Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2012 augusztus-szeptember - Indul a kistesó projekt fórum

2012 augusztus-szeptember - Indul a kistesó projekt (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
2442. Ancsa19860211 (válaszként erre: 2440. - Pidiko)
2012. dec. 22. 12:53

Hát sajnálom, ha nem jött össze, de jön az új hónap, na meg az új év:)


Marhára görcsölt ma reggel a hasam, kipróbáltam az Algoflex forte-t és nagyon frankó, hatásos:)

Sütéssel nincs szerencsém, ezt leírom, hogy röhöghessetek rajtam:

Kezdődött a keksztekerccsel: nem volt elég puha a margarin, kicsit elszakadt és ronda lett. Sajtos oké, az sikerült. Ma reggel a birsalmás alagútnak akartam nekiállni, erre nincs itthon gesztenyemassza. A torta lapját megsütöttem, erre nem jött fel. A citromos sütihez szétválasztottam a tojásokat, erre az egyik sárgája belecsúszott a fehérjék közé és nem is lehetett kihalászni, ki kellett dobnom. ÁÁÁÁÁhhhhhhhh! És még nincs vége a napnak!!!

2441. Bea0124
2012. dec. 22. 12:01

Sziasztok.Tegnap megvolt az Uh.

Egészséges babánk van aki 90%kislány.Azt mondta a doki akárhogy is nézi nek lát kukit.Mutatta a lába közét is:-D

Úgyhogy elkezdem előszedni,párocskával lehozatni a padlásról a rucikat és átválogatom.:-D

Párom nem igen hajlik az Izabella névre:-(:-(:-(

Nem tudom mi lesz,persze van idő még de nekem most ez az ami bejön.Hát olvasgattuk az utóneveket néha nevettünk is,mert nagyon durva nevek is vannak.

Januárban lesz a születésnapom 24.-én akkor megyünk 4D-re.

Tegnap végre megkapta párom a pénzét hát inkább nem írom le mennyit költöttünk...

Megvettük a fát is gyönyörű:-D és nagyon böszme.


Ildikó hát sajnálom ha nem jön össze most sem de tudod kitartás.

És mindenkinek kitartást kívánok ha terhes ha nem.

Békés boldog karácsonyt.Csak azért írom most mert lehet van aki nem lesz már itt.

2440. pidiko
2012. dec. 21. 22:08

Sziasztok:)

Itt vagyok én is csak nem nagyon volt a héten időm csak olvasgattam többnyire. Mi jól vagyunk igaz nyűgisek egyszerre 4 vagy 5 foga jön Vivinek 3-4 szemfog és 1 rágó. Pé-m megvolt asszem viszont ez a hónap nálunk nem nyerő hónap apa nem igazán foglalkozik velem nem voltunk együtt pé környékén se kíváncsi vagyok mikor jön majd meg.


Bea nektek jobbulást. Mi volt uh-n?

2439. Ancsa19860211 (válaszként erre: 2438. - Bea0124)
2012. dec. 20. 20:23

Hű, pedig nem is erre akartam célozni:)))

Amúgy most voltam fent facebookon és egyik ismerősöm azt postolta ki, hogy Ausztráliában már 21-e van és még mindig élnek az emberek:))

2438. Bea0124 (válaszként erre: 2436. - Ancsa19860211)
2012. dec. 20. 19:42
Hm erről a holnapi világ vége jutott eszembe :-D
2437. Bea0124 (válaszként erre: 2434. - Sovanne1)
2012. dec. 20. 19:41

Hát mert úgy volt most megyek de a védőnő későn kért időpontot.Én meg nem tudok várni addig meg január vége felé megyünk 4Dre.

Nem tudok senkiről se úgy aki nem ír ide vagy a naplójába.

Akiről tudok.Ildikó,Angi,Ancsa és most már te.

A többiek rég voltak itt,és van aki a Hoxát is kerüli.

2436. Ancsa19860211 (válaszként erre: 2432. - Sovanne1)
2012. dec. 20. 19:07

Én is örülök, hogy újra vagy. Már azt hittem, kihalunk, mint a dinoszauruszok:)

Az jó, ha nincsenek rosszulléteid, ha a pocid nő, biztos a baba is szépen növekszik:)

2435. sovanne1
2012. dec. 20. 18:36
Andiról, melcsiről tudunk vmit?
2434. sovanne1
2012. dec. 20. 18:34

Hogyhogy előbb mész uhra?

Nekem bvoltak tüneteim csak most kezdenek elmúlni.

2433. Bea0124
2012. dec. 20. 17:15

Nagyon örülök hogy itt vagy épp ma néztem ki mikor volt fent.

Jó kis ajándékok:-D

Hát én sem érzek semmi terhes tünetet nekem is csak a hasam nő.Holnap Uh-már nagyon nagyon várom.Ha olvasod akkor olvastad hogy én is 3.-ára kaptam időp..de majd azt vissza mondom:-D

Én Uh szerint hétfőn voltam 18hetes.Hát kíváncsi vagyok most majd mit mond a doki mekkora:-D

2432. sovanne1
2012. dec. 20. 16:52

Sziasztok.

Mindig olvaslak benneteket ám csak nem írok mert nem történik semmi.

Pocakom mondjuk már nő, jövő hétvégén leszek 12 hetes.

Mira karácsonyra cumizós interaktív babát kap, 19 dbos pónikészletet gyöngyökkel fésűvel, golyócsúszdát, és babakonyhát.


Hát már várom a január 3. Ai uh-t mert a rosszulléteim elmúltak és semmi se jelzi a babót a pocakban....kivéve ugye a pocakom növekedése. Már kismama nacit hordok :)


Ancsa örülök hogy helyreáll a menszid ez nagyon jó.

2431. Ancsa19860211 (válaszként erre: 2430. - Bea0124)
2012. dec. 20. 14:29

Na bakker, 23 ezer Ft!!! Én a 10 ezret is sajnáltam, errefele annyi a legolcsóbb. Vagyis hát Szanditól nem sajnálok semmit, de azért, hogy 2-3x egy télen el tudjunk menni szánkózni, nem éri meg. Párom gyerekkori szánkója meg még elég jó állapotban van, lepucoljuk, teszünk rá vmilyen keretet és kész is.


Párom hazajött munkából és holnap nem kell mennie:) Tegnap még úgy volt, hogy holnap is megy. De így még elmegyünk tesóm pasijának venni vmit, és még pár apróságot a sütés-főzéshez.

2430. Bea0124
2012. dec. 20. 12:52

Na nem baj örülünk annak hogy már nincs úgy barna.És új év új élet...

Hát igen mi is így gondoltuk anyuéktól akartunk kérni régi szánkót de azt vettek újat.Én itt néztem ami olyan hogy,..20-25ezer.Én ennyiért nem akartam.

Erre ugye anyu mondta ők vesznek.És hát mindennel együtt volt 23ezer.Itt meg csak a szán lett volna annyi!

Hát tényleg drága de nem mi vettük,anyuék meg úgymond megtehetik.


Hát igen hó emlékszem amikor nagy hóban mentünk suliba vagy épp nem kellett,..

2429. Ancsa19860211 (válaszként erre: 2428. - Bea0124)
2012. dec. 20. 12:07

Mi is gondolkodtunk egy szánkón, de végülis nem vettünk, hanem párom gyerekkori szánkóját újítjuk fel. Néztük több helyen is, de elég drágák a szánkók, ahhoz képest, hogy milyen kevésszer esik hó. Amikor gyerek voltam, minden télen rengeteget szánkóztunk, hóembert építettünk, mostanság meg ritkaság, ha esik és meg is marad pár napig.


Úgy néz ki, megjött a mensim. Most egyből pirosas cucc jött. De végülis nem éltem bele magam semmibe, hiszen már napok óta éreztem a jeleit. Annak meg külön örülök, hogy a napokig tartó barnázgatás elmúlt. Talán rendbejön a hormonháztartásom és a következő hónapokban nagyobb lesz az esély. Karácsony napjára így már nem is lesz erős a mensim és nem kell hasgörcsök közepette ünnepelnem, ráadásul Szilveszterkor lesz a következő ovum, mikor párom még itthon lesz és nem lesz fáradt:)

2428. Bea0124
2012. dec. 20. 10:04

Párom ma itthon.10-50re visszük vissza Noelt.

Pénz még nincs de mára mondta de ugye...

Össze írtam mit kell venni itthonra meg ajándékokat is.

Ma hozta anya Noel szánkóját nagyon szupi:-D Háttámlás lábzsákos szuper.Már csak hó kéne,remélem lesz már.Majd teszek képet róla.

Hát kíváncsi leszek mi lesz a mensiddel.Minden esetre szorítok.:-D

2427. Ancsa19860211 (válaszként erre: 2426. - Bea0124)
2012. dec. 20. 09:42

Hát, valószínű, hogy azért is kapta el ezt a betegséget, mert a másik miatt gyengébb volt az immunrendszere, mint egyébként. Ha nem ette meg a tejszeletet, nem baj, biztos nem kívánta a pocija. Az jó, hogy már nincs hasmenése, innen már kifelé vezet az út.


Nekem itt a 24. nap, amikor meg szokott jönni. Még nem jött meg. Tegnap volt két pötty barnám, de csak a wc papíron, ma egy mikroszkópikus méretű, már ha annak lehet nevezni. Pocim görcsölget már napok óta. Lehet, hogy picit később jön most meg. Más ciklusokban már 2 nappal a mensi előtt nem merek tampon nélkül elindulni hosszabb útra, most meg ehhez képest semmi.


Letörölgettem a port a konyhában, ebédem készül, régi újságok kiselejtezve. Most várom a pékautót és pihizek kicsit.

2426. Bea0124
2012. dec. 19. 19:51

Hát Noelnál szerintem elhúzódikugye eleve antibiotikum után lett beteg gyenge immunrendszerrel.

De már jobb már nem vizes neki a kaki ma csak egyszer kakilt.

Amúgy nem ette meg a tejszeletet.

2425. Ancsa19860211 (válaszként erre: 2424. - Bea0124)
2012. dec. 19. 14:19

Reméljük, mindenki jól van.

Örülök, hogy Noel is jobban van, ezek a hányós-hasmenősek nem szoktak nagyon sokáig tartani.

2424. Bea0124
2012. dec. 19. 13:55

Szia ez jó hír biztos sikerülni fog.

Noel már jobban most mertem neki adni tejszeletet hát remélem nem hajtja meg.

Többiek úgy el tűntek...reméljük nincs senkinél se baj.

2012. dec. 19. 08:46

Hahó!

Van itt valaki?

Ma van a 23. napom és még idáig nem barnáztam, ami csoda. Nem is tudom, mikor volt ilyen utoljára. Persze ez nem jelenti azt, hogy nem fog holnap megjönni, mivel a jósteszt halványabb, mint a tegnapi, de akkor is haladás, ha kevesebbet barnázok. Talán ez azt jelenti,hogy kezd rendbejönni a hormonháztartásom és talán ér vmit a Mastodynon csepp.

Veletek mi a helyzet?

2422. Ancsa19860211 (válaszként erre: 2421. - Bea0124)
2012. dec. 18. 17:31

Hát igen, mondjuk csütörtökig még dolgozik, de 7végén pakolt:)

Szobával végeztem, hurrá!

A folyosói szekrényeket meg hagyom a fenébe, hiszen most vettük meg az anyagott a beépített szekrényhez, párom az ünnepek között neki is lát, a jelenlegiek meg mennek ki.

2421. Bea0124
2012. dec. 18. 14:47

Hát én nem vasalok:-D

Csak akkor vasaltam mikor Noel pici volt és ugye ő neki mindenét.Meg akkor vasalok ha valami tényleg gyűrött.

Jó hogy ott a Párod és segít is:-D

Noel most alszik el úgy nézem nekem meg lekéne mennem teregetni.

2420. Ancsa19860211 (válaszként erre: 2419. - Bea0124)
2012. dec. 18. 14:29
Hát igen, az emelet rendberakását nálunk is párom csinálta meg, nagyjából. Én meg igyekszem az alvásidőket kihasználni. Reggel 6-9-ig, + talán most alszik egyet Szandi, addig a portörlés meglesz a szobában, meg a folyosói szekrények tetején. Vasalnom is kéne, de az olyan fujj.
2419. Bea0124
2012. dec. 18. 12:31
Ügyes vagy én majd csak a hét vége felé állok neki.Remélem párom akkor már itthon lesz nagy segítség lenne.
2418. Ancsa19860211 (válaszként erre: 2417. - Bea0124)
2012. dec. 18. 11:15

Na, nálunk azért ennyire nem bonyolult a helyzet, páromnak egy öccse van, nekem egy húgom, nincs gyerekük. Sőt, a családban Szandin kívül, hát csak egy unokatesómnak van kicsi gyereke, de őket ritkán látjuk. Ha nálunk is sok gyerek lenne, valószínű, hogy mi se ajándékoznánk mindenkinek. Így viszont Szandi el lesz halmozva. Amúgy nem költünk durva pénzeket ajándékozásra, nekünk is van hitel, rezsi, stb és különben se csak erről kell, hogy szóljon a dolog. A családi összejöveteleket jobban várom. Az az egy parám van, hogy párom ajándéka nem érkezik meg időben, neten keresztül rendeltem.


Nálunk már megvan a karifa, normand fenyő lesz, így hamarabb megvettük, nem hullat. Megcsináltam délelőtt az albumokat a nagyszülőknek, hát, ezek a pici fotóalbumok se egyformák, van, amelyikben egy, és amelyikben két lappal is kevesebb van, mint a többiben. Még az a szerencse, hogy a nagyik egymásét nem látják:)

Kitakarítottam a nappalit, már csak a hálószobában kell port törölni, a lépcsőházat porszívózni, meg hát a konyha, de ott még nem érdemes, a sütés-főzésnél úgyis csatatér lesz. A ház többi része rendben van nagyjából.

2417. Bea0124 (válaszként erre: 2416. - Ancsa19860211)
2012. dec. 18. 08:54

Noel se szereti és nem is szoktam neki pépesiteni de gondoltam most hogy beteg egy próbát megér.:-D


dr-nő mondta turmixoljak neki krumplit,répát,rizst.Gondoltam magamba úr isten.Már nem eszik pépeset.meg rizst turmixolva csak magába fúúj.


Jó neked mi nekünk még kell venni néhány dolgot,igaz mi tesókat nem ajándékozunk...Majd összejövünk ünnepek alatt stb.

Anyósnak-apósnak-kell venni,anyukáméknak,apunak valami apróság.Páromnak:-D

Én meg vagy kapok valamit majd vagy nem.

Noelnek megvan már ő a lényeg:-D de biztos veszünk még valamit neki:-D:-D

Tesóm gyerekei csak apróságot kapnak csokit...a pici valami babakaját.

Ugye most várom a 8.babát mármint unokát és azért őszintén szólva 6gyereknek vásárolni,meg a sajátnak nem lenne olcsó mulatság,és inkább megbeszéltük hogy valami tényleg apró dolgot adunk nekik.Meg pl.Noelnek megvan mindene szóval hülyeségre ne költsenek.Inkább a sajátjukra.

Meg majd tavasszal szét akarjuk bombázni a lakást az egyik szobát ketté vesszük hogy a kis törpének is legyen külön szóba.Szóval spórolnunk is kell arra...

Amúgy mérges vagyok mert gondolom a főnöke már megvett minden drágaságot a gyerekeinek mi meg megint az utolsó pillanatba tudunk menni a legnagyobb tömegbe :-(

Sőt már fát is meg akartam volna venni:-(:-(

Arról nem is beszélve hogy a bankba is kéne a pénz a hitel miatt:-(

Úgyhogy nem nyugodt az ember,főleg hogy itt egy kisgyerek aki ráadásul beteg,terhes vagyok és valahogy ezt el kell majd intézni.Sőt mi több még kaját se tudom hogy lesz,mint lesz..,

2416. Ancsa19860211 (válaszként erre: 2415. - Bea0124)
2012. dec. 18. 08:03

Fú, hát az tényleg szar, ha nem tudjátok, mikor kapja meg párod a pénzt. Mi már szinte mindent megvettünk, már csak a húgom pasijának kell vmi, de nem akarok nagy túlzásokba esni, kb fél éve vannak együtt, mi kb 3x találkoztunk vele. Gondoltam, veszünk egy tokaji bort, azzal nagyon nem lőhetünk mellé, hál'Istennek meg is vettük, erre mondja tesóm, hogy nem iszik semmilyen alkoholt. Na fasza! Mondtam neki, akkor mondja meg, mire van szüksége vagy minek örülne, mert én alig ismerem még.


Szandi már semmilyen baba kaját nem eszik meg. Volt még itthon 1-2 üveggel, el is akartam sütni, hogy ne maradjon meg, de kiköpködte, végül a kutya előtt landolt.

2415. Bea0124
2012. dec. 18. 07:49

Hát állítólag a menzeszt is jelezheti,de bízzunk benne.

Én épp este gondolkoztam azon ha nem maradt volna ki a menzeszem ha nem csináltam volna tesztet,ha nem mentem volna orvoshoz el sem hinném hogy babás vagyok,de komolyan.Annyira nem érzek semmit sem.


Tegnap hozattam párommal alma-banán-csirkehúsos kaját tudom nagy már a Noel de ezt nagyon szerette így azt gondoltam miért ne?És tegnap este fél üveggel megevett.

Örülök neki,pedig milyen régen kapott ilyet :-D:-D:-D


Meg vetettem vele patikába Hipp Ors 200-at ez direkt hasmenésre-hányásra való.Ital íze nagyon rossz de állítólag szuper.Tegnap el is kezdtem adagolni kíváncsian várom tényleg olyan híper szuper.

Ha beválik máskor is ezt fogunk venni ha kell.


Noel pörög már.Jó kedvű,


Karácsony hát mi szarul állunk úgy volt szombaton kap pénzt párom aztán hogy tegnap most meg hogy ma.Kezdek ideges lenni.Utalom ezt,főleg ilyenkor.

2414. Ancsa19860211 (válaszként erre: 2413. - Bea0124)
2012. dec. 18. 06:59

Remélem, hamar meggyógyul:)


Én most a 22 napon vagyok, érzek mensi jeleket, de azért csináltam jóstesztet, tegnap még csak nagyítóval lehetett látni a második csíkot, ma egyértelműen ott van, de nem élem bele magam, annyit olvasni, hogy pozi volt az ovu teszt, szépen erősödött a csík, a végén meg mégis megjött. Most inkább a karácsonyi készülődésre összpontosítok, mindjárt nekiállok összeállítani az albumokat a nagyszülőknek, ebéd is készül párhuzamosan, utána takarítás, már ha Szandi engedi. Mostanában rosszul alszik, többször felsír, forgolódik, már három napja 1/2 12-kor aludt el. Délelőtt meg persze alig lehet kiszedni az ágyból. De ma 9-kor felkeltem.

2413. Bea0124
2012. dec. 17. 20:56

szia köszi késő délutánra Már jobban lett.Sokat aludt.Ma nem hányt.Hát holnap kíváncsi leszek mi lesz:-D

Hát jó lenne ha sikerülne már.szorítok :-D

❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook