A 13.km végén még mondtam a futótársamnak,hogy még 2-3km biztos menne,csak már menni kellett haza a lurkókhoz.


Szemed?

1843. Kata7555 (válaszként erre: 1842. - Mahal)
2013. júl. 31. 06:44

Úgy tűnik, hogy nincs úgy gond :-) remélem így is marad :-)


A bicajozás nagy szerelem tud lenni :-)

A futást akkor most kicsit hanyagolod?

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook