Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2010 augusztusában született babák anyukái beszélgessünk fórum

2010 augusztusában született babák anyukái beszélgessünk (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
3908. patedina (válaszként erre: 3906. - A84bd81510)
2011. dec. 1. 08:53
Örülök, hogy otthon vagytok már! Ott aztán lassan minden vissza fog térni a régi kerékvágásba és biztos hamarabb is fog gyógyulni a megnyugtató otthontól. Sok-sok gyógypuszit küldök a hős pici lánynak!!! :)))
3907. Kata 1977 (válaszként erre: 3906. - A84bd81510)
2011. dec. 1. 08:01

De jó hírek ezek!

nagyon örülök és millió gyógypuszit küldök a te nagy,erős és okos lánykádnak!!:-)))

2011. dec. 1. 00:55

Sziasztok!

Tegnap végre hazahoztuk Mazsolát a kórházból, olyan nagy boldogság ez mindannyiunknak!

Nyomot hagyott Benne a baleset és az elmúlt 2 hét is, de reméljük gyors helyrejön. Néhány dolgot mintha elfelejtett volna és sajna van 1-2 új hülye szokása. Sebei szépen gyógyulnak, a műtéti részt nem láthajuk a kötéstől. Pénteken megyünk vissza kötözésre, kiváncsi vagyok, mennyit javult az a rész is. Teendőnk egyelőre nincs vele.

Ma kellett volna 15 hós szurira menni, de elhalasztottuk addig, míg minden sebe be nem gyógyul teljesen.

Egy dolog van, ami az elmúlt 2 hétnek "köszönhető": Mazsola apró felsírásokkal átalussza az éjszakát, kb. este 9-től reggel fél 6-ig! Persze nem adja könnyen magát, de odabent meg kellett tanulnia, hogy nincs éjszakai cicizés, hanem alvás van.

Most azért izgulunk folyamatosan, hogy a sebei minél szebben gyógyuljanak, lehetőleg heg nélkül. Édes pici Lánykám olyan erős! Kis hős! Imádom!

2011. nov. 28. 21:56

Sziasztok. :)

Mi is voltunk tanácsadáson, bár most csak a súlyát nézték, mert nem volt ott védőnő....A hosszát én mértem szombaton, az ajtófélfának "valahogy" állítva 84 cm ( :DDD), súlya tiszta pelusban 11.61 kg. 2 hónap alatt hízott kicsit több, mint 1 kg-ot, nagyon örültem neki, ráadásul ugye most már a két lábon járókázás is állandó....

Mi 15 hós oltás helyett influenzát kaptunk, a nagylányt is vittük magunkkal. :) Különösebben nem fájt nekik délután a helye, bár most Doncsi álmában már 2x felsírt picit, egyébként magától alszik is tovább. remélem azért nyugodt éjjele lesz.....:S

3904. Kata 1977 (válaszként erre: 3903. - Vercsaszy)
2011. nov. 28. 14:29

Szia!


Köszönöm!


Larának sok gyógypuszit az oltások helyére:-)))

3903. Vercsaszy
2011. nov. 28. 14:03

Sziasztok!

Jól elvagyok maradva,nem is olvastam vissza teljesen,mert akkor estig itt ülhetnék!

A leglényegesebb,Tarácskának és a szüleinek kitartást,és mielőbbi teljes gyógyulást kívánok!

A hideg is kirázott,amikor olvastam!De nagyon örülök,hogy már jobban van,és hogy kedden mehet haza a kis puszinyuszi!:)


Mi jól vagyunk,ma megkapta a 15 hós oltásokat Lara.


Kata utólag is kívánok nagyon boldog névnapot Neked!

3902. Kata 1977 (válaszként erre: 3900. - A84bd81510)
2011. nov. 26. 09:34

Sziasztok!


Köszönöm!


Nagyon örülök,hogy kedden már mehettek haza sokat gondolok rátok!!

Krisz is ilyen kis puszilkodós,meg kell őket zabálni:?-)))

3901. urbanszkyviki (válaszként erre: 3900. - A84bd81510)
2011. nov. 25. 22:09
De jó!!!! És de aranyos!!! :))))))))
2011. nov. 25. 21:44

Sziasztok!


Millió puszi Nektek a szorításért!

Kata Neked még egy bónuszpuszi névnapod alkalmából :)


Tündérkém nagyon jól van, jókat kajál, huncutkodik, dobálja a puszikat. Tényleg hős, én nem bírnám így, ilyen körülmények között. Ma átköltöztették egy másik szobába, ahol már nincs egyedül, elégg megszeppent.

A mai kötözés után azt mondta a főorvosnő, hogy a keddi kötözés után mehetünk haza! Mazsolám nagyon szépen gyógyul, néhány sebét már levegőzni hagyták, nem kötötték be. Nagyon rákapott a pusziküldésre, még a kajástálkáját és megcsókolta :)

3899. Kata 1977
2011. nov. 25. 12:31

Sziastok!


Viki!

Köszi szépen!


Tarának nagyon sok erőt és kitartást,gyógyulj meg gyorsan kis drága!!!

2011. nov. 25. 12:02

Sziasztok. :)

Kata (és a többi Kata)! Boldog névnapot! :)

3897. urbanszkyviki (válaszként erre: 3894. - A84bd81510)
2011. nov. 24. 11:29

Szorítunk nektek!!!!!!!

Nem akarlak paráztatni, csak megnyugvásul: addig örülj, ameddig sír utánatok. Ha már nem sír, akkor kezdődik a hospitalizáció.:(((((((

Kitartás, sok ölelés, és mégnagyobb szeretet!

3896. patedina (válaszként erre: 3894. - A84bd81510)
2011. nov. 24. 10:15
Kitartást Nektek, reméljük minden jól alakul! Drága Tara tényleg egy kis hős! Remélem mihamarabb elhagyhatja majd a kórházat! Puszi Nektek!!! :)
3895. Babakeksz (válaszként erre: 3894. - A84bd81510)
2011. nov. 24. 08:49
Kitartás Nektek! Tara meg egy kis hős. Öllelek!
2011. nov. 24. 00:15

Sziasztok!


Bébikémet megműtötték, a mellkasán Y alakban. A teste többi sérült része nagyon szépen gyógyul, csak átkötözik. Nagyon jól van,már sokat játszik, egyre jobbakat eszik és már 10 ml!!!! vízet is hajlandó volt meginni (ettől még kapja az infúziót,nagyon fontos a folyadékbevitel). Mivel műtét után 1 napig nem kötözik, holnap tudjuk meg, milyen irányba indultak el a folyamatok, remélem minden rendben. Tegnap bent aludtam Vele, de mától mindenkinek haza kell mennie éjszakára :(

Szegénykém már lassan a saját árnyékától is parázik, de nagyon erős és okos, túl leszünk ezen is!

3893. Babakeksz (válaszként erre: 3892. - Urbanszkyviki)
2011. nov. 23. 13:48
Igen, olvastam. Talán még nem érett meg rá. Tegnap Lili kerek 15 percet aludt, élmény volt mellette takarítani, de végre ma teljesen kész lettem, jöhet a jézuska:D
2011. nov. 23. 09:50

Sziasztok. :)

Tegnap megpróbáltam Doncsit csak egyszer altatni napköben - hát nem nagyon jött be.....egész délután teljes káosz, zűrzavar, rendbontás, lázadás, hisztihegyek, és még sorolhatnám....:S

Tegnap még úgy gondoltam, a héten végig próbálkozni fogok, de ma már nem vit rá a lélek, hogy szenvesszem, most tettem le aludni nemrég.

3891. Babakeksz (válaszként erre: 3883. - A84bd81510)
2011. nov. 23. 07:39
Végre jó hír! Nagyon örülök! Sokat gondoltam rátok!<3
3890. Kata 1977 (válaszként erre: 3889. - Urbanszkyviki)
2011. nov. 21. 15:16

:-)

Ja de édes vagy!

Jobban köszönöm,túl a dolgokon!!!

Remélem már csak jó dolgok jönnek!!!

3889. urbanszkyviki (válaszként erre: 3888. - Kata 1977)
2011. nov. 21. 15:10

Sziasztok. :)

Kata, hogy vagy te Drága? :)

3888. Kata 1977 (válaszként erre: 3883. - A84bd81510)
2011. nov. 21. 15:07

Sziasztok!


Nagyon örülök a jó hírnek és remélem napról-napra jobban lesz!!!

Persze hogy erős,okos,sokkal erősebek mint mi,nekem már ezt többször bebizonyították az életeim:-)))

3887. simancsa
2011. nov. 20. 20:38
2 napja olyan halandzsa nyelvet kezdett el, hogy megzabálom. eddig sem volt egy csendes gyerek, elég sokat dumált, de ez amit most művel, hihetetlen. Biztos láttátok már azt a filmet amiben bussmannok is vannak (a címe most nem jut eszembe) na valami ilyen kattogó hangot kombinál mással, de valami édes ahogy gagyog így :D
3886. simancsa
2011. nov. 20. 20:36

Sziasztok!

Már nagyon régen írtam, nem nagyon volt energiám, türelmem. Azért olvasni olvastalak titeket. Elkezdtem egy új naplót, ha már nem tudom kivel megbeszélni a fejemben lévő dolgokat, hátha ez segít. Bár rendszeresen ide sem tudok írni. Kis Peti, megint beteg volt, szokás szerint lázas, köhögős, orrfolyós. Most már csak néha van hőemelkedése. de már eléggé unom, hogy 2,5-3 hónapja nem keveredünk ki ebből teljesen.

3885. simancsa (válaszként erre: 3883. - A84bd81510)
2011. nov. 20. 20:34

Szia!

Örülök, hogy Tara baba jobban van, Kitartást nektek, minden helyre fog jönni.

3884. urbanszkyviki (válaszként erre: 3883. - A84bd81510)
2011. nov. 20. 20:31

Jaj de jó!! Úgy örülök, hogy a helyzethez képest valamivel jobban vagytok! :)

Minden jót továbbra is és kitartás ezerrel!

2011. nov. 20. 20:26

Sziasztok!


Látom sokat aggódtok, nagyon édesek vagytk :)

Ma jó híreket kaptunk, holnap kötözés után valószínüleg kiteszik az intenzívről. Azért a műtét nem marad el, de már sokkal kisebb területről beszéltek. Egyre jobb az étvágya, inni meg nem iszik, nem fogad semmit az ápolóktól, csak tőlünk. Sokat játszott, megfigyel, helyzethez képest nagyon jó hangulatban és állapotban van. Nagyon kis okos, ügyes, erős kislány, hihetetlenül kitartó. Imádom!

3882. Kata 1977
2011. nov. 19. 17:34

Sziasztok!


Kicsi Tara hogy van?

Nagyon sokat gondolok rá és lélekben veletek vagyok!!!

2011. nov. 18. 08:57

Sziasztok.

Csokibébi, nem akartam leírni, nehogy megijesszelek, nem ez a célom, csak azért írom mégis le, hogy lehessen egy kis összehasonlítási alapod......:(

Férjem 3 éves korában belekönyökölt egy hatalmas tál tűzforró húslevesbe. Az egész jobb könyöke összeégett, ezzel együtt a karja is lefelé és felfelé. Kicsi volt még, több része fért el a tányérban, több helyen is égett össze. Szerencséje az volt, hogy nem volt rajta ruha, ami beleégjen. Igen csúnyán összeégett. Akkoriban még nem volt igenjó az ellátás, bekötözték, cserélgették és ennyi. Persze doki csinálta. A nyoma most is látszik, eléggé nagyon. Nem engedtek bőrátültetést meg ilyeneket az anyjáék. Nem tudom mihez hasonlítani, kb. a 92 éves nagyanyám összeaszott papírvékony bőrére hasonlít az a rész a karján....

Másik: Tavaly egy majdnem 4 éves kisfiú... Magára rántotta a gáztűzhelyen lévő 6 személyes még fortyogó kávéfőzőt. :( Ovis társ, ismerjük is régóta az anyját...Arca másodfokban sérült (a gyerek jobb feléről van szó), a nyaka harmadfokban, a válla széle másod-, a válla befelé, mellkasa cicijéné végig harmadfokban - szépen végigfolyt rajtza az egész. :( A ruhája is beleégett, ráadásul nem is tiszta pamut póló volt rajta, így a dokik olvadt műanyagot is szedtek ki bőven. A bőre eltűnt. :( Az arcán a másodfokhoz nem nyúltak plasztika terén, nem is látszik rajta szerencsére semmi. A nyaka nagyon összeégett, azt a részt és a mellkasát plasztikázták, a feneke alól a combijából intézték a pótbőrt. Most a nyakán látszik lefelé egy csík, mintha műtéti feg lenne, nem teljesen egyenes, látható rendesen, de azért annyira nem feltűnő. A mellkasán azt mondja az anyja, ott is látszik, ott jobban. De mivel pólóban van a gyerek ugye, mi nem látjuk, nem kukucskálunk. Bár egyszer láttam, hasonlóan néz ki, mint férjem karja, csak a kisfiúnak enyhébb változatban. Gondolom az átültetés miatt. Összesen másfél hónapot voltak kórházban, és 5 vagy 6 műtéte volt. Anyja azt mondta, hogy az első pár nap volt a nehéz, azt a kisfiút is mesterséges altatásban tartották, de őt napokig, mert ugye csipesszel keresték még benne a ruhadarabokat.:S

3880. patedina (válaszként erre: 3878. - A84bd81510)
2011. nov. 18. 07:42

Szia!


Gondolok Rátok hogy mielőbb meggyógyuljon Tara és nagyon szorítok, hogy ne kelljen a bőrátültetés.

Tudom, hogy nem könnyű ezen túllépni, de sajnos nem tarthatjuk búra alatt őket tényleg egy pillanat alatt képesek bajt csinálni. Minimum 8 szemünknek és kezünknek kéne lenni és még így sem biztos, hogy meg tudnánk óvni őket minden bajtól.

3879. Babakeksz (válaszként erre: 3878. - A84bd81510)
2011. nov. 18. 01:04
Jaj istenem:( Úgy sajnálom:((( Ne hibáztassátok magatokat, az ilyen tényleg csak egy pillanat. gyógypuszikat küldünk, és remélem minél hamarabb rendbe jön, és nem kell átültetés.
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook