Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2010 augusztusában született babák anyukái beszélgessünk fórum

2010 augusztusában született babák anyukái beszélgessünk (beszélgetős fórum)


2011. febr. 13. 17:45

Igen én is irigykedem, bár még csak 6 hónapos lesz a fiam, de szívesen lennék pocakos megint. Kár hogy nekem kevés esélyem van simán teherbe esni. Kismackó nálunk hátrafelé tolat, és körbe forog, az átfordulás annyira nem tetszik neki, ritkán csinálja :)

Dokinéni szerint nem egyhamar lesz fogacskánk.

7. mannalány (válaszként erre: 6. - Jucka1984)
2011. febr. 12. 22:41

Azt hittem későn kezdett forogni, de már látom, rohamosan ügyesedik....egy hónap múlva mászni fog, ajjaj, gyerekbiztossá kell tennünk a lakást:-).

Jó babavárást, kicsit irigyellek:-).

2011. febr. 12. 22:26

de jó volt amikor az enyém is fél éves volt, 15 hónapos nagyfiú már, de nyáron megint babázunk :)

Bocsi h bepofátlankodtam, Milánnak pont 6 hónaposan nőtt ki az első két foga alul, forgott hasról hátra, hátról hasra és rá 1 hónapra már mászott :)

2011. febr. 12. 22:26

Sziasztok!


Mi már pörgünk mint a ringlispil de mászni,állni nem akarunk még,érdekes módon kúszunk,haladunk előre:-))

Fogunk még nincs a doki szerint most már jönni fog,jó lenne mert iszonyatosan szenvedünk vele.


Most kicsit betegek vagyunk,de már lábadozó félben.

2011. febr. 12. 22:25
Szépek a babucik!
2011. febr. 12. 22:18

Sziasztok!


Mi már egy ideje forgunk, ma 3*szor pl. És van 2 fogacskánk :-)!

2011. febr. 12. 22:15
Szia! Nekünk sincs fogacska, mi is pár napja forgolódunk:-)
2011. febr. 12. 22:02
Kíváncsi lennék, kinek, hogyan fejlődik a gyerkőce. Lassan fél évesek leszünk fogacskánk még nincs, de nagyon nyűglődünk vele sokszor hőemelkedéssel és lázzal. 2-3 napja fordulunk hasról hátra. Nálatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook