Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2012 júliusi babák!!! fórum

2012 júliusi babák!!! (beszélgetős fórum)


33. tutyus
2011. nov. 3. 21:47
Van esetleg ikerterhes koztetek?
32. tutyus (válaszként erre: 30. - 171925f409)
2011. nov. 3. 21:47
Sziasztok,csak pregnacaret szedek ami olyan mint otthon a femibion,de nem szedem majd folyamatosan hagyok par het szunetet kozben.Itt csak a folsavat mondjak hogy szedjuk.Es hat probalom betartani a dietat ami nem egyszeru mert mindig ehes vagyok. :-)
2011. nov. 3. 21:33

Engem az első terhességemnél letiltottak mindenféle terhes vitaminról. Csak annyi tanácsot kapta, hogy egyek sok savanyúságot, sok zöldséget, és fehér húsokat. Kilenc kilónál többet ne hízzak.

Ezt mind betartottam, és minden vérképem tökéletes volt, összesen 7 kilót híztam, és szülés után egy héttel már vékonyabb voltam mint amikor teherbe estem.

Én valószínűleg most is ezt a jól bevált receptet fogom követni!


És nem utolsó sorban nem lett 4 kilós óriás bébim!

30. 171925f409 (válaszként erre: 29. - Tutyus)
2011. nov. 3. 18:33

Szia üdv köztünk és gratula:)))

Szedsz már vitamint?

29. tutyus
2011. nov. 3. 18:07
Sziasztok,csatlakoznek,julius elejere varom a babat vagy babakat,ma kezdtem a hatod hetemet,Angliaban elek itt az elso uh csak a 8.ik heten van,tuneteim mellfeszules es neha szurkalas.Hihetetlen hogy osszejott,nagyon boldogok vagyunk.Ivf baba a mienk otodikre sikerult ezert is nagy az orom.Mindenkinek gratulalok csajok,es csak pozitivan.Mar en is nagyon varom az elso uht 22.en lesz,es kiderul egy vagy ket babank lesz. Sziasztok
28. 171925f409 (válaszként erre: 27. - Szédült Lizy)
2011. nov. 3. 14:14

:)))

Én 4+5 hetes vagyok:)

Menszi görcsöm van kb.ennyi:)

2011. nov. 3. 14:12

Én nem tudom meddig dolgozzam. Szeretnék minél tovább, de nem mindenáron.

Olyan 5 hetes körül lehetek, ahogy számoltam. :-)

Én is Femibiont szedek, és teljesen jó, semmi mellékhatást nem okoz. :-)

2011. nov. 3. 14:00
Én Femibiont szedek és az van ráírva, hogy főétkezés közben igy délben veszem be de nincs semmi bajom tőle:)
2011. nov. 3. 13:53

Én még egyetemre járok, és azt terveztem, a következő félévtől passziváltatok.. De a barátnőm pl. az 5.hónapig dolgozott, utána már nem birta..


Én Elevitet szedek, azt mondta a doki, hogy ha reggel veszem be, jó a hányinger megelőzésére. Bár ez biztos mindenkinek más.

24. 171925f409 (válaszként erre: 23. - Szédült Lizy)
2011. nov. 3. 13:26

Nem még mondjuk nincs hányingerem

Te hány hetes is vagy?

2011. nov. 3. 13:21

Még egyelőre nem próbáltam semmit. Meg akarom várni, mit mond a doki.

Te szeded?

22. 171925f409 (válaszként erre: 21. - Szédült Lizy)
2011. nov. 3. 12:18

Én nem dolgozom nincs munkám:(

esetleg a B6-ot nem próbáltad?

2011. nov. 3. 12:12

Igen, nagyon fontos a pozitív hozzáállás! :-)

Itt ülök a munkahelyemen és szédülök, meg hányingerem van. De bírom azért, csak kicsit lassabban haladok a melóval. :-)

Ti mit terveztek, meddig fogtok dolgozni?

20. 171925f409 (válaszként erre: 19. - Vikitől)
2011. nov. 3. 11:43
:)
2011. nov. 3. 11:12
Sziasztok! Ne aggódjatok, mindenkinek sikerülni fog! Tessék sokat pihenni, és csak pozitívan gondolkodni!
18. 171925f409 (válaszként erre: 17. - Bea0917)
2011. nov. 3. 11:04

Elvileg nekem 1 hét alatt a halvány tesztem csont negativ lett 4 hetesen volt ez nem tudott jól beágyazódni és 1 hét után megjött a vérzésem is

Ha tényleg szemel látható a halványodás a tesztet ne várj doki

2011. nov. 3. 10:58
Köszönöm,igyekszem!! :) Holnap kiderül.. Akkor vagy halványodik, vagy teljesen negatív már a teszt, nem?
16. 171925f409 (válaszként erre: 15. - Bea0917)
2011. nov. 3. 10:55

Ha magától távozik az a jobbik eset szerintem 1 hónap múlva újra menszid lesz és ha magától távozik akkor vérzel majd vagyis megfog jönni nekem is igy volt tavaly:(

De tessék csak jóra gondolni mert minden rendben lesz hidd el!!!!!:)

2011. nov. 3. 10:51

Sziasztok!

Lizy! Igazából gondoltam rá persze, csak már kezdem úgy érezni, nem fog megmaradni a baba.. :( Elmúltak a tüneteim (a mellérzékenységen kívül), és csak kicsit puffadt a hasam.. Bár az a fura, hogy a hőm napközben még 37,6 reggel 37,3, ami magas.... És ha baj lenne, szerintem lemenne rögtön.. :( Holnap reggel még tesztelek egyet, az vagy sötétebb lesz és megnyugodhatok, vagy már negatív.. :( Kivárom az egy hetet a vizsgálattal, addig úgyis kiderül, mi van velem..

Nem tudjátok, hogy ha elveszítem a babát, mikor kell megjönnie? Rögtön? Mert még barnázásom sincs..

Bocsi a negatív gondolatokért, csak nem tudok mástól tanácsot kérni..

14. 171925f409 (válaszként erre: 13. - B916a1853b)
2011. nov. 3. 08:59
Sajnálom:(De ne add fel én ovu tesztet használtam és segített:)
13. b916a1853b (válaszként erre: 8. - 171925f409)
2011. nov. 3. 08:56
Niki gratulálok, amúgy én akkor születtem, boldog babavárást, nekünk sajnos még nem jött össze. :(
2011. nov. 3. 08:55
Mi a véleményetek a baba táblázatról lehetne, hogy tudjuk követni ki hol tart:)
2011. nov. 3. 08:39
Sziasztok.Ki hány hetes?
2011. nov. 3. 08:00

Sziasztok!

Örölök, hogy írtatok! :-)

Én is tiszta frászban vagyok, hogy nem fogom tudni megtartani a babát.

Annyi rossz dolgot hallani ezzel kapcsolatban.

Nekem is sokat fájdogál a hasam, és borzasztóan elkezdtem puffadni is.

Ráadásul a munkám is olyan, hogy sokszor napokat zötykölődök az autóban, nem tudom, ez mennyire jó.

Ma próbálok időpontot kérni, tegnap egyáltalán semmi időm nem volt félrevonulni telefonálni.

Bea! Nem gondolkodtál még azon, hogy megkeress egy másik orvost?

Olyan elhagyatottnak és tanácstalannak tudja érezni magát ilyenkor az ember. :-(

2011. nov. 2. 20:03

Nekem tünet annyi, hogy valamelyik reggel mikor hanyat feküdtem úgy éreztem mintha egy lufi lenne a méhem fel volt fújva tök furi volt:)Néha fáj a a mellem de ha hozzá nyúlok akkor nem.Egy ideig az uborkát akartam mindenhez enni főleg főtt kajához ilyen tésztás dolgokhoz de most már ez elmúlt úgy érzem.

Fejfájás az nálam is van meg korán alszom már:)

2011. nov. 2. 19:59
Sziasztok.Csatlakoznék én Július 8 ra várom a babámat:)
2011. nov. 2. 13:35

Sziasztok!


Új vagyok itt, elvileg július 7.-ére vagyok kiírva. Holnap leszek 5 hetes. Tüneteim vannak: fáradékonyság, álmosság, hányinger, sok pisilés és mellfeszülés. Este pedig a hasam is feszít folyamatosan. Eddig azért nem mertem ide írni, mert igazából még nem hiszem el.. :) És félek is, hogy nem marad velünk... 10 hónapja próbálkozunk, de nekem nagyon sok időnek tűnt, és a dokik sokszor kimondták már, hogy nem sok esélyem van a babára... Endometriózisom van és magas a prolatkin szintem, amire ebben a hónapban kezdtem volna el szedni gyógyszert. Megnyugtatna, ha már a 7.heti vizsgálatnál tartanék..


Eléggé aggódom, mert sajnos a sok hasi görcsölés miatt már több tesztet is csináltam félelemből, és halványodik.. (nem volt teljesen erős az első sem, de egyértelmű...) :( Tudom, hogy ez nem jó jel, és stresszelek is rajta, ami ugyancsak nem jó... Igaz, hogy délután csináltam mind a kettőt, és pozitívak, de nem sötétedett, pedig ilyenkor azt mondják már erősnek kellene lennie.. Viszont semmi barnázás vagy vérezgetés... :( NIncs valami ötletetek, mit tehetek? Doki azt mondta szedjek Utrogestant, de nem is látott még a + teszt óta, csak úgy mondta, hogy szedjem....


Bocsi, hogy ilyen hosszút írtam..

2011. okt. 31. 21:11

Én Emmánál kislányt szerettem volna, de a tüneteim alapján biztosra mondtam, hogy fiú. Nagyon bele is éltük magunkat, hogy fiú, és egy pillanatig csalódottak is voltuk, amikor a doki közölte, hogy kislány. De tényleg csak egy pillanatig. Most meg el sem tudom képzelni, hogy nekem fiam legyen... Megint kislányt szeretnénk.

De bármi is lesz, tényleg csak egészséges legyen!!!

2011. okt. 31. 20:55
Mi nagyon kislányt szeretnénk, de amikor megláttuk a pozitív tesztet, valahogy egyszerre mondtuk, hogy mindegy mi lesz, csak egészséges legyen. Most tényleg ez a legfontosabb. :-)
2011. okt. 31. 20:40

Sziasztok!


Pozitív tesztemmel én is szeretnék csatlakozni hozzátok. A kalkulátor szerint június 30.-ra várom, de én tudom, hogy később estem teherbe. Így biztos, hogy Júliusi baba lesz.

Tavaly szeptemberben született meg a lányom, és most nagyon izgatottak vagyunk, hogy végre megint bővül a család...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook