Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2012 augusztus-szeptember - Indul a kistesó projekt fórum

2012 augusztus-szeptember - Indul a kistesó projekt (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
2382. Bea0124
2012. dec. 13. 09:03

Új év se baj új év új élet :-D

Hát azért találjatok ki valamit :-D

2381. pidiko (válaszként erre: 2380. - Bea0124)
2012. dec. 13. 08:59
max az újévet kezdhetjük vele bár most nem sok esélyt látok rá Vivitől nem lehet igazán tesót gyártani mostanában későn alszik el és nyugtalanul alszik.
2380. Bea0124
2012. dec. 13. 08:54

Jajj szegény :-(

Mielőbbi gyógyulást neked akkor.Én is köhögök még mindig,jó lesz ha már elmúlik.

Jó világ:-D Most a párom itthon van nem hívta még a főnöke.Amúgy nem tudom meddig mennek.Ilyenkor már nehéz mivel kőműves.Szombaton lesz évzáró buli nekik.de ez nem jelent semmit.

Biztos jó lesz nektek és karira meg kívánom hogy ott legyen a kezedben egy szép erős pozitív teszt.

2379. pidiko
2012. dec. 13. 08:39

Sziasztok:)

Nagyon el van tűnve tényleg mindenki ahogy írod Bea:(Mi betegek vagyunk vagyis többnyire már csak én mert Vivinek tegnap előtt folyt a taknya nyála egybe meg könnyezett a szeme is de tegnap meg már nem kiérti?:)

Aztán én tegnap óta vagyok szarul dugul az orrom nem győzöm fújni fáj a fejem és csúnyán köhögök is:(

Nálunk holnaptól vége az évnek apa ma ment idén utoljára dolgozni:)Úgyhogy nem tudom mikor leszek mert anyuéknál meg anyósnál leszünk többnyire:)

2378. Bea0124
2012. dec. 13. 08:33

A táblázatba 9-en szerepelünk de most Ancsa,Ildikó és én vagyunk szinte sovanne volt még múltkor.Többiekkel mi van.Zebraról tudok,de a többi.

Most azért mert babás lesz valaki el kell menni? :-(


Amúgy mi jól vagyunk.Tegnap nem voltunk tanácsadáson.És tegnap lett havunk :-D


Holnap megyünk Noellel anyukámékhoz majd vasárnap jövünk haza.Párocska még...

2377. Bea0124
2012. dec. 11. 13:39

Már megnyugodtam :-D

Amúgy 0,7 az alsó határ neten néztem.Meg mindenhol azt olvasom 16hét nekem előbb lett levéve.

Beszéltem védőnővel mert holnap kéne menni tanácsadásra de nem tudom menjünk-e így a betegségből kifolyólag.Már jól vagyunk nekem még a torknmmal van gond meg köhögünk.Így megkérdeztem.Az enyém nem volt de a másik szerint ne menjek.De telefonáljak beszéljen meg az enyémmel úgyhogy holnap délelőtt fel kell hívom.

Akarom látni a leletet mi hogy van rajta.Amúgy a védőnő azt mondta jó az érték.

Ja meg ikreknél is alacsony szokott lenni.De az kizárt.:-D


Ancsa ügyes nagy lány már.Noel se szeret így ilyen helyeken.


Ildikó köszi:-D

2012. dec. 11. 12:41

Voltunk védőnőnél és ahogy jósoltam,, a mérésnél üvöltött, utána meg játszott, a védőnő még gurigázott is vele kicsit, mivel utánunk nem jött senki:)

A lényeg, hogy minden oké, nőtt is és hízott is, mondta a védőnő, hogy nagyon értelmes és látszik, hogy fejlődik a személyisége.

2375. Ancsa19860211 (válaszként erre: 2373. - Bea0124)
2012. dec. 11. 12:38
Szerintem se parázz, lehet, hogy csak annyi van, hogy pár nappal fiatalabb a gyerkőc, mint ahogy számolták, azért lett alacsonyabb. Millió ilyet hallani. Nekem is anno azt mondta a doki, hogy ez elavult és igazából uh-n sokkal megbízhatóbban tudják ellenőrizni a dolgokat.
2374. pidiko (válaszként erre: 2373. - Bea0124)
2012. dec. 11. 11:36
az afp egy elavult vizsgálat már más országokban már nem is csinálják. tesómnak is alacsony volt mind a 2 gyerekkel jól beparáztatták aztán semmi baja egyiknek se ja és genetikai tanácsadásra küldték ahol volt uh és ennyi vagy még magzatvizet szoktak venni akinél úgy látják jónak szerintem ne parázz.
2373. Bea0124
2012. dec. 11. 11:31

Hát anyós elkérte az Afp-leletem és kértem tőle mondja el az értéket.

Tudom hogy ez nem egy megbízható teszt stb.Meg anyós se ért úgy hozzá.De 0,65lett.Be írtam googleba és ez alacsonynak számít.Kicsit be paráztam de megnyugtató dolgokat is olvastam.Főleg azokat,volt akinek ennél alacsonyabb volt mégis egészséges lett a baba.

Hát várom az estét hogy kezembe tarthassam a papírt.És át nézzem mi van benne.

Meg néztem Noellét az övé 1,harmincvalamennyi. volt.

Hát Uh-k on minden rendben volt.A 12hetesen és a múltkori külön Uh-n is.Jövő héten elméletileg 18hetes genetikai Uh.már várom.

2372. pidiko
2012. dec. 11. 09:56

sziasztok:)

éjjel kb óránként voltunk fent:( de kárpótlásként 9 -ig aludtunk:)


reggelre Vivi iszonyú taknyos lett még a könnye is folyik nem csak az orrából a cucc na meg a nyála is ömlik:(


Bea látom nálatok is rossz volt az éjszaka:(


Ancsa nálunk is az van védőbe hogy még védőnéni foglalkozik vele addig kuka fél majd még én beszélgetek a védőnővel addig felpörög játszik jön megy. Nekem már hála égnek nem kell levetkőztetnem csak a kabátot vesszük le vagy overált:)

2371. Ancsa19860211 (válaszként erre: 2370. - Bea0124)
2012. dec. 11. 08:37

Jaj szegény:(

Én is már azon gondolkozom, miket fogok sütni karira. A menüt is már megterveztük, de azt a párom főzi (hobbija, és nagyobb alkalmakkor mindig ő akar a konyhában ténykedni, én legfeljebb kukta lehetek, de nem bánom).

Ma végre el kéne vinnem Szandit a védőnőhöz, mert már egy hónapja húzom-halasztom. A táskát már összepakoltam, fel is öltöztem, most mindjárt megyek és felkeltem őt is. Csak sima mérés lesz, de azt hiszem, állva fogom vetkőztetni, mert ha idegen helyen felrakom a pelenkázóra, visít. Aztán meg persze, mikor a védőnővel beszélgetek és ő már kész, odamegy a játékos polchoz és alig lehet hazarángatni onnan.

2370. Bea0124
2012. dec. 11. 08:29

Sziasztok.Most nem volt valami jó éjszakánk:-(

Noel nem akart aludni.

Azon gondolkodtam biztos a doki miatt mert úgy félt,úgy sírt mint állat.Remélem ma jobb lesz.

Öregem mindjárt itt a kari.

2369. Ancsa19860211 (válaszként erre: 2363. - Pidiko)
2012. dec. 10. 16:12

Hát akkor csak hajrá:)

Nekem szerintem a 7végén megvolt az ovum, szombat volt a 12. nap, akkor szokott. Most tesztet nem csináltam, nem izgatott annyira, mert úgy örültem az ajándék vásárlásnak. De voltunk együtt a 10. és 12. napon is, csak úgy spontán, semmi előzetes tervezés...

2368. Bea0124
2012. dec. 10. 13:03

Igen tudom:-D:-D

Jó lenne ha sikerülne és nem kéne többet várni,valamint dokihoz menni.

2367. pidiko (válaszként erre: 2366. - Bea0124)
2012. dec. 10. 12:23

csak pislogott rá de oda mert menni hozzá igaz csak velem a csomagot meg el se akarta engedni meg rögtön szedte volna szét:)facera tettem képeket az otthoni mikuról meg a baba klubbosról is de oda majd még jönnek azok a képek amik a mikuval vannak ha megkapom őket:)


ja és Vivi is úgy lett pont 4. hónapban hogy épp már semmit se szedtem:)

2366. Bea0124
2012. dec. 10. 12:21
Aha hát akkor bízzunk benne hogy arra sem lesz már szükség.Vivi mit szólt a mikulásnak?
2365. pidiko (válaszként erre: 2364. - Bea0124)
2012. dec. 10. 12:13
csak azért mert elfogyott és eddig nem volt pénzem venni majd kövi hónaptól szedem megint addig veszek
2364. Bea0124
2012. dec. 10. 12:10
A barátcserjét miért hagyod el az így nem is hatásos ha abba hagyod,de persze te tudod:-D
2363. pidiko
2012. dec. 10. 12:04

sziasztok:)

mi hétvégén anyuéknál voltunk csak olvasgatni volt időm meg erőm írni nem.

Mi jól vagyunk mikulásoztunk a gyerekekkel hétvégén meg ők játszottak betyárkodtak mi meg felügyeltünk rájuk.

nekem csütörtökön teljesen elmúlt a mensim úgyhogy hajrá következő hónap de most semmit se szedek se closty se barátcserje se semmi.

2362. Bea0124
2012. dec. 10. 12:02
Ancsa amúgy van hogy én is sütibe teszem :-D vagy rá reszelem dísznek.Nem hagyom kárba veszni.
2361. Bea0124
2012. dec. 10. 12:00

Sziasztok Mizu van veletek.Úgy eltűntetek.

Hétvégén megrendeltem karácsonyra a sütit illetve Noelnek Névnapi tortát.

Tegnap sütöttünk egy csomó mézeskalács sütít olyat amire nem kell várni hogy puha legyen.Nagyon finom lett.Majd dísziteni kell őket.És idén szeretnék belőle a fára is rakni.


Jó lesz már az újabb Uh-mert aggódom a picikéért.Elméletileg jövő héten kell majd menni,de szerdán majd megmondja a doki.

Telik az idő rendesen.


Veletek mi van?Remélem nem beteg senki sem.

2360. Ancsa19860211 (válaszként erre: 2359. - Bea0124)
2012. dec. 9. 09:52

Örülök, hogy jobban vagytok. Ez a forró csoki nem is rossz ötlet, ez idáig eszembe se jutott. Én néha sütibe szoktam belerakni a csoki mikiket.

Párom ajándékára még mindig nincs ötletem:(

2359. Bea0124
2012. dec. 8. 10:31

sovanne rendben be írom.

Hát csajok tegnap már jobban voltam de délutántól szaladgáltam wc-re hasmenés végett.Már csak ez hiányzott komolyan.Este vettem be széntablettát.Azóta nem voltam.

Ancsa én forró csokit szoktam csinálni belőle :-D


Hátha sikerül egy jó meglepi a Párodnak.Én raktam félre pénzt az enyémnek mp3 vagy mp 4lejátszót akarok venni neki ami beépített hangszóros.Erre a betegségre fizettünk 15-16ezret.Ami nagyon nem hiányzott.

Mi az utolsó napokban szoktuk megvenni leginkább azért mert párom akkor kap fizetést na meg szokott karácsonyi pénzt is kapni:-D:-D:-D:-D:-D:-D


Ma már szuperul vagyunk Igaz még vannak dolgok de az már nem olyan gáz.

Délután megyünk anyósékhoz meg úgy néz ki miki bálba

Mindenkinek szép hétvégét.

2012. dec. 7. 20:28

Nálunk megvolt a karácsonyi nagybevásárlás. Szinte minden ajesz megvan, apróságok hiányoznak már csak. Ahhoz képest, hogy kb 2 hete még nulla ötletünk volt... Páromnak nem tudom még, mit vegyek, mert ugye megbeszéltük, hogy közösnek megvesszük a régóta vágyott zuhanykabint, egymásnak pedig csak kis meglepiket veszünk, de még nem tudom, mi legyen. Persze egy pozi teszt lenne a legszupibb, de erre nem apellálok:)


Tegnap járt a Mikulás, Szandi csak nézett rá meglepetten. A csoki mikiket mind kibontogatta és leharapta a sapkájukat:) Aztán meg persze otthagyta őket, úgyhogy most egy csomó csupasz miki ott figyel egy műanyag tálban:)

2357. sovanne1
2012. dec. 7. 18:19

Hello! Hát itt aztán nincs nagy mozgás....

Mi jól vagyunk, ha elnézzük a rengeteg hányingert és a témyleges wcre szaladásokat.....

A kiírt időpontom még mindig júli 13. Légyszi Bea majd írd át.


HálIstennek régen voltunk betegek talán a nyáron.

Kivel mi a helyzet?

2356. Bea0124
2012. dec. 7. 09:57

Sziasztok hogy vagytok?

Mi már jobban.Igaz olyan hányingerem lett hogy az valami eszméletlen.Ma csökkentettem a tabi adagot talán ez lesz a bibi.

Tegnap esett a hó de nem maradt belőle.

Süt a nap de ugye hideg van.

Mindenkinek szép napot. :-D

2012. dec. 5. 15:58
Francba! Szandi csak bólintott fél órát, és már kelt is. Ez csak annyira volt elég, hogy kicseréltem az ágyhuzatát, kiürítettem a szemeteseket, párommal beszéltem 10 percet (hamarabb hazajött, mert nem volt munka) és már fent is volt. Na, mondanom se kell, azóta olyan hisztis, alig bírok vele. Az uzsonnát 2x a gatyámra köpte, rászóltam, hogy ne tekergesse a hangszórót, vagy tíz percig bőgött, a játékait kiszórta a konyhakőre, most a földön hempereg. Jájj, de soká lesz még este!!! A vasalás meg marad holnapra.
2354. pidiko (válaszként erre: 2353. - Ancsa19860211)
2012. dec. 5. 14:04
de jó neked
2353. Ancsa19860211 (válaszként erre: 2351. - Pidiko)
2012. dec. 5. 14:00
Szandi viszont elaludt, így én megyek is, nekiesek a vasalásnak, stb.
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook